Sogn og Fjordanes rikeste

Her er de 500 største pengebingene i Sogn og Fjordane.

  • Jan Stian Vold
Publisert Publisert
NAVN FORMUE INNTEKT SKATT
1. HANS HARRY WERGELAND284.868.7091.820.2942.877.036
2. OLA BRAANAAS184.296.9281.216.8972.393.724
3. FRITZ HJELMELAND171.122.637583.1871.543.674
4. GUNNAR JOHAN CARLSON102.013.320481.882948.306
5. ANDREAS MYHRE78.743.2661.695.2841.372.242
6. JAN MARTIN FRISLID76.179.308119.056631.953
7. ROALD STARHEIM70.906.9442.089.9691.493.575
8. ODD MARTIN ØVREBØ68.130.6881.736.8561.491.502
9. SVERRE SØRAA65.501.3370856.673
10. ØYVIND STANG55.695.8812.243.9531.341.697
11. ERIK ARNE FLÅTEN53.207.1670506.875
12. MAGNUS BOLSETH52.214.5661.561.246997.011
13. FRANK MAGNE HJELMELAND50.972.8702.194.1051.178.941
14. INGE HELGE VASSBOTTEN50.439.4411.204.266937.499
15. INGER MARIE KRISTENSEN LANGEDAL46.099.523815.316658.333
16. INGVALD HUSABØ44.615.261755.642748.050
17. ALEX VASSBOTTEN42.124.3551.494.8531.076.800
18. EGIL JACOBSEN41.043.90877.676401.448
19. JOHN JORDALEN38.155.146903.478716.476
20. ODDGEIR RAGNAR IGLAND36.223.7626.361.0162.648.657
21. LEIV GUNNAR KLAUSEN34.383.6891.764.448901.235
22. FRODE MIKAL HJELMELAND33.149.044474.259406.929
23. HELGE SOLHEIM32.468.636891.904630.273
24. PER ARVID NØDSET32.305.3173.006.1461.457.399
25. LEIF EGIL ROKSVÅG31.821.9901.116.000659.415
26. IRENE PERLY KJELBY WERGELAND31.353.815685.096547.868
27. STIG TORE ERVIK30.228.185710.174624.928
28. TORILL SELVIK JACOBSEN30.181.839504.940402.439
29. MAGNE STURLE HAFSTAD30.131.0831.170.486679.612
30. ODA HJELMELAND29.812.7079.687230.502
31. JAN HELGE BOLSETH29.649.0481.187.280712.463
32. MORTEN OVE BOLSETH29.644.0061.232.529724.948
33. TORBJØRN BERQVAM29.095.5860243.797
34. TROND GANGSØ29.000.0001.299.406771.081
35. TRYGVE WERGELAND28.034.585101.884239.387
36. LARS BJARNE HELLANDSJØ27.971.1351.150.545723.949
37. FRODE GEIR FARSUND27.366.108428.890379.299
38. TRUDE AINA WERGELAND27.340.710838.345575.155
39. KJARTAN OLAV STRAND26.718.1351.577.029985.421
40. REIDUN KAREN VETRHUS26.645.193402.903388.286
41. LEIF ODDE FARSUND26.534.472465.579439.413
42. GEIR ATLE BOLSETH26.508.7681.092.567640.463
43. GEIR EGIL ROKSVÅG26.359.5022.132.1511.067.261
44. ROGER BERNT SILDEN26.348.4431.184.553661.907
45. TERJE WERGELAND26.000.829698.886509.798
46. KEN CARLSON25.289.368412.928440.443
47. TOR OPSETH24.793.971216.270347.110
48. CHRISTIAN CARLSON24.500.2740188.002
49. IVAR JOHAN HETLE23.823.489919.501535.667
50. TRYGVE ULLALAND23.748.5871.475.275786.089
51. TORE FARSUND23.634.498678.938530.295
52. LEIF GUNNAR BELSVIK23.461.6551.397.889760.819
53. LEIDVIN SÆTRE23.347.666551.445402.854
54. ROLF SMEDSRUD23.221.5674.393.6271.484.941
55. OVE EGIL BELSVIK23.123.3541.334.125740.201
56. KJELL MAGNE ERVIK22.952.9981.360.697654.845
57. STEINAR DVERGSDAL22.727.8521.059.623687.956
58. KJELL INGE SJÅSTAD22.615.3861.228.218748.928
59. PER ARILD SÆTREMYR21.930.659686.702440.974
