Håvet inn på skipstegning

Familien Sandvik solgte skipsdesignfirmaet Vik-Sandvik på Fitjar og føyk inn på formuestoppen.

  • Jan Stian Vold
Publisert Publisert
icon
Denne artikkelen er over 12 år gammel

Det finske verftet Wärtsilä kjøpte Fitjar-selskapet for 132 millioner euro. De fire tidligere eierne, Karl Sandvik og barna Svein, Egil og Gunny, sitter igjen med en skatteliknet formue på til sammen 712 millioner kroner.

— Det blir vel litt feriepenger, sa Karl Sandvik (66) til BT da salget ble kjent i juli i fjor.

Gunny Sandvik kommer aller høyest på listen i familien. Med 400 millioner kroner i nettoformue er hun den 11. rikeste i Hordaland.

Trond Mohn er fortsatt Hordalands rikeste mann, og sønnen Frederik Wilhelm er på andreplass på formueslisten.

NAVN FORMUE INNTEKT SKATT
1. TROND MOHN2.727.213.41336.656.84440.764.175
2. FREDERIK WILHELM MOHN1.636.557.154013.165.407
3. HELGE EIDE KNUDSEN1.039.836.6654.029.1179.451.050
4. TOM CHRISTOPHER STECKMEST964.227.87417.913.03313.235.883
5. OLE RASMUS MØGSTER850.578.6613.759.0768.138.663
6. ESPEN GALTUNG DØSVIG516.544.40004.135.264
7. ELNA-KATHRINE GRIEG471.453.3241.284.1344.338.730
8. HELGE ARVID MØGSTER464.484.73317.026.94710.178.731
9. BORGNY EIDESVIK433.543.2391.347.4813.907.694
10. CAMILLA MARIANNE GRIEG432.527.4513.356.1994.918.638
11. GUNNY SANDVIK399.870.7864.141.5724.486.500
12. PAUL CHRISTIAN RIEBER355.205.9301.972.1373.676.735
13. LARS EIDESVIK351.116.8421.636.3553.373.322
14. ARILD GRAVDAL348.297.365827.1263.087.703
15. TOM EIDE KNUDSEN343.688.1801.676.5753.296.850
16. IWAN EIDE KNUDSEN342.333.6541.573.9123.234.379
17. CARL FREDRIK ODFJELL328.890.1701.182.0183.104.949
18. BERNT DANIEL ODFJELL328.840.223937.9533.004.503
19. PER GRIEG316.145.0017.023.8755.447.372
20. JOHAN ODVAR ODFJELL299.761.7255.597.3434.608.492
21. MARIANNE RIEBER267.965.793632.5742.307.818
22. FRITZ THORKIL RIEBER249.996.50302.185.099
23. GERHARD MEIDELL ALSAKER245.807.0052.014.1462.599.677
24. VIBEKE WESTFAL-LARSEN244.737.0531.927.3982.469.083
25. SVEIN FLØYSAND237.754.9241.326.9822.252.163
26. MORTEN WESTFAL-LARSEN234.958.7861.078.3842.162.739
27. ULF JOHAN RIEBER234.807.28201.923.071
28. KARIANNE WESTFAL-LARSEN230.927.8971.020.0552.114.160
29. HELENE WESTFAL-LARSEN226.997.6561.443.7762.282.208
30. BJARNE RIEBER225.491.76502.089.649
31. VIBEKE BERLE RIEBER SOMMERSTEN221.813.428548.8231.932.094
32. JANNIKE RIEBER217.736.559973.1792.129.568
33. ODD RUNE AUSTGULEN216.523.1152.912.0452.620.676
34. MAGNE ROAR SANGOLT212.431.44610.760.3255.316.025
35. PER GRIEG208.893.2561.650.7602.245.385
36. STEN GRAVDAL207.271.384483.4821.814.512
37. KJELL HAUGLAND204.675.7981.880.6312.151.619
38. BERENT FRIELE200.770.66301.598.165
39. CISSEL HERDIS MØGSTER ALGRØY197.686.675295.2461.690.225
40. ROLF WESTFAL-LARSEN195.127.50001.879.833
41. GEIR HOVE192.114.076347.8211.606.159
42. KARI RØNNAUG MØGSTER VÅGE189.908.772830.4791.736.143
43. OLE EIRIK LERØY183.952.99819.161.2828.857.968
44. BJØRN HANEVIK178.919.3921.168.2921.735.055
45. TOVE KATE LARSEN176.253.0071.994.4842.221.740
46. SVEIN OVE STRØMMEN174.040.07901.394.852
47. TORE ODFJELL172.215.2341.242.7891.771.669
48. HANS PETER WESTFAL-LARSEN168.641.0843.647.6622.603.147
49. ØYVIND TVEIT163.576.48210.003.8064.710.276
50. ELISABETH JUNE STECKMEST163.021.853256.2861.479.525
51. KNUT HERMAN HOLLER GJØVAAG161.504.2891.515.1851.895.994
52. ATLE ULVESETH158.454.7939.808.3714.574.060
53. OLE JAN STRØNEN156.339.4661.077.0841.542.687
54. CASPER HESTNESS154.393.4772.313.9411.896.932
55. ARNE INGE DALSEIDE151.076.20001.206.094
56. KARL ANDREAS SANDVIK140.900.4061.790.9621.820.756
57. MORTEN ERIK FREDRIKSEN138.080.3012.349.3392.405.326
58. JOHANNE MARIE CATHRINE DINESEN136.140.9762.548.9132.061.943
59. HARALD TORBJØRN KLEPSVIK136.077.3674.253.3533.067.855
60. THOROLF HESTNESS123.380.11401.096.099
61. TOM RUNE PEDERSEN122.037.4190968.299
62. ANNE MARIE CATHRINE DINESEN121.492.881168.2851.004.146
63. CHRISTINE MOHN FURRE119.290.7550947.373
64. BERNT DANIEL ODFJELL117.512.4631.597.0691.520.389
65. TORE HERMAN HAAGENSEN115.473.5633.446.3502.547.036
66. HERMAN FRIELE115.210.0753.854.3612.557.047
67. TOLLEIV JOHAN HAUGLAND113.973.79627.078930.635
68. CHRISTIAN FOSS113.084.16401.267.321
69. BRITA GUNILLA SANDVEN112.565.7504.858.5631.802.750
70. INGE NICOLAYSEN106.906.964333.163931.122
71. KNUT KLEPSVIK106.351.9224.268.9612.742.320
72. ROALD MYKLEBUSTHAUG105.850.087520.6211.039.713
73. HALLVARD BERTIN KLEPSVIK104.663.6895.014.7472.918.911
74. ASTRID KARIN SVENHEIM104.350.465458.617958.577
75. SVEIN SANDVIK102.928.05312.042.8164.722.543
76. MIKKAL ÅGE MYKLEBUSTHAUG101.287.7733.069.7132.005.587
77. CHRISTIAN MØGSTER99.859.3262.821.4651.870.354
78. ARNE MØGSTER99.122.4644.438.5462.608.074
79. MARIANNE MØGSTER99.044.9863.603.4092.196.581
80. KAREN GRIEG98.834.2660796.006
81. LASSE FÆRØVIK98.823.6852.548.2161.920.557
82. TORE MYKLEBUSTHAUG98.688.810509.395966.777
83. ELLEN MARIE FORLAND96.867.3543.931.8672.151.837
84. KAROLINE MØGSTER96.395.7782.962.3671.921.126
85. ADA MERETHE STOKSTAD KJESETH94.647.2110876.898
86. MONS TORE LYSSAND93.528.3632.307.5771.696.786
87. TROND MIKAL GRAN JACOBSEN92.042.52711.170.1384.143.629
88. JOHAN PETTER WAAGE91.533.09819.558.7886.474.457
89. TOR HUFTHAMMER91.189.0250721.930
90. ROLF CHRISTEN HESTNESS89.990.2433.179.4141.949.672
91. HANS OLAV LINDAL89.293.6083.833.6902.226.614
92. OLE GAMS STEINE88.989.7749.928.6794.091.171
93. LENNART GØSTA WALLMAN88.298.078364.511811.854
94. AKSEL MARTIN ØKLAND88.204.2694.083.7112.518.923
95. ELSA CHARLOTTE MOWINCKEL HAUKEDAL88.042.078532.4021.098.452
96. ERLING FALCH MONSEN87.572.3160782.258
97. OVE INGVARD UTKILEN87.350.126744.971873.451
98. CHRISTIN HESTNESS MATTHIESSEN86.999.635491.292804.184
99. HALLVAR EINEVOLL84.881.144831.171943.651
100. SVEIN CHRISTIAN KERSBERGEN83.043.261719.936843.978
101. LARS HELGE KYRKJEBØ82.489.3628.556.6673.651.209
102. ANNI BOLSTAD82.255.493519.995791.316
103. MAGNE OLAV BERGE81.856.7796.109.4902.800.691
104. JOHAN GUSTAV HVIDE80.963.3575.487.7082.726.573
105. PATRICK ANDREAS RØD MØGSTER80.939.704264.087702.585
106. NILS ASBJØRN TELLE79.159.7801.347.6841.303.917
107. PAAL CHRISTIAN MOWINCKEL78.410.5211.015.0451.016.060
