Resultatliste, Ulriken opp

Her er hele resultatlisten fra Ulriken opp.

Publisert Publisert
icon
Denne artikkelen er over 13 år gammel

Gutter 12-13 år

1. Gustav Iden, Norna Salhus, 28:40. 2. Olav Ekrheim, Bergen Turnforening-, 34:05. 3. Johannes Guddal, Rosendal, 34:37. 4. Erling Fagerbakke, Bul, 34:53. 5. Christian Hultgreen, -, 39:37. Jenter 12-13 år

1. Amalie Olsen, Kyrkjebø I.l, 36:31. 2. Marthe Moberg Andersen, Ulvik Il, 53:24. Gutter 14-15 år

1. Gjøran Holstad Tefre, Førde I.l, 29:05. 2. Magnus-Johan Færø, Eikanger I L, 29:17. 3. Carl Henrik Andersson, Team Andersson, 30:38. 4. Håvard Austevoll, Kalandseid Il, 32:27. 5. Øyvind Skjævestad, Varegg, 33:13. 6. Jørgen Hellen, Bergen Ishockey, 33:42. 6. Jarand Lid Trøen, Bul, 33:42. 8. Wallert Neumann Holst, NOTEAM, 33:51. 9. Vegard Tefre Skage, Gneist Fotball, 35:48. 10. Endre Sandø Evensen, Statoilhydro Bil, 36:30. 11. Odin Linga, I.l. Gular, 43:53. Kvinner 14-15 år

1. Synne Mala Visnes, Il Gular, 29:19. Gutter 16-17 år

1. Jørgen, Jensen, Axelsen, Gneist, 27:26. 2. Tommy Haga, Sandnes Friidrett Si, 27:49. 3. Espen Joensen, Arna-bjørnar Fotball, 28:31. 4. Eirik Finne, Tif Viking, 28:37. 5. Georg Kåre Kongsvik, Bergen Ishockeyklubb, 28:57. 6. Sturla Lie, Viking Tif, 29:19. 7. Steph Hauge Andersen, -, 29:28. 8. Olav Ersland, No Class, 29:32. 9. Sondre Elvebakk, Voss Ssl, 30:53. 10. Mathias Fjælberg, Hana Il, 33:24. 11. Martin Damm, Viking, 34:34. 12. Une Strømme, Il Modig, 35:49. 13. Gard Wigestrand, -, 36:21. 14. Hallvard Hjellvik, Tif Viking, 36:46. 15. Sturle Nordeide, Gneist Orientering, 37:42. Kvinner 16-17 år

1. Karoline Finne, Gular Il, 31:16. 2. Oda Elisabeth Knudsen, Team Go-Go, 35:59. Menn 18-19 år

1. Asbjørn Berland, Aks-77. 25:47. 2. Espen Roll Karlsen, Bfg Fana, 29:47. 3. Tord Hanevik, Bfg Fana, 30:18. 4. Einar Flaktveit Moxnes , Tif Viking, Bergen, 32:39. 5. Marius Prestegård, Voss I.l., 33:06. Kvinner 18-19 år

1. Natalie Tesch, Bfg Fana, 43:43. Menn 20-22 år

1. Joel Dyrhovden, Samnanger Il / Craft, 24:22. 2. Rune Mykjåland, -, 28:40. 3. Trond Tangen, Manchester United, 30:20. 4. Eivind Farestveit Larsen, Førde Il, 30:24. 5. Thomas Nybø, Fana, 31:31. 6. Sindre Sunde, -, 32:31. 7. Magnus Asbjørn Berg, Nhhi Motbakke / Chri, 33:13. 8. Henrik Lieng, Bsi Orientering, 34:00,

