Se tabellene fra ungdomsfotballen

De siste fotballkampene i vårsesongen ble spilt forrige uke. Her er tabellene.

Sondre Zachariassen

Fædrelandsvennen har i vårsesongen sendt to kamper fra ungdomsfotballen direkte på fvn.no, G13-kampen Vindbjart - Randesund og J13-oppgjøret fra Evje mellom Otra og Donn.

Ønsker ditt lag besøk av fvn.no i høstsesongen? Send en epost til mndkamp@fvn.no og fortell oss hvorfor vi skal komme.

Les også

Vil din klubb ha besøk av oss?

Gutter 13 1. div. vår
Donn1392265-2129
Vigør1383265-2627
Vindbjart1382354-2126
Randesund1382345-3126
Flekkefjord1371564-3722
Våg 1364347-3422
Gimletroll1363445-2321
Lyngdal1362537-3020
Søgne1353547-5418
Mandalskameratene1342737-3814
Randesund 31340918-8012
Trauma1331925-5310
Express13301035-799
Randesund 213111119-764
Gutter 13 2. div. avd. 1 vår
Risør1073059-1624
Hisøy 21064041-1622
Gjerstad1061343-1819
Øyestad 21041525-3613
Vegårshei1012718-375
Tvedestrand1001911-741
Gutter 13 2. div. avd. 2 vår
Birkenes1191166-1628
Hisøy1291246-2219
Express 21251637-3516
Imås1250738-4015
Froland1242627-4914
Øyestad1241740-6213
Lillesand1112815-455
Gutter 13 2. div. avd. 3 vår
Donn 4990046-1227
Donn 3970228-1321
Gimletroll 3952231-1317
Greipstad950445-1515
Hånes941426-2213
Vigør 2932422-2311
Øvrebø931519-4410
Våg 2 921627-637
Randesund 5912619-295
Søgne 2911717-464
Gutter 13 2. div. avd. 4 vår
Torridal970249-1421
Gimletroll 2952238-2417
Flekkerøy952230-2217
Vigør 3951343-2716
Vindbjart 2942332-1914
Våg 3941425-3413
Randesund 4940520-4412
Donn 2923428-309
Vigør 4913519-366
Tveit902723-572
Gutter 13 2. div. avd. 5 vår
Spangereid972047-1932
Marnardal953136-1618
Kvinesdal951340-2916
Mandalskameratene 2951328-2616
Flekkefjord 2932427-2411
Lyngdal 3932428-2711
Farsund 1931538-4910
Farsund 3931520-4710
Lyngdal 2921637-477
Farsund 2912626-435
Gutter 13 7er vår
Framsteg1081157-2935
Vindbjart 31060458-4418
Torden1050547-4015
Vigør 51041549-5013
Søgne 31030745-669
Høvdingen1030735-629
Gutter 14 1. div. vår
Våg981036-1225
Randesund961239-1719
Grane Arendal944128-1116
Jerv951326-1416
Vindbjart950433-2515
Lyngdal931541-3610
Trauma/Sørfjell931526-3110
Gimletroll930621-539
Vigør921613-307
Donn910816-503
Gutter 14 2. div. avd. 1 vår
Froland870146-721
Øyestad851238-1616
Grane Arendal 2841333-1513
Risør830537-309
Gjerstad80089-950
Gutter 14 2. div. avd. 2 vår
Myra1080265-1424
Hisøy1071234-1922
Express1062252-2620
Jerv 21050552-4215
Trauma 21011820-714
Lia1010915-663
Gutter 14 2. div. avd. 3 vår
Birkenes1091062-1428
Jerv 31052339-2317
Vigør 21032523-3611
Tveit1032534-6111
Lillesand1031631-3810
Randesund 21022620-378
Gutter 14 2. div. avd. 4 vår
Torridal10100056-1830
Våg 21071264-1622
Randesund 31041532-3013
Flekkerøy1032524-3611
Søgne1021725-607
Otra1011815-564
Gutter 14 2. div. avd. 5 vår
Mandalskameratene10100082-630
