De høyeste inntektene i S&F

Her er listen over de 500 med høyest inntekt i Sogn og Fjordane.

  • Jan Stian Vold
Publisert Publisert
NAVN FORMUE INNTEKT SKATT
1. WILLY ARNE SANDNES041.697.278571.813
2. BJØRN BREKKE6.390.7199.623.3262.764.202
3. ANDERS TERJE VIE8.895.0808.566.0312.515.700
4. MICHAEL DORFMAN621.3828.344.9622.346.966
5. TONE BIRGITTE BJØRDAL KLOKK8.403.4428.159.6432.375.849
6. LARS VIKTOR BJØRKEVOLL5.891.8398.138.0892.327.758
7. FRØYDIS SANDNES08.114.534463.331
8. JOHNNY LUNDE06.466.390888.919
9. ARNE NISTAD06.446.601261.087
10. ODDGEIR RAGNAR IGLAND36.223.7626.361.0162.648.657
11. GUNNAR OLAI MYRVANG05.841.243804.847
12. HENRIK LUNDE05.384.455731.460
13. ELDAR KRISTIAN LIEN13.877.0825.382.1111.728.372
14. LEIF STÅLE HEGGØ9.026.1345.150.3371.681.542
15. ØYVIND JOHANNESSEN04.829.8751.377.981
16. HARALD LUNDE04.752.977517.346
17. STEIN TORE GANGESKAR21.460.1024.613.4661.836.710
18. ROLF SMEDSRUD23.221.5674.393.6271.484.941
19. RAGNHILD REKNES KJELBY11.560.6864.301.9831.325.585
20. GUNNAR HELGE HEGGHEIM04.131.841636.542
21. ÅGE-JOHNNY KALSTAD7.172.1654.100.5131.245.156
22. ROLF CHRISTOPHER JERVING9.413.9233.906.2481.310.403
23. OLE LUDVIK MYKLEBUST4.126.5123.753.9251.148.593
24. KÅRE HERMUND FLEKKE4.584.2323.675.3771.068.693
25. ODDBJØRN ARNE FARSUND7.421.9913.531.8771.742.626
26. SVEIN OLAV BORDVIK03.509.783623.837
27. VIDAR GRØNNEVIK5.742.0183.507.0221.295.084
28. RUNE SVARDAL4.701.4753.449.5221.138.946
29. OVE JAN SKAAR03.353.042302.714
30. ANNE MARIE ROKSVÅG5.059.1673.312.1111.016.581
31. RUNE NORSTRAND OLSEN359.6793.302.7151.503.078
32. LEIF KJELL SYGNA03.261.703352.311
33. RUNE HELGE BERGE03.255.8361.152.684
34. SVENN EGIL FINDEN2.121.0483.255.0641.242.524
35. STEIN HYTTEDALEN9.914.7153.007.892936.164
36. PER ARVID NØDSET32.305.3173.006.1461.457.399
37. PER KNUT ÅRVIK3.807.6793.003.089957.343
38. JOHN TERJE FRISTAD02.978.955370.489
39. AUDUN RUSKEN02.974.635412.705
40. KARSTEN HESTAD02.970.212549.813
41. ATLE MAGNAR VÅGE02.955.360598.743
42. KNUT MIDTUN11.274.6682.847.5131.274.952
43. RUNE BØE2.865.9272.796.283828.286
44. OLE KRISTOFFER GANGESKAR16.318.9572.791.501984.720
45. HALLVARD HAUKEN02.715.061265.055
46. PER GUNNAR BJØRKAAS2.957.9782.707.258964.748
47. NORVALD REIDAR STORHAUG02.659.798665.490
48. IDAR OLSEN02.610.087315.298
49. RUDI FURELI02.594.06734.264
50. TOM PETTER JOHANSEN02.572.1591.179.397
51. LARS MALVIN ALVSVÅG02.559.25368.093
52. OTTO RUNE VIK3.801.0922.546.230783.905
53. ELLINOR JOHANNE TAFTØ02.524.862309.649
54. ROMANDUS STAVE3.485.4332.505.846728.965
55. NILS HESTAD02.502.472178.855
56. OLAV HOLSEN02.494.090240.586
57. TERJE NESS9.385.3252.434.682921.854
58. JAN FLØLO2.382.5832.418.3851.189.629
59. ANDERS AARNES02.377.3391.107.910
60. HARALD VÅGEN02.373.830176.104
61. KURT FINN HAMMER5.068.5292.315.425689.777
62. PER JOHAN ASKEVOLD02.255.805468.740
