Bergens 1000 rikeste

Er du på denne listen?

  • Jan Stian Vold
Publisert Publisert
icon
Denne artikkelen er over 12 år gammel

Tips: Søk etter navn ved å bruke Ctrl + F.

NAVN FORMUE INNTEKT SKATT
1. TROND MOHN2.727.213.41336.656.84440.764.175
2. FREDERIK WILHELM MOHN1.636.557.154013.165.407
3. HELGE EIDE KNUDSEN1.039.836.6654.029.1179.451.050
4. TOM CHRISTOPHER STECKMEST964.227.87417.913.03313.235.883
5. ESPEN GALTUNG DØSVIG516.544.40004.135.264
6. ELNA-KATHRINE GRIEG471.453.3241.284.1344.338.730
7. CAMILLA MARIANNE GRIEG432.527.4513.356.1994.918.638
8. PAUL CHRISTIAN RIEBER355.205.9301.972.1373.676.735
9. ARILD GRAVDAL348.297.365827.1263.087.703
10. TOM EIDE KNUDSEN343.688.1801.676.5753.296.850
11. IWAN EIDE KNUDSEN342.333.6541.573.9123.234.379
12. CARL FREDRIK ODFJELL328.890.1701.182.0183.104.949
13. BERNT DANIEL ODFJELL328.840.223937.9533.004.503
14. PER GRIEG316.145.0017.023.8755.447.372
15. MARIANNE RIEBER267.965.793632.5742.307.818
16. FRITZ THORKIL RIEBER249.996.50302.185.099
17. VIBEKE WESTFAL-LARSEN244.737.0531.927.3982.469.083
18. SVEIN FLØYSAND237.754.9241.326.9822.252.163
19. MORTEN WESTFAL-LARSEN234.958.7861.078.3842.162.739
20. ULF JOHAN RIEBER234.807.28201.923.071
21. KARIANNE WESTFAL-LARSEN230.927.8971.020.0552.114.160
22. HELENE WESTFAL-LARSEN226.997.6561.443.7762.282.208
23. BJARNE RIEBER225.491.76502.089.649
24. VIBEKE BERLE RIEBER SOMMERSTEN221.813.428548.8231.932.094
25. JANNIKE RIEBER217.736.559973.1792.129.568
26. ODD RUNE AUSTGULEN216.523.1152.912.0452.620.676
27. PER GRIEG208.893.2561.650.7602.245.385
28. STEN GRAVDAL207.271.384483.4821.814.512
29. ROLF WESTFAL-LARSEN195.127.50001.879.833
30. GEIR HOVE192.114.076347.8211.606.159
31. OLE EIRIK LERØY183.952.99819.161.2828.857.968
32. BJØRN HANEVIK178.919.3921.168.2921.735.055
33. TOVE KATE LARSEN176.253.0071.994.4842.221.740
34. TORE ODFJELL172.215.2341.242.7891.771.669
35. HANS PETER WESTFAL-LARSEN168.641.0843.647.6622.603.147
36. ELISABETH JUNE STECKMEST163.021.853256.2861.479.525
37. KNUT HERMAN HOLLER GJØVAAG161.504.2891.515.1851.895.994
38. OLE JAN STRØNEN156.339.4661.077.0841.542.687
39. CASPER HESTNESS154.393.4772.313.9411.896.932
40. ARNE INGE DALSEIDE151.076.20001.206.094
41. MORTEN ERIK FREDRIKSEN138.080.3012.349.3392.405.326
42. JOHANNE MARIE CATHRINE DINESEN136.140.9762.548.9132.061.943
43. THOROLF HESTNESS123.380.11401.096.099
44. TOM RUNE PEDERSEN122.037.4190968.299
45. ANNE MARIE CATHRINE DINESEN121.492.881168.2851.004.146
46. CHRISTINE MOHN FURRE119.290.7550947.373
47. BERNT DANIEL ODFJELL117.512.4631.597.0691.520.389
48. TORE HERMAN HAAGENSEN115.473.5633.446.3502.547.036
49. HERMAN FRIELE115.210.0753.854.3612.557.047
50. TOLLEIV JOHAN HAUGLAND113.973.79627.078930.635
51. CHRISTIAN FOSS113.084.16401.267.321
52. BRITA GUNILLA SANDVEN112.565.7504.858.5631.802.750
53. ASTRID KARIN SVENHEIM104.350.465458.617958.577
54. MARIANNE MØGSTER99.044.9863.603.4092.196.581
55. KAREN GRIEG98.834.2660796.006
56. ELLEN MARIE FORLAND96.867.3543.931.8672.151.837
57. ADA MERETHE STOKSTAD KJESETH94.647.2110876.898
58. JOHAN PETTER WAAGE91.533.09819.558.7886.474.457
59. ROLF CHRISTEN HESTNESS89.990.2433.179.4141.949.672
60. HANS OLAV LINDAL89.293.6083.833.6902.226.614
61. OLE GAMS STEINE88.989.7749.928.6794.091.171
62. LENNART GØSTA WALLMAN88.298.078364.511811.854
63. ELSA CHARLOTTE MOWINCKEL HAUKEDAL88.042.078532.4021.098.452
64. ERLING FALCH MONSEN87.572.3160782.258
65. CHRISTIN HESTNESS MATTHIESSEN86.999.635491.292804.184
66. LARS HELGE KYRKJEBØ82.489.3628.556.6673.651.209
67. MAGNE OLAV BERGE81.856.7796.109.4902.800.691
68. PATRICK ANDREAS RØD MØGSTER80.939.704264.087702.585
69. PAAL CHRISTIAN MOWINCKEL78.410.5211.015.0451.016.060
70. PERNILLE SCHAU-LARSEN78.266.876696.327857.685
71. BENEDICTE WILLUMSEN GRIEG78.214.3339.085617.715
72. THOMAS WILLUMSEN GRIEG78.182.34414.033617.459
73. NINA WILLUMSEN GRIEG78.173.48117.696618.282
74. EVA LØKELAND LERØY77.045.4965.653.0832.511.038
75. BENTE HOLLER GJØVAAG NORDANGER76.825.499449.602740.412
76. HALLVARD LERØY75.762.9533.506.2221.820.806
77. ROLF TORE ANDERSEN75.280.7791.761.0381.409.903
78. FRED OLAV FLATMO JOHANNESSEN74.679.30711.402.9304.074.800
79. RANDI JEBSEN ARNESEN73.037.4882.197.0501.428.288
80. PETTER NICOLAY FÆRØVIK71.918.9521.272.1721.253.780
81. DIDRIK TRUMPY MARTENS68.902.855645.545933.542
82. ARNE HØVIK66.697.0521.412.6641.217.568
83. ROLF JEBSEN ARNESEN66.486.3091.607.4711.270.232
84. SIGRUN KYRKJEBØ64.821.0721.959.6571.250.256
85. ELNA-NINI VON ERPECOM DAHL64.103.907736.318700.122
86. LIV HESTNESS HØGSETH62.441.2000499.330
87. ANNI JOHANNE BRUVIK62.337.4571.930.9281.211.684
88. JAN-EMIL JOHANNESSEN61.744.2884.919.1382.167.570
89. JAN HARALD BERG61.711.4711.696.9671.356.045
90. KJETIL HELLAND61.246.4221.152.7401.007.160
91. THOROLF MOWINCKEL59.878.119388.465573.137
92. SVEIN JOHNSEN59.654.63818.746.3305.894.583
93. TORMOD BO FOSSMARK59.558.937978.099929.543
94. KARIN CHRISTINE NEUMANN HOLST58.666.2522.275.8841.264.221
95. PER IVAR HAGESTUEN57.906.3505.504.8853.027.837
96. BJØRN MYRSETH56.971.88710.945.5215.084.286
97. TERJE SVENSEN56.952.2022.439.6981.328.438
98. JOHANNE MARIE MARTENS55.905.6713.468.4921.530.575
99. HANS PETTER MOE54.357.7652.057.5471.183.333
100. JAN ARTHUR OLSEN53.897.3232.074.3441.202.881
101. JAN OLAV JØRGENSEN52.549.0381.542.0621.105.682
102. WILHELM JENS GIERTSEN51.357.7482.560.5811.386.046
103. LARS OTTO HESTNESS50.357.3132.012.6661.221.963
104. RUTH SØRHEIM WAAGBØ49.881.395946.596800.512
105. ATLE SANDVIK PEDERSEN49.417.5580387.673
106. ØIVIND ROBERT SØRHEIM49.410.0242.181.9561.166.691
107. BIRGITTE FRIELE48.972.1541.079.758832.396
108. ARNE DAG KJESETH48.628.5190386.076
109. ALEXANDER GRIEG48.322.7710378.583
110. NILS EMIL JOHANNESSEN48.210.3141.538.796988.694
111. JUNI KARIN GRIEG47.300.6640370.405
112. JON INGEMAR GJERDE47.072.0182.254.8971.134.055
113. ARILD FAUGSTAD47.046.6982.282.2701.310.469
114. RAGNAR BERTIN SØRHEIM46.938.6931.145.603853.084
115. AGNETHE WIENCKE HARBITZ46.380.5851.601.898965.673
116. PÅL SVENHEIM46.090.061647.248636.641
117. PER ANSGAR TEIGLAND45.778.5022.242.0241.108.778
