Disse tjente mest

Ukjent 66-åring fra Haukås rett inn på inntektstoppen i Hordaland.

  • Jan Stian Vold
Publisert Publisert
icon
Denne artikkelen er over 12 år gammel

Saken oppdateres.

Tips: Ctrl + F om du søker etter spesielle navn i listen.

NavnFormueInntektSkatt
1. JOHANNES SLETHAUG31.335.65847.850.08813.803.363
2. TROND MOHN2.727.213.41336.656.84440.764.175
3. GEORGE-HARALD SUTTON LERØY13.038.07928.733.7488.340.987
4. HILDEGUNN BJØRDAL ALNES21.163.63025.432.2347.355.236
5. SIGURD ANDERSEN25.295.70924.745.5147.215.930
6. JOHAN PETTER WAAGE91.533.09819.558.7886.474.457
7. OLE EIRIK LERØY183.952.99819.161.2828.857.968
8. PETTER HARALD TOMREN6.571.03919.069.8269.135.904
9. ELIN INGEBORG KLØVE16.490.96019.014.1625.495.116
10. SVEIN JOHNSEN59.654.63818.746.3305.894.583
11. TOM CHRISTOPHER STECKMEST964.227.87417.913.03313.235.883
12. HELGE ARVID MØGSTER464.484.73317.026.94710.178.731
13. TORE DANBOLT16.986.18415.959.0044.643.809
14. KARI MCCALLUM015.651.4524.371.528
15. ØYVIND BJØRN FOSSØY19.325.07415.359.0506.465.691
16. SIGMUND WILHELM JUVIK11.423.43414.569.3766.218.780
17. KAREN ANNE ISACHSEN11.436.91314.499.6914.235.141
18. SEVERIN OLIVER SIVERTSEN11.868.31213.770.8614.006.595
19. MARIT KARIN HITLAND BERG34.690.62213.389.4554.159.917
20. CHRISTINA BECKMANN MINDE13.752.85212.965.3593.785.669
21. LARS MOLDESTAD38.993.65912.900.1796.798.708
22. SIREN WENCHE BERG NORDAL7.480.19412.553.6833.598.835
23. ALF MAGNAR ALVSVÅG47.919.35712.233.0733.939.457
24. KNUT PRESTNES49.560.53312.073.4844.044.757
25. OLA AMANDUS OLSEN16.335.03112.046.5533.660.878
26. SVEIN SANDVIK102.928.05312.042.8164.722.543
27. ALF MAGNE NORDAL6.017.85011.899.7013.397.112
28. TROND HÅVARDSTUN7.821.85511.721.7783.363.693
29. DAGFINN NETELAND011.604.5735.588.461
30. GEIR INGE SOLBERG4.269.42111.560.4495.374.217
31. TROND FJELDSTAD7.806.25411.470.4933.306.806
32. FRED OLAV FLATMO JOHANNESSEN74.679.30711.402.9304.074.800
33. GEIR OVE RØBERG10.707.32111.355.5323.479.622
34. PETER ALLAN HOOPER9.157.19611.268.9703.491.518
35. TROND MIKAL GRAN JACOBSEN92.042.52711.170.1384.143.629
36. BJØRN MYRSETH56.971.88710.945.5215.084.286
37. MAGNE ROAR SANGOLT212.431.44610.760.3255.316.025
38. BJØRN JOHAN SJAASTAD11.747.32410.737.1825.166.284
39. TORBJØRN HAUGLAND6.654.51110.639.0443.170.023
40. INGER MARIT VASSDAL137.46410.204.7062.846.479
41. HELGE EIDE010.067.0983.633.296
42. ØYVIND TVEIT163.576.48210.003.8064.710.276
43. IVAR MARTIN ALVSVÅG32.667.4059.989.2653.145.625
44. OLE GAMS STEINE88.989.7749.928.6794.091.171
45. KJELL SOLBERG8.904.8819.812.2732.831.596
46. ATLE ULVESETH158.454.7939.808.3714.574.060
47. GUNNAR STRAND9.742.3649.694.5282.994.088
48. KURT ARNE TYSE5.347.4129.680.8642.860.754
49. LARS HELGE PRESTNES48.349.2639.649.7483.284.258
50. KNUD LORENTZEN13.369.2549.630.8253.053.058
51. TORE GJESDAHL17.076.0349.620.5733.082.813
52. PETER FRØLICH9.682.6049.575.6203.083.479
53. HAAKON BLAAUW973.0199.449.6612.822.373
54. MORTEN FOROS KROHNSTAD09.376.3762.798.948
55. STEIN PETTERSEN7.906.0889.223.3662.956.233
56. MORTEN TYSNES226.5359.107.8814.312.508
57. TORBJØRN ESPELAND5.561.0869.023.9292.635.394
58. JON MAGNUS HEIMSET6.212.5359.008.8162.772.503
59. PER MAGNE STRANDBORG10.215.0958.642.5012.767.612
60. INGRID GISMERVIK7.013.1168.612.5122.511.759
61. LARS HELGE KYRKJEBØ82.489.3628.556.6673.651.209
62. KJETIL ALSAKER2.190.6188.509.9752.400.663
63. JON ARVE SVÆREN40.045.1548.482.0573.111.436
64. JOHAN BERTIL HORNELAND6.413.8318.307.6172.386.296
65. BRIAN SWEETING23.987.5828.297.7702.605.158
66. ROBERT CORFIELD AAKRE08.266.7384.477.006
67. GUNNAR EMIL DYNGELAND1.472.2998.255.6472.315.671
68. CHRISTIAN JACOB FRIIS19.947.8898.191.8362.718.256
69. JAN ERIK CLAUSEN08.179.0512.503.437
70. DAG STEINFELD17.468.4388.137.5572.653.372
71. ÅKE HENRIK GREGERTSEN9.442.2588.129.0303.849.385
72. EINAR REIKVAM17.894.8558.127.5422.515.156
73. SVEIN ØYSTEIN BERNTSEN40.654.8708.026.0303.148.845
74. ATLE JEBSEN25.047.9487.928.1263.110.096
75. KJELL OLAV NATTERØY43.816.3547.907.7572.693.943
76. ØYSTEIN WALLACE LØKEN07.650.1683.651.243
77. KNUT HALLVARD LERØY9.301.2077.559.4072.762.339
78. ERLING HORDVIK10.509.9587.519.6342.227.553
79. DAGFINN HERADSTVEIT11.035.7987.506.6952.496.672
80. EAMONN FRANCIS DOYLE3.421.6917.435.0312.389.004
81. NILS OLAV AARDAL5.751.0757.370.9462.369.915
82. GERHARD LUND-FURNES12.269.1737.357.6792.269.964
83. MAGNUS INGOLF HITLAND4.502.8807.334.0982.090.351
84. ØYSTEIN MELAND2.381.3087.265.8842.330.948
85. SVEIN AAGE VALEN4.543.0997.252.2462.352.404
86. LEIF ARNE JENSEN10.712.6057.212.5273.745.278
87. GEIR INGE LUNDE12.390.6007.153.0633.641.709
88. REIDAR ERIKSEN8.372.8437.150.6452.131.527
89. PER GRIEG316.145.0017.023.8755.447.372
90. TORE BIRKELAND06.956.9411.956.253
91. CHRISTIAN GOTTLIEB RIEBER06.896.9731.973.475
92. JON HAUGERVÅG7.692.6536.888.2883.536.310
93. SVEINUNG OLSEN31.127.9176.802.8842.252.849
94. ASLE SJØSÆTHER3.032.9126.793.5772.115.498
95. ATLE JACOBSEN06.744.4592.719.967
96. MAGNE ALVSVÅG35.860.8456.703.2972.268.469
97. ANGELO PIERRE MUCCIOLI19.1836.697.8881.875.543
98. NILS MAGNE SÆLE3.500.1626.697.4431.942.897
99. RUNE FINNE2.429.0096.655.1363.153.255
100. ØYVIND ANDREASSEN1.692.1246.621.2352.033.430
101. SVEIN-ARNE VARTDAL22.581.7176.606.9312.163.630
102. MARIT ELISABETH PETERSEN24.427.8366.603.9432.138.586
103. JAN EDGAR HARTVEDT6.634.1446.569.7811.937.325
104. TOR OLAF SVENDAL7.126.1526.563.2761.903.179
105. SJUR SVENNINGSSON MALM6.509.8816.544.4792.932.286
106. EIRIK MOE06.489.0141.938.974
107. DAG TORE KLEPSVIK5.046.8156.459.6302.049.909
108. BJØRN MIDTTUN4.371.8326.410.7581.936.620
109. BJØRN ANDREAS FRENG ISAKSEN1.501.3856.331.92612.286
110. SVEIN DAG KARLSTAD3.257.9076.327.2701.988.646
111. KATRINE TROVIK06.291.1732.166.918
112. JOHN HEINE FADNES7.229.0436.287.8441.906.000
113. ARTHUR GUSTAFSSON2.507.8256.234.9701.813.729
114. JAN RICHARD DYRSETH573.4246.189.2121.835.178
115. GEIR THOMASSEN4.266.8166.174.5591.762.884
116. JAN WILLY RASMUSSEN06.173.0241.717.569
117. KNUT GUNNAR HAMRE2.441.0166.148.9061.796.855