108. PERNILLE SCHAU-LARSEN78.266.876696.327857.685
109. BENEDICTE WILLUMSEN GRIEG78.214.3339.085617.715
110. THOMAS WILLUMSEN GRIEG78.182.34414.033617.459
111. NINA WILLUMSEN GRIEG78.173.48117.696618.282
112. EVA LØKELAND LERØY77.045.4965.653.0832.511.038
113. BENTE HOLLER GJØVAAG NORDANGER76.825.499449.602740.412
114. HALLVARD LERØY75.762.9533.506.2221.820.806
115. ROLF TORE ANDERSEN75.280.7791.761.0381.409.903
116. JAKOB SANDVEN75.113.0121.140.8091.163.559
117. FRED OLAV FLATMO JOHANNESSEN74.679.30711.402.9304.074.800
118. RANDI JEBSEN ARNESEN73.037.4882.197.0501.428.288
119. PETTER NICOLAY FÆRØVIK71.918.9521.272.1721.253.780
120. KJELL ODNE NORDAHL-PEDERSEN71.083.015582.591727.706
121. EGIL SANDVIK69.261.1394.421.5412.158.049
122. DIDRIK TRUMPY MARTENS68.902.855645.545933.542
123. ARNT SEVERIN BRANDTUN68.353.3070705.134
124. ARNE HØVIK66.697.0521.412.6641.217.568
125. ROLF JEBSEN ARNESEN66.486.3091.607.4711.270.232
126. FRODE BLYDT-SVENDSEN64.915.3692.172.4041.293.530
127. SIGRUN KYRKJEBØ64.821.0721.959.6571.250.256
128. ARVID ÅMODT64.358.1841.687.3551.231.707
129. MADLI SANDVIK64.335.000688.019703.497
130. ELNA-NINI VON ERPECOM DAHL64.103.907736.318700.122
131. LIV HESTNESS HØGSETH62.441.2000499.330
132. ANNI JOHANNE BRUVIK62.337.4571.930.9281.211.684
133. JAN-EMIL JOHANNESSEN61.744.2884.919.1382.167.570
134. JAN HARALD BERG61.711.4711.696.9671.356.045
135. KIRSTI HAUGLAND61.276.849370.931615.058
136. KJETIL HELLAND61.246.4221.152.7401.007.160
137. ODDVAR STANGELAND60.425.659182.836672.979
138. THOROLF MOWINCKEL59.878.119388.465573.137
139. JENS LARSEN LINGA59.816.8922.553.6731.304.625
140. ODDVARD MÅKESTAD59.720.2001.727.1031.175.076
141. SVEIN JOHNSEN59.654.63818.746.3305.894.583
142. TORMOD BO FOSSMARK59.558.937978.099929.543
143. LARS JØRGEN PAMER58.729.2201.312.9631.236.257
144. KARIN CHRISTINE NEUMANN HOLST58.666.2522.275.8841.264.221
145. PER IVAR HAGESTUEN57.906.3505.504.8853.027.837
146. BJØRN MYRSETH56.971.88710.945.5215.084.286
147. TERJE SVENSEN56.952.2022.439.6981.328.438
148. JOHANNE MARIE MARTENS55.905.6713.468.4921.530.575
149. HANS PETTER MOE54.357.7652.057.5471.183.333
150. ESPEN ASPENES54.011.182832.544847.413
151. JAN ARTHUR OLSEN53.897.3232.074.3441.202.881
152. JAN OLAV JØRGENSEN52.549.0381.542.0621.105.682
153. LARS OVE STENEVIK52.272.695733.678776.359
154. WILHELM JENS GIERTSEN51.357.7482.560.5811.386.046
155. LARS OTTO HESTNESS50.357.3132.012.6661.221.963
156. RUTH SØRHEIM WAAGBØ49.881.395946.596800.512
157. KNUT PRESTNES49.560.53312.073.4844.044.757
158. ATLE SANDVIK PEDERSEN49.417.5580387.673
159. ØIVIND ROBERT SØRHEIM49.410.0242.181.9561.166.691
160. BIRGITTE FRIELE48.972.1541.079.758832.396
161. ARNE DAG KJESETH48.628.5190386.076
162. LARS HELGE PRESTNES48.349.2639.649.7483.284.258
163. ALEXANDER GRIEG48.322.7710378.583
164. NILS EMIL JOHANNESSEN48.210.3141.538.796988.694
165. ALF MAGNAR ALVSVÅG47.919.35712.233.0733.939.457
166. JUNI KARIN GRIEG47.300.6640370.405
167. JON INGEMAR GJERDE47.072.0182.254.8971.134.055
168. ARILD FAUGSTAD47.046.6982.282.2701.310.469
169. RAGNAR BERTIN SØRHEIM46.938.6931.145.603853.084
170. RAGNFRID HALDORSEN46.470.958271.657444.855
171. AGNETHE WIENCKE HARBITZ46.380.5851.601.898965.673
172. PÅL SVENHEIM46.090.061647.248636.641
173. PER ANSGAR TEIGLAND45.778.5022.242.0241.108.778
174. BJART ANDREAS RIEBER NYGAARD45.363.6452.886.5381.587.885
175. NANNA GJERDE45.278.8792.805.1551.278.313
176. PETTER ERLING BJØRSTAD44.600.1884.466.7151.867.331
177. HENRIETTE EINEVOLL44.598.577222.455400.198
178. MARTA IRENE SØRHEIM44.482.484667.165658.018
179. ARNE GJERDE44.427.5593.456.7291.430.281
180. PÅL KRANTZ44.241.525105.848583.359
181. PETER MARKUS KOLDERUP GREVE43.912.6651.512.0081.073.525
182. ROLF KJØDE43.866.6050356.726
183. ØYVIND ROBERT SØRHEIM43.860.3511.111.639842.340
184. KJELL OLAV NATTERØY43.816.3547.907.7572.693.943
185. KNUT JARLE ASPENES43.183.3411.135.744811.138
186. EBBA LOUISE CASTEGREN STOREBØ42.977.5281.281.570827.810
187. FRODE BJØRN FORLAND42.854.794570.343584.797
188. KIM ANDRÉ EINEVOLL42.846.699379.642457.698
189. HANS JOHAN SOLBERG42.566.9321.850.1891.298.619
190. JENS PETTER TEIGLAND42.504.9252.524.3351.262.122
191. KNUT FRODE EIDE42.178.2771.586.863841.472
192. LEIF HILMAR SØRENSEN42.033.9241.973.0471.022.196
193. STEIN OLAF ONARHEIM41.685.6074.346.6041.709.569
194. LARS ÅGE MYHRE41.450.7291.465.546876.513
195. KARI HORN41.431.6491.743.165924.770
196. ØYSTEIN STOREBØ41.330.2421.584.920942.661
197. ØYVIND NITTER40.958.7292.413.8151.214.938
198. TOR SÆTHRE40.748.876791.400675.961
199. SVEIN ØYSTEIN BERNTSEN40.654.8708.026.0303.148.845
200. JON ARVE SVÆREN40.045.1548.482.0573.111.436
201. ARVID LIHAUG39.836.917875.822673.476
202. OLE PETER DUUS39.525.1533.863.0861.537.537
203. MONS SVENDAL AASE39.403.0123.917.2892.576.700
204. PER RAY ANTONESEN39.135.8531.009.505753.209
205. TONE SELVIK NORDAHL-PEDERSEN39.024.0561.178.990750.558
206. LARS MOLDESTAD38.993.65912.900.1796.798.708
207. JON ARNE MØLSTAD38.527.8381.923.1371.061.654
208. HELGE NATTERØY38.197.4735.333.9521.914.960
209. JOHN SIGVALD LERUM38.131.9673.615.8461.580.311
210. SIGFINN CHRISTIAN BARTZ-JOHANNESSEN38.033.516634.801621.759
211. HELGE MARTIN STOKKE37.993.2910330.456
212. HANS EDMUND HARRIS UTNE37.943.901832.401741.889
213. JOHN KNUDSEN37.892.2472.059.9511.287.672
214. GEIR OVE KNUDSEN37.645.0332.174.2161.025.657
215. SØREN MARTENS37.445.7902.368.5011.208.330
216. SINDRE ØVREBØ37.407.7131.225.578753.850
217. OVE GRØNNEVIK37.382.463574.081615.399
218. MAGNUS HELLAND37.319.0201.907.7991.061.665
219. ANNE GRETHE BULL ØVREVIK JOHANNESSEN37.229.2053.067.9031.341.047
220. HEGE LØNNE MYRE37.193.0340308.350
221. HANS HELGE KROSSØY37.162.531453.214412.982
222. BENEDICTE HEIBERG PEDERSEN36.842.21726.604289.782
223. ÅGE SÆTRE36.097.0901.440.492830.513
224. JULIE MOWINCKEL36.096.1141.026.597682.724
225. NILS ROALD KVAMSDAL36.021.0080280.168
226. ASLE KÅRE RIKSTAD36.018.443481.979489.027
227. BJØRN OTTO GRØNNER35.969.5042.469.7701.080.393
228. MAGNE ALVSVÅG35.860.8456.703.2972.268.469
229. CLAUS LØNNE35.750.030516.671611.157
230. ESTER STENEVIK ELIASSEN35.708.6752.233278.556
