Landets 1000 rikeste

Trond Mohn på 5. plass. Se hvem som er rikest i landet.

  • Jan Stian Vold
Publisert Publisert
icon
Denne artikkelen er over 12 år gammel

Tobakksarving Johan Henrik Andresen tar tilbake plassen som Norges rikeste mann og skyver forretningsmannen Kjell Inge Røkke ned på andreplass på formueslisten.

Andresen hadde ifølge skattelistene som ble lagt fram natt til onsdag, en ligningsformue på 10,5 milliarder kroner, mens Røkke måtte se sin formue skrumpe fra litt over 10 milliarder i fjor til 8,5 milliarder kroner i år, skriver VG Nett.

Les også

Disse tjente mest

Tredjemann på formueslisten er hotellkonge Olav Thon, som står oppført med en ligningsformue på 4,9 milliarder kroner.

Tallene fra Skatteetaten viser at Røkke står oppført med null i nettoinntekt i fjor. Andresens nettoinntekt var derimot 58 millioner kroner, og Thons 70 millioner kroner.

Andresen bidro med over 125 millioner kroner til fellesskapet, mens Røkkes bidrag var 65 millioner kroner og Thons utlignede skatt var 64 millioner kroner, ifølge TV 2s gjennomgang av skattelistene. (©NTB)

Tips: Ctrl + F om du søker etter spesielle navn i listen.