118. ARNE AASGÅRD6.678.9366.110.9221.777.697
119. MAGNE OLAV BERGE81.856.7796.109.4902.800.691
120. ERIK SOLHEIM6.045.2306.102.7342.120.681
121. JAN RAMSTAD06.099.3461.728.490
122. TOR JACK MADSEN3.836.9516.088.8811.818.245
123. JAN PEDERSEN8.436.5936.037.1382.848.287
124. TRYGVE ARNESEN9.480.4505.967.6872.945.551
125. JOHANNES DJUVSLAND NETELAND2.029.7345.962.2312.719.883
126. ATLE SÆBØ7.833.1915.914.0542.893.781
127. TERJE DANIEL STORENG15.534.9135.877.2052.744.272
128. ALF NIELSEN7.703.2045.876.4141.901.167
129. BJØRN ANDRE LERØEN8.147.9445.876.1411.836.333
130. FRODE NOSS16.948.3665.862.5731.935.297
131. OLAV SKJERVHEIM6.378.4355.834.4562.759.763
132. LEIF OVE ANDSNES11.977.6035.820.2751.899.622
133. BODIL BIRKELAND11.347.8785.741.2771.735.853
134. KLEMENT ARVE VASSDAL8.522.3345.728.0211.706.516
135. NILS JONNY HORNELAND969.6335.706.1961.632.437
136. EVA LØKELAND LERØY77.045.4965.653.0832.511.038
137. ROLF HELLE7.986.9525.633.8611.769.962
138. ERIK ANDRE HUSEKLEPP1.006.9915.626.7672.639.023
139. JOHAN ODVAR ODFJELL299.761.7255.597.3434.608.492
140. SOLVEIG SVENHEIM VARBERG6.232.3725.585.0111.643.334
141. JAN STEINFELD HOLMBERG4.948.4585.577.7971.604.828
142. GUNNAR KROSBY92.9045.560.3551.709.047
143. BJØRN FRODE SKAAR430.0405.547.6761.802.137
144. KÅRE AUDUN TOFT2.750.7115.529.4721.583.192
145. PER IVAR HAGESTUEN57.906.3505.504.8853.027.837
146. ØYVIND GUNNAR HOLSEN14.231.6525.501.8421.742.866
147. NILS-PETTER HALVORSEN18.983.5835.501.5122.832.834
148. OLAV REVHEIM12.329.6565.499.2302.560.337
149. JOHAN GUSTAV HVIDE80.963.3575.487.7082.726.573
150. HÅKON HÅVARDSTUN3.624.7735.480.2261.583.660
151. ULF HENNING SØRDAL05.469.0951.707.568
152. ARILD GARMANN OESTREICH3.420.8385.418.4121.568.414
153. BØRGE KNUSTAD2.229.5885.407.3201.701.158
154. TURID HUMBLEN10.380.5535.398.0441.618.613
155. HEIN VAULAR05.383.7211.765.420
156. TORBJØRN VATLE5.760.1275.355.6871.694.389
157. HELGE NATTERØY38.197.4735.333.9521.914.960
158. IVAR SPURKELAND7.546.6735.309.3392.586.584
159. ALF BERNT HAARVEI10.724.4255.306.5511.651.232
160. MARTIN ANDRESEN11.286.9265.300.3872.767.455
161. JARLE KARSTEN HUMBLEN6.748.1125.296.8721.549.038
162. NORVALD LUNDE05.294.0581.471.459
163. JAN GISMERVIK11.414.2975.286.9781.627.909
164. CHRISTOPHER BRUN9.519.9595.276.8731.769.204
165. TERJE VEDØY467.6285.274.6521.559.778
166. VIDAR HAVSGÅRD2.203.7945.244.2672.122.567
167. GUNNAR NAMTVEDT6.382.4905.166.7141.492.810
168. PER HENRIK GILLESVIK11.091.9765.164.2932.594.535
169. KARSTEN ERIKSEN3.425.3205.080.4451.515.095
170. ENDRE GRANDE8.307.1075.054.6101.738.668
171. GEIR TORE MARTIN NYGAARD7.041.2115.044.0811.686.789
172. MORTEN NILSEN5.619.7255.018.7741.466.481
173. HALLVARD BERTIN KLEPSVIK104.663.6895.014.7472.918.911
174. PER CHRISTIAN ERIKSEN5.039.0974.992.2301.635.440
175. MARTIN LYSSAND2.626.4834.956.2531.420.605
176. KIRSTEN SYLJESET323.4534.947.8041.463.390
177. ERIK SNORRE ØFJORD4.646.6484.932.4461.500.750
178. JAN-EMIL JOHANNESSEN61.744.2884.919.1382.167.570
179. IRENE KALAND5.407.8174.912.9971.452.981
180. BJØRNAR IVERSEN04.906.1052.321.920
181. AZAR KARADAS04.902.6752.454.838
182. RUNE NORD2.953.9174.901.5581.475.179
183. TORBJØRN GJELSVIK04.890.0421.553.060
184. TOM HENNING RASMUSSEN1.635.5944.866.6122.270.961
185. BRITA GUNILLA SANDVEN112.565.7504.858.5631.802.750
186. LARS KRISTIAN LUNDE1.389.3884.836.5761.370.292
187. BJARTE FALCH PEDERSEN04.835.8591.473.160
188. HANS PETTER AAS5.544.7714.825.1182.283.594
189. JOHAN ANTON SILCHENSTEDT2.808.1324.824.2351.446.304
190. KNUT FRODE EICHNER2.608.1534.823.3861.380.394
191. JENS GAMS STEINE25.156.5034.814.7041.825.346
192. PÅL FALCH PEDERSEN04.791.3141.393.017
193. ODD REIDMAR PEDERSEN8.853.3134.785.0091.427.497
194. LEIF JÆGER27.484.3414.781.2842.029.190
195. KRISTEN LEIDULF KJELBY5.667.6314.779.9181.420.714
196. TORE TORVUND04.745.7102.236.714
197. OLE JOHAN ØSTGULEN3.853.5334.736.9881.361.991
198. METTE SOLBERG SANDAL6.639.2544.726.8731.383.596
199. OLAF ASBJØRN MIDTTVEIT2.461.6434.713.9781.443.998
200. GILLIAN RASMUSSEN4.332.4274.706.2081.373.877
201. BÅRD MOBERG KARLSEN24.034.6754.684.4841.685.002
202. BJØRN GRAVDAL04.684.2992.511.322
203. JACK HERMUND BIRKENES3.095.1614.674.6722.185.565
204. ERIK FYLKESNES1.474.4664.651.7551.448.507
205. STIG ARVE LARSEN15.995.4334.640.3271.563.940
206. BERNT JACOB SCHWINGS PETTERSEN04.634.4761.535.291
207. KARL JOHAN LIER3.290.6504.625.3942.204.449
208. GUNNAR FRØLAND15.604.8604.607.4431.519.507
209. GUNNAR JOHAN CARLSEN04.591.588904.012
210. ROGER SIMMENES04.587.5902.265.054
211. CHRISTINE GRUNDVIG REINBOTH2.754.2164.576.6941.336.999
212. THORSTEIN HELSTAD1.181.6744.528.4372.172.185
213. LARS MORTEN KYTE8.669.0464.523.8731.592.646
214. SVEN REINERT SVANBERG1.229.0594.496.5261.378.035
215. GAUTE HENRIKSEN5.828.0294.482.4201.350.558
216. PETTER ERLING BJØRSTAD44.600.1884.466.7151.867.331
217. STEIN HALLVARD JACOBSEN1.207.3234.462.1851.436.197
218. PÅL ANGELL-HANSEN04.453.4752.109.748
219. ARNE MØGSTER99.122.4644.438.5462.608.074
220. EGIL SANDVIK69.261.1394.421.5412.158.049
221. MARGARETH ØVRUM1.832.1484.416.8772.064.281
222. TORLEIF LILLEÅS17.892.4764.416.4041.583.493
223. NILS ERIK JOACHIM HØEGH-KROHN179.6334.394.6252.081.753
224. PER ARNE NONÅS04.364.8181.313.381
225. STEIN OLAF ONARHEIM41.685.6074.346.6041.709.569
226. ULF OLSEN9.831.3514.343.0521.366.768
227. STIG ATLE GJØVÅG3.755.2614.337.9181.300.048
228. HARALD STØREN KOBBE918.7874.333.9281.333.979
229. KURT ERIK NILSEN04.315.6971.821.545
230. ODD EINAR LILLEBOSTAD6.094.6844.311.9962.008.131
231. LIV GRETE SKJELBREID POIRÉE5.919.9764.309.5712.037.857
232. STÅLE CHRISTENSEN810.6714.276.4361.351.408
233. KNUT KLEPSVIK106.351.9224.268.9612.742.320
234. TORGEIR ANDA4.587.6594.268.8311.227.629
235. ØYSTEIN HORNELAND04.257.8771.384.625
236. HARALD TORBJØRN KLEPSVIK136.077.3674.253.3533.067.855
237. NILS MAGNAR TARANGER04.223.7141.305.175
238. OVE RØSSLAND3.774.3044.221.4781.404.887
239. CHRISTOFFER KLEPPEN3.417.6934.220.1201.449.226
240. PETER NIKLAS KEILEN1.022.4204.216.0681.268.973