231. ARNE INSTANES35.038.0971.403.025892.449
232. STÅLE GUDMUND SIMONSEN34.691.1300333.403
233. MARIT KARIN HITLAND BERG34.690.62213.389.4554.159.917
234. HENRIK STOUD PLATOU34.627.5121.353.774792.761
235. ANNE KRISTIN MØLSTAD34.482.048953.399626.916
236. ATLE BERNT INGEBRIGTSEN34.220.1501.720.6671.153.266
237. PAUL DRAGESET34.212.8143.654.1021.499.347
238. PER MAGNE BÅRDSGJERDE34.072.2251.253.591734.333
239. ARNE BRODER LUND34.004.3391.361.383749.650
240. ARNE VIK33.893.3402.458.8061.084.722
241. KARL LØDRUP KVALHEIM33.799.5582.864.7501.377.957
242. ANNE IRENE ULVESETH33.715.3282.330.0271.042.591
243. EVY ULVESETH33.466.1012.333.4921.064.415
244. HARALD NÆVDAL33.445.3853.951.0291.505.152
245. ØIVIND NYDAL33.083.7131.523.391848.668
246. JOSTEIN JACOBSEN33.044.885928.397721.197
247. OVE RAYMOND FOSS32.929.567971.037648.954
248. THOROLF FREDRIKSEN32.918.777315.765476.790
249. OLAV PETTER GREVSTAD32.889.937238.684333.728
250. ANNE CHRISTINE TELLEFSEN32.828.4351.263.317702.349
251. TRYGVE PETTER TØNJUM32.811.595836.769570.996
252. JOHAN JACOB HORN32.795.7851.978.625999.142
253. IVAR MARTIN ALVSVÅG32.667.4059.989.2653.145.625
254. HELGE SINGELSTAD32.548.8454.073.7111.984.038
255. FRODE SÆTRE32.519.1221.385.107771.724
256. STEIN ARNE AADLAND32.488.146633.972556.789
257. ODDVAR MJELDE32.295.2521.079.621789.279
258. ODDVAR BERGE32.157.0632.318.6711.159.727
259. HANS MARTIN TORKELSEN32.041.3643.527.6771.397.707
260. VIGLEIK B MIKKELSEN32.003.620613.174519.816
261. BJØRN HANS IVERSEN31.810.7001.718.929823.068
262. PER GUNNAR SÆLEMYR31.791.721639.709527.159
263. JAN-AUDUN TELLE31.771.778637.232532.946
264. ASTRID INGER SANDE31.553.4941.169.977710.778
265. BJØRN EMIL RIIS31.533.7431.239.837727.909
266. DAG OLAV SANDAL31.476.1100279.099
267. JOHANNES SLETHAUG31.335.65847.850.08813.803.363
268. REIDAR BJELDE31.179.661281.409418.355
269. ANNE KRISTINE NEUMANN LENDING31.131.61765.382263.773
270. SVEINUNG OLSEN31.127.9176.802.8842.252.849
271. NILS FRODE SKAAR31.026.991750.542633.968
272. HANS MARTIN GRAVDAL30.866.0722.552.5091.395.540
273. KÅRE INGE BERGE30.830.183964.211673.269
274. ØYVIND HALVORSEN30.807.0800238.457
275. KNUT LAURITS GALTUNG DØSVIG30.639.4123.246.2131.395.030
276. KERSTIN MARGRETHE HVIDE30.575.940602.178499.922
277. FRODE MONSEN30.559.656932.476621.479
278. MAGNE STUNNER30.424.188979.898701.061
279. HEINE MØGSTER30.228.2921.636.539985.766
280. KÅRE OFFERDAL30.171.5231.796.269956.003
281. MAGNE JOHANNES HELDAL30.140.677402.513465.903
282. GEIR ARNE MØGSTER29.901.4891.000.594784.560
283. RUNE HELLJESEN29.704.0161.228.003808.621
284. MIKAL LEIGLAND29.605.6901.855.921882.946
285. DAVID MAURICE HINE29.589.902798.293629.354
286. EINAR BIRGER BERGE29.516.5152.476.4901.012.419
287. SIV HEGE WERGELAND29.509.9121.245.178752.194
288. SIGRUN BRITH HOLMEFJORD29.461.5582.456.9121.034.639
289. EGIL JOHANNESSEN29.437.2641.089.932614.377
290. IVAR HAGESTUEN29.402.3702.035.452897.074
291. OLAV HAUGLAND29.381.1511.361.824912.866
292. ANNE SOFIE HILLESTAD HILLAND29.381.080901.267623.153
293. FRODE MØGSTER29.338.691835.894732.246
294. HELGE SCHJØTT29.294.2153.091.3881.192.353
295. KAN CAO29.277.927535.050463.298
296. ODD KARSTEN ØSTERVOLD28.461.6721.971.0721.172.822
297. ATLE JARL ELLINGSEN28.426.5031.480.772889.377
298. NINA HAALAND28.386.1342.108.430999.204
299. LINN BARTZ MONSEN28.346.809323.271305.653
300. SOLFRID ØVREBØ ZACHRISEN28.154.366622.641485.635
301. KNUT JOHANNES HELVIK28.140.0151.118.742665.554
302. SIREN ØVREBØ27.995.7141.520.009763.524
303. MARI LIE LARSEN27.973.260342.016300.672
304. TOM TELLEFSEN27.938.3091.687.437798.260
305. EINAR GALTUNG DØSVIG27.819.7900214.558
306. TROND NARVE SKARVELAND27.777.7802.490.733993.749
307. ELNA LINGJERDE GRIEG27.770.607325.642385.679
308. KATHARINA MOWINCKEL27.729.05418.878213.932
309. REIDAR HOLMEFJORD27.680.2470318.167
310. PER SCHUTZ27.588.0261.023.820612.086
311. SVEIN ERIK ENGELSEN27.583.168446.341443.045
312. LEIF JÆGER27.484.3414.781.2842.029.190
313. SVEIN SOLEMDAL27.455.883888.940545.532
314. MILLY KARIN LARSEN27.396.4681.297.367654.306
315. ALF ODDVAR BJÅNES27.365.2981.287.134889.813
316. PEDER LIE27.301.3792.924.4321.328.298
317. HELGE PEDERSEN27.137.344359.380430.395
318. ALF LONE27.014.2341.334.922653.674
319. EDVARD RIISØEN26.824.364764.001545.063
320. STIG ANDRÉ CARLSON26.664.21780.410236.606
321. KARSTEIN MELINGEN26.638.0231.104.180713.230
322. BJARNE SKJENSVOLD26.618.1181.178.113641.157
323. HARALD BEER SANDER26.485.9091.276.648743.568
324. JANICKE FAYE26.453.006691.949466.829
325. INGRID KRAGE SVENSEN26.392.0611.052.632574.549
326. INGE MØGSTER26.274.7251.200.111793.025
327. EDWARD KRISTOFER JANSEN26.078.0721.043.054582.673
328. ODD HIMLE26.044.267689.923488.658
329. FREDRIK ODFJELL25.929.905232.206339.225
330. SIVERT NISTAD25.924.256488.007426.467
331. ULF KRISTIAN RØSTØEN25.866.5641.535.213779.069
332. HÅKON BIRKELAND25.862.069899.258590.262
333. ANE LIE LARSEN25.803.642510.140437.043
334. SVEIN EDVARD AADLAND25.707.5171.317.586653.843
335. JAN JØRGENSEN25.583.019112.170208.682
336. TORE KENNETH AADLAND25.574.6751.948.4921.116.150
337. JAN ERIK JEBSEN25.487.6301.603.720857.017
338. JAN ALEXANDER GRIEG25.318.3150205.141
339. ROLF MATHISEN25.316.9031.579.239705.068
340. SIGURD ANDERSEN25.295.70924.745.5147.215.930
341. HERLUFF ALEKSANDER SANDVOLD25.275.1253.424.7761.221.074
342. THOROLF ALEXANDER MOWINCKEL25.242.3063.363205.063
343. GRETHE WERGELAND25.203.484656.292465.570
344. OTTO MOSBY MONSEN25.163.696491.437399.967
345. JENS GAMS STEINE25.156.5034.814.7041.825.346
346. CARL OVE UTKILEN25.134.78834.779198.137
347. AUDUN HORDVIK25.094.418862.111525.124
348. PER JOACHIM JÆGER25.091.1091.618.2181.095.023
349. ATLE JEBSEN25.047.9487.928.1263.110.096
350. HANS OLAV BRANDTUN25.026.6201.366.380683.393
351. RUNAR BOTNEN24.986.3011.139.743635.674
352. OLE PETTER THUNES24.977.0453.720.8451.825.072
353. DITLEF MARTENS24.972.3121.693.787837.337
354. HENRY HALLELAND24.959.53129.648226.347
355. JAN EINAR GREVE24.921.3003.635.1881.647.736
356. JAN INGE ASKELAND24.917.183739.638491.704
357. PER JÆGER24.857.7352.915.9501.192.293
358. TERJE LARSEN24.838.5821.390.656745.783
359. OLAV DYRUD24.831.6542.866.5471.094.738