118. BJART ANDREAS RIEBER NYGAARD45.363.6452.886.5381.587.885
119. NANNA GJERDE45.278.8792.805.1551.278.313
120. PETTER ERLING BJØRSTAD44.600.1884.466.7151.867.331
121. MARTA IRENE SØRHEIM44.482.484667.165658.018
122. ARNE GJERDE44.427.5593.456.7291.430.281
123. PÅL KRANTZ44.241.525105.848583.359
124. PETER MARKUS KOLDERUP GREVE43.912.6651.512.0081.073.525
125. ROLF KJØDE43.866.6050356.726
126. ØYVIND ROBERT SØRHEIM43.860.3511.111.639842.340
127. EBBA LOUISE CASTEGREN STOREBØ42.977.5281.281.570827.810
128. FRODE BJØRN FORLAND42.854.794570.343584.797
129. KIM ANDRÉ EINEVOLL42.846.699379.642457.698
130. HANS JOHAN SOLBERG42.566.9321.850.1891.298.619
131. JENS PETTER TEIGLAND42.504.9252.524.3351.262.122
132. LEIF HILMAR SØRENSEN42.033.9241.973.0471.022.196
133. STEIN OLAF ONARHEIM41.685.6074.346.6041.709.569
134. KARI HORN41.431.6491.743.165924.770
135. ØYSTEIN STOREBØ41.330.2421.584.920942.661
136. TOR SÆTHRE40.748.876791.400675.961
137. JON ARVE SVÆREN40.045.1548.482.0573.111.436
138. ARVID LIHAUG39.836.917875.822673.476
139. OLE PETER DUUS39.525.1533.863.0861.537.537
140. MONS SVENDAL AASE39.403.0123.917.2892.576.700
141. PER RAY ANTONESEN39.135.8531.009.505753.209
142. TONE SELVIK NORDAHL-PEDERSEN39.024.0561.178.990750.558
143. LARS MOLDESTAD38.993.65912.900.1796.798.708
144. JON ARNE MØLSTAD38.527.8381.923.1371.061.654
145. SIGFINN CHRISTIAN BARTZ-JOHANNESSEN38.033.516634.801621.759
146. HELGE MARTIN STOKKE37.993.2910330.456
147. JOHN KNUDSEN37.892.2472.059.9511.287.672
148. GEIR OVE KNUDSEN37.645.0332.174.2161.025.657
149. SØREN MARTENS37.445.7902.368.5011.208.330
150. SINDRE ØVREBØ37.407.7131.225.578753.850
151. OVE GRØNNEVIK37.382.463574.081615.399
152. MAGNUS HELLAND37.319.0201.907.7991.061.665
153. ANNE GRETHE BULL ØVREVIK JOHANNESSEN37.229.2053.067.9031.341.047
154. HEGE LØNNE MYRE37.193.0340308.350
155. HANS HELGE KROSSØY37.162.531453.214412.982
156. BENEDICTE HEIBERG PEDERSEN36.842.21726.604289.782
157. JULIE MOWINCKEL36.096.1141.026.597682.724
158. BJØRN OTTO GRØNNER35.969.5042.469.7701.080.393
159. CLAUS LØNNE35.750.030516.671611.157
160. ESTER STENEVIK ELIASSEN35.708.6752.233278.556
161. ARNE INSTANES35.038.0971.403.025892.449
162. STÅLE GUDMUND SIMONSEN34.691.1300333.403
163. MARIT KARIN HITLAND BERG34.690.62213.389.4554.159.917
164. HENRIK STOUD PLATOU34.627.5121.353.774792.761
165. ANNE KRISTIN MØLSTAD34.482.048953.399626.916
166. ATLE BERNT INGEBRIGTSEN34.220.1501.720.6671.153.266
167. PER MAGNE BÅRDSGJERDE34.072.2251.253.591734.333
168. ARNE BRODER LUND34.004.3391.361.383749.650
169. KARL LØDRUP KVALHEIM33.799.5582.864.7501.377.957
170. ANNE IRENE ULVESETH33.715.3282.330.0271.042.591
171. ØIVIND NYDAL33.083.7131.523.391848.668
172. THOROLF FREDRIKSEN32.918.777315.765476.790
173. OLAV PETTER GREVSTAD32.889.937238.684333.728
174. ANNE CHRISTINE TELLEFSEN32.828.4351.263.317702.349
175. TRYGVE PETTER TØNJUM32.811.595836.769570.996
176. JOHAN JACOB HORN32.795.7851.978.625999.142
177. HELGE SINGELSTAD32.548.8454.073.7111.984.038
178. STEIN ARNE AADLAND32.488.146633.972556.789
179. ODDVAR MJELDE32.295.2521.079.621789.279
180. ODDVAR BERGE32.157.0632.318.6711.159.727
181. BJØRN HANS IVERSEN31.810.7001.718.929823.068
182. PER GUNNAR SÆLEMYR31.791.721639.709527.159
183. ASTRID INGER SANDE31.553.4941.169.977710.778
184. BJØRN EMIL RIIS31.533.7431.239.837727.909
185. DAG OLAV SANDAL31.476.1100279.099
186. JOHANNES SLETHAUG31.335.65847.850.08813.803.363
187. REIDAR BJELDE31.179.661281.409418.355
188. ANNE KRISTINE NEUMANN LENDING31.131.61765.382263.773
189. HANS MARTIN GRAVDAL30.866.0722.552.5091.395.540
190. KÅRE INGE BERGE30.830.183964.211673.269
191. ØYVIND HALVORSEN30.807.0800238.457
192. KNUT LAURITS GALTUNG DØSVIG30.639.4123.246.2131.395.030
193. KERSTIN MARGRETHE HVIDE30.575.940602.178499.922
194. FRODE MONSEN30.559.656932.476621.479
195. MAGNE STUNNER30.424.188979.898701.061
196. KÅRE OFFERDAL30.171.5231.796.269956.003
197. MAGNE JOHANNES HELDAL30.140.677402.513465.903
198. GEIR ARNE MØGSTER29.901.4891.000.594784.560
199. RUNE HELLJESEN29.704.0161.228.003808.621
200. DAVID MAURICE HINE29.589.902798.293629.354
201. EINAR BIRGER BERGE29.516.5152.476.4901.012.419
202. SIV HEGE WERGELAND29.509.9121.245.178752.194
203. SIGRUN BRITH HOLMEFJORD29.461.5582.456.9121.034.639
204. EGIL JOHANNESSEN29.437.2641.089.932614.377
205. IVAR HAGESTUEN29.402.3702.035.452897.074
206. OLAV HAUGLAND29.381.1511.361.824912.866
207. HELGE SCHJØTT29.294.2153.091.3881.192.353
208. KAN CAO29.277.927535.050463.298
209. ATLE JARL ELLINGSEN28.426.5031.480.772889.377
210. NINA HAALAND28.386.1342.108.430999.204
211. LINN BARTZ MONSEN28.346.809323.271305.653
212. MARI LIE LARSEN27.973.260342.016300.672
213. TOM TELLEFSEN27.938.3091.687.437798.260
214. EINAR GALTUNG DØSVIG27.819.7900214.558
215. ELNA LINGJERDE GRIEG27.770.607325.642385.679
216. KATHARINA MOWINCKEL27.729.05418.878213.932
217. PER SCHUTZ27.588.0261.023.820612.086
218. SVEIN ERIK ENGELSEN27.583.168446.341443.045
219. LEIF JÆGER27.484.3414.781.2842.029.190
220. MILLY KARIN LARSEN27.396.4681.297.367654.306
221. HELGE PEDERSEN27.137.344359.380430.395
222. EDVARD RIISØEN26.824.364764.001545.063
223. STIG ANDRÉ CARLSON26.664.21780.410236.606
224. BJARNE SKJENSVOLD26.618.1181.178.113641.157
225. HARALD BEER SANDER26.485.9091.276.648743.568
226. JANICKE FAYE26.453.006691.949466.829
227. INGRID KRAGE SVENSEN26.392.0611.052.632574.549
228. EDWARD KRISTOFER JANSEN26.078.0721.043.054582.673
229. ODD HIMLE26.044.267689.923488.658
230. FREDRIK ODFJELL25.929.905232.206339.225
231. SIVERT NISTAD25.924.256488.007426.467
232. ULF KRISTIAN RØSTØEN25.866.5641.535.213779.069
233. ANE LIE LARSEN25.803.642510.140437.043
234. SVEIN EDVARD AADLAND25.707.5171.317.586653.843
235. JAN JØRGENSEN25.583.019112.170208.682
236. TORE KENNETH AADLAND25.574.6751.948.4921.116.150
237. JAN ERIK JEBSEN25.487.6301.603.720857.017
238. JAN ALEXANDER GRIEG25.318.3150205.141
239. ROLF MATHISEN25.316.9031.579.239705.068
240. SIGURD ANDERSEN25.295.70924.745.5147.215.930
241. THOROLF ALEXANDER MOWINCKEL25.242.3063.363205.063
242. GRETHE WERGELAND25.203.484656.292465.570