63. ØYVIND STANG55.695.8812.243.9531.341.697
64. JENS NIKOLAI SYGNA02.237.312301.147
65. ROLF HENRY MAGNE KJØSNES02.209.603410.468
66. JON HILLESTAD3.472.0602.196.6301.161.281
67. FRANK MAGNE HJELMELAND50.972.8702.194.1051.178.941
68. KÅRE JOHAN GULESTØ02.189.449954.453
69. JON JAKOB TOFT6.779.9202.180.376682.226
70. EINAR STOKKEBØ11.228.5482.171.302924.994
71. HJØRDIS LUNDE02.168.745229.998
72. BENEDICTE MARTENS NES20.391.9762.157.013841.534
73. BJØRN KYRRE MIDTBØ02.155.708435.725
74. OTTO RUNE GANGESKAR17.133.4562.151.924795.088
75. GEIR EGIL ROKSVÅG26.359.5022.132.1511.067.261
76. MONA SØLVI GJERTSEN02.123.081290.553
77. LEIF ARNOLD KILNES3.583.9142.115.256915.399
78. BJØRN IVAR HAGEVIK12.580.6002.104.269858.060
79. KARL HENNING TENNEBØ14.116.3982.091.544763.104
80. ROALD STARHEIM70.906.9442.089.9691.493.575
81. THOR HERMANN IVERSEN02.075.608998.314
82. ANDERS MORRIS HOPLAND02.074.563302.294
83. TOMMY ANDRÉ WINTERTHUN SOLHEIM3.903.1982.066.367668.288
84. BJARNE ANDREAS KALSTAD02.054.973643.736
85. RUNE FRØHOLM8.835.2072.042.666955.122
86. TERJE HATLEM02.035.2880
87. DAGFINN OVE ELLINGSUND6.254.3202.025.966695.716
88. ØYVIND SEIM1.732.5822.007.165964.053
89. ARVID TENNEBØ14.758.2602.005.524710.314
90. MALVIN HESTAD01.995.318203.791
91. ASBJØRN ENSTAD01.990.574241.333
92. MAGNE LEIF VÅGEN01.969.511580.822
93. JENS KRISTIAN CHRISTENSEN16.241.5531.967.768837.261
94. KJELL TORBJØRN FOSS01.966.760751.185
95. FRANK NITTER SVIGGUM2.275.7441.965.414938.184
96. ÅGE SVERRE HEGGHEIM800.2621.964.439581.097
97. MÅLFRID LUNDE01.963.535190.347
98. MAGNE WALDEMARSEN01.961.120821.850
99. SVERRE MAURITZEN2.365.0121.958.693597.054
100. HÅKON-INGE MJÅNES644.0281.956.771579.104
101. IVAR JOHAN AARBERG01.953.480426.358
102. JAN-TORE GRAVDAL2.194.3461.930.006879.359
103. ODD SKAGEN01.924.871400.993
104. KÅRE LUNDE01.918.197873.214
105. BJARTE REED1.339.2521.917.760603.495
106. ARTHUR ALVÆREN01.913.815152.463
107. INGVAR BELL01.911.183572.917
108. INGER MARIE OSMUNDSVÅG2.888.7181.905.861580.680
109. MARI ØIEN01.902.278167.195
110. TORE AARBERGSBOTTEN01.878.475431.143
111. GEIR HEGGHEIM1.679.7281.875.670561.062
112. JAKOB ØVRESTRAND01.858.884292.123
113. BJARNE MAGNAR LERUM11.677.2141.858.578729.219
114. ASBJØRN KIRKELI01.858.534181.917
115. TORUNN HILDE NESSE HILLESTAD1.697.8581.856.187884.004
116. TRULS JELLESTAD5.6571.848.006831.246
117. TRYGVE FOSS01.837.910250.443
118. JAN HELGE DALE2.173.7291.829.350865.819
119. EDVIN FOSS01.828.801251.482
120. JOHAN KRISTOFFER TENNEBØ14.288.3031.821.010677.390
121. JAN REIDAR HAVELAND15.361.1521.820.834663.699
122. HANS HARRY WERGELAND284.868.7091.820.2942.877.036
123. HELGE MARKVARD AALEN2.319.6721.809.926646.472
124. IVAR BERGE1.261.8931.808.309509.572
125. GEIR MAGNE KLEPPE01.805.509327.948
126. KÅRE BØE01.800.614863.112