60. EVA VATLE SKEIE21.903.884586.163408.294
61. ADELINA OSORIO FRISLID21.747.74571.098175.011
62. ARNE KLAUSEN21.641.290857.222522.350
63. JAN ALFONSO OSORIO FRISLID21.597.06165.299172.182
64. ÅSHILD HESTNESS GJERTSEN21.529.127326.208296.982
65. STEIN TORE GANGESKAR21.460.1024.613.4661.836.710
66. GUNNAR DOMSTEIN21.421.7810452.537
67. STIG SUNDE20.965.81458.442292.109
68. ROLF STEINAR DOMSTEIN20.718.7350415.235
69. ODD KNUT BIRKELAND20.613.965325.390367.718
70. BENEDICTE MARTENS NES20.391.9762.157.013841.534
71. ROLF NAVARSETE20.348.974943.786607.961
72. ANDERS FREDHEIM20.207.120238.220301.112
73. OLAV BIRGER HÆREID20.146.3231.643.003691.807
74. JOHN HELGE LUNDE20.125.3970303.038
75. JAN KNUT EINARSEN20.010.640642.001453.713
76. STEINAR ØSTERBØ19.955.405477.093348.620
77. LINN ECKHOFF DOLVA19.937.12111.738243.716
78. EGIL KNAPSTAD19.925.908334.571339.042
79. EDGAR BIRGER HATLEM19.687.5120149.578
80. ESTER LILLIAN BELSVIK19.621.7281.168.160577.089
81. HELGE ØVRELID19.359.624881.609495.659
82. JOHN SIGURD SOLBERG19.311.878651.977461.922
83. ERNST STÅLE ØVSTETUN18.762.671448.170356.585
84. BJØRN OLAV ØVREBØ18.538.421794.622492.292
85. OLA ANDREAS NORD18.482.957638.035370.719
86. NINA HATLØY18.310.210164.544190.908
87. OLA DRAGE18.072.432365.740270.988
88. PER OLAV AARHEIM17.967.088982.935489.257
89. TROND HELJE ØKLAND17.911.934355.811335.327
90. JANETTE HATLØY17.784.831125.697172.421
91. INGVAR HAGEN17.782.395899.477488.615
92. HARALD KVALHEIM17.731.8571.535.789734.375
93. LINN HATLØY17.730.280278.381250.364
94. OVE ÅRDAL17.615.8390154.999
95. LEIF LUDVIG BIRKELAND17.557.0531.282.337573.956
96. ARILD HOLVIK17.519.632511.554377.154
97. OTTO RUNE GANGESKAR17.133.4562.151.924795.088
98. ARILD HUGLEIK BØDAL17.099.084486.931411.770
99. ÅGE SÆTREMYR17.013.586259.530239.136
100. LEIF ARNE ÅSEN16.782.763803.094480.215
101. JOHN HERMAN FOSS HAGEN16.747.4801.069.738564.849
102. ARILD AUDUN LISETH16.629.1131.032.513509.819
103. JOHN OLAV LEFDAL16.629.011728.120445.303
104. OLE KRISTOFFER GANGESKAR16.318.9572.791.501984.720
105. JENS KRISTIAN CHRISTENSEN16.241.5531.967.768837.261
106. JARL LANDØY16.048.500423.711285.159
107. MARTIN OLUF ANDERSEN15.807.452399.117322.462
108. VIDAR FLO15.398.220536.344335.240
109. JAN REIDAR HAVELAND15.361.1521.820.834663.699
110. HELENE HUUS15.244.816601.913387.146
111. KJELL ANDERSEN15.236.243536.416357.169
112. STEINAR JARLE HODDEVIK15.216.173596.651371.740
113. SVEIN KÅRE STEINHOVDEN15.077.38337.961142.426
114. LINDA MARIE HAGELIN15.058.599602.441349.172
115. INGEBRIGT LID14.849.497202.721194.667
116. ARVID TENNEBØ14.758.2602.005.524710.314
117. PETTER THOMAS KLOCK14.736.2831.247.042615.744
118. PER FREDRIK HESS14.589.301901.683403.601
119. ATLE HELGE HOLLEVIK14.404.108529.507344.283
120. SVEN-JØRGEN STRØMMEN14.321.658467.462323.158
121. JOHAN KRISTOFFER TENNEBØ14.288.3031.821.010677.390
122. BJARTE BERGE14.224.122259.945235.906
