Fædrelandsvennen har i vårsesongen sendt to kamper fra ungdomsfotballen direkte på fvn.no, G13-kampen Vindbjart - Randesund og J13-oppgjøret fra Evje mellom Otra og Donn.

Ønsker ditt lag besøk av fvn.no i høstsesongen? Send en epost til mndkamp@fvn.no og fortell oss hvorfor vi skal komme.

Gutter 13 1. div. vår
Donn 13 9 2 2 65 - 21 29
Vigør 13 8 3 2 65 - 26 27
Vindbjart 13 8 2 3 54 - 21 26
Randesund 13 8 2 3 45 - 31 26
Flekkefjord 13 7 1 5 64 - 37 22
Våg 13 6 4 3 47 - 34 22
Gimletroll 13 6 3 4 45 - 23 21
Lyngdal 13 6 2 5 37 - 30 20
Søgne 13 5 3 5 47 - 54 18
Mandalskameratene 13 4 2 7 37 - 38 14
Randesund 3 13 4 0 9 18 - 80 12
Trauma 13 3 1 9 25 - 53 10
Express 13 3 0 10 35 - 79 9
Randesund 2 13 1 1 11 19 - 76 4
Gutter 13 2. div. avd. 1 vår
Risør 10 7 3 0 59 - 16 24
Hisøy 2 10 6 4 0 41 - 16 22
Gjerstad 10 6 1 3 43 - 18 19
Øyestad 2 10 4 1 5 25 - 36 13
Vegårshei 10 1 2 7 18 - 37 5
Tvedestrand 10 0 1 9 11 - 74 1
Gutter 13 2. div. avd. 2 vår
Birkenes 11 9 1 1 66 - 16 28
Hisøy 12 9 1 2 46 - 22 19
Express 2 12 5 1 6 37 - 35 16
Imås 12 5 0 7 38 - 40 15
Froland 12 4 2 6 27 - 49 14
Øyestad 12 4 1 7 40 - 62 13
Lillesand 11 1 2 8 15 - 45 5
Gutter 13 2. div. avd. 3 vår
Donn 4 9 9 0 0 46 - 12 27
Donn 3 9 7 0 2 28 - 13 21
Gimletroll 3 9 5 2 2 31 - 13 17
Greipstad 9 5 0 4 45 - 15 15
Hånes 9 4 1 4 26 - 22 13
Vigør 2 9 3 2 4 22 - 23 11
Øvrebø 9 3 1 5 19 - 44 10
Våg 2 9 2 1 6 27 - 63 7
Randesund 5 9 1 2 6 19 - 29 5
Søgne 2 9 1 1 7 17 - 46 4
Gutter 13 2. div. avd. 4 vår
Torridal 9 7 0 2 49 - 14 21
Gimletroll 2 9 5 2 2 38 - 24 17
Flekkerøy 9 5 2 2 30 - 22 17
Vigør 3 9 5 1 3 43 - 27 16
Vindbjart 2 9 4 2 3 32 - 19 14
Våg 3 9 4 1 4 25 - 34 13
Randesund 4 9 4 0 5 20 - 44 12
Donn 2 9 2 3 4 28 - 30 9
Vigør 4 9 1 3 5 19 - 36 6
Tveit 9 0 2 7 23 - 57 2
Gutter 13 2. div. avd. 5 vår
Spangereid 9 7 2 0 47 - 19 32
Marnardal 9 5 3 1 36 - 16 18
Kvinesdal 9 5 1 3 40 - 29 16
Mandalskameratene 2 9 5 1 3 28 - 26 16
Flekkefjord 2 9 3 2 4 27 - 24 11
Lyngdal 3 9 3 2 4 28 - 27 11
Farsund 1 9 3 1 5 38 - 49 10
Farsund 3 9 3 1 5 20 - 47 10
Lyngdal 2 9 2 1 6 37 - 47 7
Farsund 2 9 1 2 6 26 - 43 5
Gutter 13 7er vår
Framsteg 10 8 1 1 57 - 29 35