127. JOHAN MAGNE NYHAMMER01.789.938871.720
128. RUNE LÆRUM01.772.429666.101
129. OLA FUGLE7.236.2811.770.310871.240
130. TOR ARNE VIKSJØ01.766.387776.242
131. LEIV GUNNAR KLAUSEN34.383.6891.764.448901.235
132. MARCEL CHABANÉ498.3401.752.966863.363
133. KRISTIAN SANDBAKK13.909.8281.744.066688.307
134. TOR BJARTE ELLINGSUND249.3881.742.238821.548
135. KJELL ARILD HESTAD01.740.524640.474
136. FRODE SVIDAL6.275.1391.740.231589.624
137. INGE MALM4.969.0721.739.598717.422
138. BJARNE JARLE ØEN6.689.3621.737.015592.122
139. ODD MARTIN ØVREBØ68.130.6881.736.8561.491.502
140. GUNNBJØRG KARIN RYE01.724.425299.357
141. SVERRE JON HEGGERNES01.720.708939.103
142. ELSE ODDFRID BIRKELAND01.700.601311.091
143. ANDREAS MYHRE78.743.2661.695.2841.372.242
144. KJELL ARILD KNUTSON01.693.358525.463
145. FRODE ÅRDAL3.962.9051.682.996548.190
146. RANDI ELISABETH VON HIRSCH01.682.830302.713
147. TOR INGE BRENDEHAUG01.672.944215.461
148. ARILD HOFF01.670.064518.939
149. KJELL JAN EVEBØ5.012.1921.669.273846.740
150. ZSOLT RICHARD FRANCZISZTY2.285.9551.663.035744.047
151. STÅLE MARTIN DYRSTAD196.5471.657.478483.900
152. ARVID ANDENÆS01.654.937758.258
153. PAUL AGNAR UTVÆR01.652.611808.543
154. JAN TRYGVE TOLLEFSEN01.649.586745.683
155. ODDVAR LONE01.647.569111.810
156. OLAV BIRGER HÆREID20.146.3231.643.003691.807
157. KJELL LERUM485.6791.642.247712.918
158. NORA JOHANNA VÅGE01.637.534268.636
159. ANTON SANDNES01.634.944190.217
160. KARSTEIN BERGHEIM2.761.2621.634.579488.789
161. LISBETH NES498.9921.632.874762.603
162. GIRITHARAN THANGARAJAH1.929.1091.630.941785.800
163. TOM PER MOEN805.4001.630.878725.385
164. OVE NORVALD STAVØ01.624.39458.760
165. EDVIN EINEN01.617.839312.503
166. ODDVAR ARNE REKSTEN1.217.4611.615.210744.619
167. ARNE OLAI MJELL01.614.494273.671
168. RUNAR VEDVIK01.614.078792.746
169. RUTH HENNY MYRMEL01.613.639411.867
170. KJELL HARALD FRØHOLM1.594.7301.613.371752.346
171. EINAR HILDENES2.359.2881.600.248506.693
172. GEIR LEON ØVSTETUN4.247.4701.599.145757.729
173. GEIR EINRIDE SANDAL1.727.2161.598.883500.165
174. GUNNAR ENGAN3.820.3111.598.121755.904
175. LOTFOLLAH SOLATY KURANLOO1.286.6691.596.237765.724
176. ROLF ANTON FURENES01.595.67448.112
177. HELGE NORVALD BELL3.520.1501.591.975756.294
178. BJØRN NORÉN3.677.6711.590.872728.990
179. KJELL ODDVARD ESPENES01.586.254206.986
180. IVAR FARTEIN PRESTTUN982.7941.584.440525.189
181. MARIT LUNDE01.577.133375.810
182. KJARTAN OLAV STRAND26.718.1351.577.029985.421
183. OLA HJELMESET5.911.8121.574.556495.728
184. INGER MARGRETHE BRENDEHAUG01.573.789310.609
185. TROND FJETLAND AARRE01.570.743699.215
186. INGRID NESS01.566.681244.680
187. ODD LERØY01.566.030690.486
188. BJØRN HENNING HOLVIK2.120.6411.561.396540.562
189. MAGNUS BOLSETH52.214.5661.561.246997.011
190. FRANK FLÅTEN287.7191.558.572456.032
191. PER MAGNE JACOBSEN7.381.9771.556.598612.548