Farsund1070333-2821
Flekkefjord1051426-2516
Hægebostad1031631-4510
Holum1030726-619
Lyngdal 21002822-552
Gutter 14 7er avd. 1 vår
Birkenes 2970263-3621
Express 2960379-4018
Sørfjell921635-647
Grane Arendal 3921640-777
Gutter 14 7er avd. 2 vår
Hånes10811101-3925
Vindbjart 21070380-6121
Gimletroll 21062268-4220
Just1041557-7213
Greipstad1020842-736
Donn 21010932-933
Gutter 14 7er avd. 3 vår
Mandalskameratene 2980170-1924
Marnardal960340-3918
Flekkefjord 2920736-556
Giv Akt920724-566
Gutter 15 1. div. vår
Donn870125-1121
Mandalskameratene842227-1714
Grane Arendal833223-2212
Vindbjart831421-2510
Vigør80089-300
Gutter 15 2. div. avd. 1 vår
Hisøy870136-1621
Grane Arendal 2860234-2418
Sørfjell840426-2212
Tvedestrand830529-229
Imås800815-560
Gutter 15 2. div. avd. 2 vår
Våg1183072-1727
Søgne1170468-2921
Gimletroll1161448-3719
Donn 31153342-3718
Otra1133522-3512
Randesund612313-225
Torden1100118-960
Gutter 15 2. div. avd. 3 vår
Flekkefjord870149-521
Donn 2851220-1616
Kvinesdal850334-1515
Farsund811617-424
Mandalskameratene 2810713-553
Gutter 15 7er vår
Vindbart 3650134-1515
Valle631235-3210
Søgne 2621321-337
Høvdingen610530-403
Gutter 16 Nasjonal serie avd. 3
Viking550026-615
Sandnes Ulf540121-712
Lillestrøm530215-89
Haugesund520316-176
Start510410-193
Mjøndalen50051-320
Gutter 16 Nasjonal sluttspill C
Rosenborg330018-39
Sarpsborg 08320111-76
Bodø/Glimt32014-86
Odd31029-53
Start31028-123
Mjøndalen30031-160
Gutter 16 1. div. vår
Våg961223-1319
Mandalskameratene960339-2518
Grane Arendal960332-2118
Vigør960331-2018
Jerv960326-1518
Randesund951335-2116
Flekkefjord951327-2416
Lyngdal921620-277
Flekkerøy910810-373
Kvinesdal90098-480
Gutter 16 2. div. avd. 1 vår
Grane Arendal 2751142-916
Froland750237-1515
Risør740316-1312
Trauma732225-1511
Express730414-349
Lillesand722317-298
Jerv 2712416-215
Øyestad711516-474
Gutter 16 2. div. avd. 2 vår
Greipstad980142-1424
Våg 3971147-1622
Hånes971138-1322
Torridal943226-2615
Vigør 2933319-1912
Greipstad 2932422-4111
Våg 2921635-417
Otra921625-407
Randesund 2920717-446
Just/Gimletroll902719-361
Gutter 16 2. div. avd. 3 vår
Hægebostad1091072-1828
Giv Akt/Spangereid1080259-1624
Farsund1050535-3215
Flekkefjord 21040647-3512
Lyngdal 21030732-549
Lyngdal 31001927-1171
Gutter 19 Nasjonal serie Super
Strømsgodset431016-810
Rosenborg421112-87
Mjøndalen31207-45
Viking31028-113
Bodø/Glimt31024-83
Start30035-130
Gutter 19 Nasjonal serie pulje C
Lillestrøm641113-813
Start632112-911
Kongsvinger62048-146
Kristiansund611411-131
Gutter 19 1. div. vår
Flekkerøy12102043-1432
Arendal1290351-2527
Hisøy1271429-1922
Søgne1271430-2422
Våg1271428-2722
Trauma1261525-2519
Randesund1260633-2918
Vindbjart1250724-3015
Flekkefjord1242625-3114
Mandalskameratene1241733-3713
Donn1231823-4510
Lyngdal1230922-439
Vigør12201011-286