243. OTTO MOSBY MONSEN25.163.696491.437399.967
244. JENS GAMS STEINE25.156.5034.814.7041.825.346
245. AUDUN HORDVIK25.094.418862.111525.124
246. PER JOACHIM JÆGER25.091.1091.618.2181.095.023
247. ATLE JEBSEN25.047.9487.928.1263.110.096
248. OLE PETTER THUNES24.977.0453.720.8451.825.072
249. DITLEF MARTENS24.972.3121.693.787837.337
250. HENRY HALLELAND24.959.53129.648226.347
251. JAN EINAR GREVE24.921.3003.635.1881.647.736
252. PER JÆGER24.857.7352.915.9501.192.293
253. BJARNE CHRISTEN MONSEN24.754.1601.629.685771.281
254. TRYGVE DJØNNE24.585.5262.504.394988.032
255. MARIANNE HALDORSDOTTER BRUVIK STENE24.557.874304.042347.441
256. MARIT ELISABETH PETERSEN24.427.8366.603.9432.138.586
257. NINA AASE HESTNESS24.382.7541.241.742675.863
258. JAN HENNING SØRENSEN24.268.19316.355269.550
259. STEINAR MELLINGEN24.239.772731.014509.483
260. ANNE-LISE SJURSÆTHER HOLMEDAL24.123.945197.687253.847
261. TRYGVE ERSTAD24.054.0511.971.788825.700
262. BÅRD MOBERG KARLSEN24.034.6754.684.4841.685.002
263. BRIAN SWEETING23.987.5828.297.7702.605.158
264. TONE HAALAND23.912.794758.470508.467
265. IVAR KARSTEN JOHANNESSEN23.912.6071.852.4191.038.177
266. FRODE SANDE23.903.7391.207.555730.238
267. CHRISTIAN SVENKERUD23.866.7561.668.161734.527
268. BERIT RAVNDAL MOHN23.621.7571.657.974713.662
269. DAG ARTHUR ALDAL23.598.2611.084.229777.797
270. JON ATLE LOHNE23.402.0371.675.662744.017
271. STIG OVE HOLM23.347.5721.570.431768.950
272. BERIT ODFJELL23.325.6891.146.923592.142
273. BÅRD VEIDUNG23.263.141725.462505.441
274. OLAF ELLINGSEN23.156.0122.244.164967.128
275. THORLEIF HARALD SANDVIK22.926.792940.839524.290
276. JARLE STEEN-HANSEN22.745.1971.839.0651.047.627
277. ERIK GUNNAR NILSEN22.745.0280173.960
278. SVEIN-ARNE VARTDAL22.581.7176.606.9312.163.630
279. ROLF MORTEN BERVEN OEHME22.408.319628.004421.643
280. CURT OEHME22.399.552896.045514.758
281. ARILD DAG KJESETH22.382.6470266.986
282. IDA MARIE RIEBER22.380.7331.318.135604.391
283. BORGER BORGENHAUG22.371.709334.042452.515
284. LAMBERT JACOB WULF22.354.3393.903.5851.340.993
285. ARNSTEIN BJØRKE22.351.1031.437.155769.466
286. SVEIN ANDREAS STRØMBERG RASMUSSEN22.290.905567.577461.820
287. GEIR ARILD SVENDSEN22.176.4221.974.187794.144
288. FRODE JOHANSSON22.070.4510301.516
289. FINN KELLER21.980.794726.829487.270
290. VALLY FISCHER21.897.572709.424427.878
291. STEIN MOHN21.874.6790168.624
292. VIBEKE STAVENES HAUGSDAL21.556.598995.665636.703
293. MARIANNE JEBSEN FAGERÅS21.555.174653.406403.140
294. AGNES BAKKEVIG21.448.916386.580334.776
295. PETTER MONSEN21.425.1120183.506
296. HÅKON JOSTEIN GRIMSTAD21.423.9761.193.293791.070
297. JON-VIKING THUNES21.354.816962.963629.701
298. HILDEGUNN BJØRDAL ALNES21.163.63025.432.2347.355.236
299. GUDMUND RØNNINGEN21.144.2062.652.9421.129.239
300. WUI SUN CHAN21.138.136758.733495.258
301. NILS TEIGLAND21.081.3371.030.943509.602
302. ROY HENRIK MULLAARD21.076.820272.469286.833
303. SISSEL MAGNUS KELLER21.057.044286.039302.555
304. THORBJØRN VÅGENES20.941.1561.409.358878.997
305. JAN BJORDAL20.747.7851.306.418661.801
306. WILHELM HAALAND20.692.2311.066.758629.577
307. EINAR KJØDE20.664.499528.980375.392
308. MARGARETHE KIELLAND STOLTZ20.588.9041.056.428554.755
309. CHRISTIAN KIELLAND STOLTZ20.566.0303.250.5561.169.137
310. OLE JOHAN RAKNER20.413.111621.622439.823
311. HELENE VEITEBERG WOLLAN20.338.076216.341291.577
312. GUNNAR JOHAN ALSAKER20.332.1973.669.9861.334.598
313. KJELL WESENBERG20.219.2321.620.779787.017
314. PETTER GEORG FALCK20.172.1891.278.195593.974
315. KJELL KÅRE LIE20.142.4861.189.003546.887
316. RITHA KARI SÆLEMYR20.072.553873.904474.891
317. JOHAN CHRISTOPHER KAHRS20.011.3911.195.259582.588
318. CHRISTIAN JACOB FRIIS19.947.8898.191.8362.718.256
319. ROLF ARNE RASMUSSEN19.909.851654.364492.943
320. JENS PETER RIEBER JEBSEN19.827.729103.973170.553
321. BERNT KNUDSEN19.795.822953.435519.001
322. ERIK ØVREBØ19.713.141724.953402.200
323. FRODE OPHEIM19.685.504460.696481.218
324. JOSTEIN BROSVIK19.611.0272.782.2031.086.955
325. EVY GREVE19.465.871391.644320.753
326. MARIANNE THUNES19.449.56639.717199.667
327. TROND OPHEIM19.438.8071.032.602532.501
328. LILLI HENRIETTE JEBSEN19.351.499630.543376.610
329. ØYVIND BJØRN FOSSØY19.325.07415.359.0506.465.691
330. ATLE SCHAU19.263.298289.916247.767
331. GEIR OVE ØYBOST19.262.483774.156457.240
332. MAREN DJUVE19.252.23935.505146.018
333. PER GUNNAR STRØMBERG RASMUSSEN19.252.126867.571631.250
334. SISSI GEELMUYDEN MAGNUS19.251.058861.864437.975
335. EVA KARIN JANSEN19.177.5881.095.344502.542
336. ANNE GRETE TORVESTAD19.107.6431.142.124541.289
337. BERNT CHRISTIAN VEDELER19.062.1221.679.937742.160
338. PAAL MARTENS19.055.6120196.425
339. WENCHE KJØLÅS19.053.3693.232.4851.461.413
340. ARNO VIGMOSTAD19.038.2031.258.936699.310
341. EDGARD LISETH19.036.8621.764.733917.184
342. NILS-PETTER HALVORSEN18.983.5835.501.5122.832.834
343. RUNE JOHANNESSEN18.961.441757.558480.035
344. GUNNAR GREVE18.915.3211.897.647830.793
345. ANDERS BUVIK18.903.296740.227586.246
346. RUNE TVEDT18.803.1843.642.4121.477.671
347. HJALMAR HANSEN18.766.6272.561.899934.352
348. TROND SANDVEN18.624.759436.909410.927
349. GEIR LASSE KJERSEM18.582.2410189.355
350. BJØRN JUUHL18.461.4692.551.825903.684
351. ATLE SYLVARNES18.447.297750.978520.230
352. METTE RIIS ELLINGSEN18.394.4021.182.136564.439
353. GEIR INSTANES18.387.6681.258.265727.249
354. ODDVAR TVEDT18.381.1991.540.215617.872
355. BERIT KARIN SLETHAUG18.362.511314.540276.055
356. ESTHER MØLSTAD18.320.5151.195.747526.749
357. ROLF OEHME18.308.704246.638229.442
358. BÅRD JEBSEN18.275.813359.710281.449
359. KNUT GISLE TØNDER18.174.167777.822499.476
360. ELIN TORVESTAD18.168.8761.330.830594.358
361. NILS TORE KLOCK18.161.743800.344466.304
362. HJALMAR FREDRIK BERLE DAHL18.147.609812.002414.435
363. CHRISTOPHER BRUN18.125.0871.780.650687.073
364. ARNE NORVALD ANDREASSEN18.080.5411.236.193714.293
365. CHRISTOPHER BLOM18.067.002677.647382.817
366. HANS CHRISTIAN CLAUSSEN18.039.6930136.318
367. VIBEKE HALDIS HELEN AASE18.028.3440189.851
368. JONNY HESTHAMMER17.999.7851.617.811910.077
369. HARALD MOWINCKEL TROYE17.995.5951.195.473674.017