123. GUNNAR KLAKEGG14.164.2961.190.971525.902
124. KARL HENNING TENNEBØ14.116.3982.091.544763.104
125. BERGLJOT YNNESDAL14.106.717952.728432.646
126. MARGRETE SUNDE14.078.054631.115341.116
127. HENNING SKOGSTAD14.065.654877.730421.133
128. KRISTIAN SANDBAKK13.909.8281.744.066688.307
129. OLA ANDREAS AARHEIM13.889.570571.865354.068
130. ELDAR KRISTIAN LIEN13.877.0825.382.1111.728.372
131. ANDREAS STRØMMEN13.821.01124.468147.801
132. ALF MAGNE ANGELSHAUG13.745.676987.654521.550
133. SVERRE MARTIN KRISTENSEN LANGEDAL13.727.37724.133101.819
134. JAN ANDREAS FURELID13.645.527441.911275.076
135. KARI HAGELIN13.583.297894.488427.974
136. ARVID HOLSEN13.565.757955.194537.320
137. ARNE BJØRNETUN13.512.2740129.910
138. JOHN MAGNE HOLVIK13.378.354967.277409.880
139. RENATE HOGAUST MALM13.358.993430.636250.483
140. FRANK SKOGSTAD13.332.341924.029444.695
141. OVE BJØRN LEFDAL13.293.995128.531127.726
142. CAROLINE LANGEDAL13.195.88021.454105.443
143. BENTE KLEIVA STENSAKER13.095.036529.045288.416
144. JONNY BIRKELAND13.058.3521.253.165550.244
145. ARVE GLOMNES12.920.76869.286110.366
146. KNUT LINDSTRØM12.790.226388.968276.601
147. SVEN TIDEMAN RYLANDSHOLM12.709.5721.257.995592.994
148. HARALD KLAKEGG12.690.6851.023.341416.758
149. LUDVIG LANGEDAL12.595.9870150.523
150. BJØRN IVAR HAGEVIK12.580.6002.104.269858.060
151. PETRA SØLVI STRØMMEN12.578.696263.750221.376
152. KURT ANDRE STRØMMEN12.569.41919.255134.034
153. HANS GUNNAR HAGELIN12.501.357301.617222.948
154. ASGEIR OLAV SOLHEIM12.421.239658.258320.733
155. MAGNE AHLIN12.406.732369.080241.218
156. OLAV HELGE MYKLEBUST12.389.397256.763212.865
157. NORLEIF BRULAND12.338.574637.764396.598
158. LEIF KÅRE HOLVIK12.156.207475.427294.955
159. BJØRN HELGE DRAGE12.128.050647.640499.269
160. ARNE ØVREBERG12.125.592550.282300.688
161. BIRGER HJØNNEVÅG12.036.2410130.334
162. JØRGEN ANDREAS DRAGE11.972.440340.967232.325
163. ASBJØRN FØRDE11.905.722622.030377.683
164. JARLE REIAKVAM11.888.260940.375422.559
165. JARLE SVEIN HONNINGSVÅG11.847.450658.439349.331
166. OLIANNE OLGA HAFSTAD11.818.485606.029283.084
167. BODIL KIDØY LUNDE11.810.720827.005428.059
168. HALLVARD VIKEN11.810.1220143.197
169. ROAR STEIN BØE11.793.9811.512.368704.006
170. BJARNE MAGNAR LERUM11.677.2141.858.578729.219
171. EILERT MARTIN OLSEN11.646.00282.63286.566
172. KÅRE NORVALD LERUM11.574.7641.490.331571.040
173. RAGNHILD REKNES KJELBY11.560.6864.301.9831.325.585
174. JENS OLAI FANEVIK11.518.697521.984277.445
175. OLE-HENRIK NITTER WALAKER11.514.574272.149217.214
176. LARS HENRY KVEEN11.418.653562.631292.067
177. HENRY MADSEN11.406.1991.109.864427.572
178. HERMOD SEIM11.295.686580.254293.115
179. ANTON PER SKOGSTAD11.289.2231.209.345503.936
180. KNUT MIDTUN11.274.6682.847.5131.274.952
181. ESTHER JENNY SÆTREMYR11.249.065648.674290.637
182. EINAR STOKKEBØ11.228.5482.171.302924.994
183. FRODE ALFRED HEGGØY11.217.579684.774385.162
184. OLE ØRBECK VEE11.193.556999.743406.792