360. JAN RUNE SKOGE24.758.4022.279.1591.119.141
361. BJARNE CHRISTEN MONSEN24.754.1601.629.685771.281
362. TOR ØSTERVOLD24.696.868112.976298.875
363. JAKOB HAUGEN24.621.2420250.322
364. TRYGVE DJØNNE24.585.5262.504.394988.032
365. MARIANNE HALDORSDOTTER BRUVIK STENE24.557.874304.042347.441
366. JUSTINE KOLØEN24.510.6904.291268.587
367. MARIT ELISABETH PETERSEN24.427.8366.603.9432.138.586
368. NINA AASE HESTNESS24.382.7541.241.742675.863
369. LARS JOHAN MÆLINGEN24.308.9661.254.723776.738
370. MATS SANGOLT24.284.45325.260186.276
371. RASMUS KÅRE STOREBØ24.275.333211.626314.337
372. JAN HENNING SØRENSEN24.268.19316.355269.550
373. STEINAR MELLINGEN24.239.772731.014509.483
374. ANNE-LISE SJURSÆTHER HOLMEDAL24.123.945197.687253.847
375. AADNE MONS NILSSON24.070.217496.616362.527
376. TRYGVE ERSTAD24.054.0511.971.788825.700
377. BÅRD MOBERG KARLSEN24.034.6754.684.4841.685.002
378. BRIAN SWEETING23.987.5828.297.7702.605.158
379. TONE HAALAND23.912.794758.470508.467
380. IVAR KARSTEN JOHANNESSEN23.912.6071.852.4191.038.177
381. FRODE SANDE23.903.7391.207.555730.238
382. CHRISTIAN SVENKERUD23.866.7561.668.161734.527
383. ODD JACK MONSEN23.634.5003.814.5991.357.984
384. BERIT RAVNDAL MOHN23.621.7571.657.974713.662
385. DAG ARTHUR ALDAL23.598.2611.084.229777.797
386. JON ATLE LOHNE23.402.0371.675.662744.017
387. HANS HJERTNES23.368.280762.291479.704
388. STIG OVE HOLM23.347.5721.570.431768.950
389. BERIT ODFJELL23.325.6891.146.923592.142
390. BÅRD VEIDUNG23.263.141725.462505.441
391. OLAF ELLINGSEN23.156.0122.244.164967.128
392. INGUNN ADA MÆLINGEN AUSTEVOLL23.153.773213.724307.431
393. THORLEIF HARALD SANDVIK22.926.792940.839524.290
394. MORTEN SVENSSON22.856.8662.375.770948.843
395. RUNE SKARVELAND22.770.723334.830342.517
396. JARLE STEEN-HANSEN22.745.1971.839.0651.047.627
397. ERIK GUNNAR NILSEN22.745.0280173.960
398. JOHANNES I BRUVIK22.627.9871.031.435525.851
399. GUNNAR STRAND22.626.640882.757484.362
400. SVEIN-ARNE VARTDAL22.581.7176.606.9312.163.630
401. JAN ØYVIND LAURITZEN22.469.811754.269528.206
402. ROLF MORTEN BERVEN OEHME22.408.319628.004421.643
403. CURT OEHME22.399.552896.045514.758
404. ARILD DAG KJESETH22.382.6470266.986
405. IDA MARIE RIEBER22.380.7331.318.135604.391
406. BORGER BORGENHAUG22.371.709334.042452.515
407. ÅSE MARIAN LONE22.360.0551.438.848634.130
408. LAMBERT JACOB WULF22.354.3393.903.5851.340.993
409. ARNSTEIN BJØRKE22.351.1031.437.155769.466
410. SVEIN ANDREAS STRØMBERG RASMUSSEN22.290.905567.577461.820
411. AASE OLDERVOLL NAALSUND22.267.455849.734522.146
412. GEIR ARILD SVENDSEN22.176.4221.974.187794.144
413. FRODE JOHANSSON22.070.4510301.516
414. ROLF OTTO SKARVELAND22.016.5260174.029
415. FINN KELLER21.980.794726.829487.270
416. EIRIK NEVERDAL21.920.1330269.246
417. VALLY FISCHER21.897.572709.424427.878
418. STEIN MOHN21.874.6790168.624
419. OLAV SVENDSEN21.664.2311.526.138802.196
420. VIBEKE STAVENES HAUGSDAL21.556.598995.665636.703
421. MARIANNE JEBSEN FAGERÅS21.555.174653.406403.140
422. KARI ELVIK21.535.694424.927351.942
423. TROND ARILD ANDERSEN21.468.252156.982301.240
424. AGNES BAKKEVIG21.448.916386.580334.776
425. PETTER MONSEN21.425.1120183.506
426. HÅKON JOSTEIN GRIMSTAD21.423.9761.193.293791.070
427. JON-VIKING THUNES21.354.816962.963629.701
428. ROLV HALDORSEN21.255.6892.791.6431.289.683
429. HILDEGUNN BJØRDAL ALNES21.163.63025.432.2347.355.236
430. GUDMUND RØNNINGEN21.144.2062.652.9421.129.239
431. WUI SUN CHAN21.138.136758.733495.258
432. STEINAR STRAND21.103.885635.075410.127
433. NILS TEIGLAND21.081.3371.030.943509.602
434. ROY HENRIK MULLAARD21.076.820272.469286.833
435. SISSEL MAGNUS KELLER21.057.044286.039302.555
436. THORBJØRN VÅGENES20.941.1561.409.358878.997
437. BERTIN KÅRE TYSSE20.938.896467.508352.534
438. TORE ASBJØRN HIMLE20.818.486850.608492.608
439. ATLE JOHAN JACOBSEN20.759.9720278.809
440. JAN BJORDAL20.747.7851.306.418661.801
441. WILHELM HAALAND20.692.2311.066.758629.577
442. EINAR KJØDE20.664.499528.980375.392
443. MARGARETHE KIELLAND STOLTZ20.588.9041.056.428554.755
444. CHRISTIAN KIELLAND STOLTZ20.566.0303.250.5561.169.137
445. OLE JOHAN RAKNER20.413.111621.622439.823
446. HELENE VEITEBERG WOLLAN20.338.076216.341291.577
447. GUNNAR JOHAN ALSAKER20.332.1973.669.9861.334.598
448. ANNE BJØRG ØVSTEDAL DRAGESET20.330.5311.766.697701.837
449. LARS OLAV LIE20.239.354954.583650.494
450. KJELL WESENBERG20.219.2321.620.779787.017
451. OLAV LEIV STÅLØY20.218.861236.200278.237
452. ARNFINN MATRE20.179.367689.557513.939
453. PETTER GEORG FALCK20.172.1891.278.195593.974
454. KJELL KÅRE LIE20.142.4861.189.003546.887
455. RITHA KARI SÆLEMYR20.072.553873.904474.891
456. GERD KARIN OHNSTAD TØNJUM20.056.235510.692379.330
457. SIGMUND BJØRKE20.018.7142.580.7511.085.999
458. JOHAN CHRISTOPHER KAHRS20.011.3911.195.259582.588
459. CHRISTIAN JACOB FRIIS19.947.8898.191.8362.718.256
460. ROLF ARNE RASMUSSEN19.909.851654.364492.943
461. JENS PETER RIEBER JEBSEN19.827.729103.973170.553
462. BERNT KNUDSEN19.795.822953.435519.001
463. MARITA HIMLE HALRYNJO19.756.085669.777412.183
464. ERIK ØVREBØ19.713.141724.953402.200
465. FRODE OPHEIM19.685.504460.696481.218
466. JOSTEIN BROSVIK19.611.0272.782.2031.086.955
467. ARNOLD CARSTEIN HOLMEDAL19.555.571812.272457.667
468. PEDER JOHS FLATEBØ19.544.880513.598357.439
469. EVY GREVE19.465.871391.644320.753
470. ODDMUND KVALHEIM19.456.766969.772470.524
471. MARIANNE THUNES19.449.56639.717199.667
472. TROND OPHEIM19.438.8071.032.602532.501
473. MAY BRITT SKARVELAND19.417.821677.372479.807
474. MAGNE KONRAD BOLSTAD19.411.957934.745460.884
475. LILLI HENRIETTE JEBSEN19.351.499630.543376.610
476. ØYVIND BJØRN FOSSØY19.325.07415.359.0506.465.691
477. ATLE SCHAU19.263.298289.916247.767
478. GEIR OVE ØYBOST19.262.483774.156457.240
479. MAREN DJUVE19.252.23935.505146.018
480. PER GUNNAR STRØMBERG RASMUSSEN19.252.126867.571631.250
481. SISSI GEELMUYDEN MAGNUS19.251.058861.864437.975
482. EVA KARIN JANSEN19.177.5881.095.344502.542
483. AUDUN FRØNSDAL19.164.847287.297265.928
484. ANDERS UTKILEN19.136.791129.887185.694
485. ANNE GRETE TORVESTAD19.107.6431.142.124541.289
486. BERNT CHRISTIAN VEDELER19.062.1221.679.937742.160
487. PAAL MARTENS19.055.6120196.425