192. SIGNE AARBERG HOLGERSEN01.554.686258.354
193. JORID NAUSTDAL1.779.1871.554.080438.107
194. ARNE INGVALD LØVIK8.316.0121.550.961696.898
195. REIDUN KARIN RØRVIK2.261.7771.547.326534.976
196. PER LØVFALL01.542.940280.710
197. JON-REIDAR EIKÅS01.538.960773.816
198. HARALD KVALHEIM17.731.8571.535.789734.375
199. KJELL JAN KVERSØY1.465.1911.534.113686.439
200. MAGNHILD SKAAR01.527.232162.973
201. WENCHE FARDAL HORSEVIK01.526.918201.426
202. JOHN GEIR SØGNEN01.522.68393.885
203. OLA AARBERGSBOTTEN01.521.230193.744
204. BERIT RUDE01.516.909362.963
205. TORE NEDREHAGEN2.184.5461.513.336470.942
206. ROAR STEIN BØE11.793.9811.512.368704.006
207. LEIF EIRIK LARSEN01.507.160632.101
208. HARALD KJETIL GLENDRANGE4.106.7151.506.868673.764
209. GEIR RUNE AARSHEIM5.251.0401.505.949527.104
210. ERLING JAN HÅLAND8.476.7411.505.790693.788
211. ROALD ORKELBOG6.619.6481.505.762688.134
212. OVE KLEPPE01.502.922374.496
213. PER LYSHOLT2.720.5201.502.064559.298
214. ODDVAR SANDE01.500.088340.184
215. JAN CARSTEN DYNGEN01.499.146730.239
216. INGE TORMOD BUSKAKER4.891.9741.497.187684.041
217. OLAV ARNAR BØ357.3731.497.160429.593
218. ALEX VASSBOTTEN42.124.3551.494.8531.076.800
219. KÅRE NORVALD LERUM11.574.7641.490.331571.040
220. SYNNEVA HATLELID1.862.9591.485.424450.199
221. JAN SIRE4.774.0211.484.638476.411
222. OLAV GJØSTEIN HOFSLUNDSENGEN3.881.6151.479.629683.755
223. TRYGVE ULLALAND23.748.5871.475.275786.089
224. JARLE RAGNAR MILDE01.474.443275.291
225. EDVARD REED1.078.6221.472.874432.590
226. ODD SANDE01.472.604188.460
227. LASSE OPSETH3.547.1391.466.488489.057
228. MARIA BELINDA ABIABI RAUNEHAUG6.792.4851.464.355472.320
229. MIKAL MYRMEL01.463.68268.730
230. INGE FRIDELL2.612.1151.462.638669.152
231. SVERRE LUNDE01.460.428322.194
232. MORTEN HAFSTAD2.131.3151.455.296448.353
233. SVANHILD KRISTIN VIK ALVSVÅG01.453.877256.999
234. ØYVIND WATNE1.266.9931.452.336658.142
235. ROALD KLEPPE01.447.621200.864
236. ELLINOR FRIIS1.442.5741.446.706423.804
237. ROY-AAGE WIBORG1.642.2121.445.305667.601
238. TERJE KJER627.8191.438.887653.158
239. WILLY JENSEN1.466.8221.436.087478.265
240. KJARTAN AARSTAD OLAFSSON1.647.3151.434.402718.822
241. ARNE BARMEN10.813.1661.434.268752.055
242. GJERTRUD HÅLAND5.150.8771.429.699638.014
243. NILS PER SJÅSTAD1.499.7621.429.568475.012
244. RUNE HAUKEBØ2.783.3321.427.260477.676
245. ERIK FOLLAND01.415.353332.162
246. ØRJAR EIKEN01.414.189160.475
247. GEIR ARVE SANDVIK10.481.0121.413.677572.650
248. ARNE JOHANNES NESS7.442.7381.412.592469.720
249. KJELL EINAR VIKEN01.412.449746.641
250. ALF STRAND01.411.499149.749
251. LEIV BAKKEBØ01.409.058165.830
252. STIG OVE HOEL627.6641.408.249623.192
253. KURT JAN NILSSON1.637.5311.407.852347.732
254. WERNER HELMUT GARRE-FIVELSDAL370.1131.407.100673.700
255. ALEKSEI OGARKOV838.5891.406.587625.478
256. OLE INGE BRANDSØY4.604.9991.401.144598.997