185. ATLE HELLE11.133.804450.998252.504
186. HÅKON OLAV AABREKK11.087.173315.706249.720
187. TONE NISING TENOLD11.062.1800102.762
188. BJØRN SOLHEIM11.004.7951.167.504464.721
189. ARIL GRØNNINGEN10.999.307131.903158.372
190. KRISTOFFER KVALHEIM LANGEDAL10.993.75883.130102.804
191. IVAR RAA10.980.1901.361.306585.444
192. PER KÅRE LEFDAL10.935.900568.902271.405
193. PER-KÅRE NAVEKVIEN10.893.251532.183286.119
194. ARNE BARMEN10.813.1661.434.268752.055
195. RAGNAR LEIDULV BERNTSEN10.782.309516.366277.045
196. THOR-ARNE ULLALAND10.630.19650.492134.453
197. HÅKON LOEN10.514.018196.617172.639
198. TONJE KRISTIANSEN GRØNFUR10.513.672349.956236.354
199. GEIR ARVE SANDVIK10.481.0121.413.677572.650
200. EIRIK NES10.455.968771.203341.590
201. EIRIK KARL KVAMME10.433.487726.644339.096
202. MAGNUS EGIL STRAND10.345.109985.138546.198
203. OVE MYKLEBUST10.319.1931.273.280583.792
204. JOHANNES HILLESTAD10.264.773274.432193.725
205. RUURD KROONDIJK10.260.690074.088
206. TORE SOLBAKKEN10.212.274357.157234.265
207. MATHIAS NIKOLAI ØEN10.179.6281.379.072595.790
208. OLAV ATLE ØVREBERG10.175.372610.478301.759
209. STÅLE KJOS-WENJUM10.142.947321.361211.283
210. HARALD KAPSTAD10.070.563078.992
211. GUNNAR LARS BERTEIG10.020.752436.078248.636
212. SVEIN NORE10.019.589473.694271.467
213. JOHANNES NIKOLAI FLETEN10.010.400543.374319.455
214. ANTON SKARSTEIN10.003.944595.032267.864
215. GEIR OVE SANDAL9.981.552598.925311.951
216. INGVAR BJARNE OSLAND9.950.696800.408334.303
217. KAREN ANNA SINDRE9.926.244354.128200.184
218. STEINAR NES9.917.86276.86180.711
219. STEIN HYTTEDALEN9.914.7153.007.892936.164
220. VEGARD NES9.903.43916.18571.228
221. BJØRN ELIASSEN9.897.658760.008407.168
222. HALVAR SUNDE9.881.2010162.434
223. JARLE GJERTSEN9.841.255748.676353.497
224. NINA MARIE HJELMELAND9.818.133420.662245.378
225. ÅGE BAUGE9.777.136534.018305.286
226. JOHN ROGER MELAND9.734.8931.065.428536.897
227. TERJE ROGNALDSEN9.706.865661.051338.796
228. EDITH LÆGREID9.612.164555.312246.043
229. KNUT A ØYGARD9.596.2271.054.236478.198
230. HÅVARD RØYSETH9.594.140550.212287.125
231. INGVAR MARTIN LANDØY9.430.947612.297275.046
232. WERNA LENA YTREDAL9.430.154397.747225.908
233. ROLF CHRISTOPHER JERVING9.413.9233.906.2481.310.403
234. TERJE NESS9.385.3252.434.682921.854
235. GUTTORM BERQVAM9.351.991239.075153.972
236. FRANK HENRY BRULAND9.334.2981.015.239423.704
237. ASBJØRN ØVREBERG9.321.993383.702228.341
238. DAGMUND MADSEN9.292.294265.823164.837
239. FREDRIK SANDBAKK9.279.666129.566120.247
240. BJARNE MARTENS NES9.268.56255.41667.786
241. LASSE ØREN9.263.373608.352330.540
242. ODDMAR TENOLD9.231.446084.500
243. ROALD ØEN9.205.374824.137363.192
244. BØRGE KVALHEIM LANGEDAL9.106.517066.798
245. LEIF STÅLE HEGGØ9.026.1345.150.3371.681.542
246. RUNE TOTLAND8.948.126645.628324.718
247. RANDI OMMEDAL8.932.863636.881297.676
248. PER BIRGER KJOS-WENJUM8.931.793444.099222.981