488. WENCHE KJØLÅS19.053.3693.232.4851.461.413
489. ARNO VIGMOSTAD19.038.2031.258.936699.310
490. EDGARD LISETH19.036.8621.764.733917.184
491. NILS-PETTER HALVORSEN18.983.5835.501.5122.832.834
492. RUNE JOHANNESSEN18.961.441757.558480.035
493. ROLF NESS18.955.2260156.773
494. GUNNAR GREVE18.915.3211.897.647830.793
495. ANDERS BUVIK18.903.296740.227586.246
496. GEIR LID18.900.873668.194462.302
497. ODD INGE OLSEN18.831.783503.766381.830
498. JENS MARTIN FOTLAND18.814.395546.727371.580
499. RUNE TVEDT18.803.1843.642.4121.477.671
500. TROND HELLAND18.802.394620.741438.996
501. WENCHE TORVESTAD18.770.1531.094.821517.574
502. HJALMAR HANSEN18.766.6272.561.899934.352
503. PEDER BØRGE TORSVIK18.758.258650.311447.415
504. GEIR NORDAHL-PEDERSEN18.723.4411.500.259840.890
505. STEN TERJE ØSTERVOLD18.671.754188.221270.524
506. TROND SANDVEN18.624.759436.909410.927
507. ALVIN ODD GULLAKSEN18.610.6541.115.166704.261
508. INGA JACOBSEN VAKSDAL18.598.096313.728300.449
509. GEIR LASSE KJERSEM18.582.2410189.355
510. ODDVAR MAGNE FLATEBØ18.470.014147.377174.913
511. BJØRN JUUHL18.461.4692.551.825903.684
512. ATLE SYLVARNES18.447.297750.978520.230
513. BERIT CARINA HENRIKSEN18.405.636550.149362.911
514. METTE RIIS ELLINGSEN18.394.4021.182.136564.439
515. GEIR INSTANES18.387.6681.258.265727.249
516. ODDVAR TVEDT18.381.1991.540.215617.872
517. BERIT KARIN SLETHAUG18.362.511314.540276.055
518. HANS OSKAR VIKSE18.329.072765.607462.206
519. KNUT INGE ØSTERVOLD18.322.896274.845275.049
520. ESTHER MØLSTAD18.320.5151.195.747526.749
521. ROLF OEHME18.308.704246.638229.442
522. ESPEN MIKALSEN18.300.342775.686527.054
523. MAGNE HOPE18.290.305986.951525.777
524. BÅRD JEBSEN18.275.813359.710281.449
525. JAN HÅKON KVAMSDAL18.201.3481.961.831764.077
526. KNUT GISLE TØNDER18.174.167777.822499.476
527. ELIN TORVESTAD18.168.8761.330.830594.358
528. NILS TORE KLOCK18.161.743800.344466.304
529. HJALMAR FREDRIK BERLE DAHL18.147.609812.002414.435
530. CHRISTOPHER BRUN18.125.0871.780.650687.073
531. ARNE NORVALD ANDREASSEN18.080.5411.236.193714.293
532. CHRISTOPHER BLOM18.067.002677.647382.817
533. JONNY GARVIK18.052.1661.715.816805.501
534. HANS CHRISTIAN CLAUSSEN18.039.6930136.318
535. EINAR ELISÆUS ENGELSEN18.031.9951.465.936601.026
536. VIBEKE HALDIS HELEN AASE18.028.3440189.851
537. ROLF HENRIKSEN18.026.043754.472416.373
538. JONNY HESTHAMMER17.999.7851.617.811910.077
539. HARALD MOWINCKEL TROYE17.995.5951.195.473674.017
540. MERETE SOLBERG17.990.15993.470220.747
541. JANNIKKE HANNEVIK17.969.093469.330343.558
542. BERNT HELGE TORKILDSEN17.966.689960.569624.175
543. FINN ULRIK KVALHEIM17.965.9921.093.011569.272
544. CARL PLATOU ELLINGSEN17.953.225914.597552.200
545. OLAF HARALD FURRE17.951.2760142.563
546. EINAR REIKVAM17.894.8558.127.5422.515.156
547. TORLEIF LILLEÅS17.892.4764.416.4041.583.493
548. ELISABETH TVEIT17.889.5491.008.587467.477
549. BÅRD LYSSAND17.883.712748.776455.846
550. BERTIL OVE SKEIE17.875.086958.578465.135
551. GØRLIN ELISABETH BOYE17.872.422918.031473.987
552. ERIK WIIK OEHME17.864.960306.116314.897
553. VIDAR RAUGSTAD17.856.9081.841.7841.019.613
554. WENCHE ENGELSEN17.844.8711.650.242692.395
555. LARS FREDRIK FRØNSDAL JØRGENSEN17.844.610627.595461.999
556. ANNELISE THORBJØRNSEN17.809.008358.955303.901
557. VIDAR KLEPSVIK17.781.0931.027.697525.737
558. TOVE LIND17.717.2021.864.901964.583
559. HÅKON SIGBJØRN SKORPEN17.709.418974.142558.411
560. EJLER GLINSVAD17.629.3241.445.896639.394
561. RONNY HATTELAND17.627.760451.978310.654
562. JOHN DJØNNE17.606.0072.482.804917.239
563. KARSTEN MOHOLT17.580.7571.625.109731.129
564. KNUT IVAR JACOBSEN17.560.0451.041.680643.388
565. NINA SANDE17.474.820735.122438.666
566. DAG STEINFELD17.468.4388.137.5572.653.372
567. BJØRN FJELLHAUG17.442.7733.962.5551.404.000
568. THOR SOLBERG17.432.760407.104320.555
569. PER JOHANNESSEN17.429.0452.025.332757.767
570. TOR JOHAN SKAKSTAD17.393.6981.903.825904.584
571. SJUR VESTRHEIM17.335.468708.905391.459
572. GEIRMUND STORAAS17.323.136992.698461.656
573. RUNE FLATABØ17.264.0701.964.185858.191
574. RUNE VIDAR GARVIK17.263.8761.612.129796.214
575. JAN TERJE FOSSE17.171.619643.949399.663
576. ØYVIND TEIGE17.169.818342.863298.599
577. TOR HARALD NÆVDAL17.156.2401.696.847707.856
578. JORUNN MARGRETHE CLAUSSEN17.128.3740140.665
579. JAN TVILDE17.104.7911.518.343639.443
580. KJELL PEDERSEN17.097.924681.877597.854
581. TORE GJESDAHL17.076.0349.620.5733.082.813
582. RAGNAR BORUD MØLSTAD17.022.4571.271.178555.044
583. ARNE CHRISTIAN CHRISTIANSEN17.004.9271.109.536511.191
584. TORE DANBOLT16.986.18415.959.0044.643.809
585. FRODE NOSS16.948.3665.862.5731.935.297
586. OVE NORDAHL-PEDERSEN16.937.0783.525.3561.176.823
587. MARIANNE MOWINCKEL16.888.001839.960528.024
588. JENS AUGUST IVERSEN16.872.4581.144.997497.586
589. EIVIND BRAATHEN16.825.7192.775.1041.047.020
590. INGER PERNY KYRKJEBØ WICKMANN16.818.687940.411464.088
591. MAGNE SKURTVEIT16.807.6051.490.570627.980
592. KAARE RØSSTAD16.799.3571.070.583475.051
593. JARL JOHNSON16.790.2731.445.847628.820
594. JO-ANN REUTERDAHL MIETLE16.711.7032.417.900859.498
595. KJETIL KLEPSVIK16.700.632379.321348.259
596. JON KRISTIAN FAALAND16.676.327766.491419.565
597. INGRID HØGH16.670.9561.559.637645.569
598. ARVID ABRAHAMSEN16.646.2030157.922
599. FREDRIK TØNJUM16.624.415595.733364.829
600. ANDREAS GRIMELUND16.619.1761.090.124756.702
601. TROND LEKVEN16.608.407785.040495.971
602. BJØRN JOHNNY VÅGENES16.607.8113.939.0651.316.631
603. ALMA SOLBERG16.569.988721.443382.494
604. HARALD ANTON AASE16.568.482838.085426.277
605. GRETHE CECILIE NISTAD SAMSONSEN16.515.42398.640213.557
606. ARNE JOHAN WIEDERSTRØM16.508.7131.740.520767.400
607. ELIN INGEBORG KLØVE16.490.96019.014.1625.495.116
608. RIGMOR UTNE16.489.400764.000381.502
609. PER CHRISTOPHER KAHRS16.426.2421.197.474502.357
610. BJØRN STEEN16.408.093798.313421.794
611. JAN JØRGEN GARMANN16.361.9311.311.709539.861
612. OLA AMANDUS OLSEN16.335.03112.046.5533.660.878
613. REIDAR PETTERSEN16.295.156259.084240.369
614. ARNE RØYNSTRAND16.253.5453.858.3421.417.049
615. HARALD BERGESEN16.250.271673.056338.424
616. JAN ÅGE LANGELAND16.242.6101.604.530940.473
617. HANS INGE NILSEN16.214.185737.036408.447