NAVN FORMUE INNTEKT SKATT
1. JOHAN HENRIK ANDRESEN10.557.362.10458.057.997125.329.436
2. KJELL INGE RØKKE8.153.136.532065.340.350
3. OLAV THON4.976.907.67270.483.35764.171.490
4. ARNE HURUM4.615.765.886143.94036.952.785
5. TROND MOHN2.727.213.41336.656.84440.764.175
6. RANNFRID RASMUSSEN2.472.802.67512.444.21223.251.900
7. JOHAN JOHANNSON2.413.135.24119.779.50225.023.270
8. MARGARET BOEL GARMANN2.313.111.1789.057.94321.012.851
9. EINAR FREDRIK ÅKE TINIUS NAGELL-ERICHSEN2.254.898.3003.450.88218.997.433
10. ARNE ALEXANDER WILHELMSEN2.240.056.76730.894.00732.208.438
11. SVEIN STØLE2.224.821.8464.870.11920.351.673
12. NINA CAMILLA HAGEN2.202.905.915017.615.247
13. CAROLINE MARIE HAGEN2.190.980.217017.537.757
14. CARL ERIK HAGEN2.183.692.107017.461.537
15. ØYSTEIN STRAY SPETALEN1.945.745.92263.852.88039.477.372
16. JENS DAG ULLTVEIT-MOE1.751.440.636344.76319.550.817
17. TROND HARALD KLAVENESS1.711.832.77810.313.02117.425.423
18. FREDERIK WILHELM MOHN1.636.557.154013.165.407
19. KJETIL HOLTA1.623.672.743013.014.142
20. HANS PETER JEBSEN1.558.832.70114.844.28417.242.053
21. HARALD HØEGH1.446.767.229529.58711.842.728
22. PETTER HALFDAN RUDOLF FREDRIK OLSEN1.405.233.419011.251.814
23. JOHAN JØRGEN UGLAND1.403.778.96828.548.93223.575.641
24. HANS RASMUS ASTRUP1.310.898.0285.180.94612.021.840
25. MAREN KRISTINE BONNEVIE RASMUSSEN1.307.700.0975.525.78511.984.684
26. STEIN MARIUS VARNER1.218.343.0224.160.58410.983.204
27. MORTEN SIGVAL BERGESEN1.212.959.29418.325.36218.525.649
28. ERIK CHRISTIAN MUST1.184.930.4991.710.05310.102.851
29. JOAKIM VARNER1.166.462.0063.304.75910.248.414
30. TRINE MUST1.162.714.92938.2009.299.179
31. INGE STEENSLAND1.061.909.49008.659.916
32. HELGE EIDE KNUDSEN1.039.836.6654.029.1179.451.050
33. STEIN ERIK HAGEN1.015.859.83308.289.839
34. YUHONG JIN HERMANSEN993.190.0035.774.6249.617.880
35. TOM ERIK KLAVENESS983.866.25410.069.61411.431.407
36. HJØRDIS KLUGE SMEDVIG981.385.5132.292.0808.498.133
37. TOM CHRISTOPHER STECKMEST964.227.87417.913.03313.235.883
38. PETTER ANKER STORDALEN953.895.47307.733.910
39. CHRISTEN SVEAAS947.213.04707.596.235
40. HALVOR HALVORSØN HOLTA937.350.7461.630.2637.951.233
41. THOMAS WILHELMSEN933.689.2821.648.08111.072.460
42. JON MORTEN MØLLER890.862.8462.200.1988.186.929
43. TRYGVE HEGNAR888.383.0634.857.1208.523.374
44. FELIX HENRY TSCHUDI884.713.46113.247.20210.974.789
45. OLE RASMUS MØGSTER850.578.6613.759.0768.138.663
46. PETTER VARNER849.305.5342.088.3877.446.422
47. HARALD MORÆUS-HANSSEN767.521.5936.900.7629.731.342
48. EINAR AAS761.096.87181.781.79831.255.860
49. PER GEORG BRAATHEN758.229.8076.962.3218.028.220
50. ANNE CATRINE MØLLER710.276.3621.586.7326.178.029
51. CHRISTIAN GRUNER SUNDT670.485.1791.476.2185.769.991
52. ELSE HELENE SUNDT665.272.023892.7215.553.260
53. LEIF HÜBERT653.900.0844.435.4007.821.969
54. JAN CHRISTIAN GRUNER SUNDT647.498.90005.195.287
55. HARALD MØLLER642.726.3881.800.5446.012.133
56. JAKOB HATTELAND641.596.46920.076.64412.759.315
57. EINAR JOHAN RASMUSSEN595.042.88804.881.626
58. BJARNE EGILL SKEIE591.452.38610.492.8927.689.547
59. ODD REITAN587.668.601969.1485.141.421
60. TERJE TOM HØILI566.873.03816.182.97211.003.206
61. ALF BJØRSETH563.739.52843.996.09218.635.601
62. IVAR HELGHEIM554.989.5208.724.3627.119.478
63. TONE BJØRSETH-ANDERSEN553.853.93940.591.40117.438.716
64. ERIK GUNNAR BRAATHEN552.036.7743.011.8166.032.114
65. MILLE-MARIE TRESCHOW545.266.7501.780.3745.127.295
66. KRISTINE EDLE OLSEN525.293.12717.167.67910.578.124
67. MAGNE JORDANGER522.738.74404.175.373
68. ESPEN GALTUNG DØSVIG516.544.40004.135.264
69. MENNE STEENSLAND512.234.1895.072.5265.572.390
70. ANDERS CHRISTOPHER GARMANN WILHELMSEN509.838.2334.445.8985.317.944
71. JAN BERNHARD KOLBERG507.181.56115.384.59010.095.474
72. SVERRE ANDREAS FARSTAD506.544.45504.146.572
73. TORE LIE501.628.709101.870.78034.164.782
74. CARL DIDERIK CAPPELEN500.238.6275.792.4194.472.851
75. BRIAN OLE JEPSEN499.701.940567.3925.664.375
76. FINN WILHELMSEN493.394.5048.193.1996.211.724
77. KJELL CHRISTIAN ULRICHSEN491.469.43103.969.559
78. TOR ØIVIND FJELD483.335.0153.347.2914.801.738
79. HILDE MIDTHJELL483.132.2955.390.3205.460.556
80. RUNE FREYER481.749.33514.668.3799.445.704
81. WIBECKE MARGRETE NAGELL-ERICHSEN480.467.5221.360.2754.194.861
82. KARIANNE KLAVENESS HOLMEN480.123.9552.763.8944.593.265
83. JAN HENRY FARSTAD475.397.46003.818.430
84. JULIA SMEDVIG HAGLAND474.363.75015.4933.787.817
85. KRISTINE KLAVENESS473.704.0253.383.6524.899.294
86. ELNA-KATHRINE GRIEG471.453.3241.284.1344.338.730
87. RAGNHILD KIERULF ULLTVEIT-MOE466.159.75674.4453.731.244
88. HELGE ARVID MØGSTER464.484.73317.026.94710.178.731
89. KRISTINA MADELEINE GARMANN WILHELMSEN461.105.6831.610.3884.120.876
90. GUSTAV WITZØE459.345.6955.733.4585.484.435
91. MICHAEL STEENSLAND BRUN459.079.0302.599.6524.310.635
92. AUD HENNY SKEIE458.752.7491.441.2714.118.124
93. TOVE ELISABETH KVAMMEN MIDELFART456.053.7222.152.5784.224.017
94. MELANIE TONE STEENSLAND BRUN453.740.8472.185.1354.291.307
95. ELSE KATHARINA ASTRUP PETTERØE448.648.703383.4063.681.476
96. BØRRE LOE NORDHEIM-LARSEN444.682.9025.554.4575.543.782
97. ESBEN ADOLF RIDDERVOLD436.846.3592.074.6804.047.391
98. ANDERS ENDRESON434.354.7425.173.8406.092.016
99. BORGNY EIDESVIK433.543.2391.347.4813.907.694
100. CAMILLA MARIANNE GRIEG432.527.4513.356.1994.918.638
101. JAN PETTER COLLIER430.583.64980.185.66728.331.754
102. DIDRIK ANDREAS EIDSVIG429.981.62703.472.160
103. FRIDTJOF HENRIK LORENTZEN428.334.49220.158.74610.430.555
104. TRYM SKEIE427.383.463561.7203.640.539
105. AGNES ELISABETH ASTRUP MELLBYE427.336.011194.9603.463.234
106. SEVERIN SKAUGEN423.901.610635.2323.551.589
107. JOHAN BERNHARD UGLAND423.227.61104.647.097
108. ELLEN BERG BRAATHEN423.059.74769.6393.400.895
109. ARNE WILHELMSEN409.091.7288.676.3457.137.128
110. TRYGVE STANGELAND402.289.5667.569.9566.603.769
111. KNUT AXEL UGLAND401.903.8893.423.4035.454.963
112. GUNNY SANDVIK399.870.7864.141.5724.486.500
113. ANNE LUNDH394.990.7982.539.1753.841.139
114. KIM WAHL390.281.87211.590.4087.928.250
115. LENA SKEIE384.813.855423.1123.192.952
116. OSCAR ALEXANDER GARMANN WILHELMSEN377.823.3912.056.2313.579.454
117. CARSTEN CHRISTOPHER GARMANN WILHELMSEN377.697.8122.052.4893.577.401
118. LEIF INGE KARLSEN377.330.13619.138.4779.499.339
119. CELINA MIDELFART374.973.24503.248.597
120. JOHN ROGER JAKOBSEN374.372.163266.2813.084.097
121. TRUDE WENAAS372.296.0211.282.0033.423.812
122. SIGMUND WENAAS370.856.666613.1803.195.678
123. JOHANNES ØSTENSJØ370.365.4592.340.1543.777.954
124. HERMINE ELISABETH MIDELFART369.104.50902.946.574
125. TOM BERGESEN368.751.534442.2063.044.499
126. ANNE TONE STEINSVIK368.548.9592.078.1063.581.177
127. CAMILLA ODFJELL GRUER366.291.85782.7602.962.499
128. JUL ANDREW GUNDERSEN365.722.7055.183.3574.436.973
129. MAGNUS REITAN362.572.9313.045.8583.970.970
130. GUNNAR HVAMMEN362.469.18812.142.0407.566.507
131. ANDERS CHRISTIAN GARMANN WILHELMSEN360.219.6311.541.8073.294.585
132. ODDNY KJERSTI WITZØE360.001.9971.3812.876.882
133. STÅLE KYLLINGSTAD359.575.33502.997.385
134. STINA SKEIE358.120.3051.937.6733.435.686
135. EDVIN AUSTBØ356.636.8568.289.2736.392.378
136. PAUL CHRISTIAN RIEBER355.205.9301.972.1373.676.735
137. LARS EIDESVIK351.116.8421.636.3553.373.322
138. KRISTIN STEINSVIK350.359.757761.3403.002.016
139. ARILD GRAVDAL348.297.365827.1263.087.703
140. JOHANNES SOLSTAD345.986.4551.656.2523.249.299