370. MERETE SOLBERG17.990.15993.470220.747
371. JANNIKKE HANNEVIK17.969.093469.330343.558
372. BERNT HELGE TORKILDSEN17.966.689960.569624.175
373. CARL PLATOU ELLINGSEN17.953.225914.597552.200
374. OLAF HARALD FURRE17.951.2760142.563
375. EINAR REIKVAM17.894.8558.127.5422.515.156
376. TORLEIF LILLEÅS17.892.4764.416.4041.583.493
377. GØRLIN ELISABETH BOYE17.872.422918.031473.987
378. ERIK WIIK OEHME17.864.960306.116314.897
379. LARS FREDRIK FRØNSDAL JØRGENSEN17.844.610627.595461.999
380. TOVE LIND17.717.2021.864.901964.583
381. EJLER GLINSVAD17.629.3241.445.896639.394
382. RONNY HATTELAND17.627.760451.978310.654
383. JOHN DJØNNE17.606.0072.482.804917.239
384. KARSTEN MOHOLT17.580.7571.625.109731.129
385. KNUT IVAR JACOBSEN17.560.0451.041.680643.388
386. NINA SANDE17.474.820735.122438.666
387. DAG STEINFELD17.468.4388.137.5572.653.372
388. BJØRN FJELLHAUG17.442.7733.962.5551.404.000
389. THOR SOLBERG17.432.760407.104320.555
390. PER JOHANNESSEN17.429.0452.025.332757.767
391. TOR JOHAN SKAKSTAD17.393.6981.903.825904.584
392. SJUR VESTRHEIM17.335.468708.905391.459
393. JAN TERJE FOSSE17.171.619643.949399.663
394. ØYVIND TEIGE17.169.818342.863298.599
395. TOR HARALD NÆVDAL17.156.2401.696.847707.856
396. JORUNN MARGRETHE CLAUSSEN17.128.3740140.665
397. TORE GJESDAHL17.076.0349.620.5733.082.813
398. RAGNAR BORUD MØLSTAD17.022.4571.271.178555.044
399. ARNE CHRISTIAN CHRISTIANSEN17.004.9271.109.536511.191
400. TORE DANBOLT16.986.18415.959.0044.643.809
401. FRODE NOSS16.948.3665.862.5731.935.297
402. OVE NORDAHL-PEDERSEN16.937.0783.525.3561.176.823
403. MARIANNE MOWINCKEL16.888.001839.960528.024
404. JENS AUGUST IVERSEN16.872.4581.144.997497.586
405. EIVIND BRAATHEN16.825.7192.775.1041.047.020
406. INGER PERNY KYRKJEBØ WICKMANN16.818.687940.411464.088
407. MAGNE SKURTVEIT16.807.6051.490.570627.980
408. KAARE RØSSTAD16.799.3571.070.583475.051
409. JARL JOHNSON16.790.2731.445.847628.820
410. JO-ANN REUTERDAHL MIETLE16.711.7032.417.900859.498
411. JON KRISTIAN FAALAND16.676.327766.491419.565
412. ARVID ABRAHAMSEN16.646.2030157.922
413. FREDRIK TØNJUM16.624.415595.733364.829
414. ANDREAS GRIMELUND16.619.1761.090.124756.702
415. HARALD ANTON AASE16.568.482838.085426.277
416. GRETHE CECILIE NISTAD SAMSONSEN16.515.42398.640213.557
417. ARNE JOHAN WIEDERSTRØM16.508.7131.740.520767.400
418. ELIN INGEBORG KLØVE16.490.96019.014.1625.495.116
419. RIGMOR UTNE16.489.400764.000381.502
420. PER CHRISTOPHER KAHRS16.426.2421.197.474502.357
421. BJØRN STEEN16.408.093798.313421.794
422. JAN JØRGEN GARMANN16.361.9311.311.709539.861
423. REIDAR PETTERSEN16.295.156259.084240.369
424. HARALD BERGESEN16.250.271673.056338.424
425. JAN ÅGE LANGELAND16.242.6101.604.530940.473
426. HANS INGE NILSEN16.214.185737.036408.447
427. HILDEGUN TVEIT16.201.4943.777.8241.302.685
428. SVEIN AKSEL SØVIK16.200.5221.345.195703.940
429. HANS LJUSTVEDT16.195.0900121.561
430. JAN-VIDAR KAVLI NORDSTRAND16.156.7491.787.936963.993
431. SVERRE WILHELM BUGGE RASMUSSEN16.083.208485.424297.279
432. KJETIL LIEN16.077.8370301.510
433. HARALD FLATEBØ15.963.8021.501.076587.235
434. LAILA HAALAND15.916.692274.138243.211
435. HELGE LUNDEFARET15.872.237799.075540.830
436. ØYSTEIN FLATEBØ15.834.278583.564322.467
437. TORBJØRN HERMANRUD15.712.9491.385.252588.714
438. JANNE VANGEN SOLHEIM15.712.4411.813.270837.644
439. ROAR TEIGE15.696.1452.780.0831.016.748
440. TROND SOLBERG15.672.350587.219363.521
441. THORROLF TROYE FREDRIKSEN15.626.3312.036.612849.747
442. ODD EIRIK HAALAND15.618.2651.321.939662.194
443. GUNNAR FRØLAND15.604.8604.607.4431.519.507
444. ANDERS MAGNE TARANGER15.590.8291.022.806578.121
445. BRITT MOHOLT15.577.977741.485390.653
446. JANECKE FRØNSDAL JØRGENSEN15.559.009518.419413.478
447. TERJE DANIEL STORENG15.534.9135.877.2052.744.272
448. ARNE TEIGLAND15.532.5391.740.937887.434
449. ANNE NORDAHL-PEDERSEN15.515.2293.301.3701.077.943
450. SVEINUNG DALSEIDE15.493.32547.227115.947
451. KARI KJØDE15.491.3251.027.445502.308
452. REIDUN ANN EGGESBØ15.464.385252.871258.535
453. CHRISTINE KAHRS15.426.1041.657.418728.791
454. REIDAR ANDREAS MADSEN15.395.185589.436338.781
455. GEORG FALCK15.323.9371.030.031472.979
456. ROALD STOKKE15.302.617633.764383.989
457. KARSTEN SOLBERG15.286.2352.804.8431.072.067
458. HANS PETTER EIKELAND15.225.5422.824.8821.201.519
459. HEIDI LEIKVOLL15.206.914358.341250.851
460. ERLING JARLE SEVERINSEN15.189.568675.322341.115
461. ASTRI INGA KAMSVÅG15.179.148924.180444.026
462. BRIT IREN TVEIT15.170.6683.415.6001.139.027
463. CHRISTIAN PETTER BARTZ-JOHANNESSEN15.150.681810.239494.724
464. HALDIS HENRIETTE DAVANGER15.138.5421.039.697438.622
465. ERIK FERDINAND VEDELER15.138.433709.528349.939
466. REIDAR JØSOK15.109.2901.086.936518.831
467. WENCHE MARGRETHE TELLEFSEN15.097.495551.755305.517
468. ROLF BASTIAN LANGLO14.991.033375.473281.077
469. BERNT THEODOR WALTHER14.928.314638.734439.226
470. ESTHER RIEBER ARNESEN14.922.803825.082385.545
471. NILS LEONHARD ATTERÅS14.910.521281.170230.395
472. NILS BØNES14.902.927502.997290.876
473. TORLEIV ISDAHL NILSEN14.901.153408.081265.970
474. BJØRN HALDORSEN14.893.731168.101182.828
475. GUN BERIT LOSNEDAL14.893.5301.758.429667.821
476. ROGER MJÅTVEIT14.834.144939.990455.958
477. RUNE MJELDE BLOMBERG14.811.2821.207.918549.372
478. ARNE BJERK14.789.532444.370361.149
479. TORE SKJENSVOLD14.762.8861.818.288657.468
480. INGER ALNÆS GREVE-ISDAHL14.761.288408.949334.984
481. ERIC TORD GULLESTAD14.748.976951.912501.856
482. MICHAEL CHARLES HODGE14.743.0441.080.786628.386
483. JOSTEIN VINDENES14.723.407822.761407.765
484. EINAR SKREIEN14.720.934465.525329.965
485. ELIN MERETE IDEN14.719.227659.025351.761
486. FINN KINSERDAL14.705.7561.866.690828.656
487. KENNETH HAUKELAND14.681.9681.114.513587.359
488. PER MÜLLER14.664.541978.180534.492
489. STIG OLE MADSEN14.600.601509.733345.219
490. TERJE LANDRO14.599.8171.229.089556.357
491. REIDAR VINDENES14.559.472366.358294.306
492. BJARTE FLEM14.538.7101.438.421681.973
493. ALFRED GEORG KVAMME14.443.8191.325.084546.267
494. PÅL MATTIS MATHISEN14.410.489396.587280.672
495. SIGBJØRN BIRKELAND14.317.089759.521367.133