257. LEIF RAAEN HUS909.2371.400.536644.630
258. LEIF GUNNAR BELSVIK23.461.6551.397.889760.819
259. SIGVALD MAGNE TJØNNELAND1.010.1731.395.628425.849
260. SJUR SEKSE687.2781.394.262425.495
261. BJARNE NIKOLAI HORNNES1.837.0661.389.005621.147
262. KNUT COTTA SCHØNBERG1.119.0501.388.496653.678
263. FREDLEIV FOSSE01.388.209420.650
264. KLARA MIDTBØ01.386.984166.784
265. SVERRE WILLY JOHANSEN2.000.2551.384.098478.190
266. EELCO BOONSTRA3.236.2311.383.433629.376
267. NILS-ARILD SKJERVEN01.381.893787.457
268. OLAV SANDEN01.381.487386.817
269. OLAV NEDREHAGEN1.687.0701.379.924445.414
270. MATHIAS NIKOLAI ØEN10.179.6281.379.072595.790
271. INGMAR FIMREITE2.178.3951.378.059480.919
272. LEIF STEENE ERIKSEN4.595.3811.372.444637.927
273. REIDAR ATLE VONHEIM3.788.4201.372.232638.637
274. ODD IDAR EIKENES52.1351.370.707593.120
275. JO EIRIK AARNES01.366.38638.851
276. ROLF MAGNUS SLEIRE01.363.616597.829
277. MORTEN FALKENSTEIN ENGEBØ01.362.756613.332
278. GUNNAR BØYUM01.362.656662.191
279. IVAR RAA10.980.1901.361.306585.444
280. KJELL MAGNE ERVIK22.952.9981.360.697654.845
281. ASBJØRN SANDE01.358.945361.883
282. HARRY ERTRESVAAG417.8361.352.986591.925
283. LARS HÅKON SEIM2.187.4981.352.399588.789
284. JOAR INGVALD OPPEDAL AARNES01.350.899222.815
285. ØYSTEIN ØRJASÆTER3.445.2081.345.504543.360
286. HANS ENGAN01.344.603563.871
287. OLAV HESTEBEIT01.344.083175.537
288. ØYVIND BRENDE7.597.0491.344.072661.110
289. GEIRFINN VAGSTAD01.343.621650.037
290. ATLE CORNELIUSSEN GANDRUDBAKKEN01.342.249713.247
291. KNUD MIKKEL HETLELID2.835.5781.341.438578.709
292. FRED-RONNY WELTZIEN NYGÅRD2.273.0241.339.694642.746
293. ØYVIND JØRN GRINDE2.237.8161.334.824602.884
294. JON HENRY SOLVIK01.334.523128.318
295. OVE EGIL BELSVIK23.123.3541.334.125740.201
296. HELGE HAGEN710.8471.332.375602.276
297. ANITA PETTERSEN99.9131.330.762625.562
298. ALV BJØRNAR HEGGELUND213.9471.327.288553.993
299. KAJ HENRIK BERG01.326.889648.396
300. LENE SYNNØVE NAVESTAD SOLLI1.199.7271.326.701453.084
301. BJARNE SOLVANG8.188.3751.325.751499.838
302. OLAV ELLINGSEN01.323.782362.158
303. HALLGEIR SOLHEIM01.321.339591.489
304. OLGA B ØEN01.319.920143.542
305. JOSTEIN SKAGEN01.317.857225.120
306. ROLF ROGNALDSEN773.8911.314.365366.690
307. GEIR EINAN2.179.8641.314.335547.279
308. KARSTEN KRONHOLM01.314.202617.148
309. ERLING KJELL DVERGSDAL1.790.2841.312.348606.487
310. JOHANNES AALBU1.796.7591.309.987603.860
311. JON OVE LOMHEIM3.352.6801.308.961499.282
312. HELGE JOHAN BJORDAL2.720.0581.307.181611.029
313. CLARENCE JOHNPILLAI01.300.612585.480
314. MARTINE SKAGEN01.299.508167.606
315. TROND GANGSØ29.000.0001.299.406771.081
316. SIGMUND SEILEN5.523.0671.298.442461.401
317. INGVAR STADHEIM232.1831.298.316588.129
318. JON KJARTAN EVEBØ1.919.1031.297.143633.619
319. ARILD PER SJÅSTAD3.611.0281.296.389577.589
320. FRODE NUMMEDAL2.287.8181.294.122564.716