241. MONS ALFRED PAULSEN04.188.2241.477.558
242. LEIF TEKSUM1.866.9994.179.4971.949.129
243. MORTEN BERGE2.972.4104.171.6391.352.212
244. OLA KJELL KRUMSVIK6.266.1404.162.211302.806
245. SVEIN HALVOR DANIELSEN444.8264.161.8111.764.447
246. NILS KORTEN14.201.3634.158.5401.790.817
247. GUNNY SANDVIK399.870.7864.141.5724.486.500
248. CHRISTOPHER SAM SWEETING5.304.0734.102.8981.244.550
249. FRANK-ROBERT SKINTVEIT1.046.7594.092.2771.170.365
250. AKSEL MARTIN ØKLAND88.204.2694.083.7112.518.923
251. HELGE SINGELSTAD32.548.8454.073.7111.984.038
252. OVE KOLBJØRN HAGESÆTHER3.401.8994.065.7191.283.607
253. TOM WALBERG HORNE5.310.1784.056.1271.288.733
254. TOM HAUKEDAL04.054.3611.213.672
255. BÅRD URHEIM YLVISÅKER8.900.2194.046.8711.278.119
256. ESPEN OMMEDAL04.043.7951.242.984
257. HARALD INGE HUFTHAMMER5.041.0024.029.5221.400.152
258. HELGE EIDE KNUDSEN1.039.836.6654.029.1179.451.050
259. BJØRN ANDRE MICHELSEN427.6884.022.9751.854.713
260. TOM SØFTELAND11.461.5824.005.9801.834.150
261. VEGARD URHEIM YLVISÅKER4.432.2253.998.3701.212.696
262. EINAR SKINTVEIT4.118.9313.989.9271.162.047
263. STEIN HARALD ARNESEN1.744.6213.984.0031.958.324
264. BJØRN FJELLHAUG17.442.7733.962.5551.404.000
265. KJELL OVE HOVLAND03.961.215416.450
266. FRANK EITHUN HELLAND2.409.7623.952.9771.263.380
267. HARALD NÆVDAL33.445.3853.951.0291.505.152
268. EIVIND GIL OTTESEN10.384.2723.939.7821.735.974
269. BJØRN JOHNNY VÅGENES16.607.8113.939.0651.316.631
270. NJOGU DEMBA NYRÉN03.933.1641.847.154
271. ELLEN MARIE FORLAND96.867.3543.931.8672.151.837
272. STEPHAN-ALEXANDER OLEMANDUS KJERSTAD3.917.6303.924.7501.126.916
273. OLAV BERG03.920.0531.187.054
274. MONS SVENDAL AASE39.403.0123.917.2892.576.700
275. HARALD BRATLIE98.1893.911.9931.093.437
276. LAMBERT JACOB WULF22.354.3393.903.5851.340.993
277. HARRY MELAND5.218.7583.903.2921.172.173
278. OLE LANGELAND MYKING5.936.9353.887.7381.197.000
279. WILLY VØRØS348.4903.879.6531.163.314
280. AUD KRISTIANSEN BRULAND2.428.3423.873.4361.134.723
281. IDA BORGHILD ØVRESETH1.369.9533.864.7131.105.803
282. OLE PETER DUUS39.525.1533.863.0861.537.537
283. ARNE RØYNSTRAND16.253.5453.858.3421.417.049
284. HERMAN FRIELE115.210.0753.854.3612.557.047
285. HANS OLAV LINDAL89.293.6083.833.6902.226.614
286. ERLING SÆLENSMINDE1.484.9183.825.0541.071.265
287. OLE TOM ONES03.822.6591.234.204
288. ODD JACK MONSEN23.634.5003.814.5991.357.984
289. KARIN MARGRETHE LAMPE2.880.4443.787.8991.184.163
290. NILS ATLE TORSVIK03.780.3601.598.876
291. JOHAN KRISTIAN MIKKELSEN2.168.9573.778.236615.825
292. HILDEGUN TVEIT16.201.4943.777.8241.302.685
293. TROND HATLAND03.771.9331.338.559
294. ALF-HELGE AARSKOG03.767.1061.801.686
295. OLE RASMUS MØGSTER850.578.6613.759.0768.138.663
296. OLE PETTER THUNES24.977.0453.720.8451.825.072
297. OLA RONÆSS496.6753.709.9521.752.349
298. BENGT BRYNJULFSEN5.536.1343.704.6141.162.722
299. ARTHUR DUUS5.092.8983.690.3551.236.739
300. FRANK-HARRY TOFTESUND10.795.4333.686.5561.184.670
301. NILS ALFRED BØRNES1.858.6053.677.9371.036.785
302. JAN SÆLEMYR1.366.3373.675.3251.102.152
303. GUNNAR JOHAN ALSAKER20.332.1973.669.9861.334.598
304. JARLE NORDNES03.669.2091.056.013
305. TROND HENRIK GRØNHAUG6.374.0533.665.1281.187.612
306. INGE ANDERSEN1.186.0603.660.1991.117.025
307. FREDDY MINDOR HAABERG03.656.9861.114.762
308. PAUL DRAGESET34.212.8143.654.1021.499.347
309. ROLV ROMMETVEIT1.063.6613.649.0511.219.722
310. REIDAR GABRIELSEN850.0233.648.3021.060.267
311. HANS PETER WESTFAL-LARSEN168.641.0843.647.6622.603.147
312. RUNE TVEDT18.803.1843.642.4121.477.671
313. ASTRID JOHANNE TARANGER1.875.1363.641.2821.020.848
314. JAN EINAR GREVE24.921.3003.635.1881.647.736
315. JAN NYBØE VABLUM3.248.9173.628.4461.194.890
316. MAGNUS FAUSKE1.589.3643.618.3801.429.878
317. JOHN SIGVALD LERUM38.131.9673.615.8461.580.311
318. ALF BJARNE HØGENÆS STEINE5.277.2933.615.4351.095.917
319. KARI SKINTVEIT WEISE30.8003.614.9181.001.299
320. MARIANNE MØGSTER99.044.9863.603.4092.196.581
321. HÅVARD TANGEN03.595.3381.585.280
322. LARS SOLBERG03.592.8541.739.509
323. ASBJØRN BIRKELAND2.090.6783.592.6961.546.195
324. DAG ØVRESETH4.944.7273.590.2551.047.394
325. ELSE MEYER5.500.7483.589.4711.051.083
326. TERJE HAMMER SKAAR710.8953.587.8971.014.421
327. JAN ARTHUR HAMMER03.585.9741.706.124
328. DANIEL OPITZ1.618.3973.585.5971.032.951
329. JOLEIV PER MIDTTVEIT7.521.6983.583.1331.123.298
330. GRUNDE BRULAND114.3543.579.6321.200.860
331. ESAD MULABECIROVIC4.960.5453.570.9381.749.544
332. OLE ANDRE RIBSSKOG1.303.9663.555.7771.057.426
333. SONJA HADLAND HAUGEN9.247.7273.527.9621.079.006
334. HANS MARTIN TORKELSEN32.041.3643.527.6771.397.707
335. DYVEKE VIBE HENSCHIEN03.525.7501.119.933
336. OVE NORDAHL-PEDERSEN16.937.0783.525.3561.176.823
337. HANS SKORPEN8.384.9273.524.5961.161.196
338. JAN JANSØNN GREVE238.5883.523.2751.279.883
339. TODD SAUNDERS2.204.5413.516.3521.705.711
340. JOSTEIN SUNDVOR4.343.0543.513.6491.131.285
341. HALLVARD LERØY75.762.9533.506.2221.820.806
342. FINN EINAR HVISTENDAHL03.492.0301.639.831
343. ROALD URNES2.774.6983.483.5291.064.621
344. JOHANNE MARIE MARTENS55.905.6713.468.4921.530.575
345. WILLY DALHEIM7.195.5493.458.1741.105.701
346. EVA GJERLAND LAMEY03.457.955972.291
347. ARNE GJERDE44.427.5593.456.7291.430.281
348. DIDRIK OSKAR MUNCH03.454.9851.622.951
349. CECILIE PETTERSSON TORSVIK3.359.1463.449.0901.005.924
350. MAGNE REVHEIM1.341.8073.446.4531.221.504
351. TORE HERMAN HAAGENSEN115.473.5633.446.3502.547.036
352. LEIF TRYGVE NILSEN13.396.3953.442.9271.303.035
353. GERHARD MARTIN KALLEVIK03.435.839540.329
354. HERLUFF ALEKSANDER SANDVOLD25.275.1253.424.7761.221.074
355. KENNETH MALVIN ØSTREM TVEIT13.227.5593.420.2301.327.449
356. JØRN LEM BRUNVALL4.589.9433.417.7961.577.974
357. BRIT IREN TVEIT15.170.6683.415.6001.139.027
358. CHRISTER VALVATNE NOTLAND3.625.3253.412.8611.031.624
359. SVEIN E OPEDAL1.838.0063.411.358998.379
360. TOR LUND3.506.6523.408.0371.523.475
361. SVEIN GJERLAND ANDERSSEN4.424.6603.402.1061.033.531
362. JØRN BØRHOLM517.5933.399.646997.721
363. HANNE LUNDE HANSEN197.0203.396.8941.535.058