496. JOHAN VON ZINKE PEDERSEN14.282.642522.962292.631
497. ERLEND INNSET14.280.002250.527226.185
498. ANNE WANG-ANDERSEN14.277.9881.898.241696.883
499. KRISTI ANE KLEPSVIK14.277.53836.643115.820
500. TOMM INGE BAKKE14.269.1501.037.439442.067
501. ANNE TONE FÆRØY BØE14.228.084288.075252.742
502. TORE HÅKON RIPLE14.226.782931.277435.591
503. ANNE GRETE TVEIT14.215.2483.131.3291.034.342
504. BJØRN KRISTIAN PAULSEN14.204.3631.140.447468.523
505. NILS KORTEN14.201.3634.158.5401.790.817
506. ROLF ELIASSEN14.181.704614.601301.755
507. KJELL PER ERVIK14.174.2043.063.2891.095.353
508. OLE KRISTOFFER PAULSEN14.167.1291.513.009940.841
509. ODDVAR LEIV HOLMEDAL14.126.362160.603209.436
510. ELSE MARIE PAASCHE GIOMI14.115.114466.120275.204
511. LEIF MOBERG14.060.152345.578278.232
512. TINA AASE14.049.008125.907139.747
513. RAGNHILD JØRS14.007.376676.976330.321
514. EDVARD JOHAN ANDERSEN13.974.908752.359354.274
515. ASGEIR MAGNE REMØ13.965.872696.909427.375
516. SVERRE OLSEN13.947.7241.171.440581.140
517. SVEINUNG ØKLAND13.894.597583.968402.441
518. JARLE SOGNNES13.888.721633.533384.351
519. ØYVIND HAGEN13.858.364669.138522.878
520. INGMAR CHRISTOPHER SANDVIK13.833.1571.369.822622.903
521. MARIE LØKELAND LERØY13.816.909751.775347.375
522. JENS CHRISTIAN BRUN13.804.670686.513362.671
523. JAN JACOBSEN13.762.768852.691402.355
524. CHRISTINA BECKMANN MINDE13.752.85212.965.3593.785.669
525. OVE ANDRE SOGNNES13.741.104571.917370.523
526. JAN ARVID JENSEN13.711.8453.021.9281.200.905
527. ATLE HALVORSEN13.684.3190118.160
528. KARSTEIN RØD13.639.4881.584.333846.559
529. SIGRUN SVENDAL13.630.753709.566340.649
530. ERLING JUST JOHNSEN13.608.519281.613208.708
531. MARIA ANNETTE MELLUM13.599.258417.990240.644
532. HELJE MORK-KNUDSEN13.573.899901.514423.840
533. NINA FRIELE EIDE13.541.647149.628172.037
534. FINN ATLE HALDORSEN13.417.181964.375584.941
535. ANNE-LILL OEHME13.411.450300.435239.305
536. SVEIN OLAF HANSEN13.401.0641.203.394554.378
537. ØRJAN TVEIT13.392.8313.194.4041.033.657
538. HANS AARAAS13.380.266604.553328.764
539. OVE ALEXANDER HELLEN13.370.0292.412.681813.174
540. KNUD LORENTZEN13.369.2549.630.8253.053.058
541. FRED MORTEN SOLBERG13.368.879592.028410.770
542. SVEIN ØVREBØ13.306.8142.975.744987.631
543. CECILIE CLAUSSEN ELDØY13.282.399230.986192.053
544. DIDRIK AUGUST FRIELE FAYE13.262.550996.154511.954
545. HELGE TVEIT13.211.465727.830360.804
546. ØYVIND JENSEN13.210.6941.366.207711.334
547. OLAF STOLTZ CHRISTOPHERSEN13.188.1571.167.640550.165
548. OLE ØSTENSEN13.169.489696.259405.784
549. JAN BOLSTAD13.147.606972.176436.493
550. AUDUN RASMUSSEN13.128.811099.322
551. GEORGE-HARALD SUTTON LERØY13.038.07928.733.7488.340.987
552. EGIL HENRIK OLSEN13.028.5971.174.497578.980
553. TIRIL FLATMO JANBU13.021.407758.996340.646
554. JAN OSLAND13.016.281468.907276.539
555. STEIN WIKHOLM12.999.034744.059376.538
556. SIGRID HILLERN HANSSEN KALAND12.969.4431.153.835491.281
557. THOR VOLL MATHIESEN12.957.0121.681.526726.352
558. TOM NORDNES12.939.588140.304178.328
559. TONE LISBETH TEIGLAND12.896.974272.425203.038
560. PER HUMMERVOLL12.829.4102.681.9011.034.191
561. TONE JOHANNESSEN LEPSØE12.811.871111.616153.679
562. NINA HELENE JOHANNESSEN KLEMP12.794.3012.946.088998.678
563. LIV FREDRIKKE ANDERSSEN12.791.748673.035392.608
564. BIRGIT NISTAD12.775.57728.848205.655
565. JOHAN FREDERIK MOWINCKEL12.742.0181.175.185524.655
566. OTTAR HUMMELSUND12.740.594905.987434.466
567. STEIN ERIK HANSEN12.724.1231.198.186509.309
568. PER TEFRE12.689.9892.866.704930.661
569. FINN ERIK LØVDAL12.684.0431.188.413552.524
570. TOR SALTVOLD12.622.2771.943.3771.041.805
571. INGVILD HAUGLAND12.620.593273.491232.563
572. TOM KJØDE12.591.561270.972223.574
573. INGER AUGUSTA FOLDRUP12.585.972093.653
574. PER EYSTEIN LØNNING12.572.5431.707.431867.133
575. ØIVIND JOHAN WANGSHOLM12.535.530375.137230.560
576. AGNETHE LUDE SANDE12.515.719743.015349.084
577. MARI-ANN ØKLAND12.498.411095.991
578. TROND LASSE TOPPE12.486.673128.209116.914
579. MAGNUS AASE12.474.39165.074104.644
580. INGRID JOHANNESSEN12.469.0891.198.168489.176
581. KARL-AAGE TVEDT12.466.696519.717373.315
582. METTE CECILIE GREVE12.461.415832.899424.426
583. GEIR INGE LUNDE12.390.6007.153.0633.641.709
584. ANNE GINA HØVIK12.389.0931.440119.954
585. JAN ERLING DAHL-MICHELSEN12.384.0871.205.201465.219
586. TERJE LØNNE12.379.0171.539.103686.447
587. OLE JACOB TARALDSET12.335.51368.994177.171
588. OLAV REVHEIM12.329.6565.499.2302.560.337
589. AGNETE MAGNUS12.299.847326.974208.565
590. EILIF JOHAN BJØRGE12.295.8521.005.571498.629
591. DAG HEINE KLEPSVIK12.273.693451.456334.069
592. GERHARD LUND-FURNES12.269.1737.357.6792.269.964
593. STIAN AKSELSEN VANGEN12.267.016859.776373.024
594. JACOB NEUMANN12.259.707679.161323.242
595. EIVIND KÅRE LUNDE12.259.0661.602.030779.007
596. RONALD TUFT12.240.8301.688.656614.366
597. JAN ALLERS12.217.9151.138.456481.717
598. AGNAR KNUTSEN12.182.1821.747.898685.127
599. BERNT DANIEL ODFJELL12.180.0761.368.672590.900
600. ASLAUG ELISABETH LILLEBØE12.178.381759.587348.112
601. TRINE TEIGLAND12.162.70834.95294.490
602. TOR ARNESEN12.155.1621.160.079451.653
603. ODD MAGNE STRAND12.027.9351.821.956893.084
604. RAGNA SOFIE RIEBER12.023.413101.128141.820
605. INGA LISE LIEN MOLDESTAD12.017.5242.107.1931.038.028
606. LEIF OVE ANDSNES11.977.6035.820.2751.899.622
607. MARTE WOLLAN11.973.43294087.787
608. RITA KARIN SÆLENSMINDE11.967.537956.303383.571
609. BJØRN JOHANSSEN11.963.3541.089.942427.344
610. GEORG ROKSTAD11.953.341440.592305.083
611. WENCHE GRIEG11.927.330897.324370.672
612. LIV AASE11.920.793167.859164.753
613. EGIL NORMANN AUSTBØ11.906.2951.087.761438.910
614. STINE WOLLAN11.902.1693987.217
615. TERJE HAGENES11.880.274879.523424.916
616. LIV KRISTIN HOLMEFJORD11.871.344938.553512.273
617. ROAR LANGLI11.862.843602.175382.386
618. ØYSTEIN GISMERVIK11.847.1383.009.1931.134.741
619. JAHN OTTO GULLESTAD11.803.804842.517449.870
620. KURT OTTO HAMRE11.793.450109.291116.454
621. RAGNAR AASE11.781.1463.075.1601.135.945
622. INGER JOHANNA MAGNUS11.754.745407.563234.335
623. BJØRN JOHAN SJAASTAD11.747.32410.737.1825.166.284