Vindbjart 3 10 6 0 4 58 - 44 18
Torden 10 5 0 5 47 - 40 15
Vigør 5 10 4 1 5 49 - 50 13
Søgne 3 10 3 0 7 45 - 66 9
Høvdingen 10 3 0 7 35 - 62 9
Gutter 14 1. div. vår
Våg 9 8 1 0 36 - 12 25
Randesund 9 6 1 2 39 - 17 19
Grane Arendal 9 4 4 1 28 - 11 16
Jerv 9 5 1 3 26 - 14 16
Vindbjart 9 5 0 4 33 - 25 15
Lyngdal 9 3 1 5 41 - 36 10
Trauma/Sørfjell 9 3 1 5 26 - 31 10
Gimletroll 9 3 0 6 21 - 53 9
Vigør 9 2 1 6 13 - 30 7
Donn 9 1 0 8 16 - 50 3
Gutter 14 2. div. avd. 1 vår
Froland 8 7 0 1 46 - 7 21
Øyestad 8 5 1 2 38 - 16 16
Grane Arendal 2 8 4 1 3 33 - 15 13
Risør 8 3 0 5 37 - 30 9
Gjerstad 8 0 0 8 9 - 95 0
Gutter 14 2. div. avd. 2 vår
Myra 10 8 0 2 65 - 14 24
Hisøy 10 7 1 2 34 - 19 22
Express 10 6 2 2 52 - 26 20
Jerv 2 10 5 0 5 52 - 42 15
Trauma 2 10 1 1 8 20 - 71 4
Lia 10 1 0 9 15 - 66 3
Gutter 14 2. div. avd. 3 vår
Birkenes 10 9 1 0 62 - 14 28
Jerv 3 10 5 2 3 39 - 23 17
Vigør 2 10 3 2 5 23 - 36 11
Tveit 10 3 2 5 34 - 61 11
Lillesand 10 3 1 6 31 - 38 10
Randesund 2 10 2 2 6 20 - 37 8
Gutter 14 2. div. avd. 4 vår
Torridal 10 10 0 0 56 - 18 30
Våg 2 10 7 1 2 64 - 16 22
Randesund 3 10 4 1 5 32 - 30 13
Flekkerøy 10 3 2 5 24 - 36 11
Søgne 10 2 1 7 25 - 60 7
Otra 10 1 1 8 15 - 56 4
Gutter 14 2. div. avd. 5 vår
Mandalskameratene 10 10 0 0 82 - 6 30
Farsund 10 7 0 3 33 - 28 21
Flekkefjord 10 5 1 4 26 - 25 16
Hægebostad 10 3 1 6 31 - 45 10
Holum 10 3 0 7 26 - 61 9
Lyngdal 2 10 0 2 8 22 - 55 2
Gutter 14 7er avd. 1 vår
Birkenes 2 9 7 0 2 63 - 36 21
Express 2 9 6 0 3 79 - 40 18
Sørfjell 9 2 1 6 35 - 64 7
Grane Arendal 3 9 2 1 6 40 - 77 7
Gutter 14 7er avd. 2 vår
Hånes 10 8 1 1 101 - 39 25
Vindbjart 2 10 7 0 3 80 - 61 21
Gimletroll 2 10 6 2 2 68 - 42 20
Just 10 4 1 5 57 - 72 13
Greipstad 10 2 0 8 42 - 73 6
Donn 2 10 1 0 9 32 - 93 3
Gutter 14 7er avd. 3 vår
Mandalskameratene 2 9 8 0 1 70 - 19 24
Marnardal 9 6 0 3 40 - 39 18
Flekkefjord 2 9 2 0 7 36 - 55 6
Giv Akt 9 2 0 7 24 - 56 6
Gutter 15 1. div. vår
Donn 8 7 0 1 25 - 11 21
Mandalskameratene 8 4 2 2 27 - 17 14
Grane Arendal 8 3 3 2 23 - 22 12
Vindbjart 8 3 1 4 21 - 25 10
Vigør 8 0 0 8 9 - 30 0
Gutter 15 2. div. avd. 1 vår
Hisøy 8 7 0 1 36 - 16 21