364. BJARNE RYLAND3.130.2973.395.9381.511.238
365. TORMOD S GULLESTAD371.2873.393.1511.047.560
366. KNUT RAVNÅ1.927.8533.380.6341.566.026
367. CAMILLA MARIANNE GRIEG432.527.4513.356.1994.918.638
368. JØRGEN NYSÆTER2.025.7163.353.253973.661
369. SVEIN ATLE HAUGEN1.357.1083.352.863975.153
370. TOR ERLING LUNDE4.867.9853.349.4911.141.819
371. HELGE GJØSÆTER8.326.6363.348.6391.246.178
372. GURLIE BREIVIK338.1093.341.680923.479
373. HOGNE INGE TYSSØY3.922.5143.326.7781.326.185
374. KJELL OVE RØSOK877.9693.313.9221.057.684
375. JOHANNES NÆVDAL11.158.7463.303.7951.037.275
376. SOLRUN KRISTINE HITLAND03.302.4421.001.218
377. ANNE NORDAHL-PEDERSEN15.515.2293.301.3701.077.943
378. ADA LILL SKURTVEIT GRUNG4.609.5033.293.845977.179
379. MORTEN VIKE3.805.0543.291.3341.557.537
380. EIVIND MAGNE HOVDEN8.857.1963.289.2491.381.650
381. TORODD TOMTE KNUTSEN3.627.1273.271.4931.088.952
382. GUNNAR RUNE SÆTRE2.377.6733.271.1281.037.353
383. ASLE BERG STRØNEN7.097.9333.263.4741.224.751
384. JAN OVE SKAAR1.455.1843.255.507911.399
385. CHRISTIAN KIELLAND STOLTZ20.566.0303.250.5561.169.137
386. ÅSHILD LILLESKARE2.506.4083.248.188919.252
387. KNUT LAURITS GALTUNG DØSVIG30.639.4123.246.2131.395.030
388. INGRID GJERLAND SOLHAUG3.307.9303.240.208946.281
389. KNUT ARNE KORSBREKKE03.238.8191.534.658
390. LASSE NOREVIK03.237.5971.492.690
391. RUNE SKAAR2.645.5523.236.747937.400
392. WENCHE KJØLÅS19.053.3693.232.4851.461.413
393. GUNNAR STAALESEN3.556.0893.229.0841.802.214
394. ØRNULF SAMDAL03.224.7171.617.094
395. LISE TINGSTAD3.845.3463.210.845951.193
396. HELGE-ROALD JOHNSEN613.2693.199.3391.460.839
397. ØRJAN TVEIT13.392.8313.194.4041.033.657
398. LEIF HOLST7.701.4353.192.6281.543.951
399. PER BJØRN HABBESTAD5.504.4543.190.0521.641.349
400. MARTIN HELLELAND4.278.3143.188.8141.154.521
401. BJØRN LYSE OPDAL8.539.2623.182.1921.497.347
402. KARI JOHANNES SAARISILTA BERGH4.436.4373.181.0101.150.077
403. ROLF CHRISTEN HESTNESS89.990.2433.179.4141.949.672
404. BRITT GJERLAND WELLS2.257.7303.175.568924.043
405. KNUT JØRGEN HAALAND03.170.906958.202
406. INGVALD RÅ3.423.5493.166.809914.286
407. TORE JORDAN JOHANNESEN03.165.836911.316
408. KARL ERIK SVANEVIK3.573.9063.164.1911.041.105
409. LARS ULLENSVANG7.982.3373.163.253987.846
410. INGRID HELENE SKAAR1.265.2863.154.321882.929
411. AUDNY VASSDAL19.1923.140.103879.363
412. ERNST KAARE HORGEN1.096.3093.138.3881.506.652
413. ENDRE TANGENES03.134.0681.615.781
414. SIGBJØRN TYSSE15.991.2503.133.3091.180.101
415. ANNE GRETE TVEIT14.215.2483.131.3291.034.342
416. HENNING KOLBJØRN BELTESTAD03.124.6211.640.247
417. TOM RATHKE996.8253.121.6071.486.703
418. HARALD KARLSSON8.283.8253.116.5521.656.737
419. KETIL MATHIESEN2.165.5743.114.9581.449.869
420. ASBJØRN HESTNES1.060.7873.108.229982.672
421. ØYVIND HOLTE2.837.1003.104.6451.432.836
422. KJETIL RUNE BJØRNBERG03.099.9991.543.609
423. HELGE SCHJØTT29.294.2153.091.3881.192.353
424. LARS EIDE3.297.4553.090.2931.418.929
425. ØYVIND EIMSTAD RIISEM5.257.7583.078.157901.611
426. RAGNAR AASE11.781.1463.075.1601.135.945
427. TORE ENGEVIK03.073.8671.458.938
428. MIKKAL ÅGE MYKLEBUSTHAUG101.287.7733.069.7132.005.587
429. ANNE GRETHE BULL ØVREVIK JOHANNESSEN37.229.2053.067.9031.341.047
430. ØYSTEIN MICHELSEN1.344.0053.065.3471.423.404
431. KJELL PER ERVIK14.174.2043.063.2891.095.353
432. ULF BERNHARD JESPERSEN2.135.4423.061.1931.343.593
433. KJELL EIRIK HITLAND527.4593.060.765874.348
434. INGEMANN BERNSEN03.059.110845.673
435. THORSTEIN LEIF SELVIK03.047.5081.488.517
436. KJERSTIN FYLLINGEN03.046.5131.409.550
437. GUNNAR SKEIE7.049.8553.042.1051.035.049
438. STIG TORE VANGEN03.039.6581.409.317
439. KNUT VORAA560.5273.035.7901.401.596
440. GEIR JARLE DALE583.4653.035.369970.807
441. HARRIET LIV BØTHUN PEDERSEN9.216.1503.025.507935.118
442. LARS CHRISTIAN BACHER810.7683.023.5711.405.545
443. JAN ARVID JENSEN13.711.8453.021.9281.200.905
444. HEIN WIERS FROMREIDE03.016.633918.541
445. EGIL HÅKON GIERTSEN03.014.6181.439.235
446. ØYSTEIN GISMERVIK11.847.1383.009.1931.134.741
447. MONICA SIV SALTHELLA03.004.4421.504.307
448. GUNNAR JOHAN TORGERSEN02.993.5011.186.614
449. PER ALVERN2.530.4702.978.551996.881
450. REIDAR CHRISTIAN LIEN1.642.7792.976.9711.282.599
451. SVEIN ØVREBØ13.306.8142.975.744987.631
452. KAROLINE MØGSTER96.395.7782.962.3671.921.126
453. SVEIN-JARLE DYRKOLBOTN2.247.1702.960.120917.744
454. KJELL ERIK MJØS02.959.25288.324
455. JAN ORNINGGÅRD YTTREDAL4.296.0502.955.8841.180.000
456. INGE OTTO LUNDEKVAM02.950.1271.488.755
457. GUNNAR ASKELAND3.647.3742.948.984899.688
458. ENDRE OLAV PEDERSEN1.159.5542.948.556949.410
459. NINA HELENE JOHANNESSEN KLEMP12.794.3012.946.088998.678
460. EVA IRENE BJØRNESTAD10.558.1322.938.8251.021.454
461. OLE-JOHAN HAAHJEM1.244.7412.936.2911.348.547
462. GEIR KRISTOFFER VASSDAL1.559.3792.934.1161.315.439
463. IVAR MONRAD MARTINUSSEN5.838.6402.931.165901.391
464. BJØRN FRODE BIRKELAND3.883.1992.929.9051.469.456
465. PAUL ARNE HORDVIK02.928.7551.549.649
466. ERIK KLAUSEN02.925.3791.288.438
467. PEDER LIE27.301.3792.924.4321.328.298
468. PER JÆGER24.857.7352.915.9501.192.293
469. ODD RUNE AUSTGULEN216.523.1152.912.0452.620.676
470. RAGNAR NESDAL3.685.9712.904.3301.334.776
471. NILS CHRISTIAN ØYEN7.564.9442.903.3441.324.745
472. TRYGVE MO8.840.3692.895.0041.105.323
473. LARS-GUNNAR PRESTEGARD4.109.6372.891.873876.927
474. ROALD DØRMÆNEN12.145.0542.889.119981.598
475. JOHN HALDOR WIIK02.887.2321.429.465
476. BJART ANDREAS RIEBER NYGAARD45.363.6452.886.5381.587.885
477. SVEIN ARTHUR DANIELSEN2.014.6862.882.098889.049
478. BJØRN ØSTBØ2.920.1182.880.3721.336.427
479. LAILA IRENE BIRKELAND12.928.5212.868.284928.727
480. PER TEFRE12.689.9892.866.704930.661
481. OLAV DYRUD24.831.6542.866.5471.094.738
482. KARL LØDRUP KVALHEIM33.799.5582.864.7501.377.957
483. BJØRN OLAFSSON1.929.0122.859.9001.339.164
484. STIG FRØYSLAND02.856.5121.401.045
485. RONALD MARØY15.336.0362.853.1421.014.277
486. JON HALSE STAUBO1.683.5812.844.0891.316.597
487. ALF INGE MÆHLE220.4352.840.3211.774.825
488. MAY ELIN PRESTEGARD3.595.9252.833.392854.280