249. ANDERS TERJE VIE8.895.0808.566.0312.515.700
250. HENRIK MONAR YNNESDAL8.885.240586.563274.137
251. ATLE HANEBREKKE8.881.635087.362
252. RUNE FRØHOLM8.835.2072.042.666955.122
253. JAN ARVE HEGGØY8.823.627401.786291.792
254. FINN EINAR KVAMME8.802.669402.366267.696
255. OLAV JARL BERNTSEN8.782.702373.570214.986
256. LARS BOLLINGBERG8.741.701617.848255.528
257. JOSTEIN MAGNE HILDE8.709.954317.546223.123
258. MAGNAR LID8.654.898565.924266.846
259. IVAR ARNULV SUNDE8.641.946508.829286.258
260. HANS-PETTER SELSTAD8.625.723775.391397.188
261. TORLEIF ROKSVÅG8.581.0780118.203
262. EINAR GALDE8.580.228743.493350.454
263. STIG-JARLE ERVIK8.539.8351.151.508540.063
264. PER HAUGE8.510.453766.119371.235
265. BJARNE HENRY HOLE8.492.999473.110237.337
266. REIDUN ØSTERBØ8.488.257485.025215.775
267. KJELL LOEN8.480.423280.178181.213
268. ERLING JAN HÅLAND8.476.7411.505.790693.788
269. KJELL SUNDE8.464.860349.242201.033
270. ARNE SKINLO8.446.655319.202247.223
271. PER BODVAR BRIKSDAL8.409.28194.906135.137
272. TONE BIRGITTE BJØRDAL KLOKK8.403.4428.159.6432.375.849
273. JON ARNE SOLHAUG8.381.116984.176456.548
274. TOM ROKSVÅG8.342.775799.265366.581
275. ARNE OPHEIM8.332.242356.212198.618
276. HELGE JOHAN HOLVIK8.317.313547.277235.262
277. ARNE INGVALD LØVIK8.316.0121.550.961696.898
278. ELDAR ERIK RØNNEKLEIV8.289.126795.319376.134
279. PER STEINAR MELÅS8.286.958891.303419.700
280. STÅLE PETTER KARSTENSEN8.254.267150.063127.745
281. FRODE NORVALD VALVIK8.246.199619.453310.004
282. SVEIN ATLE ENGEN8.234.894477.097241.004
283. HANS RASMUS SKIBENES8.230.248357.142188.944
284. ARVID MAGNAR HATLEM8.198.22765.11775.721
285. BJARNE SOLVANG8.188.3751.325.751499.838
286. INGVILD DRAGESETH8.108.610596.606302.040
287. ROAR GEITHUS8.048.318277.956177.212
288. BIRGER MAGNE KASSEN8.041.884406.913216.396
289. MAGNE HARRY MADSEN8.035.136565.688221.698
290. PER DAG NEDREBERG7.989.966832.203459.257
291. JOSTEIN AARSKOG7.981.069806.652433.222
292. ASBJØRN JOHANNES HOVLAND7.964.591615.312284.146
293. PER ANDREAS ØREN7.944.878592.009311.460
294. JAN BAUGE7.928.435311.424193.557
295. CATO BIRKNES7.918.022478.560272.409
296. ROLF ANDREAS LANGESET7.915.949221.270160.371
297. JOHAN FLO7.884.6111.255.496442.689
298. JAN-HENRIK HAVELAND7.840.881718.104301.174
299. GUNNAR SVARSTAD7.823.931639.836327.549
300. ØYVIND WALLE BERGE7.821.6831.284.462617.285
301. MARGIT ØVREBØ7.809.538138.950106.656
302. IDAR MARTIN REFSNES7.764.806710.301353.589
303. DAG-JØRAN HJELMELAND7.750.975418.635233.506
304. ROBERT ARNE ULLALAND7.743.470657.573335.220
305. VIKTOR KRISTOFFER BRULAND7.742.099328.965186.462
306. KRISTEN FOSSE7.712.376493.177212.034
307. GERD KJELLAUG BERGE7.670.873688.668367.850
308. ARNE GUNNAR SKAAR7.656.661494.879217.969
309. OLAV PERSON SKJERDAL7.646.298736.640347.350
310. RUTH SUNDE7.598.546252.673159.224
311. ØYVIND BRENDE7.597.0491.344.072661.110
312. ROALD VEIEN7.572.979441.217218.886
313. HEIDI HAGELIN7.550.5081.216.638429.970