321. AUD LIEN01.292.332611.024
322. BJØRN INGE GJETHAMMER01.292.285712.259
323. BJØRN TORE NORDBERG1.473.1771.289.838544.616
324. ANDREAS RØNNEKLEIV01.289.616597.623
325. JØRGEN AGLEDAL2.230.5791.288.058540.391
326. AGNAR JOHAN LYNG4.854.1001.285.756679.848
327. ØYSTEIN VATNE698.1141.284.610577.118
328. ØYVIND WALLE BERGE7.821.6831.284.462617.285
329. OLA BRULAND5.062.4671.283.679397.800
330. LEIF LUDVIG BIRKELAND17.557.0531.282.337573.956
331. KURT HENNING LONE01.282.22497.374
332. GUNNAR MAGNE AARSHEIM1.162.9801.281.929389.083
333. KJELL ARVID HEEN01.280.684572.216
334. LAILA JUDIT FURRE SOLHEIM01.280.461408.119
335. ARVID FLETEN4.222.8061.279.409600.360
336. SIGMUND JOFRED FRØYEN01.278.729576.585
337. BJØRN EDVARD NORHEIM7.477.9981.278.692429.591
338. PER BJØRKUM5.477.2181.277.950555.332
339. RUNE HOVDEN01.277.554574.429
340. WENCHE EILEEN TELSTAD903.4381.275.590564.932
341. MARIT PEDERSEN HOVLAND713.6631.275.223384.001
342. OVE MYKLEBUST10.319.1931.273.280583.792
343. MAGNUS ØEN01.271.758161.966
344. HANS JØRGEN KIRKEEIDE1.973.7861.269.524597.885
345. ASMUND JOHAN HOVLAND01.269.417244.622
346. KONRAD HVIDSTEN383.5601.268.502560.139
347. ERNST KVELLESTAD2.783.3361.267.888413.126
348. ERNST WERNER STRØM01.267.480550.408
349. SVEIN ROTEVATN2.881.3821.267.129486.523
350. INGE JOHAN STOREHAUG1.820.1121.266.320587.158
351. KNUT ARILD LØVDAL STAURI1.283.7581.264.045553.491
352. NORA MIDTBØ01.262.295239.182
353. GUDNY SKUDAL01.260.602170.860
354. SVEN TIDEMAN RYLANDSHOLM12.709.5721.257.995592.994
355. HALLDIS BERGE882.4031.257.148382.137
356. JAN HAMMERSVIK3.489.7351.256.242387.595
357. JOHAN FLO7.884.6111.255.496442.689
358. TORE HUGØY01.254.586550.140
359. EVA LINN HOVE ÅS1.480.4131.253.967571.722
360. NILS JOHAN NORDANG01.253.68224.554
361. ASTRID DALE3.611.0261.253.475556.837
362. AUDUN OLAV EIDSNES5.476.5961.253.169555.275
363. JONNY BIRKELAND13.058.3521.253.165550.244
364. ANDERS SEIM01.252.684561.794
365. GUNNAR JOHANNESSEN01.252.676572.385
366. KIM LENNART NØDSET01.251.754139.930
367. LEIV ERIK HUSABØ1.267.5591.251.595594.186
368. KÅRE HOVLAND01.251.506179.386
369. TROND KVAMME01.251.369597.438
370. HÅKON SEIM LYSNE2.587.4781.248.427493.955
371. SÆMUND BJØRSET2.867.1931.247.751466.150
372. OLAV LØVFALL01.247.189155.614
373. PETTER THOMAS KLOCK14.736.2831.247.042615.744
374. ALF TORVALD EINEN01.245.760373.826
375. PER ELMER AARSHEIM3.457.7531.245.624432.080
376. NILS SLETTESKOG411.1021.244.740546.160
377. HALLVARD NYGÅRD01.244.364545.574
378. ATLE JAN FRØYEN2.849.2021.243.010457.275
379. ESPEN SAXHAUG KRISTOFFERSEN01.241.529581.900
380. JAN TORE KVELLESTAD01.240.804372.289
381. NORVALD LEIF GJERVIK01.239.437270.397
382. EGIL VOLD01.238.933560.419
383. GEIR HENNING SELJESETH1.120.2411.237.035377.684
384. ARVID PEDERSEN1.361.2501.234.207538.340