489. KJERSTI ANN HAALAND1.874.6502.832.280812.245
490. TORE JAKOBSEN5.248.0392.830.7381.312.830
491. LARS INGE ØRSTAVIK3.938.6632.830.5701.127.563
492. MONA HYLLESETH02.830.175806.362
493. SIGURD GEIR AMLAND763.7192.830.0471.292.095
494. HANS PETTER EIKELAND15.225.5422.824.8821.201.519
495. STEIN ERIK RYNNING02.822.8831.390.614
496. TERJE HJALMAR MICHELSEN02.822.4131.338.929
497. CHRISTIAN MØGSTER99.859.3262.821.4651.870.354
498. FINN LUND1.729.1812.813.4241.362.161
499. ERIK MYHR NILSEN1.586.6352.811.546912.733
500. AKSEL SUNDØY1.747.4192.808.620886.972
501. REIDAR NOTLAND3.568.2872.807.692911.195
502. NANNA GJERDE45.278.8792.805.1551.278.313
503. KARSTEN SOLBERG15.286.2352.804.8431.072.067
504. GEIR DALHAUG116.4232.801.608800.115
505. PER JØRGENSEN02.799.498876.633
506. ERIK BØCKMANN4.669.0152.795.3571.309.676
507. EGIL HERMANN SJURSEN02.792.8561.335.316
508. ROLV HALDORSEN21.255.6892.791.6431.289.683
509. KARL MAGNUS SONGE PARMANN7.297.9382.787.986876.070
510. ANDERS LOTHE02.786.604489.099
511. JOSTEIN BROSVIK19.611.0272.782.2031.086.955
512. GEIR SVEINUNG LID3.181.5942.781.3531.274.274
513. SVEN ARNE LILLETVEDT02.780.109791.097
514. ROAR TEIGE15.696.1452.780.0831.016.748
515. EIVIND BRAATHEN16.825.7192.775.1041.047.020
516. BJØRN HENRIK MAGNUS347.1192.775.0001.340.116
517. KÅRE BOGNØY11.163.5842.771.522923.879
518. IVAR BRANDVOLD02.767.4851.336.082
519. BJØRN RINGHOLM PAASCHE5.397.5772.766.6941.010.468
520. PER RUSÅS573.7952.762.1381.260.757
521. ERIK HODNELAND321.9012.761.7071.191.277
522. DAG SALTNES02.759.8901.426.431
523. ØYVIN WOLD7.352.1012.754.905998.147
524. LAILA KALAND4.962.4742.753.899827.197
525. GUSTAV WIIG8.999.9322.753.7151.004.480
526. ARNE LAASTAD4.309.2142.749.6811.321.662
527. TORBJØRN AKSNES1.776.3212.744.770797.314
528. BJØRN JEBSEN02.743.0761.280.939
529. HÅKON KILLI6.035.5192.742.5131.307.531
530. ØRJAN LINDØE1.383.0412.741.609814.473
531. PREBEN ANDRE MADSEN02.740.061895.892
532. ASTRID AKSNES MYSKJA2.811.2062.737.506802.168
533. OVE DYNGELAND2.878.0072.726.778830.584
534. MORTEN ARVID HANSEN02.722.1611.296.546
535. NILS MARTIN STEIEN AXE11.270.8032.721.1581.275.958
536. PER FOSS4.936.4102.720.191831.060
537. ARILD OTTO MJELDE6.715.5342.715.5791.255.878
538. SIGBJØRN OHNSTAD1.796.1422.714.252930.573
539. EIRIK WENSELL RAANES02.712.470998.006
540. HARALD NORMANN YNNESDAL4.510.5672.712.3231.215.736
541. RUNE AUSTIGARD02.703.197845.047
542. HENRIK BANG-ANDREASEN02.699.0201.413.246
543. BERNT SKEIE02.696.8251.241.243
544. ØYVIND THOMASSEN02.693.7121.306.789
545. TOR SCHUMANN OLSEN3.882.2572.693.4651.200.722
546. DAG JARLE SØVIK5.092.6432.689.9641.024.662
547. ERIK MONSEN02.688.143828.150
548. BJARNE BERG5.380.2202.685.8721.417.418
549. PER HUMMERVOLL12.829.4102.681.9011.034.191
550. HELGE AANDAHL5.021.3452.679.229856.173
551. PETER HENRIK KUPKA02.675.9481.138.741
552. SVEIN AAGE AANES02.675.5271.289.607
553. ROBERT NÆSS1.796.8962.671.2091.249.342
554. ROLF ERIK LUNDE DISCH02.670.4891.141.981
555. HELGE LINDEFLATEN3.672.5922.670.002855.120
556. BØRGE ABRAHAM ROSENBERG4.337.2062.667.1021.282.410
557. ROALD SJO2.356.1432.663.672871.899
558. GERD JOHANNE MIDTBØ5.847.7462.661.251803.435
559. STEINAR SENNESETH7.982.5742.659.260875.652
560. JAN-INGE KLUBBEN453.1852.658.8461.242.075
561. SALVE ANDREAS SANDVIK113.2122.654.8421.253.794
562. GUDMUND RØNNINGEN21.144.2062.652.9421.129.239
563. GEIR LANDRO3.035.2592.651.074843.651
564. AMUND BJØRANGER TØRUM02.648.8481.086.428
565. KNUT-ARNE JOHANNESSEN8.464.6522.644.7511.170.178
566. JENS KRISTIAN PEDERSEN4.234.3852.642.511798.701
567. BJØRN GUTTORM JARLIND3.826.3552.640.437771.868
568. KJERSTI SØVIK MONSEN926.4292.635.195907.344
569. WILLY HELLELAND02.631.8861.235.047
570. JON OLA JUVIK17.5442.628.5141.205.937
571. PER BERNHARD ØSTENSEN02.625.678690.648
572. TORE RASMUSSEN2.552.6252.621.3961.217.080
573. TRULS CHRISTIAN BREYHOLTZ101.1802.621.2961.333.527
574. HAAKON RINGDAL2.605.4042.619.3491.231.969
575. OLAV LAVIK6.703.7722.619.335804.299
576. ØYVIND ISAKSEN814.7342.616.6261.225.508
577. HARALD KNUT MØGSTER1.344.9742.615.616990.014
578. PIA GIIL LIISBERG1.241.7512.614.018738.263
579. ELSE HJELLE2.926.0032.607.556745.484
580. BENEDIKT HENRIKSEN02.606.3901.106.340
581. ARVE DYNGELAND4.517.5052.597.201769.184
582. ANDERS SKOGSTAD02.592.832845.284
583. SVEIN STEEN THOMASSEN4.200.3302.592.7051.113.863
584. HELGE KVAMME02.586.5131.310.081
585. GEIR MORTEN FOLKESTAD02.583.040896.462
586. JON-OSVALD HARILA02.580.7551.179.448
587. SIGMUND BJØRKE20.018.7142.580.7511.085.999
588. MAGNE BJØRNDAL333.0702.573.9361.148.167
589. STURLE DØSEN1.514.0342.572.9591.275.509
590. BENTE LISBETH MOEN BORGE4.174.9742.572.587904.429
591. EIRIK HANSEN5.968.5192.569.0871.187.662
592. ERIK MARCUS GREPNE02.568.0881.177.773
593. GUTTORM SCHJELDERUP11.505.6292.564.6761.144.261
594. SVEIN MILFORD2.766.0792.562.856814.094
595. HARALD JOHAN NJÅSTAD3.936.2092.562.365946.502
596. HJALMAR HANSEN18.766.6272.561.899934.352
597. WILHELM JENS GIERTSEN51.357.7482.560.5811.386.046
598. STEIN NORVALD KLAKEGG02.559.7231.193.963
599. BJARTE GRØNLIEN3.412.7462.555.817896.356
600. MAHMOUD EL-KHALED02.555.344693.741
601. JENS LARSEN LINGA59.816.8922.553.6731.304.625
602. HANS MARTIN GRAVDAL30.866.0722.552.5091.395.540
603. BJØRN JUUHL18.461.4692.551.825903.684
604. JOHANNE MARIE CATHRINE DINESEN136.140.9762.548.9132.061.943
605. LASSE FÆRØVIK98.823.6852.548.2161.920.557
606. TOMMY SKAUGE ANDERSEN1.372.4112.543.3071.149.144
607. GUDVEIG CECILIE GJERDE02.542.0191.242.155
608. ERIK ABRAHAMSEN4.753.8602.541.1071.129.325
609. ØYVIND NORE1.170.9582.539.108841.184
610. ARVID SVERRE KÅREVIK5.794.5162.532.685806.618
611. JENS PETTER TEIGLAND42.504.9252.524.3351.262.122
612. MORTEN STEN MARTINSEN02.517.9391.183.709
613. PER HAGELIEN6.027.1882.511.1521.036.905
614. OVE PER BERG1.416.4302.504.4551.158.423
615. TRYGVE DJØNNE24.585.5262.504.394988.032
616. SIGMUND OVE FØRDE02.503.576282.764
617. JENS GERHARD GRAN02.500.000700.000
618. HELGE SAMDAL54.3082.498.8081.149.142
619. KURT-ARILD NILSEN3.770.7892.498.4581.289.229