141. OLE ROBERT REITAN345.656.1492.596.5943.669.344
142. TOM EIDE KNUDSEN343.688.1801.676.5753.296.850
143. ELISABETH EIDSVIG VERGARA343.417.507777.8222.935.389
144. IWAN EIDE KNUDSEN342.333.6541.573.9123.234.379
145. BRYNJULF SKAUGEN337.575.687460.8642.808.809
146. SIGRID BENEDICTE BERG SCHILBRED336.751.9793.628.2073.824.088
147. IVAR LØGE334.542.536748.4732.893.016
148. CARL FREDRIK ODFJELL328.890.1701.182.0183.104.949
149. BERNT DANIEL ODFJELL328.840.223937.9533.004.503
150. KARL JOHAN SUNDE327.426.30618.332.7128.803.878
151. JON CHRISTIAN BRYNILDSEN327.345.08402.610.804
152. GUNNAR HORTEN322.783.8119.556.9906.230.064
153. HILDE ANDENÆS321.535.76478.6142.582.135
154. TOM HAGEN319.814.2251.653.9283.045.079
155. NILS AAKVIK317.734.3476.461.0695.296.888
156. PER GRIEG316.145.0017.023.8755.447.372
157. PÅL ANDRÉ KARLSEN JORDANGER313.821.2522.459.1093.180.242
158. PER ANDREAS BOASSON313.346.5782.519.6183.199.648
159. CHRISTOFFER REIDAR FRÖLICH-BRAATHEN311.480.9001.910.9483.087.131
160. KIRSTEN WØIEN309.758.9284.198.9743.639.203
161. EIVIND HARALDSSØN ASTRUP309.617.635710.9902.701.660
162. HANS OLE HELLING308.734.6054.796.3373.853.271
163. AAGE JOHAN REMØY302.765.0277.345.2886.512.901
164. ROY ODDVAR MYKLEBUST300.931.05803.770.240
165. CHRISTIAN STABELL ERIKSEN300.247.394322.5772.598.143
166. JOHAN ODVAR ODFJELL299.761.7255.597.3434.608.492
167. THOMAS KOLBERG299.452.40011.722.0626.690.466
168. METTE LUNDH HÅKESTAD298.293.3344.842.0384.168.121
169. KNUT GUSTAF ASPELIN296.746.7225.097.3433.894.361
170. PEDER BRINKMAN BACKE292.667.1853.398.3093.420.367
171. THORBJØRN HANSEN291.073.79313.043.8316.862.825
172. ATLE BERGSHAVEN290.807.3323.692.6173.697.939
173. ALF MARTIN ULVEN288.815.6547.186.8815.282.531
174. BJØRN KJOS285.584.357340.0742.615.093
175. HANS HERMAN HORN285.552.7904.611.1494.669.923
176. HANS HARRY WERGELAND284.868.7091.820.2942.877.036
177. ELLEN KARLSEN RAAHOLT284.193.1822.199.3272.870.478
178. JON ERLING MELHUS281.917.3626.3372.247.958
179. JAN FREDERIK DYVI281.490.1812.008.8403.051.374
180. ANETTE GLEICHMANN281.036.8261.024.7082.580.675
181. KRISTIAN KOLBERG278.733.49110.508.7516.219.556
182. TORE LÆRDAL277.506.8471.175.8672.626.248
183. SNORRE OSVALD BENTSEN276.605.3504.168.3703.355.305
184. ERIK JØLBERG276.525.3923.184.3533.258.891
185. OLAV STANGELAND276.407.75110.389.4806.110.311
186. JOHN GILBERT HELGELAND275.763.2763.098.3263.059.476
187. HANS OLAV AAKVIK274.772.4981.281.4072.538.805
188. ELISABETH GRIEG273.487.3454.155.0874.625.849
189. LILLIAN WENAAS271.709.728222.1832.237.676
190. ARVE NYHUS270.263.20002.285.284
191. ANETTE SOFIE OLSEN268.711.63521.122.3138.936.334
192. LEIF-JOHN ABEL ENGH268.317.45502.950.230
193. PER OVE AFTRETH268.310.3411.292.3892.500.382
194. MARIANNE RIEBER267.965.793632.5742.307.818
195. ELIN LUNDH266.359.1101.100.6232.420.170
196. OLAV GUNNAR NYGAARD266.308.9332.065.4522.700.813
197. ODD GLEDITSCH265.257.53610.313.5865.909.147
198. EINAR MAGNE JANSEN264.844.72525.105.7589.953.723
199. ASMUND HAARE264.009.5365.012.8994.276.480
200. KARI STAUTLAND259.683.5061.267.6642.521.716
201. HARALD SIGURDSSØN ASTRUP255.330.7602.635.5342.999.661
202. EMMY CARINE DYVI KNUDTZON255.322.630267.9612.101.058
203. JOHAN HAGENÆS253.483.055157.1122.059.687
204. BJØRN ANDERSSEN252.653.9731.776.6563.266.567
205. CATHRINE ULRICHSEN252.408.97702.012.396
206. FRITZ THORKIL RIEBER249.996.50302.185.099
207. ROY HARALD GAUSAKER249.883.522975.3232.338.595
208. OLE RUGLAND249.379.4202.972.4483.911.570
209. NILS WENAAS248.247.447989.2862.542.857
210. TOMAS LEIRE248.073.5661.255.4372.515.850
211. SONJA ELLINOR STEEN248.016.2349.877.5625.491.053
212. JOHANNES LUNDE247.907.66502.241.568
213. REIDAR LANGMO247.856.39302.113.597
214. GERHARD MEIDELL ALSAKER245.807.0052.014.1462.599.677
215. VIBEKE WESTFAL-LARSEN244.737.0531.927.3982.469.083
216. VIBEKE ULRICHSEN244.173.39301.990.393
217. ANDERS PEDERSEN244.149.2048.288.0185.077.378
218. ROY GUNNAR HOLTH243.710.3925.032.6984.191.757
219. JACK RAGNAR LUND243.709.1645.181.5694.557.822
220. KATRINE SISSENER243.698.07923.973.4149.367.250
221. ANNETTE DYVI243.206.474635.5022.104.715
222. PER ANDERS RAVNESTAD242.788.3752.095.7092.565.061
223. ÅGE LÆRDAL242.788.297826.1742.158.412
224. GUSTAF ASPELIN240.730.3182.529.1082.615.115
225. SVEIN FLØYSAND237.754.9241.326.9822.252.163
226. FRØYDIS MABEL FORBERG237.263.6027.347.3494.647.955
227. MORTEN WESTFAL-LARSEN234.958.7861.078.3842.162.739
228. ULF JOHAN RIEBER234.807.28201.923.071
229. ALEXANDRA DYVI234.519.22201.868.154
230. METTE MELHUS232.974.77501.855.798
231. NIKOLAI EIVINDSSØN ASTRUP231.382.10401.896.507
232. KARIANNE WESTFAL-LARSEN230.927.8971.020.0552.114.160
233. EGIL STENSHAGEN230.398.4837.476.9924.597.737
234. CARL OTTO LØVENSKIOLD230.320.53501.993.713
235. KNUT TRYGVE FLAKK229.493.5881.254.0682.944.119
236. INGERID HELENE BERGESEN229.230.25502.513.369
237. ARNE STABELL ERIKSEN227.994.066151.8051.838.085
238. JØRN ARVE LONGEM227.895.9623.249.7452.927.526
239. FREDRIK SIGURDSSØN ASTRUP227.672.3503.454.8703.138.397
240. MARIT WESTFAL-LARSEN227.073.7131.553.8802.265.638
241. ERIK MUST226.998.7921.839.0812.861.798
242. HELENE WESTFAL-LARSEN226.997.6561.443.7762.282.208
243. LEIF KJETIL GJENDEMSJØ226.494.193587.7882.100.573
244. JOHAN KRISTOFFER CAPPELEN STENSRUD225.831.66023.826.02413.757.636
245. BJARNE RIEBER225.491.76502.089.649
246. JAN PETTER WILHELM COURVOISIER SISSENER224.965.68802.631.061
247. RAGNAR HORN224.451.4981.170.5362.308.717
248. JAN EILEF RIVELSRUD223.187.41010.856.0265.647.725
249. MARIANNE ULRICHSEN223.070.6035.662.3194.037.358
250. BJØRN RUNE GJELSTEN222.724.83760.686.19219.423.996
251. VIBEKE BERLE RIEBER SOMMERSTEN221.813.428548.8231.932.094
252. OLE DAG RUSTAD219.671.926480.9751.905.806
253. HILDE HERMANSEN218.575.905221.2771.791.687
254. HARALD ENDRE HERMANSEN218.291.530137.8191.782.212
255. JANNIKE RIEBER217.736.559973.1792.129.568
256. OLE MELHUS217.413.706418.3361.864.300
257. ODD RUNE AUSTGULEN216.523.1152.912.0452.620.676
258. ERIK BARTNES216.420.0605.923.3085.170.226
259. ÅGE KRISTIANSEN WESTBØ215.796.91824.623.32513.885.746
260. GJERT WILHELMSEN215.528.8068.114.9894.701.851
261. OLAV NILS SUNDE215.081.6388.111.4304.773.404
262. JUL ANDREW GUNDERSEN214.753.32397.540.92429.712.183
263. THOMAS JØRGEN HANSSON213.152.8811.004.9941.927.965
264. TOR ANDENÆS213.124.920704.9871.877.313
265. MAGNE ROAR SANGOLT212.431.44610.760.3255.316.025
266. ASTRID LÆRDAL FRØSETH212.140.139903.9111.981.854
267. ELINE BERG BRAATHEN211.498.53238.9541.684.017
268. MERETE ELEANOR OLSEN NERGAARD211.271.77010.733.9705.330.886
269. INGE HARALD BERG210.783.72201.829.280
270. STEFFEN LANGAARD210.658.5482.666.5612.413.028
271. HEGE SÆVIK RABBEN209.848.9571.224.4032.121.342
272. ANNA MØLLER HEGER209.735.66215.9281.669.885
273. NJÅL SÆVIK209.597.1982.402.6732.689.683
274. PER GRIEG208.893.2561.650.7602.245.385
275. VEGARD SÆVIK207.962.3901.095.0892.031.548
276. LINE NORBYE207.295.17801.650.693
277. STEN GRAVDAL207.271.384483.4821.814.512
278. AGNAR BJØRN ØSTHUS206.314.96602.071.929
279. LINE HOLDEN LANGMO205.273.100279.3431.730.456
280. PER SMEDVIG HODNE205.194.5892.045.9372.231.490
281. EMIL AUBERT204.683.8167.102.8694.405.347
282. KJELL HAUGLAND204.675.7981.880.6312.151.619
283. MARIANNE SOLSTAD BREKKE203.397.782873.0841.892.575
284. NORA SMEDVIG202.623.7531.218.0861.983.802
285. TORGEIR MJØR GRIMSRUD201.599.9472.303.2472.492.283