618. EIVIND SÆLEN16.211.5061.138.376649.424
619. HILDEGUN TVEIT16.201.4943.777.8241.302.685
620. SVEIN AKSEL SØVIK16.200.5221.345.195703.940
621. HANS LJUSTVEDT16.195.0900121.561
622. JAN-VIDAR KAVLI NORDSTRAND16.156.7491.787.936963.993
623. ESPEN LYSSAND16.129.238673.827413.847
624. SVERRE WILHELM BUGGE RASMUSSEN16.083.208485.424297.279
625. KJETIL LIEN16.077.8370301.510
626. ASLAUG LØNSETHAGEN16.050.729728.049376.174
627. STIG ARVE LARSEN15.995.4334.640.3271.563.940
628. SIGBJØRN TYSSE15.991.2503.133.3091.180.101
629. HARALD FLATEBØ15.963.8021.501.076587.235
630. OLAV S LID15.919.072604.571403.799
631. LAILA HAALAND15.916.692274.138243.211
632. TORUNN BOTHILDE ØKLAND15.914.7550119.318
633. HELGE LUNDEFARET15.872.237799.075540.830
634. ØYSTEIN FLATEBØ15.834.278583.564322.467
635. BJØRN BØE15.787.5952.031.493732.412
636. MIKKEL OLAI VASSNES15.760.893309.788243.044
637. LARS MAGNE BYSHEIM15.741.055824.361437.357
638. TORBJØRN HERMANRUD15.712.9491.385.252588.714
639. JANNE VANGEN SOLHEIM15.712.4411.813.270837.644
640. ROAR TEIGE15.696.1452.780.0831.016.748
641. TROND SOLBERG15.672.350587.219363.521
642. OVE GJERSTAD15.641.832833.376547.203
643. THORROLF TROYE FREDRIKSEN15.626.3312.036.612849.747
644. ODD EIRIK HAALAND15.618.2651.321.939662.194
645. GUNNAR FRØLAND15.604.8604.607.4431.519.507
646. ANDERS MAGNE TARANGER15.590.8291.022.806578.121
647. BRITT MOHOLT15.577.977741.485390.653
648. JANECKE FRØNSDAL JØRGENSEN15.559.009518.419413.478
649. TERJE DANIEL STORENG15.534.9135.877.2052.744.272
650. ARNE TEIGLAND15.532.5391.740.937887.434
651. ELIN ENGELSEN MOBERG15.529.6071.436.841602.446
652. ANNE NORDAHL-PEDERSEN15.515.2293.301.3701.077.943
653. SVEINUNG DALSEIDE15.493.32547.227115.947
654. KJELL SIGMUND KVALVIK15.492.112605.400383.322
655. KARI KJØDE15.491.3251.027.445502.308
656. REIDUN ANN EGGESBØ15.464.385252.871258.535
657. KJELL OLAV HAUGLAND15.462.8971.012.287606.307
658. KJELLAUG KVÅLE15.453.214506.492318.696
659. CHRISTINE KAHRS15.426.1041.657.418728.791
660. ERIK ANDREAS LARSEN15.409.5461.054.962523.988
661. REIDAR ANDREAS MADSEN15.395.185589.436338.781
662. KIRSTEN NEVERDAL15.358.885955.674393.342
663. RONALD MARØY15.336.0362.853.1421.014.277
664. GEORG FALCK15.323.9371.030.031472.979
665. ROALD STOKKE15.302.617633.764383.989
666. KARSTEN SOLBERG15.286.2352.804.8431.072.067
667. RUNE STOCKMANN15.285.029733.729409.771
668. BJARTE KVÅLE15.271.3611.032.399461.930
669. PER KYTE15.238.780736.461428.701
670. EIRIK LOTHE15.225.617439.782315.298
671. HANS PETTER EIKELAND15.225.5422.824.8821.201.519
672. HEIDI LEIKVOLL15.206.914358.341250.851
673. ERLING JARLE SEVERINSEN15.189.568675.322341.115
674. ASTRI INGA KAMSVÅG15.179.148924.180444.026
675. BRIT IREN TVEIT15.170.6683.415.6001.139.027
676. ROLF HENNING KOLDAL15.159.671401.848331.037
677. EINAR GUDMUND ENGELSEN15.158.9291.734.505740.244
678. CHRISTIAN PETTER BARTZ-JOHANNESSEN15.150.681810.239494.724
679. HALDIS HENRIETTE DAVANGER15.138.5421.039.697438.622
680. ERIK FERDINAND VEDELER15.138.433709.528349.939
681. RUNE LEIKVOLL15.132.875737.455473.645
682. REIDAR JØSOK15.109.2901.086.936518.831
683. WENCHE MARGRETHE TELLEFSEN15.097.495551.755305.517
684. GUNNAR ARTHUR ALGRØY14.998.797702.615489.810
685. HARALD LEKVEN14.991.964776.360359.094
686. ROLF BASTIAN LANGLO14.991.033375.473281.077
687. HALLSTEIN GULDBRANDSØY14.939.722349.407236.534
688. BERNT THEODOR WALTHER14.928.314638.734439.226
689. ESTHER RIEBER ARNESEN14.922.803825.082385.545
690. NILS LEONHARD ATTERÅS14.910.521281.170230.395
691. NILS BØNES14.902.927502.997290.876
692. TORLEIV ISDAHL NILSEN14.901.153408.081265.970
693. BJØRN HALDORSEN14.893.731168.101182.828
694. GUN BERIT LOSNEDAL14.893.5301.758.429667.821
695. BJARTE HUSUM14.856.271943.062453.965
696. ROGER MJÅTVEIT14.834.144939.990455.958
697. RUNE MJELDE BLOMBERG14.811.2821.207.918549.372
698. ARNE BJERK14.789.532444.370361.149
699. TORE SKJENSVOLD14.762.8861.818.288657.468
700. INGER ALNÆS GREVE-ISDAHL14.761.288408.949334.984
701. ERIC TORD GULLESTAD14.748.976951.912501.856
702. MICHAEL CHARLES HODGE14.743.0441.080.786628.386
703. JOSTEIN VINDENES14.723.407822.761407.765
704. HELGE SANDVIK14.721.521511.261350.479
705. EINAR SKREIEN14.720.934465.525329.965
706. ELIN MERETE IDEN14.719.227659.025351.761
707. NINA LEIKVOLL14.708.599513.661334.982
708. FINN KINSERDAL14.705.7561.866.690828.656
709. KENNETH HAUKELAND14.681.9681.114.513587.359
710. DAG HANDELAND14.674.054388.476282.095
711. PER MÜLLER14.664.541978.180534.492
712. TERJE SLETTEN-HANSEN14.631.74850.364116.889
713. STIG OLE MADSEN14.600.601509.733345.219
714. TERJE LANDRO14.599.8171.229.089556.357
715. REIDAR VINDENES14.559.472366.358294.306
716. BJARTE FLEM14.538.7101.438.421681.973
717. MARIT MØGSTER14.484.822219.169231.220
718. OLE ANDRE HAUGLAND14.444.672319.152289.846
719. ALFRED GEORG KVAMME14.443.8191.325.084546.267
720. PÅL MATTIS MATHISEN14.410.489396.587280.672
721. LENA DORTHEA ØKLAND14.376.454168107.012
722. CHARLOTTE ØKLAND14.320.28912.409107.281
723. SIGBJØRN BIRKELAND14.317.089759.521367.133
724. JOHN ANTHONY HOWELL14.285.7621.281.956733.100
725. JOHAN VON ZINKE PEDERSEN14.282.642522.962292.631
726. ERLEND INNSET14.280.002250.527226.185
727. ANNE WANG-ANDERSEN14.277.9881.898.241696.883
728. KRISTI ANE KLEPSVIK14.277.53836.643115.820
729. MAGDALEN VÅGE KLEPSVIK14.277.3911.751106.219
730. TOMM INGE BAKKE14.269.1501.037.439442.067
731. RAGNAR BRIGTSEN14.260.269764.498379.698
732. OLE KÅRE STRAUME14.254.012286.593223.017
733. ØYVIND GUNNAR HOLSEN14.231.6525.501.8421.742.866
734. ANNE TONE FÆRØY BØE14.228.084288.075252.742
735. TORE HÅKON RIPLE14.226.782931.277435.591
736. ANNE GRETE TVEIT14.215.2483.131.3291.034.342
737. BJØRN KRISTIAN PAULSEN14.204.3631.140.447468.523
738. NILS KORTEN14.201.3634.158.5401.790.817
739. DAG ARNE WILLGOHS14.187.211799.326363.210
740. ROLF ELIASSEN14.181.704614.601301.755
741. ELI JOHANNA VEVLE14.177.73284.970165.400
742. KRISTIAN KLEPSVIK14.177.140142.973143.093
743. KJELL PER ERVIK14.174.2043.063.2891.095.353
744. OLE KRISTOFFER PAULSEN14.167.1291.513.009940.841
745. ODDVAR LEIV HOLMEDAL14.126.362160.603209.436
746. LARS MAGNE HALLERAKER14.115.221593.832344.493