314. NILS ISAK MYKLEBUST7.521.6091.066.627484.649
315. ANDERS NØDSET7.512.735602.312323.200
316. JENS BATT JANSEN7.511.598784.823362.365
317. ELIN SOLHEIM RIPE7.487.412650.4590
318. BJØRN EDVARD NORHEIM7.477.9981.278.692429.591
319. STEIN BUGGE NÆSS7.464.331570.037264.836
320. FRODE ØREN7.459.683468.783248.513
321. ARNE JOHANNES NESS7.442.7381.412.592469.720
322. JOHAN KYRKJEBØ7.441.6111.079.176376.862
323. ODDBJØRN ARNE FARSUND7.421.9913.531.8771.742.626
324. PER MAGNE JACOBSEN7.381.9771.556.598612.548
325. PER EILERT OMMEDAL7.379.947746.282329.761
326. BRYNJULF DAGFINN OPDAHL ELLINGSEN7.372.696415.734211.537
327. MAGNE GRAVDAL7.339.313618.502241.466
328. ASLE SKOGLUND7.306.43026.03750.451
329. INGEBORG JOHANNE AASE FRANSSON7.294.947502.161258.357
330. JOSTEIN BJARTE KRÅKÅS7.277.154627.631297.359
331. OLAV NUMMEDAL7.252.0581.228.407495.424
332. OLA FUGLE7.236.2811.770.310871.240
333. ODDVAR FOSS7.233.241458.145193.717
334. STEINAR BECK WANGEN7.222.928710.210272.983
335. INGE MELKEVOLL7.220.046543.958262.983
336. ÅGE-JOHNNY KALSTAD7.172.1654.100.5131.245.156
337. MALVIN KARL TUFTE7.157.815193.610120.833
338. MARGNY KVIKNE7.126.433744.161322.283
339. AMUND MORK7.121.316528.478238.336
340. TERJE OTTAR MELHEIM7.079.739152.158110.528
341. ELIN TVEIT SVEEN7.035.110568.757269.348
342. HELGE GRØNNINGSÆTER7.030.8551.086.688414.480
343. MARGUN ODDBJØRG SUNDE DRAGESET7.012.454780.823354.206
344. JUDITH MARITH HAGEN6.969.649439.957185.184
345. ÅSFRID GUNNVOR HAFSTAD ELVETUN6.960.835574.567226.600
346. JOHAN KRISTEN VEDVIK6.883.64674.05282.909
347. THOROLF STEENSLID6.868.051737.020309.968
348. JON GALDE6.857.343381.675191.254
349. ARNE JENS LARSEN6.846.910451.087218.374
350. HELGE SUNDE6.807.826300.220169.079
351. ERIK JARLE OSLAND6.807.402805.671400.071
352. STEINAR HAUGEN KJÆRSTEIN6.801.824054.950
353. NILS TORE KARSTENSEN6.799.900322.860184.812
354. INGER KARIN HAUGEN STARHEIM6.797.555222.524125.462
355. SIF BERGLJOT KVALHEIM VORREN6.792.986152.649123.565
356. MARIA BELINDA ABIABI RAUNEHAUG6.792.4851.464.355472.320
357. ARNE GRAVDAL6.786.824521.759258.129
358. JON JAKOB TOFT6.779.9202.180.376682.226
359. KNUT I RAA6.771.611623.641236.440
360. KJELL JOHAN BJØRHOVDE6.768.14324.65270.433
361. MALIN ROKSVÅG6.747.354539.848241.299
362. BÅRD SJÅSTAD6.725.425145.52392.649
363. GUNNAR BIRGER REINSNOS6.716.675667.343258.319
364. BJARNE JARLE ØEN6.689.3621.737.015592.122
365. MARKUS SIGMUND VIKØREN6.660.509843.291392.361
366. ANN ELIN VALAKER6.633.612347.362188.349
367. INGUNN NESSE MYRHOL6.629.649534.939256.945
368. MAGNE FUREVIK6.627.649657.772273.774
369. OVE BIRGER BAKKE6.624.1971.008.440400.261
370. ODD ANDERS NAUSTHELLER6.620.341485.391202.512
371. ROALD ORKELBOG6.619.6481.505.762688.134
372. INGVAR HAVNEN6.614.138121.241107.693
373. LENE HELLE6.586.145142.344115.472
374. CATRINE HELLE6.585.04454.19455.664
375. BJØRN SÆBØE6.583.832122.999109.171