286. OLE TORBERG BJØRNEVIK201.478.60101.683.443
287. JONAS HOLDEN LANGMO201.419.3403.367.1362.695.970
288. NORA ESKILD MØLLER201.018.83355.8031.604.898
289. BERENT FRIELE200.770.66301.598.165
290. KNUT ERIK LANGTVEDT KARLSEN200.715.2662.075.4022.217.126
291. MIKKEL EIVINDSSØN ASTRUP200.614.17201.616.897
292. REIDAR LAURITS MAASEIDE200.461.73301.611.349
293. KRISTINE MIDTUN199.436.88217.0011.602.542
294. MARIT TUNAAL198.965.8247.306.0314.345.087
295. CISSEL HERDIS MØGSTER ALGRØY197.686.675295.2461.690.225
296. KNUT GREGARDSØN HEJE197.185.6298.999.7115.641.723
297. MONS BERTIL AARSKOG196.571.8348.109.2964.429.485
298. BERTEL OTTO STEEN196.506.4197.728.8384.438.699
299. PER MATIAS AARSKOG196.057.68416.376.2626.726.881
300. KARIANNE MIDTTØMME RØD196.036.530280.6721.652.067
301. LARS REIDAR GYLTERUD195.272.3784.897.3463.500.404
302. ROLF WESTFAL-LARSEN195.127.50001.879.833
303. JAN GROOS HELMER194.335.634235.2311.614.827
304. PER KRISTIAN HELLING193.949.8081.312.8892.002.992
305. FREDRIK WIESE192.655.4546.186.9003.838.604
306. TROND LYKKE192.421.5082.220.9192.445.452
307. GEIR HOVE192.114.076347.8211.606.159
308. CAMILLA ASTRUP190.433.0482.612.5392.225.219
309. OLAV UNDERHAUG190.279.7012.770.1502.448.926
310. KARI RØNNAUG MØGSTER VÅGE189.908.772830.4791.736.143
311. HARALD ODD MELING189.366.641933.2981.813.222
312. ARILD ABEL ENGH188.877.7838.356.1895.572.192
313. RUNE STOKKE188.789.9454.529.6493.472.205
314. CAMILLA VEEN187.714.025164.8971.529.005
315. JOHN ARILD ERTVAAG186.773.135657.9201.779.859
316. OLA BRAANAAS184.296.9281.216.8972.393.724
317. OLE EIRIK LERØY183.952.99819.161.2828.857.968
318. THEA BRØVIG183.007.166853.2921.699.909
319. PER FRITHJOF ANDERSSEN182.533.8294.101.1743.274.552
320. SVEIN NIKOLAI HELLING182.197.4042.188.5892.311.490
321. CHRISTIAN RINGNES180.715.7384.679.8194.117.976
322. MORTEN KERSBERGEN180.212.0231.063.8072.270.010
323. EGIL FUNNEMARK180.017.433622.0682.189.482
324. LEIF INGE NORDHAMMER180.011.7507.021.9694.109.770
325. INA BRØVIG179.861.139567.7421.581.852
326. JONAS GUSTAF ASPELIN RAMM179.644.0039.475.4954.777.126
327. BJØRN HANEVIK178.919.3921.168.2921.735.055
328. PÅL GJESTANG178.522.10201.420.177
329. HANS HENRIK RIDDERVOLD176.821.9094.317.2253.126.345
330. TOVE KATE LARSEN176.253.0071.994.4842.221.740
331. ODD REIDAR ØIE175.907.42501.460.443
332. SILJE VEEN175.814.249849.7691.629.188
333. KRISTIAN MICHEL ANDVORD174.334.1101.648.8692.365.542
334. SVEIN OVE STRØMMEN174.040.07901.394.852
335. LENE WENAAS173.291.36401.378.331
336. ANNE GRETE EIDSVIG172.402.89601.379.058
337. TORE ODFJELL172.215.2341.242.7891.771.669
338. FRANK OLAV HESTNESS171.830.5962.821.3742.308.912
339. NILS EIRIK WENAAS171.211.37996.1931.547.256
340. FRITZ HJELMELAND171.122.637583.1871.543.674
341. PER ARNE HODNE-LARSEN170.247.2092.515.1282.057.360
342. TERJE NYMAN169.848.4036.430.4553.653.858
343. HANS PETER WESTFAL-LARSEN168.641.0843.647.6622.603.147
344. SIMEN VIER SIMENSEN168.337.0485.954.5924.772.282
345. ØYVIN ANDERS BRØYMER168.254.11001.411.164
346. LARS NILSEN168.166.97099.430.78629.973.887
347. ELSE MARIE MUSTAD ASTRUP167.721.4191.170.8031.656.666
348. TRYGVE SEGLEM167.616.5907.201.0974.234.294
349. INGRID LÆRDAL167.272.66001.330.181
350. JOHAN DIDERIK CAPPELEN167.164.760948.4721.318.440
351. KERSTIN MARIA HAREIDE166.802.3597.380.9253.882.305
352. SIGURD MARIUS SKAUGEN166.045.76564.0311.338.307
353. JØRGEN GREGARDSØN HEJE164.238.59185.2061.802.323
354. KJERSTI SISSENER MUNTHE164.137.32022.855.3728.193.257
355. HANNE KRISTIN LÆRDAL163.869.180857.7021.569.853
356. ØYVIND TVEIT163.576.48210.003.8064.710.276
357. KNUT HAAGENSEN163.146.01314.5561.386.693
358. BERGE GERDT LARSEN163.045.70701.440.020
359. ELISABETH JUNE STECKMEST163.021.853256.2861.479.525
360. BERNT HELLAND162.544.62001.372.286
361. ROLF SMEDVIG HODNE161.909.48501.314.888
362. KNUT HERMAN HOLLER GJØVAAG161.504.2891.515.1851.895.994
363. RANDI CRISTINE NATVIG ASPELIN161.465.2611.020.3341.570.968
364. LEIF ROAR HØILAND161.433.5171.405.6571.767.944
365. RANDI NILSEN161.146.01401.283.947
366. ANDERS GUDMUND FRØSETH161.096.119731.9081.541.892
367. PER CHRISTIAN ALPERS160.595.86217.8141.281.334
368. JON ÅSMUND LÆRDAL159.624.7431.286.4851.693.155
369. RAGNHILD BERGESEN158.913.1042.479.0792.438.908
370. MARTIN SCHØYEN158.654.3371.248.9002.112.653
371. GUNNAR HAAGENSEN158.594.97501.328.007
372. CATHRINE HERMANSEN158.568.979842.1931.734.858
373. ATLE ULVESETH158.454.7939.808.3714.574.060
374. ØIVIND TIDEMANDSEN158.353.17801.392.078
375. TORE TIDEMANDSEN158.237.32801.257.921
376. REIDAR FRYDENLUND156.913.3961.684.1981.756.655
377. LEIF HAAGENSEN156.444.5891.263.0171.645.251
378. OLE JAN STRØNEN156.339.4661.077.0841.542.687
379. JAN BREVIG REMMEREIT155.416.559840.8771.487.524
380. TOMMY STANGELAND155.060.1985.519.1753.305.808
381. JENS BIRGER RAANAAS154.716.1865.316.2203.310.849
382. THOMAS PETER OLSEN JEBSEN154.432.9534.094.5992.830.144
383. CASPER HESTNESS154.393.4772.313.9411.896.932
384. PER SAND154.318.3932.508.7882.502.454
385. OLE HENRIK BJØRGE154.233.8895.068.2593.955.900
386. JOHAN HENRIK ANDRESEN153.450.8075.677.6143.412.525
387. GUNULF BERGHEIM153.241.51501.265.471
388. OLE FREDRIK ANKER-RASCH153.057.8481.009.2621.516.227
389. TROND REIME REINERTSEN153.024.8263.868.8503.296.998
390. LARS WENAAS152.659.2012.398.8022.315.991
391. THORE LIVERØD152.397.260692.1091.473.721
392. SOFIE ELEANOR LILLA JEBSEN152.216.1134.085.1172.803.102
393. TORE BERTRAND GUSTAV STEEN152.142.8911.993.0491.814.913
394. ARNE INGE DALSEIDE151.076.20001.206.094
395. KRISTIN MORTENSEN150.885.7811.394.3601.690.430
396. MARIANNE TVENGE150.478.01101.283.528
397. PETTER DRAGESUND150.331.894794.3641.911.319
398. ØYVIND CHRISTENSEN150.041.3181.048.9851.553.554
399. TOR KRISTIAN LANGSETER149.654.3084.461.0302.924.583
400. JOHN-ERIK KARLSEN149.055.6236.946.5973.741.319
401. ANNICKEN TVENGE148.730.45601.195.947
402. JØRN FOLKE HERMANSEN148.177.656104.1611.196.881
403. ALF MØKSTER147.963.414610.1331.425.041
404. EVA SMEDVIG HODNE STEENSLAND147.779.2851.987.7171.716.304
405. GARD ÅDNE AURE KVERNELAND147.201.74001.177.434
406. MORTEN WILHELM WILHELMSEN146.929.73301.646.635
407. HANS HOLTH MUSTAD146.898.5881.376.1951.552.224
408. AAGE BRYN146.494.9221.147.9592.018.998
409. PER INGE REMMEN146.312.46601.223.666
410. JOHANNES AARSETH144.779.634566.5231.319.142
411. ANDERS ONARHEIM144.177.04521.216.6067.765.198
412. ARVE BRAUT144.123.3861.930.6691.858.293
413. LARS JØRGENSEN143.605.3942.750.9212.333.256
414. LILLIAN DYRNES HIRSTI143.487.915288.2931.630.593
415. INGER ULSTEIN143.112.1191.219.1331.464.452
416. BERNT AABY142.920.4973.609.1342.596.510
417. JACOB STOLT-NIELSEN142.596.79332.307.96910.669.380
418. WIGGO ERICHSEN142.327.3791.519.7811.537.446
419. ANNE JORUNN MØKSTER142.311.397982.8231.974.629
420. INGERID ULSTEIN142.293.8171.864.8411.871.472
421. ROAR OLAV HOEL142.043.00911.781.4214.973.608
422. ERIK OHR141.998.3651.356.9061.624.148
423. TORE ULSTEIN141.449.3431.994.7942.390.403
424. IVAR ARVID MOLVÆR141.032.09915.599.3255.923.639
425. KARL ANDREAS SANDVIK140.900.4061.790.9621.820.756
426. TROND BERNHARD BREKKE140.035.259830.9771.334.991
427. YNGVAR CHRISTENSEN139.688.485642.2311.274.421
428. TOR DAGFINN VEEN139.598.1715.927.6243.398.801
429. STEN STURE LARRE139.100.104567.6881.267.727
430. JAN HALFSTEN RAMBERG139.091.3647.598.3263.542.993
431. GUNVOR ULSTEIN138.971.1382.036.8922.359.203