747. ELSE MARIE PAASCHE GIOMI14.115.114466.120275.204
748. ROALD SEKKINGSTAD14.086.3211.367.351728.663
749. LEIF MOBERG14.060.152345.578278.232
750. NILS ANDRE TARANGER14.053.635717.019412.553
751. TINA AASE14.049.008125.907139.747
752. PER-ATLE TELLNES14.044.8991.206.532673.442
753. RAGNHILD JØRS14.007.376676.976330.321
754. JOHANNES BLOMDAL14.000.398626.746328.566
755. EDVARD JOHAN ANDERSEN13.974.908752.359354.274
756. ASGEIR MAGNE REMØ13.965.872696.909427.375
757. HARALD TARANGER13.965.320967.835514.197
758. SVERRE OLSEN13.947.7241.171.440581.140
759. SVEINUNG ØKLAND13.894.597583.968402.441
760. JARLE SOGNNES13.888.721633.533384.351
761. ØYVIND HAGEN13.858.364669.138522.878
762. RAGNVALD FAUSKANGER13.853.8711.739.366629.153
763. INGMAR CHRISTOPHER SANDVIK13.833.1571.369.822622.903
764. MARIE LØKELAND LERØY13.816.909751.775347.375
765. JENS CHRISTIAN BRUN13.804.670686.513362.671
766. ANNE DORTHEA HALDORSEN13.796.33546.946104.638
767. JAN JACOBSEN13.762.768852.691402.355
768. CHRISTINA BECKMANN MINDE13.752.85212.965.3593.785.669
769. OVE ANDRE SOGNNES13.741.104571.917370.523
770. JAN ARVID JENSEN13.711.8453.021.9281.200.905
771. KARI SØRLI13.690.672757.558348.681
772. ATLE HALVORSEN13.684.3190118.160
773. GUNNAR GULBRANDSØY13.680.3081.420.939593.361
774. KARSTEIN RØD13.639.4881.584.333846.559
775. SIGRUN SVENDAL13.630.753709.566340.649
776. ERLING JUST JOHNSEN13.608.519281.613208.708
777. MARIA ANNETTE MELLUM13.599.258417.990240.644
778. HELJE MORK-KNUDSEN13.573.899901.514423.840
779. NINA FRIELE EIDE13.541.647149.628172.037
780. INGVILD KLEPSVIK13.515.162392.385286.966
781. WILLFRED WAAGE13.510.810395.049274.665
782. ERIK FLEISCHER TØNJUM13.456.027644.612345.282
783. JOHANNES MALVIN EIDE13.424.9311.108.744470.602
784. FINN ATLE HALDORSEN13.417.181964.375584.941
785. ANNE-LILL OEHME13.411.450300.435239.305
786. SVEIN OLAF HANSEN13.401.0641.203.394554.378
787. LEIF TRYGVE NILSEN13.396.3953.442.9271.303.035
788. ØRJAN TVEIT13.392.8313.194.4041.033.657
789. HANS AARAAS13.380.266604.553328.764
790. ANNLAUG MØGSTER MIKALSEN13.370.300793.482356.856
791. OVE ALEXANDER HELLEN13.370.0292.412.681813.174
792. KNUD LORENTZEN13.369.2549.630.8253.053.058
793. FRED MORTEN SOLBERG13.368.879592.028410.770
794. TERJE DAAE13.367.6340142.888
795. TRYGVE HOLMEFJORD13.333.763795.469365.213
796. SVEIN ØVREBØ13.306.8142.975.744987.631
797. CECILIE CLAUSSEN ELDØY13.282.399230.986192.053
798. BJØRG JOHANNA VIK13.264.949674.730325.308
799. DIDRIK AUGUST FRIELE FAYE13.262.550996.154511.954
800. HÅKON D Y SANDVEN13.231.117606.212317.076
801. KENNETH MALVIN ØSTREM TVEIT13.227.5593.420.2301.327.449
802. TORE BEKKEN13.218.841280.330245.949
803. KENNETH HAUGLAND13.214.062231.127215.977
804. HELGE TVEIT13.211.465727.830360.804
805. ØYVIND JENSEN13.210.6941.366.207711.334
806. OLAF STOLTZ CHRISTOPHERSEN13.188.1571.167.640550.165
807. OLE ØSTENSEN13.169.489696.259405.784
808. ARNE BOGNØY13.163.6401.291.843660.757
809. JAN BOLSTAD13.147.606972.176436.493
810. AUDUN RASMUSSEN13.128.811099.322
811. GEORGE-HARALD SUTTON LERØY13.038.07928.733.7488.340.987
812. EGIL HENRIK OLSEN13.028.5971.174.497578.980
813. TIRIL FLATMO JANBU13.021.407758.996340.646
814. JAN OSLAND13.016.281468.907276.539
815. BJØRN DØSEN13.010.931675.000422.016
816. STEIN WIKHOLM12.999.034744.059376.538
817. JAN JOHANNESSEN12.993.571715.768381.159
818. JOSTEIN TVEIT12.973.572738.539437.151
819. GEIRMUND ENGEVIK12.972.868535.219318.413
820. SIGRID HILLERN HANSSEN KALAND12.969.4431.153.835491.281
821. INGER LISE ØSTERVOLD12.965.8591.848.177757.326
822. THOR VOLL MATHIESEN12.957.0121.681.526726.352
823. TOM NORDNES12.939.588140.304178.328
824. GUNNAR NILS LARSEN12.931.057719.551390.453
825. LAILA IRENE BIRKELAND12.928.5212.868.284928.727
826. BERNT ARNE EIDESVIK12.925.743371.151230.017
827. IVAR TARANGER12.909.466978.863544.483
828. TONE LISBETH TEIGLAND12.896.974272.425203.038
829. JOHN ERNST EINARSEN12.888.3121.865.018775.973
830. TORD EIRIK LARSEN12.840.2852.027.017749.008
831. KJELL ÅGE KRISTENSEN12.838.2470101.554
832. PER HUMMERVOLL12.829.4102.681.9011.034.191
833. TONE JOHANNESSEN LEPSØE12.811.871111.616153.679
834. ERIK HAUGLAND12.811.652137.015144.577
835. NINA HELENE JOHANNESSEN KLEMP12.794.3012.946.088998.678
836. LIV FREDRIKKE ANDERSSEN12.791.748673.035392.608
837. BIRGIT NISTAD12.775.57728.848205.655
838. FRODE ØVERLI12.771.2391.787.412783.981
839. JOHAN FREDERIK MOWINCKEL12.742.0181.175.185524.655
840. OTTAR HUMMELSUND12.740.594905.987434.466
841. STEIN ERIK HANSEN12.724.1231.198.186509.309
842. KÅRE BJORØY12.691.265433.441295.511
843. PER TEFRE12.689.9892.866.704930.661
844. FINN ERIK LØVDAL12.684.0431.188.413552.524
845. MARNY ANNE GRØNNEVIK12.638.883231.631215.098
846. ARNE TVEDT12.628.051861.156433.658
847. TOR SALTVOLD12.622.2771.943.3771.041.805
848. INGVILD HAUGLAND12.620.593273.491232.563
849. LARS HALDOR MØGSTER HALDORSEN12.593.748513.999331.913
850. TOM KJØDE12.591.561270.972223.574
851. INGER AUGUSTA FOLDRUP12.585.972093.653
852. PER EYSTEIN LØNNING12.572.5431.707.431867.133
853. ØIVIND JOHAN WANGSHOLM12.535.530375.137230.560
854. TERJE KRISTIAN STORHAUG12.535.3481.267.540518.714
855. AGNETHE LUDE SANDE12.515.719743.015349.084
856. INGUNN BOGNØY12.512.499604.691298.924
857. MARI-ANN ØKLAND12.498.411095.991
858. TROND LASSE TOPPE12.486.673128.209116.914
859. MAGNUS AASE12.474.39165.074104.644
860. INGRID JOHANNESSEN12.469.0891.198.168489.176
861. KARL-AAGE TVEDT12.466.696519.717373.315
862. METTE CECILIE GREVE12.461.415832.899424.426
863. HELGA THORSHEIM12.439.6570177.067
864. GEIR INGE LUNDE12.390.6007.153.0633.641.709
865. ANNE GINA HØVIK12.389.0931.440119.954
866. JAN ERLING DAHL-MICHELSEN12.384.0871.205.201465.219
867. TERJE LØNNE12.379.0171.539.103686.447
868. HÅKON KRISTIAN TOMBRE12.372.1401.155.943513.945
869. OLE JACOB TARALDSET12.335.51368.994177.171
870. OLAV REVHEIM12.329.6565.499.2302.560.337
871. MAGNAR AALAND12.327.6182.443.8621.002.438
872. AGNETE MAGNUS12.299.847326.974208.565
873. EILIF JOHAN BJØRGE12.295.8521.005.571498.629
874. NILS OVE SÆLE12.278.296757.105433.244
875. DAG HEINE KLEPSVIK12.273.693451.456334.069
876. GERHARD LUND-FURNES12.269.1737.357.6792.269.964