385. JAN ARILD RØMMEN6.534.4621.234.203613.698
386. MORTEN OVE BOLSETH29.644.0061.232.529724.948
387. JON OLAV HOVLAND4.004.8451.229.198470.634
388. OLAV NUMMEDAL7.252.0581.228.407495.424
389. KJELL INGE SJÅSTAD22.615.3861.228.218748.928
390. SOLVEIG OLAUG MIDTBØ01.226.898544.338
391. SVEIN AAGE BJØRNDAL01.226.739333.856
392. OLAV JOHN NILSEN01.226.603309.676
393. EGIL ODD UTHAUG2.037.5631.224.017364.324
394. GODOFREDO SANTANDER GAJARDO01.223.963540.886
395. OVE LIDVARD RAND01.221.595438.630
396. RUNE HELLAND323.9521.220.388538.219
397. HELGE SÅRHEIM112.1471.218.696596.184
398. FRODE HOFF1.174.8421.216.946535.306
399. OLA BRAANAAS184.296.9281.216.8972.393.724
400. HEIDI HAGELIN7.550.5081.216.638429.970
401. KARIN ELISABETH MØLLER01.216.530583.314
402. MAGNUS ANDREAS NISTAD01.214.790625.041
403. RANDI BEATE GULBRANDSEN2.792.3441.213.051539.941
404. OLA ROAR FANNEMEL01.212.439546.844
405. BJØRN ROAR HAGEN583.3541.210.706516.956
406. EDVIN HELGE HOLME01.210.305546.486
407. ANTON PER SKOGSTAD11.289.2231.209.345503.936
408. GEIR KITTANG87.8791.208.198623.165
409. SVEIN JOHANNES HOVE1.582.5591.207.525515.856
410. INGE HELGE VASSBOTTEN50.439.4411.204.266937.499
411. PER GULLAKSEN01.203.454563.130
412. STEINAR TALLE01.203.304591.248
413. ODDNY KARIN BØRTNES4.380.4711.198.746413.692
414. ROGER FLØLO4.325.9261.198.673571.542
415. RUNE HØGELID01.193.464514.193
416. SVEINUNG SOLVANG01.191.178465.081
417. GUNNAR KLAKEGG14.164.2961.190.971525.902
418. OLAV GISKEØDEGAARD2.613.8701.190.495531.456
419. EDITH HENNY LUNDE01.190.278294.658
420. FINN JOHAN HALVORSEN1.761.5691.189.530525.143
421. JAN HELGE BOLSETH29.649.0481.187.280712.463
422. KJELL HENRY JEDERVIK HAALAND1.313.8241.187.028520.022
423. SVEIN RUNE VINDEDAL01.184.868364.120
424. ROGER BERNT SILDEN26.348.4431.184.553661.907
425. RUNE ARILD LARSEN01.184.506530.600
426. SVEIN OVE VINGSNES01.184.375537.819
427. TOR LEIF MONGSTAD1.591.0041.184.362527.201
428. OVE BRUN796.0041.184.307351.911
429. MERETE LISBETH JAKOBSEN997.7251.183.564415.866
430. HALVARD MIKAL SELJESÆTER01.183.509614.369
431. TROND AARDALSBAKKE2.461.2671.181.863398.621
432. ÅSTA LAILA NAMTVEDT01.180.179104.805
433. RUNE HOLMGREN01.180.124407.279
434. KNUT OS1.645.4641.180.120549.661
435. JAN OLAV IVERSEN574.3211.178.813512.294
436. STIG ERIK HEGRESTAD01.177.636533.687
437. ATLE SOLHEIM-OLSEN4.039.2851.177.154541.147
438. GEIR CHRISTENSEN01.177.067519.888
439. OLAV HESJEDAL53.6551.176.679536.448
440. ROBIN JOHN EPHITHITE337.7321.175.209478.914
441. LESLIE-REINHARD PATRICK HODDEVIK443.5141.171.570354.368
442. KÅRE GUNNAR BELL01.170.925191.419
443. MAGNE STURLE HAFSTAD30.131.0831.170.486679.612
444. JON SVERRE ARNESTAD01.170.130534.805
445. NORMUND ROLLEIV SVOEN399.8351.169.448553.305
446. ESTER LILLIAN BELSVIK19.621.7281.168.160577.089
447. JØRN HELGE BREKKEN OPPEDAL01.167.749510.427