432. ARNE HENRIK KRISTIANSEN138.668.1164.441.1902.595.022
433. PÅL SMITH-KIELLAND138.538.5304.546.2382.939.071
434. MORTEN ERIK FREDRIKSEN138.080.3012.349.3392.405.326
435. TORBJØRN HAUKVIK137.991.7011.060.3691.454.663
436. CECILIE KATHRINE NUSTAD137.830.37201.115.338
437. JAN PIHL GRIMNES137.800.17101.207.802
438. BJØRN OLE GLEDITSCH136.645.7812.879.5172.420.114
439. KNUT MARIUS STOKKE136.473.6299.622.1214.624.312
440. SISSEL GLASTAD136.248.8711.011.6881.363.184
441. JOHANNE MARIE CATHRINE DINESEN136.140.9762.548.9132.061.943
442. HARALD TORBJØRN KLEPSVIK136.077.3674.253.3533.067.855
443. ERIK STURE LARRE135.767.128877.1291.397.980
444. PALMER GRØNNEVIK135.755.3081.049.7741.820.098
445. SVERRE THORSEN135.397.322893.6451.347.193
446. CARL HAAKON GARDER135.020.254569.6251.245.201
447. ALEXANDRA MARGARETH ANGELIL134.532.75201.133.501
448. KARL OVE HAUGAN BJØRNSTAD134.269.809946.0841.370.831
449. ALF JOHAN LOVEN ANDERSEN133.849.79701.112.291
450. OTTO GREGARD TIDEMAND133.668.7961.570.5821.938.305
451. ANNE LISE BRAATHEN133.303.017956.1281.322.004
452. ROAR PAULSRUD133.219.813845.1671.321.595
453. TERJE ARNULF JOHANSEN132.992.97021.0331.168.186
454. CLAES-GØRAN SVENSSON132.434.270358.3321.165.008
455. ODD KJELL SJØVIK131.973.4792.137.7102.215.874
456. BJØRN LUDVIG GUSTAV BRAATHEN131.914.8785.460.8292.997.547
457. KJELL MAGNE FINNESTAD131.297.4017.609.6873.538.758
458. RAGNAR LYNG131.220.068773.4861.321.847
459. JON HARALD NORDBREKKEN130.929.6772.832.1752.283.892
460. GUDMUND JOAR BRATRUD130.650.8174.120.8132.591.505
461. MORTEN FERNAND ANGELIL130.274.2013.913.8473.245.809
462. CARL-OVE FLATTUM SEIERSTAD129.919.328766.2821.315.608
463. HENRIK BERGESEN129.646.3841.124.1001.341.621
464. KJELL DAGFINN ADSERØ129.354.50325.645.3828.679.302
465. KJELL ERIK KILLI OLSEN129.321.3741.192.5291.704.954
466. JAN HENRIK MØLLER129.164.4702.270.6811.793.932
467. ESPEN NORDHUS128.902.5408.994.5482.124.278
468. RICHARD TRYGVE ANDVORD128.841.94301.409.276
469. LEIF JØRGEN MOGER128.640.21201.206.533
470. ELLEN BROCHMANN128.164.9755.530.9853.254.872
471. TORBJØRN JOHANNSON127.703.7657.165.1194.173.928
472. LARS HENRY ANDRE NORDBY127.570.0156.015.0243.900.604
473. STÅLE REIDAR LØNNUM127.427.7621.155.1571.463.118
474. NILS PETTER GILL127.381.3405.284.7862.987.607
475. HANNE-KRISTIN HASKEL127.320.40101.010.563
476. BJØRN HENRIK RASMUSSEN126.717.792385.3321.247.100
477. LEIF ARNE LANGØY126.400.46311.107.6545.341.817
478. KRISTIAN NERGAARD126.290.9412.257.8892.413.236
479. STEIN ULF HOFF125.652.27310.697.6984.417.808
480. IVAR OPSAHL125.056.77089.009.71826.268.135
481. RICHARD URBANSKI125.010.122664.2691.186.161
482. NICOLAI HARALD LØVENSKIOLD125.005.2231.028.2221.457.750
483. HARALD RAMM124.974.4565.312.3042.833.764
484. MAGNUS TVENGE124.798.55901.067.213
485. RUNE RUNESTAD124.528.6503.116.8282.339.385
486. ROALD HUSTVEDT124.196.1421.429.5781.406.873
487. TORE RYNNING-NIELSEN124.048.70238.752.44112.734.773
488. RANDI MARGRETHE EIDSAA123.636.437242.9021.110.062
489. KNUT LYCKE123.618.6139.583.5644.052.820
490. THOMAS FREDRIK OLSEN123.430.74012.130.9305.732.130
491. THOROLF HESTNESS123.380.11401.096.099
492. HENRIK BAUMANN123.065.7534.167.4362.846.698
493. FRODE FARESTVEIT122.913.8533.715.8452.394.787
494. EIRIK FLATEBØ122.527.92890.8541.018.453
495. PEDER NERGAARD122.229.255438.8211.221.496
496. TOM STEN KRISTIAN KOLBERG122.117.4346.425.1613.486.123
497. HARALD KNUT ANDERSEN122.110.125801.3661.258.482
498. JAN CHRISTIAN WALDROP OPSAHL122.052.3952.231.5122.075.587
499. BIRGITTE STENBERG122.042.6389.5551.400.779
500. TOM RUNE PEDERSEN122.037.4190968.299
501. ANNE MARIE CATHRINE DINESEN121.492.881168.2851.004.146
502. IRENE FARESTVEIT121.371.5243.798.4302.390.971
503. PER HALVARD STRAND121.012.5672.425.6702.029.392
504. ANNE CECILIE GLEDITSCH120.849.2581.395.5961.690.088
505. THARALD BRØVIG120.830.2384.478.3242.592.607
506. ODD GLEDITSCH120.474.2543.078.3682.308.519
507. STIG OLAF LØNNUM120.127.989825.6811.233.398
508. CHARLOTTE BERGESEN120.060.1583.004.6762.163.962
509. HAAKON TRONRUD119.938.0971.691.0561.936.079
510. SILJE FARESTVEIT WESTER119.877.8964.057.6362.463.551
511. TRULS HERMAN HOLM119.571.374536.5791.152.217
512. PER ÅGE HAUGE119.569.3181.941.9601.814.923
513. ANDERS FARESTVEIT119.405.1424.780.7073.001.908
514. CHRISTINE MOHN FURRE119.290.7550947.373
515. ROALD HELGØ119.278.99419.849.0887.094.654
516. KARL MARTIN LUND118.994.3941.568.3761.429.462
517. CHRISTIAN LYKKE118.956.8951.358.2711.456.978
518. BJØRN DAHLE118.609.54801.074.795
519. OLE JØRGEN SMEDSRUD118.266.9194.349.4972.612.745
520. KRISTINE BARBRO ANDENÆS AXELSEN118.112.504960.3381.190.069
521. KRISTIAN FREDRIK KLEPPA STENSRUD117.865.617104.544953.319
522. PÅL MORTEN JOHANSEN117.804.2922.009.0941.888.268
523. AXEL NIKOLAI KLEPPA STENSRUD117.623.43797.601949.437
524. ODDVAR KRISTENSEN117.552.949585.7321.085.551
525. BERNT DANIEL ODFJELL117.512.4631.597.0691.520.389
526. PER BAUMANN117.427.8861.946.8311.564.213
527. ERLING JENSSEN117.375.874763.0821.123.276
528. JØRG PETER ARONSEN ANDERSLAND117.353.62726.659.9689.080.053
529. JAN GUNNAR GJERMUNDSEN117.347.2484.364.7272.573.629
530. ERLING NEBY117.339.1271.069.4311.651.221
531. TOM VIDAR RYGH117.162.3573.763.3252.974.278
532. NILS HELGE AARSETH117.043.9021.189.7511.390.665
533. ODD ERIK HANSEN116.965.3362.457.3292.028.077
534. BENTE KARLSEN JORDANGER116.946.0920934.106
535. NILS CHRISTOFFER GEVELT116.933.4870927.543
536. JOHANNES ALEXANDER KLEPPA STENSRUD116.855.07371.024939.352
537. THOR JOHANNESSEN116.701.031154.640989.914
538. THOMAS STANG116.623.2959.086.8293.817.998
539. HANS ERIK TORP116.544.8132.927.4172.109.962
540. LARS BERGTOR GJERDE116.295.9153.965.1072.480.715
541. KRISTOFFER ERLING ANDENÆS116.218.866962.6151.180.405
542. ANNE MARIT NYGÅRD HELLEBUST116.138.44301.269.910
543. ANNE KATRINE STABELL HAGELUND116.122.8005.967.1452.933.043
544. TRYGVE JACOBSEN116.003.9599.619.7443.965.871
545. VEGARD ULSTEIN115.653.328766.3341.524.735
546. PAUL INGEBRIGT HUSE115.526.552553.4041.060.287
547. TORE HERMAN HAAGENSEN115.473.5633.446.3502.547.036
548. BJØRN HOLTA115.469.5973.460.4402.237.309
549. GUNNAR MAGNE CHRISTENSEN115.285.7380973.813
550. HERMAN FRIELE115.210.0753.854.3612.557.047
551. LARS SJØMO115.151.9853.727.5652.280.241
552. RANDI BRIT MOEN115.117.8997.499.6533.362.536
553. BO JOACHIM KÄHLER115.007.8164.638.8302.138.519
554. TORSTEIN INGVALD TVENGE114.912.45801.151.026
555. ANTON JENSSEN114.897.6191.674.7321.526.468
556. TROND DAHL-PEDERSEN114.269.6600981.496
557. MORTEN SIGVAL BERGESEN114.109.3823.394.7082.373.712
558. TOLLEIV JOHAN HAUGLAND113.973.79627.078930.635
559. JACOB SINDING HADLEY113.663.6841.272901.309
560. MATTHEW STEINSVIK HADLEY113.662.51042.561907.959
561. CHRISTIAN BRADBURY HADLEY113.659.571432901.277
562. KARINA LESLIE HADLEY113.589.4961.250900.716
563. MARIA GRIFFIN HUSE113.388.514768.2371.136.746
564. ELISABETH CAROLINE BROCHMANN113.263.146287.6701.506.143
565. ANNE SOPHIE KLEPPA STENSRUD113.205.8330904.787
566. OTTO BIRGER MORCKEN113.147.72425.500.8358.358.053
567. JAMES STOVE LORENTZEN113.144.22601.187.932
568. CHRISTIAN FOSS113.084.16401.267.321
569. KNUT GOTFRED FURE113.014.1211.509.0891.639.979
570. ALF ARNE NØSTED112.681.705284.3761.073.978
571. CHRISTIAN PEDER FOSSUM112.601.3603.079.6802.339.647
572. BRITA GUNILLA SANDVEN112.565.7504.858.5631.802.750
573. SIGURD HARALDSSØN ASTRUP112.540.9381.047.2451.195.051