Grane Arendal 2 8 6 0 2 34 - 24 18
Sørfjell 8 4 0 4 26 - 22 12
Tvedestrand 8 3 0 5 29 - 22 9
Imås 8 0 0 8 15 - 56 0
Gutter 15 2. div. avd. 2 vår
Våg 11 8 3 0 72 - 17 27
Søgne 11 7 0 4 68 - 29 21
Gimletroll 11 6 1 4 48 - 37 19
Donn 3 11 5 3 3 42 - 37 18
Otra 11 3 3 5 22 - 35 12
Randesund 6 1 2 3 13 - 22 5
Torden 11 0 0 11 8 - 96 0
Gutter 15 2. div. avd. 3 vår
Flekkefjord 8 7 0 1 49 - 5 21
Donn 2 8 5 1 2 20 - 16 16
Kvinesdal 8 5 0 3 34 - 15 15
Farsund 8 1 1 6 17 - 42 4
Mandalskameratene 2 8 1 0 7 13 - 55 3
Gutter 15 7er vår
Vindbart 3 6 5 0 1 34 - 15 15
Valle 6 3 1 2 35 - 32 10
Søgne 2 6 2 1 3 21 - 33 7
Høvdingen 6 1 0 5 30 - 40 3
Gutter 16 Nasjonal serie avd. 3
Viking 5 5 0 0 26 - 6 15
Sandnes Ulf 5 4 0 1 21 - 7 12
Lillestrøm 5 3 0 2 15 - 8 9
Haugesund 5 2 0 3 16 - 17 6
Start 5 1 0 4 10 - 19 3
Mjøndalen 5 0 0 5 1 - 32 0
Gutter 16 Nasjonal sluttspill C
Rosenborg 3 3 0 0 18 - 3 9
Sarpsborg 08 3 2 0 1 11 - 7 6
Bodø/Glimt 3 2 0 1 4 - 8 6
Odd 3 1 0 2 9 - 5 3
Start 3 1 0 2 8 - 12 3
Mjøndalen 3 0 0 3 1 - 16 0
Gutter 16 1. div. vår
Våg 9 6 1 2 23 - 13 19
Mandalskameratene 9 6 0 3 39 - 25 18
Grane Arendal 9 6 0 3 32 - 21 18
Vigør 9 6 0 3 31 - 20 18
Jerv 9 6 0 3 26 - 15 18
Randesund 9 5 1 3 35 - 21 16
Flekkefjord 9 5 1 3 27 - 24 16
Lyngdal 9 2 1 6 20 - 27 7
Flekkerøy 9 1 0 8 10 - 37 3
Kvinesdal 9 0 0 9 8 - 48 0
Gutter 16 2. div. avd. 1 vår
Grane Arendal 2 7 5 1 1 42 - 9 16
Froland 7 5 0 2 37 - 15 15
Risør 7 4 0 3 16 - 13 12
Trauma 7 3 2 2 25 - 15 11
Express 7 3 0 4 14 - 34 9
Lillesand 7 2 2 3 17 - 29 8
Jerv 2 7 1 2 4 16 - 21 5
Øyestad 7 1 1 5 16 - 47 4
Gutter 16 2. div. avd. 2 vår
Greipstad 9 8 0 1 42 - 14 24
Våg 3 9 7 1 1 47 - 16 22
Hånes 9 7 1 1 38 - 13 22
Torridal 9 4 3 2 26 - 26 15
Vigør 2 9 3 3 3 19 - 19 12
Greipstad 2 9 3 2 4 22 - 41 11
Våg 2 9 2 1 6 35 - 41 7
Otra 9 2 1 6 25 - 40 7
Randesund 2 9 2 0 7 17 - 44 6
Just/Gimletroll 9 0 2 7 19 - 36 1
Gutter 16 2. div. avd. 3 vår
Hægebostad 10 9 1 0 72 - 18 28
Giv Akt/Spangereid 10 8 0 2 59 - 16 24
Farsund 10 5 0 5 35 - 32 15
Flekkefjord 2 10 4 0 6 47 - 35 12
Lyngdal 2 10 3 0 7 32 - 54 9
Lyngdal 3 10 0 1 9 27 - 117 1
Gutter 19 Nasjonal serie Super
Strømsgodset 4 3 1 0 16 - 8 10
