Slik spilles 1. divisjon

Fredrikstad — Tromsø er godbiten i 1. runde.

BESØK: Lars Grorud og FFK får Tromsø til byen i første serierunde.
  • NTB
Publisert Publisert
icon
Denne artikkelen er over åtte år gammel

Tromsø rykket ned fra eliteserien i høst. Veien tilbake starter i Fredrikstad 6. april.

Hønefoss tok også turen ned én divisjon. Ringerikingene tar svippturen til Bærum i 1. runde.

Øvrige kamper i 1. runde, 6. april: Alta — Kristiansund, Mjøndalen - Bryne, HamKam - Hødd, Ranheim - Nest-Sotra, Ull/Kisa - Sandefjord, Tromsdalen - Strømmen.

Slik spilles 8. runde, 16. mai: Alta - Strømmen, Ull/Kisa - Bryne, Tromsø - Bærum, Fredrikstad - Nest-Sotra, HamKam - Mjøndalen, Hødd - Hønefoss, Kristiansund - Ranheim, Sandefjord - Tromsdalen.

30. og siste runde spilles 2. november: Hønefoss - Alta, Hødd - Bryne, Mjøndalen - Bærum, Fredrikstad - Sandefjord, HamKam - Tromsø, Tromsdalen - Kristiansund, Ull/Kisa - Nest-Sotra, Ranheim - Strømmen.

Hele oppsettet:

Rune 1 - 6. april

Alta – Kristiansund

Mjøndalen – Bryne

Bærum – Hønefoss

Fredrikstad – Tromsø

HamKam – Hødd

Ranheim – Nest-Sotra

Ull/Kisa – Sandefjord

Tromsdalen – Strømmen

Runde 2 - 13. april

Tromsø – Alta

Bryne – Bærum

Sandefjord – Fredrikstad

Nest-Sotra – HamKam

Hødd – Tromsdalen

Hønefoss – Mjøndalen

Kristiansund – Ull/Kisa

Strømmen – Ranheim

Runde 3 - 21. april

Alta – Sandefjord

Ranheim – Bryne

Bærum – Nest-Sotra

Fredrikstad – Hødd

HamKam – Kristiansund

Hønefoss – Tromsø

Mjøndalen – Strømmen

Tromsdalen – Ull/Kisa

Runde 4 - 27. april

Hødd – Alta

Bryne – Tromsdalen

Strømmen – Bærum

Kristiansund – Fredrikstad

Tromsø – HamKam

Ull/Kisa – Hønefoss

Nest-Sotra – Mjøndalen

Sandefjord – Ranheim

Runde 5 - 1. mai

Bærum – Alta

Bryne – Sandefjord

Fredrikstad – Ull/Kisa

Ranheim – HamKam

Mjøndalen – Hødd

Hønefoss – Nest-Sotra

Strømmen – Kristiansund

Tromsdalen – Tromsø

Runde 6 - 4. mai

Alta – Fredrikstad

HamKam – Bryne

Sandefjord – Bærum

Hødd – Strømmen

Kristiansund – Hønefoss

Ull/Kisa – Mjøndalen

Nest-Sotra – Tromsdalen

Tromsø – Ranheim

Runde 7 - 11. mai

Mjøndalen – Alta

Bryne – Hødd

Bærum – Kristiansund

Ranheim – Fredrikstad

Tromsdalen – HamKam

Hønefoss – Sandefjord

Nest-Sotra – Tromsø

Strømmen – Ull/Kisa

Runde 8 - 16. mai

Alta – Strømmen

Ull/Kisa – Bryne

Tromsø – Bærum

Fredrikstad – Nest-Sotra

HamKam – Mjøndalen

Hødd – Hønefoss

Kristiansund – Ranheim

Sandefjord – Tromsdalen

Runde 9 - 20. mai

Tromsdalen – Alta

Bryne – Kristiansund

Bærum – Ull/Kisa

Mjøndalen – Fredrikstad

Hønefoss – HamKam

Ranheim – Hødd

Nest-Sotra – Sandefjord

Strømmen – Tromsø

Runde 10 - 25. mai

Alta – Hønefoss

Fredrikstad – Bryne

HamKam – Bærum

Hødd – Nest-Sotra

Kristiansund – Tromsdalen

Tromsø – Mjøndalen

Ull/Kisa – Ranheim

Sandefjord – Strømmen

Runde 11 - 29. mai

Alta – HamKam

Hønefoss – Bryne

Bærum – Hødd

Strømmen – Fredrikstad

Tromsø – Kristiansund

Mjøndalen – Sandefjord

Nest-Sotra – Ull/Kisa

Ranheim – Tromsdalen

Runde 12 - 1. juni

Ull/Kisa – Alta

Bryne – Strømmen

Ranheim – Bærum

Fredrikstad – Hønefoss

Sandefjord – HamKam

Hødd – Tromsø

Kristiansund – Nest-Sotra

Tromsdalen – Mjøndalen

Runde 13 - 9. juni

Alta – Bryne

Bærum – Fredrikstad

HamKam – Ull/Kisa

Hødd – Kristiansund

Hønefoss – Tromsdalen

Mjøndalen – Ranheim

Nest-Sotra – Strømmen

Tromsø – Sandefjord

Runde 14 - 15. juni

Ranheim – Alta

Bryne – Nest-Sotra

Tromsdalen – Bærum

Fredrikstad – HamKam

Sandefjord – Hødd

Strømmen – Hønefoss

Kristiansund – Mjøndalen

Ull/Kisa – Tromsø

Runde 15 - 22. juni

Alta – Nest-Sotra

Tromsø – Bryne

Bærum – Mjøndalen

Fredrikstad – Tromsdalen

HamKam – Strømmen

Hødd – Ull/Kisa

Hønefoss – Ranheim

Sandefjord – Kristiansund

Runde 16 - 20. juli

Strømmen – Alta

Bryne – Fredrikstad

Kristiansund – Bærum

Ull/Kisa – HamKam

Tromsdalen – Hødd

Nest-Sotra – Hønefoss

Mjøndalen – Tromsø

Ranheim – Sandefjord

Runde 17 - 27. juli

Alta – Tromsdalen

Bærum – Bryne

Fredrikstad – Kristiansund

HamKam – Ranheim

Hødd – Mjøndalen

Hønefoss – Ull/Kisa

Sandefjord – Nest-Sotra

Tromsø – Strømmen

Runde 18 - 3. august

Kristiansund – Alta

Bryne – Hønefoss

Nest-Sotra – Bærum

Tromsdalen – Fredrikstad

Mjøndalen – HamKam

Ull/Kisa – Hødd

Ranheim – Tromsø

Strømmen – Sandefjord

Runde 19 - 8. august

Sandefjord – Bryne

Runde 19 - 10. august

Alta – Ranheim

Hødd – Bærum

Fredrikstad – Mjøndalen

HamKam – Nest-Sotra

Hønefoss – Kristiansund

Ull/Kisa – Strømmen

Tromsø – Tromsdalen

Runde 20 - 13. august

Nest-Sotra – Alta

Bryne – Ull/Kisa

Bærum – Tromsø

HamKam – Fredrikstad

Strømmen – Hødd

Mjøndalen – Hønefoss

Kristiansund – Sandefjord

Tromsdalen – Ranheim

Runde 21 - 17. august

Alta – Bærum

Strømmen – Bryne

Hønefoss – Fredrikstad

Hødd – HamKam

Ranheim – Kristiansund

Sandefjord – Mjøndalen

Tromsø – Nest-Sotra

Ull/Kisa – Tromsdalen

Runde 22 - 24. august

Fredrikstad – Alta

Bryne – Ranheim

Bærum – Tromsdalen

HamKam – Sandefjord

Nest-Sotra – Hødd

Tromsø – Hønefoss

Kristiansund – Strømmen

Mjøndalen – Ull/Kisa

Runde 23 - 31. august

Alta – Tromsø

Kristiansund – Bryne

Hønefoss – Bærum

Ull/Kisa – Fredrikstad

Strømmen – HamKam

Hødd – Sandefjord

Ranheim – Mjøndalen

Tromsdalen – Nest-Sotra

Runde 24 - 14. september

Bryne – Alta

Bærum – Ranheim

Fredrikstad – Strømmen

HamKam – Hønefoss

Tromsø – Hødd

Nest-Sotra – Kristiansund

Mjøndalen – Tromsdalen

Sandefjord – Ull/Kisa

Runde 25 - 21. september

Alta – Mjøndalen

Bryne – HamKam

Ull/Kisa – Bærum

Hødd – Fredrikstad

Ranheim – Hønefoss

Kristiansund – Tromsø

Strømmen – Nest-Sotra

Tromsdalen – Sandefjord

Runde 26 - 28. september

Sandefjord – Alta

Nest-Sotra – Bryne

Bærum – Strømmen

Fredrikstad – Ranheim

HamKam – Tromsdalen

Hønefoss – Hødd

Mjøndalen – Kristiansund

Tromsø – Ull/Kisa

Runde 27 - 5. oktober

Alta – Hødd

Bryne – Tromsø

Bærum – Sandefjord

Nest-Sotra – Fredrikstad

Kristiansund – HamKam

Tromsdalen – Hønefoss

Strømmen – Mjøndalen

Ranheim – Ull/Kisa

Runde 28 - 19. okttober

HamKam – Alta

Tromsdalen – Bryne

Fredrikstad – Bærum

Hødd – Ranheim

Hønefoss – Strømmen

Ull/Kisa – Kristiansund

Mjøndalen – Nest-Sotra

Sandefjord – Tromsø

Runde 29 - 26. oktober

Alta – Ull/Kisa

Bryne – Mjøndalen

Bærum – HamKam

Tromsø – Fredrikstad

Kristiansund – Hødd

Sandefjord – Hønefoss

Nest-Sotra – Ranheim

Strømmen – Tromsdalen

Runde 30 - 2. november

Hønefoss – Alta

Hødd – Bryne

Mjøndalen – Bærum

Fredrikstad – Sandefjord

HamKam – Tromsø

Tromsdalen – Kristiansund

Ull/Kisa – Nest-Sotra

Ranheim – Strømmen

Publisert
  1. Bærum SK
  2. Hønefoss BK
  3. Tromsø IL
  4. Fredrikstad FK
  5. Strømmen IF
BT anbefaler

Her strømmer de på for å gjøre gratiskupp: – Vi hadde ikke forventet så mange folk

Køen av unge mennesker strekker seg flere hundre meter i solskinnet.

LES SAKEN

Mest lest akkurat nå

  1. Kampsportinstruktør siktet for seksuell omgang med mindreårig utøver

  2. I det stille har 79-åringen bygget opp en av byens største bedrifter. – Beste noensinne.

  3. – Prisene er vanvittige, noe må gjøres

  4. Tror lærerstreiken vil vare lenge. Disse rettighetene har foreldre.

  5. I natt gikk politikerne faddervakt

  6. Jonas (17) fikk debuten på Stadion: – Sulten på mer