574. TOR VEGARD LAURITZEN112.294.6741.262.5221.365.046
575. KARL RAGNAR RIMFELDT112.283.9614.686.7752.529.869
576. EGIL GIØRTZ112.231.758671.5501.113.729
577. BERNT ENDRERUD111.843.2700934.073
578. RUNE STEFFEN BENTSEN111.791.6473.104.3732.104.157
579. HEIDI MALME111.503.04849.026892.406
580. SIRI HOLM KJELDSTAD GRIMNES111.460.4340888.107
581. ODDVAR FODSTAD111.023.4641.833.9531.708.347
582. ANNETTE AUBERT110.792.5853.716.3042.277.348
583. MORTEN THORSEN110.618.6911.285.0681.216.265
584. TONE CHARLOTTE BERGESEN110.612.4380879.500
585. ERIK BØHLER110.293.0315.860.0592.949.790
586. BERNT MYKJÅLAND110.027.7800950.406
587. SIGMUND JAKOBSEN110.002.3174.006.3082.321.887
588. LEIF INGE SLETHEI109.996.04814.826.3605.350.030
589. JAN FREDRIK DAHL109.849.0761.711.8781.719.993
590. KNUT RAFTO109.676.4781.627.3391.392.467
591. AUDUN SKARTVEIT108.485.8722.472.9221.900.747
592. PER BAUMANN108.446.7185.921.9642.983.094
593. ROGER MALME108.372.9390873.025
594. NILS PETTER FREMMING108.256.7302.852.7911.987.564
595. MARIANNE HEIEN BLYSTAD108.243.0243.132.5422.146.033
596. KRISTIAN HOLTH108.012.5371.848.4871.697.806
597. OLA TRONRUD107.904.270883.2131.199.122
598. HANS PETTER SCHANKE107.597.6451.671.1281.849.907
599. AAGE BJØRN SKAU107.527.3392.068.1411.780.296
600. PEDER CHRISTIAN LØVENSKIOLD107.385.0742.915.7092.269.567
601. STEINAR LINDBERG107.195.571699.7231.362.426
602. LASSE LUNDHAUG107.122.8373.221.4222.552.045
603. INGE NICOLAYSEN106.906.964333.163931.122
604. CHRISTEN KNUDSEN106.737.5001.534.5091.885.523
605. FREDRIK HOLTH106.502.8092.446.2821.940.631
606. SVERRE MORTEN BLIX106.480.2124.238.3592.938.853
607. LARS KRISTOFFER LOE106.465.518673.9301.035.869
608. SVEIN KRISTIAN HANSEN106.392.4103.234.4192.099.134
609. KNUT KLEPSVIK106.351.9224.268.9612.742.320
610. BJØRN MAASEIDE106.309.3146.112.6432.860.858
611. VILLA KULILD105.998.20801.027.362
612. ROALD MYKLEBUSTHAUG105.850.087520.6211.039.713
613. OLAV ALEXANDER NERGAARD105.828.8632.846.8111.993.042
614. INGVILD ØRPEN105.675.1171.634.7971.699.490
615. CAROLINE MERETE NERGAARD105.667.8822.423.6421.825.858
616. LEIF ARVID HØILAND105.567.4051.607.0211.355.154
617. ESPEN KARLSEN105.383.3851.011.0311.107.243
618. IVAR EDVARD LYKKE105.381.454455.951969.761
619. OLE KRISTIAN SPERRE105.298.576729.2111.152.963
620. PEDER LUDVIG LORENTZEN105.203.794628.7261.006.779
621. JULIA KRISTINA LORENTZEN105.146.702331.606915.146
622. JAN BERTIL GATEMAN105.074.0139.092.5583.881.034
623. BIRGITTE MARIE SIEM104.988.7272.836.3381.929.713
624. REIDAR HELLANDSVIK NILSEN104.981.73918.094.9356.337.726
625. AXEL STOVE LORENTZEN104.862.11701.057.472
626. ARNE BLYSTAD104.798.2157.048.9543.132.352
627. MORTEN BERG104.780.6701.093.7161.243.227
628. MICHEL TRYGVE ANDVORD104.769.554840.5301.054.626
629. OLE RICHARD ANFINNSEN104.679.2352.058.6111.729.324
630. HALLVARD BERTIN KLEPSVIK104.663.6895.014.7472.918.911
631. OLE-RAGNAR GUNERIUS OLSEN104.424.913551.021992.501
632. ASTRID KARIN SVENHEIM104.350.465458.617958.577
633. THOR ARNE FALKANGER104.277.385356.3851.307.351
634. PAAL HVEEM104.159.48316.396.5765.721.689
635. KAREN ELISABETH ANDENÆS104.020.1592.173.2221.737.617
636. MARIANNE ANDVORD103.982.2501.050.9211.107.237
637. PEDER EIRIK NUSTAD103.955.3191.947.2701.501.284
638. BJØRN ERLING KNAPPSKOG103.855.027663.0351.002.897
639. ARNO BERG103.712.463350.841961.120
640. FREDRIK RØED103.612.919658.6391.110.053
641. MORITS SKAUGEN103.512.17510.147.5746.066.470
642. ODD CHRISTOPHER HANSEN103.458.60840.834.1581.748.071
643. CECILIE RØED JØRGENSEN103.336.80915.638845.495
644. THORVALD HELMEN STEEN103.039.415949.9991.130.710
645. KRISTIN LORCK STRØM102.984.1164.892.6262.591.497
646. SVEIN SANDVIK102.928.05312.042.8164.722.543
647. HANNE KRISTINE ØRPEN102.914.6131.176.7861.475.349
648. IDAR MARIUS ULSTEIN102.800.17401.156.600
649. ARNE STANG102.662.2530862.815
650. EIGIL STRAY SPETALEN102.478.865316.013977.429
651. BJØRN RICHARD SCHAGE102.371.839985.0631.113.571
652. ARNE JOHAN ENDRESEN102.112.4952.754.5882.081.261
653. GUNNAR JOHAN CARLSON102.013.320481.882948.306
654. CHRISTINE JEANETTE SVITSEM HØILI101.966.5065.375.7112.611.724
655. KRISTIAN ANDVORD101.943.897864.7471.045.395
656. NILS GABRIEL ANDRESEN101.913.1000833.345
657. ANDERS HVIDE101.773.1271.122.5541.466.833
658. CECILIE MARIE ANDVORD101.753.516807.8921.018.360
659. JAN MAGNUS KLEVEN101.704.089444.7761.255.213
660. TRYGVE BØE101.667.86845.277812.291
661. SIRI BAUMANN SEMB101.664.8741.986.1221.655.254
662. CARL-AXEL ANDVORD101.644.918800.0601.015.298
663. RICHARD NICOLAI ANDVORD101.591.958818.9471.021.784
664. EINAR CHRISTEN LANGE101.534.220132.920957.967
665. CATHRINE BAKKE101.514.2691.187.4651.125.726
666. GEORGE EMIL AUBERT101.460.7533.935.1972.393.728
667. JARLE NORMAN-HANSEN101.442.5871.956.7111.978.243
668. MIKKAL ÅGE MYKLEBUSTHAUG101.287.7733.069.7132.005.587
669. KARL JOHAN RAUGSTAD101.198.7021.206.9711.259.806
670. MARKUS GRIEG ANDERSEN101.126.362224.437852.975
671. DAG FREDRIK JEBSEN ARNESEN100.928.7231.581.0261.742.412
672. NICOLAI GRIEG ANDERSEN100.928.487223.946851.255
673. STURLA SAND100.880.831518.433986.588
674. JAN HALVARD HOVDE100.692.205664.0371.015.292
675. MONS EINAR STANGE100.547.447813.0561.097.070
676. HELLIK TEIGEN100.486.7135.923.1832.744.030
677. MARTIN HUSEBØ100.434.083454.996996.952
678. PER ERIK ENGEBRETSEN100.424.4435.066.4672.534.831
679. JONATHAN LÆRDAL100.245.5810793.965
680. KARL PETTER BUCK100.221.515217.227839.831
681. KRISTOFFER FERNANDO LÆRDAL100.214.08195.607822.540
682. ARNE GRÆE100.029.8513.000.8031.925.445
683. CHRISTIAN MØGSTER99.859.3262.821.4651.870.354
684. KLAUS HJELDE99.652.7912.302.7551.743.680
685. JAN IVAR NYGAARD99.522.9223.693.5472.262.858
686. BERIT VIGDIS EKORNES UNHJEM99.406.1187.063.8883.064.546
687. KIRSTEN KERVEL99.180.5683.421.6292.031.441
688. ARNE MØGSTER99.122.4644.438.5462.608.074
689. TROND ARVID RAMSKI99.121.9732.917.8681.921.784
690. MARIANNE MØGSTER99.044.9863.603.4092.196.581
691. HANS OLE HELLING98.960.7415.755.1812.701.157
692. KAREN GRIEG98.834.2660796.006
693. LASSE FÆRØVIK98.823.6852.548.2161.920.557
694. HEDDA MJØR GRIMSRUD98.818.806824.1421.028.268
695. TORE MYKLEBUSTHAUG98.688.810509.395966.777
696. HEDVIG JUELL98.635.0030781.305
697. VIOLA WENAAS MYRANN98.473.97842.224786.086
698. CARL BERG98.444.3977.371.8373.158.208
699. KARSTEIN OTTO TEIGE98.442.9724.260.4812.302.550
700. PER KÅRE RUSTBERGGARD98.425.669255.528843.879
701. ELLEN LORCK CAMPBELL98.359.5701.085.1831.066.810
702. OSCAR LUDVIG LORENTZEN98.173.6411.115.1401.205.129
703. KNUT ROALD98.167.2312.807.7581.873.261
704. TORBJØRN SEIELSTAD98.160.3052.583.9721.921.332
705. CATHRINE MJØR GRIMSRUD98.051.638793.8191.016.477
706. MARIANN JEANETTE SVITSEM HØILI97.797.7977.227.3813.190.598
707. MARIT RUSTBERGGARD97.738.5631.929.2301.636.524
708. JOHAN MAGNUS MUSTAD97.720.560135.773790.399
709. ANDERS THORSTENSEN97.629.6231.507.8021.525.521
710. RAGNVALD ALBRETSEN97.157.9061.719.7251.595.998
711. HILDE NIELSEN FORBERGSKOG97.084.25612.261.7824.486.387
712. PER FIRING97.045.5280768.364
713. BJØRN ANDERS BRAATHEN96.974.951609.997922.689
714. ELLEN MARIE FORLAND96.867.3543.931.8672.151.837
715. MORTEN WESTYE HØEGH96.683.3075.381.2353.142.804
716. MAREN JUELL96.479.376162.032804.826
717. PER ERIK BURUD96.423.3284.382.9622.891.436
718. KAROLINE MØGSTER96.395.7782.962.3671.921.126
719. JAN ERLING EVENSEN95.048.1754.955.1242.427.441