620. KNUT MOE1.986.3762.497.499776.237
621. TERJE EGIL BUEIDE806.0462.495.836714.418
622. HENDRIK JAN FASMER728.2242.495.360826.918
623. ALF STEINE1.390.6092.493.732824.699
624. CARL INGE SALTVEDT VELAND3.005.0022.493.6831.079.572
625. LORENTZ HUMLEVIK565.7132.493.6541.224.384
626. STEINAR BERG YNDESTAD970.8912.492.7041.002.965
627. TROND NARVE SKARVELAND27.777.7802.490.733993.749
628. WILLIAM TROYE3.740.6442.490.553873.508
629. TORE EIKELAND10.083.9522.487.9101.055.414
630. JOHN DJØNNE17.606.0072.482.804917.239
631. EINAR BIRGER BERGE29.516.5152.476.4901.012.419
632. JENS GERHARD HØSTMARK02.474.470937.144
633. OTTO HJELME5.505.7772.470.597803.970
634. BJØRN OTTO GRØNNER35.969.5042.469.7701.080.393
635. HANS REIDAR NJÅSTAD3.292.3042.467.804760.119
636. ARNE VIK33.893.3402.458.8061.084.722
637. BJØRN EIRIK KLEPSVIK3.966.1182.457.3671.046.482
638. SIGRUN BRITH HOLMEFJORD29.461.5582.456.9121.034.639
639. TORE ZAHL-JOHANSEN02.456.7981.191.754
640. OLAV INGEBRIGTSEN946.7742.455.537235.052
641. ERNST JOHAN GARMANN98.2222.452.4041.152.788
642. BJØRN TORE NJØTEN02.452.0121.342.766
643. TRYGVE BRUVIK82.2482.450.972851.850
644. ARILD ERIK JOHANNESSEN1.346.0162.444.6631.182.086
645. MAGNAR AALAND12.327.6182.443.8621.002.438
646. ATLE BØNES1.056.2782.440.854950.977
647. ESPEN HAUKEDAL2.747.4082.440.5881.132.514
648. HELGE LIE4.343.0772.440.0481.081.601
649. TERJE SVENSEN56.952.2022.439.6981.328.438
650. KNUT-TERJE WINTHER-SØRENSEN02.437.829844.992
651. STEIN OVE STEFFENSEN02.436.9831.135.713
652. DAVID WILLIAM NUNN3.921.6762.436.4181.117.191
653. OTTAR OLSVOLD6.202.9432.435.541798.898
654. EGIL HORSTAD477.8252.433.090855.269
655. TROND BORGE398.4742.430.714802.187
656. LARS EINAR SANDTORV163.0372.427.557948.560
657. INGOLF HAUGE1.302.7402.425.995726.760
658. ROLF MAGNE HUSEBØ1.586.0482.424.414843.111
659. BJØRN ARVID THØMT4.211.7522.422.2551.114.194
660. PAAL-HENRICH BERLE02.421.958830.653
661. OLAFUR ÖRN BJARNASON285.4122.418.9171.100.675
662. JO-ANN REUTERDAHL MIETLE16.711.7032.417.900859.498
663. ANITA ERIKA BARTZ-JOHANNESSEN6.191.2542.417.255742.958
664. LASSE SIGMUND RUTLE5.071.8972.416.896741.149
665. BJØRN ARILD KALLMYR3.087.7302.416.7341.082.545
666. SONJA-IRENE SÆTRE LARSEN701.2132.416.727685.748
667. VIDAR KLEPPE106.8142.416.449665.729
668. ØYVIND NITTER40.958.7292.413.8151.214.938
669. CARSTEN BANG SELBAK02.413.623424.792
670. OVE ALEXANDER HELLEN13.370.0292.412.681813.174
671. MARIT SOLBERG02.410.5911.114.848
672. BILL SCHJELDERUP1.393.7012.409.5281.186.632
673. TRULS WAAGE4.881.7472.409.059845.584
674. KATHE BEATHE NJÅSTAD4.372.9692.408.069729.806
675. EINAR HÅLIEN02.405.3601.117.310
676. NARVE MILFORD02.403.139543.163
677. SIREN DALE STEFFENSEN1.240.9882.402.279721.301
678. JOACHIM NIELSEN02.401.5201.125.278
679. TOM PEDERSEN KROHNSTAD1.107.2562.399.4531.101.459
680. ÅSE GIDEONSEN2.269.8322.396.347680.680
681. HARALD JONSGAR2.095.9992.390.588934.263
682. FRANK INGEBRIGTSEN2.791.5862.389.4581.088.589
683. TERJE HELGESEN02.388.317983.125
684. JOHAN PETTER CAPPELEN-DAHL2.715.9672.386.5171.087.669
685. EINAR CARSTEN SÆLE5.420.8082.385.762852.611
686. SATYA PAL SHARMA8.071.1972.385.4361.147.653
687. ODD ENGELSEN02.383.4511.164.423
688. MORTEN SVENSSON22.856.8662.375.770948.843
689. LEIF HELGE FJELLRO02.370.363692.333
690. JØRUND VANDVIK02.368.7161.103.165
691. SØREN MARTENS37.445.7902.368.5011.208.330
692. ANTHONY KEITH HADOW3.738.8172.367.634979.869
693. TERJE ANDA TOTLAND02.367.4461.120.310
694. SIRI VIBEKE VISTHOFF2.496.8752.366.9891.038.173
695. LARS MAGNE PRESTHAUG5.176.6782.365.888745.158
696. BRIAN GUNTOFT ANTONSEN02.358.3851.071.421
697. KNUD ERIK ALSBIRK529.8252.358.1261.129.327
698. PER LUDVIG ERLAND02.356.2831.157.701
699. VILLY ROGNALDSEN5.293.7302.355.454933.156
700. RAUL LOPEZ PEREZ-GARCIA6.685.1602.354.4271.136.836
701. ROLF ØYJORDSBAKKEN2.412.1032.354.102693.690
702. JOHAN ANDREAS JOHANSEN877.2252.350.168212.830
703. BJØRN OPHEIM02.350.000658.000
704. MORTEN ERIK FREDRIKSEN138.080.3012.349.3392.405.326
705. ÅSE ØKSNES8.380.2612.340.234751.107
706. HALFDAN KUHNLE02.339.4741.132.580
707. LARS KVAMME1.863.5642.338.995659.998
708. VEBJØRN VANGEN10.629.2172.337.328915.356
709. ARNE JAGEDAL02.336.490855.370
710. EVY ULVESETH33.466.1012.333.4921.064.415
711. ANNE IRENE ULVESETH33.715.3282.330.0271.042.591
712. OLAV KYTE8.124.9092.329.284788.333
713. FRED HOLSTEN7.841.7352.327.9811.051.587
714. RAGNAR LJOSLAND3.219.6622.327.150921.602
715. BJØRN ATLE RUNE STALHEIM3.041.7832.326.246762.511
716. TOR MAGNE PEDERSEN342.9702.324.3901.064.148
717. GEIR OSLAND5.831.9822.323.495772.701
718. MØYFRID TYSDAL7.892.3892.321.166775.748
719. INGOLF JARLE SEKKINGSTAD02.320.051891.609
720. ODDVAR BERGE32.157.0632.318.6711.159.727
721. TORE BECH3.201.2722.318.140936.253
722. JOHANNES JACOBUS BOOT157.5102.316.076736.908
723. DAVID TUDOR BARTON5.794.9782.315.992988.502
724. MORTEN NYSTAD02.315.5941.105.557
725. JAN OVE ØEN7.109.8742.314.737890.150
726. CASPER HESTNESS154.393.4772.313.9411.896.932
727. INGER KRISTIN ULVESETH7.755.9682.313.820763.980
728. OLAV ANDREAS MUNCH4.138.3562.313.6801.070.767
729. STEINAR SÆTRE2.560.9202.311.5721.146.083
730. JAN THORE URHEIM2.099.4642.309.456729.724
731. RAGNAR JOHAN RISHOLM02.309.3601.047.459
732. EGIL RIISNES02.308.9781.067.545
733. KNUT THORVALD HATTEBERG3.027.4822.308.9611.081.395
734. ANDRE ANGELSKÅR3.093.9862.308.117685.900
735. OVE ALGRØY958.4612.308.0911.054.497
736. MONS TORE LYSSAND93.528.3632.307.5771.696.786
737. TORE JENSEN02.306.868873.707
738. THOMAS SCHEEN FALCK02.305.1371.064.789
739. TORSTEIN SOLEM02.301.068902.118
740. GUNNAR VARBERG SYLTE4.852.4782.299.227776.603
741. KÅRE KVALVAAG4.058.8462.298.9101.072.885
742. ARVE GRASDAL475.7722.295.4991.031.102
743. ALBERT NICOLAY LASS FREUCHEN148.5362.294.589643.525
744. GEIR ODD JOHNSEN1.540.7772.293.706379.635
745. RANDI HELEN MØGSTER1.938.4592.292.321680.886
746. ÅSE DUGSTAD STEEN-OLSEN559.5362.284.083777.390
747. GEIR ASKELAND4.058.5052.284.041748.576
748. ARILD FAUGSTAD47.046.6982.282.2701.310.469