448. BJØRN SOLHEIM11.004.7951.167.504464.721
449. FRANK GUNDERSEN01.166.627575.703
450. STEIN JØRUND AMDAM01.163.131521.912
451. OLAV EIKENÆS2.032.4241.161.718503.878
452. CAMILLA ELISA SAVLAND385.7321.159.679528.447
453. JON-OTTAR ASKEVOLD01.159.312535.061
454. ARVE INGE MELHEIM KVALHEIM01.157.641211.268
455. PER BERGSHOLM14.0981.156.501506.633
456. OLA NILS HÅHEIM1.612.7221.156.349514.916
457. BJØRN KVALHEIM499.4731.155.386487.254
458. KARI MOA271.8781.154.997340.361
459. BJØRN NYGÅRD1.727.5241.154.584412.923
460. UNNI-JOHANNA NEDREHAGEN1.241.7321.153.682338.789
461. OLE SCHANKE EIKUM1.165.1571.152.363500.351
462. STIG-JARLE ERVIK8.539.8351.151.508540.063
463. OVE HOVE3.959.6641.151.353187.427
464. ATLE SVEIN HONNINGSVÅG1.660.6191.151.328537.726
465. LARS BJARNE HELLANDSJØ27.971.1351.150.545723.949
466. OLAF RIMMEN2.539.1971.149.477498.171
467. STEIN ERIKSEN01.148.927503.373
468. LUDVIG DAAE HVAL4.530.1551.148.761505.957
469. DAG-ERIK KVALHEIM2.369.4421.148.421499.679
470. OLAV DØSEN01.148.236435.305
471. STIG RUNE OLDEIDE601.1391.145.206400.671
472. OLA KVAMMEN01.145.053512.698
473. GUNHILD ØVRESTRAND01.144.979149.204
474. EGIL FREDRIKSEN01.142.938514.523
475. PER INGE TANSØ1.546.4311.140.626402.167
476. NINA HEIBERG879.0041.140.092494.219
477. SVEN-ARILD SKOTOFF01.138.027373.367
478. PER-KRISTIAN TOFT2.927.8581.137.760377.516
479. KEITH RALPH ELLIOTT686.1391.137.503493.837
480. BJØRN ERIK LILLELIEN2.761.3811.137.124489.365
481. KRISTEN HOLT01.134.068360.589
482. HELGE NILS BLÅLID2.122.7041.133.499491.677
483. DORIS LENE RUTLEDAL01.132.017409.006
484. MARIE LO3.075.6281.129.554481.524
485. AUDUN HAMMER01.129.459560.030
486. TOR MAGNE EGE1.250.6681.129.247485.333
487. MYRTHILD LAILA VATNELID01.127.912175.373
488. INGE ARVID OFFERDAL01.126.381494.955
489. ASLE SOLVANG3.888.4571.125.940444.455
490. KIM PEDERSEN239.0531.125.712510.321
491. WALTER HØIVIK01.124.686479.783
492. TERJE BJERKAN5.377.2231.124.668663.762
493. HANS ERIK SANDE1.288.7601.123.427405.673
494. LOUIS ANDA592.5071.123.377508.905
495. JANNE KJERSTI EIDE BREISNES558.7561.122.969313.588
496. THOMAS CHRISTIAN JARNING411.2061.120.997440.357
497. SALVE GUSTAV NESDAL01.117.931443.686
498. RAGNAR BØRSHEIM210.5801.116.967488.270
499. JOAR ARVID KIRKETEIG01.116.426766.696
500. LEIF EGIL ROKSVÅG31.821.9901.116.000659.415
Publisert

Les mer om dette temaet

  1. Bergens 1000 rikeste

  2. Seks av ti vil ha høy skatt

  3. Disse tjente mest

  4. Tjente mest på Tinget

  5. Formueflukt i Hordaland

  6. Antikapitalist på formuetoppen

  7. Landets 1000 rikeste

  8. Her er landets 1000 høyeste inntekter

  1. Skatter og avgifter
BT anbefaler

Sommeren er våt, og strømmen er dyr. Hvordan henger det sammen?

For deg som sliter med logikken i tomme vannmagasiner og skyhøye strømpriser, under alle regnbygene.

LES SAKEN