624. LYDER MEYER HIIS BERGH11.691.325085.531
625. ROGER JØRGENSEN11.689.009851.386468.595
626. TORBJØRN VEDÅ11.680.987731.198458.833
627. INGER SANDVIK JÆGER11.661.496498.439269.945
628. GUNNAR JAN FJELDBERG11.653.637930.653451.227
629. SUSANNE TOLLEFSEN11.643.311642.051289.743
630. TOR WILLGOHS KNUDSEN11.622.2961.527.908674.268
631. INA LERØY11.614.429752.402323.323
632. ERIK ANDERSEN11.609.8951.742.993748.274
633. GEORGE OEHME11.598.6221.068.155472.759
634. KÅRE JOHAN LIEN11.515.804915.051389.731
635. ATLE JOHANNESSEN11.510.132798.702437.258
636. GUTTORM SCHJELDERUP11.505.6292.564.6761.144.261
637. HASSAN EL FAKIRI11.503.7322.193.0771.127.344
638. TOM SØFTELAND11.461.5824.005.9801.834.150
639. KAARE LØVVIG11.456.1911.097.799439.775
640. KAREN ANNE ISACHSEN11.436.91314.499.6914.235.141
641. ROLF BAUGE11.429.46285.662134.601
642. PAUL MIKAEL JEBSEN11.428.760931.090444.550
643. AGNAR JOHANSEN11.402.3591.036.574385.871
644. CHRISTIAN JØRS11.368.534731.466387.563
645. MADS JØRGEN H MADSEN11.366.568925.645360.009
646. HAAVARD CHRISTOFFER RØHR VESTRHEIM11.358.622997.915394.171
647. MARTIN ANDRESEN11.286.9265.300.3872.767.455
648. HARALD VALVED11.284.344860.156470.766
649. NILS MARTIN STEIEN AXE11.270.8032.721.1581.275.958
650. JOHAN THOMAS THUNES11.258.1561.110.732457.076
651. KARI SANDVIK LUND11.231.396762.225352.960
652. ERIK KNUDSER11.221.6411.089.812508.454
653. HANS MARTIN BRANDTUN11.211.856969.826527.863
654. BENEDICTE TORVESTAD11.199.963889.441392.584
655. JOHANNES NÆVDAL11.158.7463.303.7951.037.275
656. RUNE BRAKSTAD11.139.3091.577.128643.032
657. ODA MATHILDE ONARHEIM11.132.81264.27388.180
658. TOR HELGE KLUNGLAND11.129.732549.712335.089
659. KJELL SYLVARNES11.123.0891.441.992635.385
660. VALGJERD HELENE NISTAD11.106.157163.764152.914
661. BIRGER JOHNSEN11.095.837736.455319.405
662. PER HENRIK GILLESVIK11.091.9765.164.2932.594.535
663. ARNE MOHN-OLSEN11.071.926749.510404.752
664. ÅSMUND NORDVIK11.065.211727.081316.326
665. DAGFINN HERADSTVEIT11.035.7987.506.6952.496.672
666. ASTRI GUDRUN GREVE11.006.273286.845179.985
667. VIKTOR AASE10.991.386460.746240.746
668. RUNE HELLAND10.982.467349.875253.232
669. METTE MARTENS10.953.294821.978353.449
670. TOR ANDERSEN10.944.420537.919265.994
671. JAN PERRY FINNØY10.895.5251.387.917715.967
672. SVEIN ARNE SVEEN10.859.276314.809231.314
673. FRANK-HARRY TOFTESUND10.795.4333.686.5561.184.670
674. NICOLAY KIEDING WIIG10.789.840928.233381.371
675. ØYVIND HJERTNES10.777.671601.567320.224
676. INGA JOHANNE JEBSEN HAAVE10.773.664676.168307.474
677. KJELL OVE SOLÅS10.771.6891.014.143449.871
678. ALF BERNT HAARVEI10.724.4255.306.5511.651.232
679. GEIR DAHLE10.719.074979.050418.521
680. TURID ALRÆK IVERSEN10.716.0571.598.049599.153
681. LEIF ARNE JENSEN10.712.6057.212.5273.745.278
682. GEIR OVE RØBERG10.707.32111.355.5323.479.622
683. INGEBJØRG MARIE NISTAD10.682.82083.559108.051
684. GUNNAR JOHAN KNUDSEN10.671.920573.647326.539
685. TRULS JORDAN10.660.2111.992.463936.930
686. HENNING FROSTAD10.629.998892.909462.741
687. VEBJØRN VANGEN10.629.2172.337.328915.356
688. JAN AMELN VON ERPECOM10.574.941515.041243.201
689. OLE MARIUS JØRS10.574.940519.191250.420
690. BJØRN ANDERSSEN10.568.4961.336.257625.615
691. EVA IRENE BJØRNESTAD10.558.1322.938.8251.021.454
692. ALF GUNNAR KLEPPE10.554.0831.338.182569.733
693. TROND TVIBERG10.541.3281.903.608975.290
694. VERA BEER SANDER10.539.4011.472.893599.400
695. KJELL ARNE AARHEIM10.527.230886.700408.541
696. ERLING HORDVIK10.509.9587.519.6342.227.553
697. HANS JACOB TRUMPY10.507.4541.754.732793.166
698. CARL CHRISTIAN GRØNDAHL10.496.72828.299112.258
699. TERJE WOLLAN10.474.3670123.858
700. TOR-INGE EDVARDSEN10.460.608436.212259.359
701. BJØRN ALVER10.458.3241.662.358630.220
702. ANVED AARBAKKE10.449.487933.053390.636
703. TOR LIND10.445.730762.370424.881
704. TORE GISMERVIK10.418.2151.882.859716.097
705. EIVIND GIL OTTESEN10.384.2723.939.7821.735.974
706. FLEMMING ALEXANDER SKJØNHALS10.380.872645.285306.917
707. TURID HUMBLEN10.380.5535.398.0441.618.613
708. BERTHA WAAGE10.372.657657.326268.877
709. DICK VINKLER10.371.826282.505188.371
710. JORUNN LISBETH FLØYSAND10.369.111176.532129.492
711. GUNNAR BERGER LARSEN10.369.0951.802.364657.511
712. HELGE EMIL SÆTERSTØL10.362.836870.385437.663
713. JAN JOAKIM JÆGER10.358.6741.048.329442.464
714. STEINAR HAGENES10.346.2592.135.824760.182
715. EINAR BØRS10.335.806497.844269.672
716. ESTHER JEBSEN KALDESTAD10.329.773599.847298.165
717. ATLE EIDE10.318.021730.405307.542
718. ODDVAR HENNING SANDAL10.262.424847.724414.405
719. YMER TORODD SLETTEN10.257.712180.059175.761
720. BIRGER GREVSTAD10.254.8741.505.241733.947
721. KJELL ROAR TENNFJORD10.253.666356.313232.567
722. TORILL SANDVEN10.248.0020104.479
723. PER MAGNE STRANDBORG10.215.0958.642.5012.767.612
724. ARNE SIGMUND TROVÅG10.191.703484.406271.291
725. TINE BIRKELAND10.178.455973.026365.850
726. ARILD KOLDAL MIDTTUN10.167.315487.751279.032
727. MARGIT HELENE EMMY HERTHA GERDA LILLY EIDE10.161.31838.134108.085
728. OTTO HOLMEFJORD10.159.3791.975.646776.987
729. KENNETH NILSEN10.136.546542.041284.700
730. CHRISTIN LIE GRASDAL10.132.956536.206296.897
731. SONJA MARI FJELL10.116.262745.782353.025
732. SYNNE BERGE HOLMEN10.108.7771.223.211438.587
733. RAGNHILD BRATZ QUESETH10.087.331270.648172.933
734. ATLE BJØRGE10.065.281442.117246.031
735. BENTE BJØRLO BLEIE10.049.623520.454288.630
736. ALFRED JOHAN JOHNSEN10.033.5572.208.903892.719
737. BERNT MARIUS EIE HOLMEN10.032.553242.653189.449
738. TORE KNUDSEN9.992.703974.442381.591
739. JONNY TVEDT9.988.352852.920410.526
740. BIRTHE STRAND9.988.246283.073207.990
741. GJERTRUD MARIA LOHNE9.960.0541.744.422583.488
742. ESPEN TEIGLAND9.936.858599.667262.104
743. MORTEN CHRISTOFFER EGGE9.891.9970114.216
744. SVERRE ALVÆR9.887.213824.041355.194
745. ARVE MØGSTER9.858.547714.872346.817
746. BJØRN KUBON9.856.5231.510.260602.662
747. SIGNE AARHUS9.855.736687.236339.646
748. MARIANNE STRØMMEN9.836.8491.342.888520.325
749. WILLIAM ARNOLF PERSSON9.829.899664.530279.770
750. ODD HORDVIK9.829.461650.797283.469
751. CAMILLA NEUMANN HOLST9.817.162221.353155.516