Gutter 19 2. div. avd. 1 vår
Grane Arendal862029-1120
Lia851231-1916
Imås850337-1915
Express833223-2012
Risør832318-2711
Lillesand831415-1710
Birkenes831418-2410
Hisøy 281164-304
Froland803513-213
Gutter 19 2. div. avd. 2 vår
Randesund 31090153-1327
Gimletroll1060429-1918
Våg 21042421-3114
Randesund 21040628-2112
Greipstad1033428-2912
Vigør 2101186-524
Gutter 19 2. div. avd. 3 vår
Borhaug/Farsund862036-1020
Kvinesdal850331-2615
Mandalskameratene 2832323-1611
Flekkefjord 2821515-407
Giv Akt/Spangereid803515-283
Gutter 19 3. div. vår
Vindbjart 21062244-2120
Just1061330-2019
Tveit1051424-1716
Vindbjart 31050535-3015
Express 21031624-3310
Søgne 21021715-517
Jenter 13 avd. 1 vår
Randesund880062-224
Gimletroll870148-721
Lillesand 1860227-1918
Hånes840419-2412
Donn 2840414-2112
Vindbjart 2830510-279
Lillesand 2820612-436
Otra810712-373
Birkenes81076-333
Jenter 13 avd. 2 vår
Gimletroll 210100052-630
Mandalskameratene1062235-1920
Flekkefjord1061329-1319
Donn1052319-1717
Vindbjart1051420-1716
Søgne1050518-2115
Våg1042425-2814
Vigør1032518-3111
Kvinesdal1031612-2010
Flekkerøy1021716-347
Lyngdal10001019-570
Jenter 13 7er vår
Randesund 212100282-3130
Torden1282261-3626
Amazon Grimstad/Imås1234541-4013
Lia 1233624-3412
Myra12111010-774
Jenter 15 1. div. vår
Flekkefjord1082038-926
Vindbjart1071233-1722
Gimletroll1043322-1415
Randesund1050518-2115
Birkenes1004612-334
Lyngdal100286-352
Jenter 15 2. div. avd. 1 vår
Express880036-524
Imås861125-719
Hånes842217-814
Vegårshei840422-1612
Torridal831424-1510
Grane Arendal/Myra831415-1910
Rygene823312-139
Gimletroll 2820613-236
Trauma/Sørfjell80080-580
Jenter 15 2. div. avd. 2 vår
Torridal 2980131-924
Hægebostad961231-1919
Søgne952242-1717
Spind952252-3117
Vindbjart 2951332-1716
Otra942332-1914
Flekkefjord 2931513-2910
Kvinesdal920722-306
Våg911710-234
Mandalskameratene91085-763
Jenter 15 7er vår
Otra 2990078-1427
Torden1061343-2219
Grane Arendal 2850334-2715
Lillesand831419-3810
Mandalskameratene 2920732-426
Tvedestrand10001018-810
Jenter 17 1. div. vår
Sørfjell650118-715
Våg641117-913
Randesund60247-162
Gimletroll60066-160
Jenter 17 2. div. avd. 1 vår
Randesund 2642022-714
Øyestad622219-158
Gimletroll 2621315-187
Grane Arendal611412-284
Jenter 17 2. div. avd. 2 vår
Lyngdal850339-2615
Søgne842230-2014
Vindbjart841330-3313
Hægebostad831426-3310
Mandalskameratene820616-296
NM Gutter 16 2. runde
Randesund - Runar7-1
Odd - Flekkefjord4-0
Stoppen - Start1-4
NM Gutter 16 3. runde
Sandefjord - Randesund5-2
Start - Ørn HortenUtsatt
NM Gutter 19 3. runde
Bryne - Flekkerøy2-1
Sandnes Ulf - Start1-2
NM Jenter 19 1. runde
Fossum - Amazon Grimstad0-8
Lyngdal - Viking2-5
Sørfjell - Egersund0-0eeo(3-4 str)
NM Jenter 19 2. runde
Amazon Grimstad - Øvrevoll Hosle3-2

Kilde: Norges Fotballforbund

Tabeller og resultater er oppdatert 1. juli.