Rosenborg 4 2 1 1 12 - 8 7
Mjøndalen 3 1 2 0 7 - 4 5
Viking 3 1 0 2 8 - 11 3
Bodø/Glimt 3 1 0 2 4 - 8 3
Start 3 0 0 3 5 - 13 0
Gutter 19 Nasjonal serie pulje C
Lillestrøm 6 4 1 1 13 - 8 13
Start 6 3 2 1 12 - 9 11
Kongsvinger 6 2 0 4 8 - 14 6
Kristiansund 6 1 1 4 11 - 13 1
Gutter 19 1. div. vår
Flekkerøy 12 10 2 0 43 - 14 32
Arendal 12 9 0 3 51 - 25 27
Hisøy 12 7 1 4 29 - 19 22
Søgne 12 7 1 4 30 - 24 22
Våg 12 7 1 4 28 - 27 22
Trauma 12 6 1 5 25 - 25 19
Randesund 12 6 0 6 33 - 29 18
Vindbjart 12 5 0 7 24 - 30 15
Flekkefjord 12 4 2 6 25 - 31 14
Mandalskameratene 12 4 1 7 33 - 37 13
Donn 12 3 1 8 23 - 45 10
Lyngdal 12 3 0 9 22 - 43 9
Vigør 12 2 0 10 11 - 28 6
Gutter 19 2. div. avd. 1 vår
Grane Arendal 8 6 2 0 29 - 11 20
Lia 8 5 1 2 31 - 19 16
Imås 8 5 0 3 37 - 19 15
Express 8 3 3 2 23 - 20 12
Risør 8 3 2 3 18 - 27 11
Lillesand 8 3 1 4 15 - 17 10
Birkenes 8 3 1 4 18 - 24 10
Hisøy 2 8 1 1 6 4 - 30 4
Froland 8 0 3 5 13 - 21 3
Gutter 19 2. div. avd. 2 vår
Randesund 3 10 9 0 1 53 - 13 27
Gimletroll 10 6 0 4 29 - 19 18
Våg 2 10 4 2 4 21 - 31 14
Randesund 2 10 4 0 6 28 - 21 12
Greipstad 10 3 3 4 28 - 29 12
Vigør 2 10 1 1 8 6 - 52 4
Gutter 19 2. div. avd. 3 vår
Borhaug/Farsund 8 6 2 0 36 - 10 20
Kvinesdal 8 5 0 3 31 - 26 15
Mandalskameratene 2 8 3 2 3 23 - 16 11
Flekkefjord 2 8 2 1 5 15 - 40 7
Giv Akt/Spangereid 8 0 3 5 15 - 28 3
Gutter 19 3. div. vår
Vindbjart 2 10 6 2 2 44 - 21 20
Just 10 6 1 3 30 - 20 19
Tveit 10 5 1 4 24 - 17 16
Vindbjart 3 10 5 0 5 35 - 30 15
Express 2 10 3 1 6 24 - 33 10
Søgne 2 10 2 1 7 15 - 51 7
Jenter 13 avd. 1 vår
Randesund 8 8 0 0 62 - 2 24
Gimletroll 8 7 0 1 48 - 7 21
Lillesand 1 8 6 0 2 27 - 19 18
Hånes 8 4 0 4 19 - 24 12
Donn 2 8 4 0 4 14 - 21 12
Vindbjart 2 8 3 0 5 10 - 27 9
Lillesand 2 8 2 0 6 12 - 43 6
Otra 8 1 0 7 12 - 37 3
Birkenes 8 1 0 7 6 - 33 3
Jenter 13 avd. 2 vår
Gimletroll 2 10 10 0 0 52 - 6 30
Mandalskameratene 10 6 2 2 35 - 19 20
Flekkefjord 10 6 1 3 29 - 13 19
Donn 10 5 2 3 19 - 17 17
Vindbjart 10 5 1 4 20 - 17 16
Søgne 10 5 0 5 18 - 21 15
Våg 10 4 2 4 25 - 28 14
Vigør 10 3 2 5 18 - 31 11
Kvinesdal 10 3 1 6 12 - 20 10
Flekkerøy 10 2 1 7 16 - 34 7