752. SVEIN KJELSTRUP OLSEN9.816.625544.339324.554
753. BIRTHE ANN LARSEN9.814.830194.841161.158
754. JENS WILHELM HATLEVIK9.807.4581.911.757627.944
755. THOMAS DRAGESET9.806.725304.233177.951
756. TARJEI FLATMO JANBU9.801.5221.645.616550.482
757. KETIL STRAND9.801.141485.440299.643
758. PÅL DRAGESET9.767.011386.634210.905
759. KARL OVE TVEDT9.764.7811.464.255613.310
760. GUNNAR STRAND9.742.3649.694.5282.994.088
761. NANNA MARGRETHE MJELLEM9.737.153779.830367.516
762. IVAR ARMAS AAVATSMARK9.735.2341.107.607526.533
763. HANS-THORVALD HAG9.731.741270.174190.309
764. ARNE-CHRISTIAN HAUKELAND9.711.3421.969.459896.356
765. KJETIL MYRLID AASEN9.696.0940187.763
766. TORE JOHAN MOWINCKEL SKJENSVOLD9.683.8811.149.623721.176
767. PETER FRØLICH9.682.6049.575.6203.083.479
768. CAROLINE NEUMANN HOLST9.676.250209.309149.937
769. GUSTAV KJELSÅS9.664.125802.952346.042
770. STEPHEN JOHN BARRETT9.651.348069.211
771. PER STEINAR HÅVIK9.643.535975.205387.778
772. HENNING KELLER9.640.710695.295285.622
773. AASE KARIN WIEDERSTRØM9.634.649669.678281.951
774. BJARNE INSTANES9.599.653935.967392.575
775. CARL-ERIK ANFINDSEN9.592.0081.049.729428.305
776. KARL JOHAN BRUSDAL9.555.6811.214.632468.082
777. DAG GREGOR RASMUSSEN9.547.821587.576256.947
778. MARIE THERESE HAUKELAND9.529.658194.437183.583
779. VIVI GALTUNG DØSVIG ESKESTRAND9.527.784261.677191.305
780. CHRISTOPHER BRUN9.519.9595.276.8731.769.204
781. TERJE JOHANNESEN9.506.633691.632311.476
782. STINE HOLMEN9.501.165258.671192.620
783. LARS CARLMARK9.491.1240124.082
784. TRYGVE ARNESEN9.480.4505.967.6872.945.551
785. KATICA TUCAKOV SOLBERG9.472.582227.968178.102
786. JORUNN AMBJØRG SLETTEN9.471.4151.007.238385.789
787. ELSE MARI BRAATHEN9.467.666246.099155.503
788. JØRGEN WARNCKE SKEIDE9.455.926826.310381.592
789. ÅKE HENRIK GREGERTSEN9.442.2588.129.0303.849.385
790. JOHN EDWARD RIPMAN9.440.374377.644235.491
791. GUNNAR GREVSTAD9.424.9961.497.859614.343
792. HILMAR GUDMUNDSSON9.422.595337.333201.676
793. ARNE ROGER VÅGENES9.421.01022.69567.368
794. EIRIK BAKKE9.387.7922.162.3941.024.285
795. ATLE ULVESÆTER9.370.520275.482175.116
796. MILDRID FREDHEIM9.370.076586.812252.083
797. RIGMOR HOLE9.359.605167.050135.169
798. KARI TVEDT9.354.026766.640376.120
799. KARIN VALBORG LEGANGER9.341.960418.585209.428
800. SVEIN BLICHFELDT LUND9.335.400572.873382.046
801. INGER GRIMELUND9.321.6361.152.132465.754
802. JAN ARNE REMME9.314.5970261.519
803. OLE ANDREAS SKJØNHALS9.304.997508.741248.917
804. KNUT HALLVARD LERØY9.301.2077.559.4072.762.339
805. HENRIK ADVOCAAT LUND9.273.572099.576
806. BIRGER JACOB TELLEFSEN9.261.302633.410235.008
807. HELGE TEIGLAND9.247.5731.219.423541.041
808. ROALD ARNE JOHANNESSEN9.236.506506.627255.500
809. ARNT OTTO VELAND9.234.032586.141237.254
810. SVEIN HUGLEIK SIMONNÆS9.233.977859.222330.617
811. RUNE KLEPPE9.225.394906.860413.738
812. HARRIET LIV BØTHUN PEDERSEN9.216.1503.025.507935.118
813. SVEIN RAGNAR SÆTERSDAL9.206.869472.657219.575
814. ARNE BIRKELAND9.186.9751.654.747818.411
815. KÅRE MAGNUS UTHAUG9.165.242676.026275.688
816. ALEXEY GOLOSHUBIN9.164.803065.327
817. PETER ALLAN HOOPER9.157.19611.268.9703.491.518
818. CHRISTIAN FREDRIK MAGNUS9.153.532923.327479.304
819. KNUT THOMAS KNUTSEN9.144.6171.155.572489.219
820. HARRY FONDENES9.142.323370.457201.644
821. ELI MERETE HOLMEFJORD9.135.316780.370399.949
822. VIBEKE LUND9.125.5091.938.063627.930
823. BERGIT KNUDSEN9.107.662630.705265.035
824. JOHN ADOLF JAHNSEN9.094.869554.654259.970
825. VIBEKE HOLMEFJORD9.071.811385.966214.012
826. EIRIK LIHAUG9.057.171357.600213.307
827. BETINE FRANK9.053.33319.94566.608
828. KRISTIAN JÆGER9.043.354777.847436.551
829. GUSTAV WIIG8.999.9322.753.7151.004.480
830. HANS GERHARD DRAGE8.988.751320.025200.251
831. PER REIDAR GRUNG8.983.1571.098.496410.132
832. HALFDAN SOLBERG8.978.976858.213404.187
833. ELIN THORSNES8.977.560561.305275.419
834. TOR KARTVEIT8.970.102464.459263.788
835. LISE CHRISTINE GJERAKER8.964.694489.314232.996
836. REINERT JAKOB SANDVIK8.944.320744.977332.546
837. ARNE VELAND8.934.8121.590.268737.840
838. LORENTZ MULLER IRGENS8.920.401843.707437.255
839. SIV METTE HOLMEFJORD8.916.906342.762191.589
840. BERTA MARIE JOHNSEN8.910.461430.031194.848
841. ROALD PLETTEN8.905.493879.047331.016
842. KJELL SOLBERG8.904.8819.812.2732.831.596
843. BÅRD URHEIM YLVISÅKER8.900.2194.046.8711.278.119
844. ERLING VIK8.898.097721.021294.594
845. HENNING HAUKELAND8.897.9920146.784
846. EINAR SLETTEN8.885.622416.148230.628
847. HARALD BAKKEBØ8.872.000477.820229.602
848. MAGNE STORETVEDT8.863.059313.812203.400
849. ODD REIDMAR PEDERSEN8.853.3134.785.0091.427.497
850. TRYGVE MO8.840.3692.895.0041.105.323
851. INGA CELINA KORSGAARD KLEMMETSBY8.838.386062.707
852. INGOLF ARNE MARIFJÆREN8.807.493614.775261.460
853. BJØRN KRISTIANSEN8.799.426445.009224.276
854. LILLI ANN HAGEN8.797.2081.305.483574.949
855. TOVE MARIT HOLMEFJORD8.793.756247.605177.607
856. ØYVIND SØRLI8.792.953072.323
857. ATLE MIKKELSEN8.777.5501.043.116532.803
858. KLARA SOLVEIG HANNEVIK8.762.240260.544156.145
859. CECILIE LIND EIDESVIK8.753.410559.892243.937
860. NILS PETTER HAGEBØ8.745.359815.334422.279
861. SIGURD KOLSTRUP HILLE8.738.6930182.228
862. TERJE NILSEN8.727.054840.715422.035
863. TOM INGE ØRNER8.722.590101.347121.751
864. OVE MALVIN STRAND8.720.977847.251358.972
865. GUNNLAUG HELEN AARLIE8.704.187064.616
866. GUNNAR CHRISTIAN JANSEN8.702.935482.681268.427
867. NILS ERIK HAUKELAND8.697.275929.907448.508
868. KOLBJØRN VALESTRAND8.689.081620.677320.125
869. INGER MARGRETHE FØRLAND8.688.555540.603227.605
870. ANNE-LISE SLETTVOLL8.674.347561.670284.740
871. LARS MORTEN KYTE8.669.0464.523.8731.592.646
872. IDAR SANDE8.650.438295.125270.243
873. HARALD ØSTERVOLD8.643.248315.161219.392
874. JAN MAGNE SKJOLDAL8.631.3541.215.820513.692
875. ROY ANDRE PEDERSEN8.623.119934.429550.934
876. ROLF KARSTEIN STØLSNES8.621.802226.325177.655
877. BJARTE FAGERÅS8.621.340647.296290.862
878. SVEIN MAGNE UNNELAND8.614.5341.287.255518.349
879. CHRISTIAN ALEXANDER VEDELER8.581.9061.363.703678.131
880. ANNE AARAAS8.572.811644.432295.074
881. BJØRN LYSE OPDAL8.539.2623.182.1921.497.347