376. NARVE JOHANNES BJØRK6.577.827790.769339.946
377. MAGNAR RYSJEDAL6.537.864289.461148.751
378. JAN ARILD RØMMEN6.534.4621.234.203613.698
379. GUNNAR ERLING TOTLAND6.534.082430.071191.306
380. AUDUN NORMANN RAMSDAL6.509.148366.978187.120
381. IVAR ØLNES6.440.270381.832163.687
382. SIGRID SØNNERHEIM TØNNESSEN6.423.208316.147162.196
383. ROLF PEDER RØDAHL6.414.831282.211134.474
384. JARLE INGULF STENE6.401.395771.091341.158
385. JOSTEIN ASKE6.397.272683.117255.084
386. BJØRN BREKKE6.390.7199.623.3262.764.202
387. RUNE OTTO NILSEN6.374.911858.461425.476
388. ODD INGE BRUGRAND6.341.583742.288291.876
389. AUDUN JAN KIDØY6.334.983438.492185.205
390. MORTEN MORTENSEN6.330.495860.566412.650
391. FRODE SVIDAL6.275.1391.740.231589.624
392. STEIN TORODD HELLE6.274.663780.775361.647
393. DAGFINN OVE ELLINGSUND6.254.3202.025.966695.716
394. KARI KNAPSTAD SKOGHEIM6.246.985741.826288.928
395. INGER DORTHE SUNDE6.244.134409.833196.550
396. SIGURD KRÅKÅS6.218.234484.894227.034
397. TROND SVEEN6.204.016255.309149.892
398. OLA KILEN6.196.644843.212297.214
399. PER JARLE MOLLAND6.193.7820100.357
400. KNUT INGE JULNES6.178.663857.736381.014
401. TORILL KRARUP HAGEN6.172.722469.062192.960
402. ELIN OMMEDAL KRUMSVIK6.166.981529.633248.751
403. GRO KRISTIN SKJELLE FIMREITE6.166.325159.509110.273
404. ØYVIN MORTENSBAKKE6.158.442555.633241.401
405. DAGFINN KLEPPENES6.108.101174.337106.618
406. HELGE ØVRETUN6.092.383511.414211.851
407. KARSTEIN AABERGE6.087.846443.820181.609
408. JAN OVE SALTKJEL6.075.100703.477307.708
409. PER ALEKSANDER VOLLAN6.067.090489.573187.353
410. TORBJØRN SØNNERHEIM6.055.541170.109129.889
411. SVEIN ARNE TURØY6.052.082320.308151.822
412. FINN SUNDE6.041.952338.646145.853
413. HELGE LID6.037.461504.735220.664
414. MATHIAS DRAGE6.028.561514.387199.660
415. ARVE JAN SOLIBAKKE6.000.577375.108164.132
416. GUNNAR HESJEVOLL6.000.187208.039107.244
417. ANNE GUNN BOGE5.997.873391.158175.993
418. PERNILLA AARHEIM5.996.059438.937178.810
419. ANNE SCHEI NYHEIM5.994.437542.032231.143
420. KARSTEIN YNDESTAD5.992.170660.902306.817
421. KNUT OTTAR AASE5.983.031692.640263.716
422. MAGNHILD BERGE5.975.133714.646275.578
423. EGIL RAGNAR OLAV RYGG5.972.6481.034.491437.493
424. HENRY JOHAN SOGNNÆS5.971.490244.476123.778
425. BJARNE STRAND5.951.715831.887370.297
426. ODDBJØRN AASE5.950.667729.683406.152
427. LEIDULF HILLESTAD5.948.566733.003310.616
428. MAGN TORE HOVE5.947.33963.49071.515
429. HENNING LEFDAL5.938.283291.666144.772
430. MARGRETHE HELENE WIGER5.924.920323.304148.414
431. OLA HJELMESET5.911.8121.574.556495.728
432. GUSTAV DEDIKAM ULVIK5.907.391432.757172.357
433. TOM ERLING BAHUS5.896.100457.493227.778
434. SIGURD SAGE5.895.825569.569212.748
435. TOMAS O KJØRLAUG5.894.488511.435197.631
436. JARLE MOLDE5.894.4021.064.726457.007
437. KURT DJUPVIK5.892.765574.323275.189
438. LARS VIKTOR BJØRKEVOLL5.891.8398.138.0892.327.758
439. JOSTEIN BØE5.885.741467.874221.020