749. JAN RUNE SKOGE24.758.4022.279.1591.119.141
750. LEIF EIVIND BJELLAND6.127.7742.277.028717.947
751. KARIN CHRISTINE NEUMANN HOLST58.666.2522.275.8841.264.221
752. OLAV IDAR BRUÅSDAL4.054.1912.272.2671.080.843
753. RUNE BIRKELAND02.271.9931.082.746
754. TOR LUNDEKVAM2.685.7082.271.113703.004
755. BRYNJULF BERGE7.428.3022.269.602764.007
756. ROLF MIKKELSEN6.853.6072.267.027899.262
757. ATLE TORGER HAUGLAND3.096.0992.266.218668.660
758. JARLE KVÅLE2.263.6732.263.154673.183
759. TOR KRISTIAN HEGGERNES1.149.4962.262.572768.382
760. PER MAGNE SKAAR303.1442.260.322693.573
761. BIANCA EILEEN STRAND02.259.682627.047
762. PÅL WERGELAND LORENTZEN7.933.2022.259.240731.209
763. KARI WILHELMSEN SOGNNES1.554.7932.258.087663.386
764. BØRE NORLAND02.256.843748.244
765. ERIC WARD MILLS02.256.701889.946
766. JON INGEMAR GJERDE47.072.0182.254.8971.134.055
767. HANNE MARTE GRIMSTAD SUKKA02.253.698639.836
768. TOR ANDERS LUNDE4.406.9582.252.275665.847
769. TERJE ALMÅS THORSEN9.546.1942.252.247740.261
770. HILDE DRØNEN3.232.6052.250.9231.018.448
771. STEINAR ANDERSEN6.897.6082.250.0761.072.451
772. SVEIN ARVE SKULSTAD02.244.963761.837
773. ØYSTEIN GJERDE4.449.6702.244.4901.018.336
774. OLAF ELLINGSEN23.156.0122.244.164967.128
775. PER ANSGAR TEIGLAND45.778.5022.242.0241.108.778
776. FREDRIK GABRIELSEN02.239.2481.036.233
777. IDAR SEIM HERLAND3.319.5092.237.035194.127
778. KURT MAURSTAD1.745.1232.235.0831.074.874
779. GEIR HOVE02.234.9521.065.220
780. IVAR BORGE02.232.2241.228.871
781. TORE BERNHARD WESTERGAARD02.232.195301.244
782. ÅGE ELLEFSEN423.2922.228.7091.017.308
783. TERJE BREIVIK02.227.4481.000.468
784. ØYVIND KVÅLE1.931.3432.223.115737.185
785. EINAR DIDRIKSEN3.702.3522.222.5971.013.411
786. GUNNAR MOEN02.222.4301.057.699
787. HALLVARD AARØ02.220.5891.155.576
788. LINDA MERETHE MOEN2.417.3692.214.714789.121
789. BJØRN TORE SOLVIK464.7042.214.3861.013.952
790. ØYVIND THORSEN2.165.4542.214.366679.935
791. JOSTEIN ELDØY8.884.0152.213.118793.764
792. SIGBJØRN ANDREAS SLÅTTEN8.217.1552.211.965754.224
793. ALFRED JOHAN JOHNSEN10.033.5572.208.903892.719
794. PER-ERIK PEDERSEN10.313.2122.208.0731.011.785
795. SIREN MERETE GRØNHAUG407.6862.207.3731.001.966
796. ERIK ASKVIK02.206.5881.021.538
797. GISLE HANSEN3.625.9132.205.225413.389
798. STEINAR HELGE SUNDE02.202.097670.777
799. KLAUS PETER MICHAEL LEISMÜLLER746.7232.201.985186.180
800. JAKOB HJELMEN VOSSGÅRD2.972.4852.198.866996.319
801. RANDI JEBSEN ARNESEN73.037.4882.197.0501.428.288
802. ROLF JØRGEN BARMEN02.196.764785.471
803. THOR EBBESVIK1.533.6632.194.365715.252
804. GUNNAR HATLAND02.193.321755.444
805. HASSAN EL FAKIRI11.503.7322.193.0771.127.344
806. ØRJAN JOHANNESSEN137.0112.192.251823.565
807. JAN GUSTAV ANDERSEN02.187.9621.095.227
808. ANTON NILSEN2.289.8152.186.680623.581
809. BJØRN HOPSDAL02.185.7941.011.455
810. OLE RIECK4.864.4872.185.608812.896
811. HELGA KARIN JOHANSEN TOTLAND02.184.342629.517
812. ARNE NYSÆTHER02.183.1811.101.902
813. INGER TYSE6.285.0512.182.092694.803
814. ØIVIND ROBERT SØRHEIM49.410.0242.181.9561.166.691
815. FINN WAHL2.284.9892.179.673875.212
816. GURI REIKVAM2.973.2062.177.949672.819
817. IDAR ARNOLD IVERSEN02.177.856250.281
818. LASSE STOLTENBERG02.174.8311.066.471
819. BJARNE JACOBSEN02.174.722696.917
820. GEIR OVE KNUDSEN37.645.0332.174.2161.025.657
821. FRODE BLYDT-SVENDSEN64.915.3692.172.4041.293.530
822. TERJE MORTEN TOLLEFSEN2.108.7462.171.802703.984
823. EDGAR SØRHEIM1.360.0022.170.4841.047.110
824. KARL SIGURD HYSTAD2.618.0492.170.087944.255
825. STEINAR ANDERSEN02.167.9401.057.138
826. THOR R JOHANNESSEN02.166.946606.745
827. GYLFI EINARSSON02.166.4191.004.756
828. ODD ARILD DREVLAND02.165.6941.213.033
829. RICHARD VON VOLKMANN2.141.1302.164.716870.285
830. EIRIK BAKKE9.387.7922.162.3941.024.285
831. KJELL VAKSDAL2.424.0362.161.371836.069
832. ÅSMUND OPHEIM1.236.3742.159.109632.607
833. TOR WILLIAM SØDERSTRØM4.531.7272.157.7401.040.933
834. RUNE MANNSETH02.157.196505.498
835. ODDBJØRN ALFRED VISTE3.120.5722.157.189667.243
836. NILS-PETTER SIVERTSEN490.2822.155.949978.503
837. TOMMY ANDERSEN02.155.303358.313
838. NORMANN PEDER TORSVIK444.9372.154.504601.501
839. ASBJØRN EIKESTAD1.365.2002.153.347957.932
840. BJARNE SÆLENSMINDE8.452.3042.153.197891.462
841. INGE GODTFRED KAAS1.078.2272.152.932112.028
842. JAN VINDENES7.969.1502.151.8991.048.521
843. JENS HAGEN7.466.7742.149.891966.867
844. SVEINUNG STØLDAL JUVSETT2.549.2172.146.3241.009.346
845. LEIF MØKLEBUST2.453.8702.144.065624.740
846. SIREN IRENE PRETO02.142.863752.656
847. OLE-BENTON STENE2.320.1592.140.657208.570
848. KJELL ÅGOTNES02.140.276748.431
849. EVA KLEPSLAND DRAGESET02.139.962732.436
850. TERJE IVERSEN02.137.329996.062
851. ERIK HANSEN6.557.3122.137.147739.012
852. FINN ODDVAR NILSEN752.3372.136.843175.618
853. STEINAR HAGENES10.346.2592.135.824760.182
854. PER EGIL ROGNE3.308.5162.134.304922.500
855. ASBJØRN MØGSTER4.5832.131.591753.505
856. MAGNE HVIDSTEN8.171.8502.131.194772.005
857. GUNNAR M MYRTVEIT02.131.0951.046.804
858. JOHN ROGER NESJE02.131.073706.411
859. JAN SVEIN KROKEIDE3.202.5132.130.8381.042.204
860. PER JOHAN WISTH7.753.3902.129.6751.001.629
861. KJELL MARTIN SKJERVHEIM1.169.1892.125.535782.972
862. ROLF THOMAS WAAGE6.034.4612.125.379995.246
863. ANDERS SKJÆVESTAD604.6932.124.628965.813
864. JACK OTTO DANIELSEN2.775.1512.124.210957.722
865. HARALD RØSTBØ02.121.932745.949
866. DAG VIKAR SKANSEN3.213.8692.118.907628.226
867. ODD HENRY BJORØY7.233.2652.117.036662.547
868. BJØRN KÅRE VIKEN689.1942.116.142980.726
869. EIVIND PUNDSNES586.8642.114.891685.703
870. ANNY SANGOLT7.548.7732.112.6021.001.904
871. ØYSTEIN RØKSUND2.933.3562.111.780672.297
872. TOM CHRISTOPHER DAHL302.8402.111.459836.286
873. JAN TVEIT1.163.7562.110.584608.987
874. VIDAR HAUGLAND2.654.5972.110.0881.005.486
875. HALLGEIR RIISØEN542.7652.110.002980.377
876. NINA HAALAND28.386.1342.108.430999.204
877. IVAR AASHEIM2.035.3642.107.511957.142
878. TORLEIF SÆVAREID7.426.3532.107.474939.217
879. INGA LISE LIEN MOLDESTAD12.017.5242.107.1931.038.028
880. PER OLA JOHANSEN02.106.997983.282