720. TOVE RIDDERVOLD94.999.9045.708.7512.883.789
721. ADA MERETHE STOKSTAD KJESETH94.647.2110876.898
722. ERLE KATINA ENGELSTAD FOSSUM94.642.9902.484.9031.717.507
723. TOM FEDOG94.624.3787.163.8673.234.448
724. OTTO MARIUS HESTNESS94.070.4574.437.7522.262.238
725. TORUNN KVERNSTUEN93.911.8245.168.7632.465.054
726. TORE MYRHOLT93.824.80719.097.4377.576.682
727. ERIK HOLSTEN93.702.6296.986.9563.823.942
728. SVERRE DALE MOEN93.568.9091.684.0251.481.655
729. MONS TORE LYSSAND93.528.3632.307.5771.696.786
730. SIGURD BJØNNESS93.396.852581.257889.047
731. BJØRN TRYGVE LARSEN93.388.9991.930.9701.634.092
732. IVAR GUDMUND ROBINSON93.238.0162.419.2521.694.776
733. CATHRINE LØVENSKIOLD WILHELMSEN93.183.9110739.937
734. ARTHUR BUCHARDT93.124.0831.245.9841.114.432
735. SOLVEIG THORSTENSEN93.111.787778.311972.550
736. TORSTEIN SØLAND93.075.7880753.028
737. ANNE CECILIE FOSSUM92.984.9051.259.5421.094.028
738. WENCHE ANKER-RASCH92.952.116279.405809.073
739. OLAV HINDAHL SELVAAG92.939.0781.631.9511.467.426
740. LILLIAN ALICE SMITH92.700.927687.239968.951
741. KNUT SOLHEIM92.680.5154.696.8272.315.310
742. JAN GUSTAV THRANE-STEEN92.509.1211.613.1991.608.949
743. INGER MARIE VOLSTAD92.392.1122.497.8451.705.918
744. TROND MIKAL GRAN JACOBSEN92.042.52711.170.1384.143.629
745. ALF PAUS92.041.4381.176.5961.070.813
746. IRMELIN MONICA SKAUGEN92.009.935122.186757.263
747. SEBASTIAN OPAVSKA WAHL91.975.4742.894.9861.807.318
748. ERIK HEIMAR ZACHARIASEN91.767.4284.392.5272.462.612
749. GEIR OLAV DRANGSLAND91.614.6248.732.8133.463.079
750. EINAR MARTIN KRISTENSEN91.553.918437.504865.470
751. RAGNHILD BIRGITTE HORN BULL91.552.465757.211929.161
752. JOHAN PETTER WAAGE91.533.09819.558.7886.474.457
753. BJØRN HALVOR KISE91.449.94811.037.2784.311.845
754. HARALD ESPEDAL91.439.62023.639.47212.262.093
755. GUNNAR MAGNE CHRISTENSEN91.215.6240775.341
756. TOR HUFTHAMMER91.189.0250721.930
757. GEIR RINGSTAD90.748.72312.728.6985.285.716
758. ARNE DOKSETH THORVALDSEN90.655.1136.662.5922.849.811
759. JOHAN TORE OLSEN90.650.9961.695.5001.461.189
760. ERNA DORTHEA HOLTA SELMER90.603.9662.861.9271.783.266
761. ERIK LANGSETH90.401.1591.415.5041.256.093
762. BORGE ANDRESEN90.308.2580771.704
763. HANS HERMAN HORN90.039.9430739.794
764. ROLF CHRISTEN HESTNESS89.990.2433.179.4141.949.672
765. KJETIL STRAND89.917.260838.6461.012.251
766. KENNETH IVAR GRANT89.858.1160786.002
767. ANNICKEN THRANE-STEEN RØKKE89.623.203782.811919.510
768. CAMILLA WAHL89.528.1463.326.9952.020.831
769. JOHN MARTIN BERGLUND89.476.72088.909812.005
770. PER INGE STRAND89.343.182885.982972.858
771. HANS OLAV LINDAL89.293.6083.833.6902.226.614
772. VIBEKE NERGAARD89.151.9602.265.3871.371.304
773. STÅLE ØIVIND ESBJUG89.065.2222.295.5881.608.023
774. SVEIN ANDERS TUNHEIM89.003.42911.072.0984.073.554
775. OLE GAMS STEINE88.989.7749.928.6794.091.171
776. GEIR FØRRE88.890.8699.668.3263.732.626
777. AKSEL HERMAN KIERULF88.843.906527.724875.858
778. KARI ANETTE JACOBSEN88.817.6652.247.8641.587.174
779. KENNETH BENTSEN88.728.0571.438.7691.188.651
780. OLE SVEINUNG KVERNSTUEN88.708.2355.407.1452.483.589
781. KNUT FORDAL88.439.9072.763.9521.801.166
782. LASSE ANDRE FOSBY88.428.6473.091.6402.159.078
783. WOLLERT HVIDE88.342.7876.001.4142.979.021
784. LENNART GØSTA WALLMAN88.298.078364.511811.854
785. BRITT MARIE KIRKEBØEN88.225.7323.604.3271.964.586
786. AKSEL MARTIN ØKLAND88.204.2694.083.7112.518.923
787. ERIK WOLFF88.147.8966.522.9562.794.503
788. ELSA CHARLOTTE MOWINCKEL HAUKEDAL88.042.078532.4021.098.452
789. HANS PETER KOPPERNÆS87.859.8312.044.4931.973.035
790. ANNE CARINE TANUM87.687.1672.216.6861.720.964
791. ERLING FALCH MONSEN87.572.3160782.258
792. OVE INGVARD UTKILEN87.350.126744.971873.451
793. KNUT HARTVIG JOHANNSON87.291.2257.311.4343.472.153
794. KRISTIN CECILIE ANKER87.184.930384.168792.600
795. CHRISTIN HESTNESS MATTHIESSEN86.999.635491.292804.184
796. THORALF BJØRNSEN HOLTA86.894.9642.654.9431.700.603
797. PETTER GRENDAHL86.856.8080725.793
798. OLAV GERHARD HESTNESS86.851.9515.734.0122.577.568
799. NIELS AUGUST TORP86.839.2192.836.9691.785.205
800. HANS GUDBRAND GJERDE86.763.162632.603897.861
801. ERIK TØMMERAAS VEIBY86.675.185535.957964.031
802. KNUT ØGREID86.634.3815.922.5152.655.250
803. GABRIEL SMITH86.625.8633.556.9262.228.447
804. SIV TALETTA AASLAUG TEIGEN BERGSLIEN86.603.5343.939.4382.041.388
805. ANNE HESTNESS TROMMESTAD86.534.951934.928928.996
806. ALEXANDER SUNDE86.392.5821.537.3981.229.918
807. EINAR RAGNAR LIE86.291.867168.713894.140
808. INGEBORG WIESE86.286.114836.223922.477
809. OLE JACOB FIGENBAUM86.279.3303.593.6862.025.623
810. FRODE FØRRE86.110.8751.679.6321.541.365
811. FRODE ADOLF SAMDAL86.076.7722.498.7381.950.528
812. HEGE VICTORIA HØILI FRAFJORD86.066.3701.456.6011.478.596
813. HARALD KYNNINGSRUD85.925.5541.019.3671.005.424
814. ROALD KALDHEIM85.888.9581.239.1931.053.280
815. ONNY HARDER OTTESEN85.818.3365.977.8762.622.987
816. ASLAUG ELISABETH THRONE-HOLST85.813.9002.743.9221.709.542
817. OLE SIGURD STEEN85.674.2545.657.1152.490.511
818. BJARNE JOHANNES LAASTAD85.662.5041.014.4041.029.700
819. BERTEL OTTO STEEN85.539.4836.023.8172.666.002
820. ERIK MATHIAS MOE-HELGESEN85.533.73132.812.80510.327.232
821. HERMAN LEOPOLDUS LØVENSKIOLD85.443.7920682.574
822. HASLE GJERDE85.337.7384.476.3702.218.908
823. CHRISTINA LOUISE FREDRIKSEN85.264.5963.687.7261.957.966
824. BJØRN ERIK BJØRNSEN85.261.6411.527.5071.293.314
825. PÅL IVAR BJORDAL85.200.6733.453.6612.435.200
826. MARTIN SVENSEN AARSLAND85.160.0583.368.2601.902.057
827. OSVALD MAGNE BJELLAND85.120.5152.322.4711.532.550
828. JOHN KLEVEN85.048.549501.162806.689
829. ØYSTEIN STIE84.890.4445.692.3272.499.365
830. HALLVAR EINEVOLL84.881.144831.171943.651
831. RONNY ANTONSEN84.876.2931.258.3021.297.189
832. ROGER ADOLFSEN84.858.0156.137.7712.937.014
833. THARALD NIKOLAI NUSTAD84.850.520310.138739.204
834. IDAR LARS ULSTEIN84.769.6832.563.1711.937.397
835. GEIR ROBIN HODDEVIK84.689.0444.717.7132.327.916
836. TORMOD SCHARTUM84.668.237893.4621.177.262
837. RUNE KILEBU84.644.2790896.684
838. ANNA CATHARINA MOWINCKEL HOLM84.495.473475.938828.966
839. ARNE MAGNUS BASSØE-ERIKSEN84.477.63516.978925.024
840. STEIN SCHAGE84.435.7327.345.0443.027.234
841. JAN ERIK DYVI84.281.9610684.650
842. KRISTEN STEIN JAKOBSEN84.269.5400727.129
843. ANDREA VICTORIA SELVAAG HOLTE AGA84.133.1431.231.1931.251.036
844. GEIR JOSTEIN HORTEN84.087.098938.006917.080
845. TROND THOMASSEN84.034.0172.305.4461.695.290
846. GUNNAR BJØNNESS83.969.6340679.448
847. FRITZ ANKER-RASCH83.965.476504.130783.702
848. JØRN GUTTORM KJEMPRUD83.868.37522.839699.375
849. KRISTIAN TØRRES BRØVIG83.860.4851.435.6511.516.519
850. DAG LEO VESTRE MARTINSEN83.859.1701.340.9341.214.749
851. IBEN ANNE-MARTA STEINSVIK83.798.976803.867876.596
852. OLAV SØREN FOLKESTAD83.726.78132.502.25610.243.425
853. PER MARTIN BIRKELAND83.605.6343.549.2372.143.477
854. SVEIN BJARNE NORDAL83.600.6852.018.9951.741.896
855. ELSE SUNDT83.475.0364.096.4132.052.827
856. ENDRE TARALD GLASTAD83.394.8800861.018
857. JAN ANDREAS BAKKE83.282.623416.791776.564
858. EINAR WILHELM SISSENER83.244.1322.974.3241.469.001
859. MONICA WILHELMSEN LUND83.237.519348.179995.196
860. OTTO EDVARD HUSBY KALVØ83.121.4931.491.9871.241.480
861. ANDREAS KJELL LUND UGLAND83.044.76311.362.1105.098.112
862. SVEIN CHRISTIAN KERSBERGEN83.043.261719.936843.978
863. RING TORE TEIGEN82.992.4682.473.9091.622.544
864. TERJE JENS DETLEV AASS82.936.9771.105.1451.410.892