Lyngdal 10 0 0 10 19 - 57 0
Jenter 13 7er vår
Randesund 2 12 10 0 2 82 - 31 30
Torden 12 8 2 2 61 - 36 26
Amazon Grimstad/Imås 12 3 4 5 41 - 40 13
Lia 12 3 3 6 24 - 34 12
Myra 12 1 1 10 10 - 77 4
Jenter 15 1. div. vår
Flekkefjord 10 8 2 0 38 - 9 26
Vindbjart 10 7 1 2 33 - 17 22
Gimletroll 10 4 3 3 22 - 14 15
Randesund 10 5 0 5 18 - 21 15
Birkenes 10 0 4 6 12 - 33 4
Lyngdal 10 0 2 8 6 - 35 2
Jenter 15 2. div. avd. 1 vår
Express 8 8 0 0 36 - 5 24
Imås 8 6 1 1 25 - 7 19
Hånes 8 4 2 2 17 - 8 14
Vegårshei 8 4 0 4 22 - 16 12
Torridal 8 3 1 4 24 - 15 10
Grane Arendal/Myra 8 3 1 4 15 - 19 10
Rygene 8 2 3 3 12 - 13 9
Gimletroll 2 8 2 0 6 13 - 23 6
Trauma/Sørfjell 8 0 0 8 0 - 58 0
Jenter 15 2. div. avd. 2 vår
Torridal 2 9 8 0 1 31 - 9 24
Hægebostad 9 6 1 2 31 - 19 19
Søgne 9 5 2 2 42 - 17 17
Spind 9 5 2 2 52 - 31 17
Vindbjart 2 9 5 1 3 32 - 17 16
Otra 9 4 2 3 32 - 19 14
Flekkefjord 2 9 3 1 5 13 - 29 10
Kvinesdal 9 2 0 7 22 - 30 6
Våg 9 1 1 7 10 - 23 4
Mandalskameratene 9 1 0 8 5 - 76 3
Jenter 15 7er vår
Otra 2 9 9 0 0 78 - 14 27
Torden 10 6 1 3 43 - 22 19
Grane Arendal 2 8 5 0 3 34 - 27 15
Lillesand 8 3 1 4 19 - 38 10
Mandalskameratene 2 9 2 0 7 32 - 42 6
Tvedestrand 10 0 0 10 18 - 81 0
Jenter 17 1. div. vår
Sørfjell 6 5 0 1 18 - 7 15
Våg 6 4 1 1 17 - 9 13
Randesund 6 0 2 4 7 - 16 2
Gimletroll 6 0 0 6 6 - 16 0
Jenter 17 2. div. avd. 1 vår
Randesund 2 6 4 2 0 22 - 7 14
Øyestad 6 2 2 2 19 - 15 8
Gimletroll 2 6 2 1 3 15 - 18 7
Grane Arendal 6 1 1 4 12 - 28 4
Jenter 17 2. div. avd. 2 vår
Lyngdal 8 5 0 3 39 - 26 15
Søgne 8 4 2 2 30 - 20 14
Vindbjart 8 4 1 3 30 - 33 13
Hægebostad 8 3 1 4 26 - 33 10
Mandalskameratene 8 2 0 6 16 - 29 6
NM Gutter 16 2. runde
Randesund - Runar 7 - 1
Odd - Flekkefjord 4 - 0
Stoppen - Start 1 - 4
NM Gutter 16 3. runde
Sandefjord - Randesund 5 - 2
Start - Ørn Horten Utsatt
NM Gutter 19 3. runde
Bryne - Flekkerøy 2 - 1
Sandnes Ulf - Start 1 - 2
NM Jenter 19 1. runde
Fossum - Amazon Grimstad 0 - 8
Lyngdal - Viking 2 - 5
Sørfjell - Egersund 0 - 0 eeo (3-4 str)
NM Jenter 19 2. runde
Amazon Grimstad - Øvrevoll Hosle 3 - 2

Kilde: Norges Fotballforbund

Tabeller og resultater er oppdatert 1. juli.