882. OLE GUNNAR HAGEBØ8.532.850509.177285.563
883. ASLE HELDAL8.527.188286.586200.127
884. ODDVAR HINDENES8.521.044424.188286.367
885. INA MERETHE BARTZ-JOHANNESSEN NORDVIK8.518.652354.807204.001
886. PER ARNE KLAUSEN EIDENBOM8.512.486440.946191.547
887. EILIF HILMAR JOHANNESEN8.501.8861.054.514434.665
888. BIRGER PER MORSTØL8.496.7961.057.378423.106
889. JANNECKE HELLE RIISØEN8.464.9991.452.264563.783
890. KNUT-ARNE JOHANNESSEN8.464.6522.644.7511.170.178
891. KARI HORDVIK8.460.838599.750246.792
892. BJARNE SÆLENSMINDE8.452.3042.153.197891.462
893. TURID HOLM8.440.083349.867181.305
894. JAN PEDERSEN8.436.5936.037.1382.848.287
895. FINN ARNT WAAGE8.421.0010129.852
896. ODD ARILD KVAAL8.416.498441.032229.859
897. DAG AUDUN LØNNING8.405.198764.637355.135
898. KARIANNE ALSAKER8.392.662107.831109.760
899. HANS SKORPEN8.384.9273.524.5961.161.196
900. RUNE HELMIK HELGESEN8.384.646684.715337.093
901. ARILD NØST ARNESEN8.378.1301.158.693398.486
902. ØIVIND MEHN-ANDERSEN8.372.471792.090414.671
903. ARNE LARSEN8.359.165305.488155.299
904. OTTO ANDREAS NATLAND8.355.845231.352172.390
905. MARIE BERGE HOLMEN8.354.1541.219.419418.226
906. RUNE HELLE8.344.051798.386367.314
907. ANNE CECILIE BRUN8.330.369413.421216.940
908. MAREN ONARHEIM8.319.77642.43491.342
909. OLAV ELDHOLM8.317.6521.311.058580.569
910. ENDRE GRANDE8.307.1075.054.6101.738.668
911. OLE SOLBERG8.305.319569.886326.997
912. MARIUS NØST ARNESEN8.300.7891.148.358397.742
913. THOMAS JØRS8.293.413507.768282.193
914. BJØRG RINGEN ASTING8.284.055918.370407.657
915. OSVALD OPHEIM8.238.334577.080241.692
916. ARVE ONES8.222.6561.663.626575.683
917. JULIAN GUDDING GRESVIG8.216.937057.735
918. BENTE CAPPELEN-DAHL8.216.028401.441191.715
919. ALF MAGNE HESKJA8.205.593543.593213.039
920. KNUT BØE8.202.2561.124.222585.393
921. NILS LIE-NIELSEN8.200.472524.635227.099
922. SVEIN LARS MONSEN8.196.752789.294312.457
923. TORD SAMDAL8.194.425677.133267.450
924. CATHRINE KRANTZ8.191.7701.270.094645.540
925. KJELL ZAHL8.189.4531.461.322616.400
926. ALF RAGNAR HAMRE8.179.241191.873128.667
927. MAGNE HVIDSTEN8.171.8502.131.194772.005
928. JOSTEIN KALLEKLEV8.171.069573.338298.700
929. FRANK HÅLAND8.169.272945.278510.302
930. SJUR ARVID TOPPE8.164.543503.033262.491
931. MAGNE TVINNEREIM8.155.308440.691237.920
932. EDEL ALFRIDA INGEBRIGTSEN8.153.459708.891275.775
933. JOHANNES AUGUST JACOBSEN8.150.760998.624382.547
934. BJØRN ANDRE LERØEN8.147.9445.876.1411.836.333
935. RUNE GRIMSTAD8.100.2322.104.455728.582
936. PER KAARBØ8.098.148141.151111.368
937. ELDRID BERG MUNCK8.091.316691.758274.893
938. SONDRE NØST ARNESEN8.072.4161.137.204389.106
939. SATYA PAL SHARMA8.071.1972.385.4361.147.653
940. BJØRG KRISTIN LINDHJEM STORETVEDT8.062.091707.815306.779
941. HENRIK SÆTRE8.059.414056.475
942. BETTEN ASTRID ELISABETH FÜRSTENBERG8.051.823536.755215.489
943. ESPEN JØRS8.049.606690.209336.696
944. INGRI LEM ISDAL8.048.836596.477275.365
945. PER OTTO MOE8.042.311590.706227.479
946. ODD HARALD FRYDENLUND8.042.034954.841401.733
947. ÅSE IVERSEN8.034.207500.651217.429
948. SIGURD BIRKELAND7.988.843155.470128.248
949. ROLF HELLE7.986.9525.633.8611.769.962
950. STEINAR SENNESETH7.982.5742.659.260875.652
951. AUDUN OSLAND VIK-MO7.979.838055.839
952. TERJE ANDERSEN7.967.018955.733457.316
953. KNUT HAGELIEN7.957.1251.223.966647.997
954. ANN-HELEN LIE MARKHUS7.956.50689.88994.271
955. DAG ATLE ANGELL7.945.671741.871327.245
956. EGIL BRYNE KNUDSEN7.945.314846.388323.857
957. BENTE HOBBELSTAD7.943.9940114.908
958. TRINE HISDAL7.940.984237.949165.672
959. PÅL WERGELAND LORENTZEN7.933.2022.259.240731.209
960. HALLVARD ATLE RABBEN7.926.7401.661.325579.827
961. FREDRIK ØSTERVOLD7.926.6871.594.607515.575
962. TOM KOMNÆS7.926.309801.819422.695
963. THOR HELDAL7.913.379897.764408.760
964. STEIN PETTERSEN7.906.0889.223.3662.956.233
965. TERJE DYRNES7.901.459788.275350.238
966. MØYFRID TYSDAL7.892.3892.321.166775.748
967. ODD KORSNES7.871.3681.713.124648.453
968. ASBJØRN GULLAKSEN7.857.187084.031
969. SVEIN EDVALD BOASSON7.852.258977.310434.683
970. FRED HOLSTEN7.841.7352.327.9811.051.587
971. KAREN WESTFAL-LARSEN7.840.192512.570218.379
972. OVE BJØRN FEDJE7.837.2931.061.423523.166
973. JOHNNY ERIKSEN7.834.0470166.473
974. ASLAUG BULL KRISTIANSEN7.833.864679.228282.126
975. ATLE SÆBØ7.833.1915.914.0542.893.781
976. SVEIN LANG7.830.995453.790333.211
977. GEIR HAMRE NORDRIK7.825.1181.100.116486.344
978. PER TORE BØE7.822.753061.787
979. TROND HÅVARDSTUN7.821.85511.721.7783.363.693
980. HELGE ØVREBERG7.813.746606.571351.965
981. TROND FJELDSTAD7.806.25411.470.4933.306.806
982. TROND BENTSEN7.785.451599.700296.504
983. GRETHE SØRLI7.782.29449.48457.235
984. GUNHILD ANNA KJØSNES7.779.4612.047.038669.509
985. LARS-ERIK STEEN THOMASSEN7.775.549326.633169.132
986. STEIN HELGE GLAD NORDAHL7.775.248714.852353.298
987. KARI CHRISTENSEN MAGNUS7.769.540581.082287.598
988. METTE KAMFJORD MONSEN7.766.468873.385360.975
989. GUNNAR HOPLAND7.762.629574.880307.531
990. PER JOHAN WISTH7.753.3902.129.6751.001.629
991. BJØRN ØSTENSEN7.748.160455.887248.741
992. KAREN-SOFIE SCHJØTT OLSAKER7.748.145406.324190.830
993. BENTE HAGEBØ FURNES7.742.131419.711224.782
994. SVEIN NIKOLAI STINESSEN7.741.986867.152401.104
995. PER EMBLEM7.737.6761.055.578364.925
996. ANN ELISABETH BROSVIK HOLST7.736.0371.858.161634.415
997. AASE KARIN ELLINGSEN7.731.811402.462188.337
998. CHRISTIAN GERHARD SUNDT7.719.118878.241423.858
999. STENER MULLER IRGENS7.711.7011.203.550572.986
1000. KARSTEIN BJARNE VÅGENES7.709.977592.455294.860
Publisert

Les mer om dette temaet

  1. Sogn og Fjordanes rikeste

  2. De høyeste inntektene i S&F

  3. Håvet inn på skipstegning

  4. Landets 1000 rikeste

  5. Her er landets 1000 høyeste inntekter

  6. Disse tjente mest

  7. Tjente mest på Tinget

  8. Formueflukt i Hordaland

  9. Antikapitalist på formuetoppen

  10. Seks av ti vil ha høy skatt

  1. Skatter og avgifter
BT anbefaler

«Et knippe gamle helter viste frem det beste og det verste fra 90-tallet på Plenen»

Boomfunk MC’s, Wyclef Jean, Aqua, Vengaboys og E-Type viste frem det beste og det verste fra 90-tallet på Plenen.

LES SAKEN