881. INGER HEGGLAND1.109.6502.106.965585.550
882. RUNE GRIMSTAD8.100.2322.104.455728.582
883. KARI GRO KÅRDAL ANDERSEN1.931.5122.102.508675.819
884. LARS-JACOB HØSTENG ALBRECHTSEN3.142.0192.099.081622.360
885. ARNE IVAR LUNDØY997.1132.098.9631.023.732
886. GEIR SLORA1.442.2152.098.509942.599
887. EGIL RISNES3.965.4772.097.795666.670
888. HARRY HALDORSEN3.641.2672.095.945729.113
889. THOMMY SOLBERG1.460.3192.095.239618.570
890. JAN PETTER LEIRVÅG02.094.935719.294
891. VIBEKE KÅRTVEDT HOVE427.8792.094.1171.012.830
892. EYVIND RUSTEN02.092.311914.714
893. MORTEN BERGH2.053.2142.090.787850.412
894. METTE VALEUR02.089.880913.579
895. RASMUS SIGVARD BROCH321.2502.089.155712.114
896. SVEIN JOSEF GJERAKER187.1682.088.756172.885
897. AMUND GULSVIK6.829.1512.082.381940.608
898. IRENE WAAGE BASILI02.081.919993.743
899. INGAR HOLTH HERMANSEN2.203.5772.081.294970.374
900. SVEND ANDERS LERRING2.179.3762.079.342588.270
901. GRZEGORZ TOMASZ GRADEK1.843.7122.079.328973.631
902. ODD MONSEN1.943.6972.079.217719.033
903. HALVARD MARTIN AAG02.078.0611.197.919
904. PER-GUNNAR LEVERSEN641.2602.076.097601.206
905. JAN ARTHUR OLSEN53.897.3232.074.3441.202.881
906. NORVALD RANDULF BARTHEL02.073.329585.789
907. HELGE GUNNAR SOHLBERG2.744.4552.073.165794.227
908. GUNNAR HAALAND02.072.411739.315
909. ERIC LUIS PEREZ ZEBALLOS02.072.086626.995
910. ROSSY ADDINGTON4.145.8292.070.031934.107
911. ÅSE VAKSINEN SÆLENSMINDE927.8162.069.894614.937
912. EIRIK HAFSAAS5.202.7252.068.955730.098
913. ZEYNAB SADAT SHAFE02.068.2051.055.956
914. ROLF KNUTSEN5.915.2272.065.623823.419
915. BJØRN HAUGE3.478.3812.062.140924.808
916. JOHN KNUDSEN37.892.2472.059.9511.287.672
917. ALF ODDMUND ASKELAND4.072.4652.058.381654.420
918. HANS PETTER MOE54.357.7652.057.5471.183.333
919. HELGE WESENBERG953.4222.054.824687.926
920. WERNER FRØYNES2.413.8082.054.060609.186
921. LUDVIG MOGENS BAUGSTØ MICHAELSEN3.387.6042.052.267599.307
922. ERNST HARALD HESTNES02.051.570949.785
923. HANS JACOB BECK02.050.370898.863
924. AUDUN GUNNARSEN1.181.5342.050.268672.305
925. ROBERT NORDENTOFT181.1572.050.048575.281
926. TORE LARSEN3.330.8342.049.588320.508
927. SVEN RONG9.310.9772.049.588941.578
928. KARSTEN LUNDE2.826.5182.048.216579.674
929. MORTEN HAAKON WALDE02.048.176957.207
930. GUNHILD ANNA KJØSNES7.779.4612.047.038669.509
931. MAGNAR AASGARD5.471.4422.046.050699.833
932. HANNE REIKVAM4.690.3112.045.084640.820
933. NILS OLAI ØSTERVOLD5.022.2762.043.480708.412
934. JOHN AXEL SUNDAL1.924.9212.043.352644.557
935. SYNNEVA SKÅTUN BIRKELAND02.042.000571.760
936. STÅLE ALVSVÅG5.754.0452.041.490654.801
937. HANS HØVIK734.8842.041.345993.302
938. SVEIN SYLTØY1.195.8712.040.409727.297
939. LEIF EDGAR SIVERTSEN5.326.9182.039.429777.711
940. BENEDICTE ELISABETH SCHILBRED FASMER02.038.602928.710
941. EDMUND WILHELM LARSEN348.8772.037.994255.723
942. THORROLF TROYE FREDRIKSEN15.626.3312.036.612849.747
943. EIVIND JOHAN ONSTAD4.661.9682.036.029665.225
944. IVAR HAGESTUEN29.402.3702.035.452897.074
945. SIGRID LØKEN2.649.2472.034.715644.806
946. RONNY LEGREID02.034.619939.981
947. TORLEIF HAUGE1.205.8372.033.379945.724
948. KURT ARNE STRAUMØY02.033.212914.728
949. SVEIN EGIL DAGSLAND02.032.131917.978
950. HELGE KRISTOFFERSEN3.413.1442.031.789781.287
951. BJØRN BØE15.787.5952.031.493732.412
952. KÅRE JOHAN THORESEN SPISSØY5.032.3692.028.842628.085
953. TORD EIRIK LARSEN12.840.2852.027.017749.008
954. HÅVARD HYSTAD2.348.5232.026.668662.428
955. PER JOHANNESSEN17.429.0452.025.332757.767
956. GRO AADAHL KVALHEIM911.0452.024.201918.002
957. GUNNAR MAGNAR LYNGSTAD5.621.1692.024.063936.073
958. GUNN KARIN REVHEIM2.319.2012.022.979744.168
959. ERIK MAGNE RENNEDAL11.506.7512.022.934804.330
960. TORE THORKILDSEN02.022.146919.364
961. HELGE-ROBERT HAGA02.020.941511.549
962. SVEIN LARSEN MØXVOLD7.509.7612.020.006633.101
963. JOHN IVAR ALVSVÅG3.542.7822.016.739638.760
964. TROND TYSTAD02.016.678958.027
965. SVEIN INGE KVALHEIM11.4432.015.728662.889
966. GERHARD MEIDELL ALSAKER245.807.0052.014.1462.599.677
967. GEIR RUNE HAGATUN02.013.7181.027.517
968. ELI BRITT HENNINGSEN4.794.3732.013.539744.834
969. KARI BRITT LARSEN3.682.3722.013.166640.457
970. TRUDE HOPE559.5052.013.067591.920
971. KETIL NESSE02.012.906984.515
972. LARS OTTO HESTNESS50.357.3132.012.6661.221.963
973. JAN DRANGE7.870.5302.011.276698.948
974. ARNE NORDANGER1.067.6822.005.990806.979
975. HELGE OLSEN02.005.925919.260
976. WENCHE VALDING PAULSEN2.200.2992.005.318618.798
977. KJELL STANGELAND1.919.0372.004.629909.183
978. TRYGVE FREDHEIM2.016.2192.003.911611.806
979. ARVE SLETTEN3.053.9012.001.509641.118
980. TORE GRØNÅS2.053.9902.001.330131.064
981. TOR ØDEGAARD02.000.727604.781
982. ERIK JOHAN ROGNØ4.270.6821.999.078595.387
983. CATO ENDRESEN01.998.405618.480
984. MAGNE ØVREEIDE01.998.160810.284
985. TOR BRATTEBØ5.351.3831.997.093865.156
986. HARALD JOHAN NESSE4.887.3021.997.005731.060
987. KJELL SVERRE SOLBAKKEN01.996.876916.985
988. TORFINN RUI3.914.3221.995.712654.176
989. TOR STEINAR GRINDHEIM946.3981.995.627904.029
990. JOHN SÆTRE337.4031.995.271714.541
991. TONE COOK ARENTZ01.994.589944.123
992. TOVE KATE LARSEN176.253.0071.994.4842.221.740
993. ATLE KARLSEN2.196.7381.994.207595.093
994. ANNE LISE SÆTREN2.948.0061.992.998406.737
995. HÅVARD TVEITO7.492.5411.992.577689.930
996. TRULS JORDAN10.660.2111.992.463936.930
997. ROLF TYSSE1.323.6611.992.025825.452
998. OLE STRØMME TYSNES01.991.225869.499
999. HUGO HALDORSEN01.984.044881.159
1000. KAARE RIEBER JEBSEN6.959.9611.981.514621.399
 
Publisert

Les mer om dette temaet

  1. Her er landets 1000 høyeste inntekter

  2. De høyeste inntektene i S&F

  3. Landets 1000 rikeste

  4. Bergens 1000 rikeste

  5. Formueflukt i Hordaland

  6. Antikapitalist på formuetoppen

  7. Tjente mest på Tinget

  8. Seks av ti vil ha høy skatt

  1. Skatter og avgifter
BT anbefaler

Naboene er luta lei. – Jeg ser folk komme bort her og så bare løpe igjen, fordi det stinker så fælt.

Mannskapet på turistbåten «Eric Bloodaxe» mener stanken av boss fra Mathallen gjør dem uvel og skremmer turister.

LES SAKEN