877. STIAN AKSELSEN VANGEN12.267.016859.776373.024
878. JACOB NEUMANN12.259.707679.161323.242
879. EIVIND KÅRE LUNDE12.259.0661.602.030779.007
880. RONALD TUFT12.240.8301.688.656614.366
881. EINAR VINDENES12.232.715195.670173.703
882. JAN ALLERS12.217.9151.138.456481.717
883. AGNAR KNUTSEN12.182.1821.747.898685.127
884. BERNT DANIEL ODFJELL12.180.0761.368.672590.900
885. ASLAUG ELISABETH LILLEBØE12.178.381759.587348.112
886. VIDAR DAGESTAD12.175.769617.657361.929
887. TRINE TEIGLAND12.162.70834.95294.490
888. TOR ARNESEN12.155.1621.160.079451.653
889. ROALD DØRMÆNEN12.145.0542.889.119981.598
890. ALF MARTIN WAAGE12.102.332186.067148.854
891. JON KJOSÅS12.090.488635.264342.969
892. PER GUNNAR ONA12.029.458691.988360.550
893. ODD MAGNE STRAND12.027.9351.821.956893.084
894. RAGNA SOFIE RIEBER12.023.413101.128141.820
895. INGA LISE LIEN MOLDESTAD12.017.5242.107.1931.038.028
896. LEIF OVE ANDSNES11.977.6035.820.2751.899.622
897. MARTE WOLLAN11.973.43294087.787
898. RITA KARIN SÆLENSMINDE11.967.537956.303383.571
899. BJØRN JOHANSSEN11.963.3541.089.942427.344
900. GEORG ROKSTAD11.953.341440.592305.083
901. WENCHE GRIEG11.927.330897.324370.672
902. GEORG MAGNUS LOKØY11.925.038794.031386.633
903. JAN INGVE GRØNNEVIK11.924.862618.606376.114
904. LIV AASE11.920.793167.859164.753
905. AUD MARIE DØSEN ASKVIK11.910.964728.513319.098
906. EGIL NORMANN AUSTBØ11.906.2951.087.761438.910
907. STINE WOLLAN11.902.1693987.217
908. TERJE HAGENES11.880.274879.523424.916
909. ASGAUT NESS11.878.439851.590352.528
910. LIV KRISTIN HOLMEFJORD11.871.344938.553512.273
911. SEVERIN OLIVER SIVERTSEN11.868.31213.770.8614.006.595
912. ROAR LANGLI11.862.843602.175382.386
913. LEIV ALSAKER11.857.702931.601375.690
914. ØYSTEIN GISMERVIK11.847.1383.009.1931.134.741
915. HARALD ØSTERVOLD11.829.250999.004545.840
916. BJØRNAR GARLID11.814.967770.963356.718
917. JAHN OTTO GULLESTAD11.803.804842.517449.870
918. KURT OTTO HAMRE11.793.450109.291116.454
919. RAGNAR AASE11.781.1463.075.1601.135.945
920. INGER JOHANNA MAGNUS11.754.745407.563234.335
921. JARLE KÅRE VINDENES11.750.5571.289.388636.238
922. BJØRN JOHAN SJAASTAD11.747.32410.737.1825.166.284
923. TERJE HELLAND11.702.552413.405234.111
924. MAGNE NESS11.698.990831.485351.199
925. LYDER MEYER HIIS BERGH11.691.325085.531
926. ROGER JØRGENSEN11.689.009851.386468.595
927. JANNE KLEPSVIK11.683.9383.21096.771
928. TORBJØRN VEDÅ11.680.987731.198458.833
929. INGER SANDVIK JÆGER11.661.496498.439269.945
930. GUNNAR JAN FJELDBERG11.653.637930.653451.227
931. JAN INGE SIVERTSEN11.646.741416.066274.286
932. SUSANNE TOLLEFSEN11.643.311642.051289.743
933. IVAR BERLAND11.634.064492.584291.520
934. TOR WILLGOHS KNUDSEN11.622.2961.527.908674.268
935. INA LERØY11.614.429752.402323.323
936. ERIK ANDERSEN11.609.8951.742.993748.274
937. ROY AUDUN AGASØSTER11.602.413151.628254.472
938. GEORGE OEHME11.598.6221.068.155472.759
939. ASMUND RUNE FREDHEIM11.558.4741.465.664584.931
940. KÅRE JOHAN LIEN11.515.804915.051389.731
941. ATLE JOHANNESSEN11.510.132798.702437.258
942. ERIK MAGNE RENNEDAL11.506.7512.022.934804.330
943. GUTTORM SCHJELDERUP11.505.6292.564.6761.144.261
944. HASSAN EL FAKIRI11.503.7322.193.0771.127.344
945. TORGUNN HEGLAND LAURITZEN11.485.844417.826271.605
946. KNUT INGE SVENSDAL11.461.8201.259.779570.619
947. TOM SØFTELAND11.461.5824.005.9801.834.150
948. KAARE LØVVIG11.456.1911.097.799439.775
949. KAREN ANNE ISACHSEN11.436.91314.499.6914.235.141
950. HARRY ANDREAS ULVATN11.434.927969.102387.522
951. EDUARD ØRJAN EIKELAND11.434.0441.881.863734.856
952. ROLF BAUGE11.429.46285.662134.601
953. PAUL MIKAEL JEBSEN11.428.760931.090444.550
954. SIGMUND WILHELM JUVIK11.423.43414.569.3766.218.780
955. JAN GISMERVIK11.414.2975.286.9781.627.909
956. ISOBEL ROBERTSON JOHANNESSEN11.409.796973.697391.832
957. AGNAR JOHANSEN11.402.3591.036.574385.871
958. BJØRN KRISTIAN SIMONSEN11.380.2871.303.619523.780
959. CHRISTIAN JØRS11.368.534731.466387.563
960. MADS JØRGEN H MADSEN11.366.568925.645360.009
961. FREDRIK HERMAN FLADMARK11.363.8391.117.289449.478
962. JAN FREDRIK FLEISCHER TØNJUM11.362.100173.343166.486
963. HAAVARD CHRISTOFFER RØHR VESTRHEIM11.358.622997.915394.171
964. BODIL BIRKELAND11.347.8785.741.2771.735.853
965. MARTIN ANDRESEN11.286.9265.300.3872.767.455
966. HARALD VALVED11.284.344860.156470.766
967. HÅKON BØRGE RONG11.272.688496.381302.516
968. NILS MARTIN STEIEN AXE11.270.8032.721.1581.275.958
969. SVEIN LAASTAD11.264.823518.947281.140
970. JAN LINGJERDE11.258.922466.828238.240
971. JOHAN THOMAS THUNES11.258.1561.110.732457.076
972. KÅRE JUVIK11.232.487567.120309.643
973. KARI SANDVIK LUND11.231.396762.225352.960
974. ERIK KNUDSER11.221.6411.089.812508.454
975. HANS MARTIN BRANDTUN11.211.856969.826527.863
976. KJELL LUDVIG SELLEVOLD11.206.341904.782377.396
977. BENEDICTE TORVESTAD11.199.963889.441392.584
978. KJELL SOLBERG11.184.151763.897366.599
979. KÅRE BOGNØY11.163.5842.771.522923.879
980. JOHANNES NÆVDAL11.158.7463.303.7951.037.275
981. RUNE BRAKSTAD11.139.3091.577.128643.032
982. ODA MATHILDE ONARHEIM11.132.81264.27388.180
983. TOR HELGE KLUNGLAND11.129.732549.712335.089
984. KJELL SYLVARNES11.123.0891.441.992635.385
985. VALGJERD HELENE NISTAD11.106.157163.764152.914
986. BIRGER JOHNSEN11.095.837736.455319.405
987. PER HENRIK GILLESVIK11.091.9765.164.2932.594.535
988. THOR JOSTEIN JACOBSEN11.087.4601.090.500586.568
989. FRANK ARILD SÆLEN11.078.875331.861218.401
990. ARNE MOHN-OLSEN11.071.926749.510404.752
991. ÅSMUND NORDVIK11.065.211727.081316.326
992. GEIR AGASØSTER11.060.558956.801529.081
993. ELISABETH BRUN11.045.785563.364304.376
994. DAGFINN HERADSTVEIT11.035.7987.506.6952.496.672
995. ASTRI GUDRUN GREVE11.006.273286.845179.985
996. VIKTOR AASE10.991.386460.746240.746
997. RUNE HELLAND10.982.467349.875253.232
998. METTE MARTENS10.953.294821.978353.449
999. ARILD ROAR RASMUSSEN10.951.867847.122404.361
1000. TOR ANDERSEN10.944.420537.919265.994
Publisert

Les mer om dette temaet

  1. Wärtsilä kjøper Vik-Sandvik

  2. Bergens 1000 rikeste

  3. Seks av ti vil ha høy skatt

  1. Skatter og avgifter
BT anbefaler

– Det har vært tøft for oss både fysisk og psykisk

Fortsatt står ettersendt bagasje stablet oppå hverandre på Flesland.

LES SAKEN