440. HANNA KRISTINA MOLLAND EDVARDSEN5.881.062647.135267.864
441. HELGE ØEN5.878.207387.439196.738
442. STEINAR NYBØ5.863.826130.62282.021
443. TERJE TORVANGER5.859.6271.047.351491.838
444. JOMAR ROSKA5.848.981917.747443.732
445. HENNINGE SOPHIE KVAAL5.845.725632.635228.191
446. KRISTIAN VIK5.844.115673.265320.820
447. MARIT SÆTRE5.834.955331.682144.486
448. JOHANNES NES5.822.146484.207217.927
449. KARI BREISTØL5.815.777575.703230.949
450. MICHIKO STEENSLID5.807.706378.954153.408
451. JOHANNES JOSVANGER5.802.799120.445117.322
452. LYNGVE FLO5.799.251401.414160.694
453. STEINAR AASE5.794.217276.024155.003
454. BJARNE REIAKVAM5.790.120639.129243.896
455. NORODD HELGE EIKÅS5.789.924208.671120.337
456. BIRGER HAUG5.779.403298.534131.811
457. REIDAR O HOPE5.777.6731.001.659388.459
458. BERIT INGEBORG HILDE DRAGESET5.760.911605.736229.972
459. MAGNAR MOLLAND5.754.610950.259351.348
460. ROLF OLE KLEIVEN5.754.454569.908302.524
461. VIDAR GRØNNEVIK5.742.0183.507.0221.295.084
462. OLAV ROAR MORTENSEN5.723.546459.224182.091
463. VILHELM RUMOHR5.719.952211.074106.913
464. TERJE JOHANSEN5.711.492231.536186.457
465. LEIF STEINAR HATLØY5.710.799458.957192.577
466. ROLF VIDAR BENTÅS5.698.695739.471352.617
467. NILS ØVREBØ5.693.323789.350301.296
468. OLA JOHANNES MARDAL5.674.226505.702232.689
469. SVEIN EDVIN KARLSEN5.668.593484.305198.383
470. KAREN MARGRETHE LINDSTRØM5.663.967765.470263.039
471. TURID VEUM ÅDLAND5.656.769457.234203.488
472. BJARTE NORDEIDE5.643.935254.484135.668
473. KNUT EIKELAND5.635.3770133.341
474. HANS MYRE5.626.940813.377352.060
475. KLEMET BØ5.621.604558.652232.585
476. ULF EINAR LEM5.606.6630137.966
477. ØYVIND JOHAN RØRVIK5.601.581902.455334.185
478. JORSTEIN FUGLESTRAND5.586.634543.902243.585
479. OTTAR ARNE AA5.580.544334.060169.468
480. STEINAR EIKEVIK5.559.529178.597109.442
481. FRANK SUNDE5.559.066333.944166.417
482. DAGNY BERGLJOT VIKØREN5.544.508639.243226.815
483. DAGFINN BONDEVIK5.537.464137.55482.797
484. OTTO EINEN5.536.621351.300161.518
485. JOSTEIN BRUDEVOLL5.531.9810101.245
486. ANDERS FLØLO5.528.565579.399252.071
487. GEORG SJØTHUN5.527.918348.860170.493
488. SIGMUND SEILEN5.523.0671.298.442461.401
489. SIVERT AA5.521.307510.409210.441
490. LEIDULV SOLVANG5.481.789946.908413.257
491. ANDREAS HAALAND5.477.689442.286175.351
492. PER BJØRKUM5.477.2181.277.950555.332
493. AUDUN OLAV EIDSNES5.476.5961.253.169555.275
494. ASBJØRN HORN5.470.307397.796162.542
495. KRISTEN SLÅTTEN5.429.269425.163166.216
496. JON EIDE5.426.544428.697216.868
497. ARNE MARTIN ERDAL5.423.175286.490129.472
498. MARIT JOHANNE NORE5.420.759409.482181.993
499. SVEIN HANSEN5.419.332041.694
500. TERJE STANDAL5.416.3131.057.369489.005
Publisert

Les mer om dette temaet

  1. Bergens 1000 rikeste

  2. Seks av ti vil ha høy skatt

  1. Skatter og avgifter
BT anbefaler

– Den første dama eg fekk kontakt med, skal eg på date med

Folk i vest: Møt Ståle Andre Vedvik (54).