865. ANNE CATHRINE SEM82.926.7512.519.0571.587.582
866. KAARE BAKKE82.918.2265.552.5132.454.494
867. ANINE BENEDICTE GARMANN KIERULF82.793.772211.865702.794
868. OVE KALDHEIM82.653.0631.076.923975.554
869. CARL AXEL GARMANN KIERULF82.628.464224.122704.904
870. CECILIE FREDRIKKE PAUS82.525.782371.992746.086
871. LARS HELGE KYRKJEBØ82.489.3628.556.6673.651.209
872. PETTER BAKKEN82.489.267999.7671.044.373
873. JAN VENNATRØ82.481.1432.110.6271.505.770
874. SVEN ERIK JANSBY82.466.7802.122.4751.753.359
875. ANNI BOLSTAD82.255.493519.995791.316
876. JAN-HENRIK AASHEIM82.198.4223.382.4521.845.880
877. INGER MARGRETHE JESSEN82.174.458967.4171.164.632
878. OLE BJØRN FAUSA82.166.96837.906.16211.884.810
879. PÅL P HUSE81.901.781194.831849.181
880. MAGNE OLAV BERGE81.856.7796.109.4902.800.691
881. BOEL MARLENE GARMANN KIERULF81.753.881194.101689.501
882. EDNA CECILIE THRANE-STEEN MEDHUS81.734.575687.891845.043
883. NICOLAI EIRIK LORENTZEN81.674.1634.336.3562.833.785
884. SIRI VANDVIK JOHNSEN81.540.168733.8861.053.196
885. ERIK SAUAR81.459.6174.569.9122.694.979
886. BENTE ANITA HOLT HÅKONSEN81.451.5490644.622
887. JOHN ERIK BOGEN81.341.0383.403.1781.999.449
888. EINAR HENRY VESTNES81.254.64017.010646.944
889. PER GUNNAR SOLSTAD81.250.2631.824.7431.419.574
890. LARS DITLEV DITLEVSEN81.145.822500.636758.333
891. JOHAN GUSTAV HVIDE80.963.3575.487.7082.726.573
892. PATRICK ANDREAS RØD MØGSTER80.939.704264.087702.585
893. BENGT CHRISTIAN INDAHL80.915.997590.843867.574
894. HILDE ELISABETH WIESE80.870.117760.264854.750
895. KRISTIAN ARNE ADOLFSEN80.869.535193.562984.957
896. HANNE SOLVEIG NYGAARD SCHERER80.837.1084.196.0142.215.376
897. JONE HEGGHEIM80.339.7270765.731
898. KARSTEN STIG FLEM80.061.438809.770907.713
899. ANDERS BAUMANN80.049.0625.406.1562.402.648
900. PER-REIDAR LARNHOLM79.858.2871.336.8711.201.950
901. STEINAR MUNKHAUGEN79.740.2473.616.5672.196.822
902. THOMAS GLEDITSCH79.734.3132.266.0411.531.137
903. ERLING SVERRE TVETE79.531.6306.306.7563.617.255
904. EVA TINE RIIS-JOHANNESSEN79.318.9730628.567
905. LISE MERETE VON TANGEN-JORDAN79.306.4945.723.3102.455.586
906. CHRISTIAN RYTTER79.205.5141.043.0951.096.076
907. EVEN ANDRE KARLSEN79.161.097369.252766.559
908. NILS ASBJØRN TELLE79.159.7801.347.6841.303.917
909. MARTIN JOHANNES GRIMSRUD79.107.955238.079757.064
910. ANDREAS MYHRE78.743.2661.695.2841.372.242
911. GERT WILHELM MUNTHE78.672.13927.782.8249.445.208
912. KNUT BUNDE78.598.4581.486.7101.319.463
913. ANNE KATRINE KRISTIANSEN78.537.393457.347779.251
914. PAAL CHRISTIAN MOWINCKEL78.410.5211.015.0451.016.060
915. MARTIN ULSTEIN78.404.411154.953886.548
916. KETIL WIIK JOHNSEN78.401.4571.664.9351.421.872
917. STÅLE ROAR RODAHL78.394.48945.362859.933
918. NIELS WERRING78.318.39086.504634.259
919. PERNILLE SCHAU-LARSEN78.266.876696.327857.685
920. CARL HENRIK SIBBERN78.228.2321.132.8251.084.978
921. BENEDICTE WILLUMSEN GRIEG78.214.3339.085617.715
922. THOMAS WILLUMSEN GRIEG78.182.34414.033617.459
923. NINA WILLUMSEN GRIEG78.173.48117.696618.282
924. BRYNJULF MARTINIUS SKAUGEN78.032.46296.851639.621
925. OLE JOHAN OLSEN77.957.5941.015.9071.008.227
926. INGER ØWRE ARONSEN77.860.7180589.276
927. HAAKEN ERIC MATHIESEN77.803.6537.934.2223.077.040
928. JONAS HETLAND77.473.892162.146647.549
929. BJØRN MARTHINSEN77.472.2211.012.9561.053.238
930. HENNING RIEGEL77.461.6791.683.6201.341.432
931. WILHELM NICOLAI SKAUGEN77.402.150488.061765.854
932. JOHNNY JANSEN77.377.6323.701.2891.910.215
933. TINA CHRISTINE ELISABETH BJØRNSDOTTER JENSEN BOTTEN77.340.237495.486739.851
934. MILDRID ULSTEIN77.209.722290.630669.500
935. TOR OLAV TRØIM77.193.13733.866.36310.327.323
936. EVA LØKELAND LERØY77.045.4965.653.0832.511.038
937. MADS ERIK ANDENÆS76.926.0771.444.5361.174.816
938. BENTE HOLLER GJØVAAG NORDANGER76.825.499449.602740.412
939. ANNE BUNDE MADSLIEN76.783.071279.359735.899
940. ARNE BAUMANN76.642.5942.981.4901.908.251
941. DAG ULSTEIN KRISTENSEN76.626.273186.952672.338
942. LARS JOHAN FJELL76.487.3843.481.4781.865.483
943. ARNE KRISTIAN MÆLAND76.460.2483.346.3671.837.773
944. KARI SOMMERSCHIELD JØRAANDSTAD76.453.71245.872620.064
945. ODD DAGFINN HARLEM76.426.7553.269.5881.911.690
946. BJØRN CHRISTIAN RØSTAD76.408.2696.029.4792.661.978
947. ÅSTA TVETERAAS DALEN76.202.7721.361.9801.200.339
948. JAN MARTIN FRISLID76.179.308119.056631.953
949. KNUT KOLLE76.127.3756.378.7302.571.717
950. KNUT GEORG MØLLHAUSEN75.898.6625.700.6812.455.122
951. HALLVARD LERØY75.762.9533.506.2221.820.806
952. EIRIK CHAMBE-ENG75.593.1366.898.0563.090.285
953. HILDE SOFIE KNAPPSKOG75.584.821553.934758.361
954. EVA CELINA ANKER-RASCH75.560.9902.590.5131.537.621
955. KNUT EILIF STAUBO75.518.471252.238675.202
956. SYNNØVE MOHN LUNDE75.470.752617.439868.264
957. ESPEN ANDREAS PAY75.425.8831.354.3911.526.017
958. INGUNN MERETE ULSTEIN BOTNEN75.367.9790620.225
959. ØYSTEIN ARNULF LANDVIK75.313.07611.611.5154.513.388
960. ROLF TORE ANDERSEN75.280.7791.761.0381.409.903
961. TROND BERGQUIST75.202.005583.446774.759
962. JAN GUNNAR NÆSS75.201.1353.433.8451.884.210
963. BERNT JR JOHANNESSEN75.148.4574.771.3152.143.378
964. GERTRUDE MORCKEN75.137.1830829.395
965. JAKOB SANDVEN75.113.0121.140.8091.163.559
966. INGER BERG75.070.0586.596.6752.598.597
967. BJØRN HALVARD KNAPPSKOG74.896.788620.864754.138
968. CHRISTIAN OTTO SINDING74.825.1971.644.8711.559.376
969. FRED OLAV FLATMO JOHANNESSEN74.679.30711.402.9304.074.800
970. LULLY CATHRINE HEJE74.607.8806.063.6642.585.411
971. SVEIN IDAR ULSTEIN74.547.8490613.447
972. KÅRE ALLUM74.433.5934.241.0411.947.831
973. MARIA HØILI74.414.0200587.312
974. LARS WINSLØW EIDE74.334.37113.831.8554.737.734
975. KNUT SCHAGE74.299.852317.896703.996
976. PER ARNE AMUNDSEN74.275.4020586.477
977. BJØRN ERIK THOLFSEN74.262.5480586.268
978. KARI-ANNE LIEN KARLSEN74.189.576437.713776.820
979. STEIN JARAN FREDRIKSEN74.126.8362.290.3231.468.622
980. SIGURD SØBERG74.118.2552.741.2101.594.787
981. SVEIN MARTIN BEKKELUND74.110.5115.061.1692.223.474
982. ARNE CHRISTIAN SKARD74.056.6323.161.6421.713.311
983. THORBJØRN MATHISEN73.929.012105.672596.129
984. OLAV INGAR ØSTHUS73.924.114182.832821.311
985. JOHANNES OLSEN BERGER73.922.4771.873.4631.678.102
986. BRITT FANNY ARNESEN73.920.911876.9861.041.111
987. EBBE CARL AXEL EBBESØN ASTRUP73.870.458793.302907.104
988. HANNE ELISABETH KIERULF73.835.3320582.683
989. RUNE SANDBÆK73.649.962416.799708.394
990. HÅVARD ULSTEIN73.583.6200605.448
991. JUTTA NESTEGÅRD73.579.5537.849.3272.984.276
992. SIGNE HOLTA RINGERTZ73.541.8062.255.8051.433.836
993. VICTORIA MARIE STANG TRESCHOW73.523.94426.322580.192
994. JULIE BAUMANN73.457.7190580.384
995. OLE ERTVAAG73.448.9515.017.1383.508.117
996. ANDREA MARIE NERGAARD73.335.958678.709757.848
997. ELISABETH MARTENS FALCK-PEDERSEN73.198.4543.768.5281.730.381
998. RANDI JEBSEN ARNESEN73.037.4882.197.0501.428.288
999. HENNING ULSTEIN73.012.0900597.356
1000. FRANK OVE BRØVIG72.969.3071.039.6731.082.339
Publisert

Les mer om dette temaet

  1. De høyeste inntektene i S&F

  2. Bergens 1000 rikeste

  3. Disse tjente mest

  4. Tjente mest på Tinget

  5. Formueflukt i Hordaland

  6. Antikapitalist på formuetoppen

  7. Her er landets 1000 høyeste inntekter

  8. Seks av ti vil ha høy skatt

  1. Skatter og avgifter
BT anbefaler

Folk hamstrer ved. Her er det billigst.

– Det var en her tidligere i dag som skulle ha 50–60 sekker, sier Stig Atle Eriksen.

LES SAKEN