9. Martin Heie, -, 37:24. 10. Kim Ove Hansen, Laksevåg, 39:53. 11. Øyvind Persson Eriksen, -, 45:52. Menn 23-34 år

1. Øystein Sylta, SK Vidar, 23:46. 2. Gudmund Snilstveit, Framo, 25:15. 3. Arild Een, Ørnar Il, 25:50. 4. Espen Rognsvåg, Bfg Fana, 26:06. 5. Jo-Harald Færø, Eikanger Il, 26:23. 6. Stian Angermund, Il Gular, 27:04. 7. Robertdal Hisdal, Norna Salhus, 27:09. 8. Jon, Meyer Tvinnereim, Teamiml, 27:24. 9. Kristian Ellertsen, Bergen Ck, 27:25. 10. Johan Kjølstad, Adecco /nsf Sprint, 27:40. 11. Lars Erik Skjervheim, Ekstrem Utvikling, 27:41. 12. Eirik Vestrheim, Varegg Il, 28:30. 13. Ørjan Kjøsnes, Jølster Il, 28:43. 14. Asgeir Grøm Sæle, -, 29:11. 15. John Kristian Dahl, Adecco /nsf Sprint, 29:26. 16. Petter Kaarby, Nhhi Motbakke, 29:30. 17. Ronny Børsheim, Fana Kajakklubb, 29:43. 18. Magne Lokøen Knudsen, Il Gneist, 29:52. 19. Ove Dalseid, -, 30:27. 20. Gjert Brandsdal, Osterøy, 30:36. 21. Tord Stokholm, Bergens Tidende, 31:13. 22. Robert Tveit, Tveits Lokale Løpe G, 31:36. 23. Sverre Midlang, Vossestrand, 31:41. 24. Knut Christophersen, -, 31:45. 25. Ingar Halse, NOTEAM, 32:00,

26. Trygve Andresen, Asplan Viak Bil, 32:05. 27. Bjørn Tore Kronen Taranger, Bfg Fana, 32:14. 28. Trond Grønnevik Sandal, Tveits Lokale Løpe G, 32:16. 29. Kristian Haarr, Gular, 32:35. 30. Jarle Kvåle Kolbeinsen, -, 32:39. 31. Eivind Reikerås, Adecco, 32:44. 32. Rune Een, Eensgutane, 33:03. 33. Thomas Martinsen, -, 33:26. 34. Kay Roger Haugen, Syril, 33:38. 35. Terje Bakke, Skanska Aktiv, 33:41. 36. Fredrik Søderstrøm, Comigjen As, 33:55. 37. Erik Grønningsæter, Cowi, 34:25. 38. Hans Martin Strømberg, -, 34:40. 39. Ole Martin Saltkjel, -, 34:44. 40. Per Ole Mostrøm, Burkeland Tur & Småd, 35:04. 41. Fredrik Opedal, Statoilhydro Bil, 35:06. 42. Henrik Schnecke Angermund, Il Gular, 35:21. 43. Ståle Andersen, Comigjen As, 35:47. 44. Gitle Snilstveit, Framo, 35:56. 45. Rune Danielsen, Spk Fonna, 35:58. 46. Svein Robert Heltne, Hsi, 36:11. 47. Håvard Lund Eide, Søgne, 36:18. 48. Lars Selsvik, Bøffelklubben, 36:25. 49. Petter Irgan Schanke, Statoilhydro Bil, 36:27. 50. Harald Søviknes, Bfg Fana, 36:30. 51. Håkon Edvard Eliassen, Statoilhydro Bil, 36:57. 52. Magne Aas Maurstad, Opak As, 36:59. 53. Frode Kirkeli, -, 37:01. 54. Bjørn Hus, Jæger Bil, 37:22. 55. Fredrik Hansen, Sweco Bil, 38:42. 56. Yngve Myhre, Uskedal Il, 39:00,

57. Rune Vedvik, -, 39:37. 58. Leif Egil Bjørsvik, -, 39:38. 59. Bjørnar Lekven, -, 39:53. 60. Øyvind Helgeland, -, 40:02. 61. Bjørn Kaare Tollefsen, -, 40:34. 62. Phillip Alexander Folkestad, Adecco, 41:59. 63. Christian Klementsen, Jæger Bil, 42:03. 64. Anders Alstad Prøsch, Asplan Viak Bil, 42:37. 65. Trond Erik Stølås , Adecco, 45:14. 66. Eric Nilsen|, -, 48:46. 67. Stein Ove Sundbrei, Bøffelklubben, 51:41. 68. Espen Mathiesen, -, 55:48. Kvinner 23-34 år

1. Kjersti Karoline Danielsen, SK Vidar, 27:22. 2. May Britt Buer, Il Harding, 29:37. 3. Therese Sjursen, Bfg, 30:08. 4. Åsta Bjørnevik, -, 34:01. 5. Marianne Erdal, NOTEAM, 34:25. 6. Vita Petersone, No Team, 35:33. 7. Anne-Grete Bøe, Statoilhydro Bil, 36:30. 8. Maria Kalvik, -, 37:06. 9. Bjørg Anita Dalseid, -, 38:36. 10. Kine Tofte Ims, Bøffelklubben, 38:59. 11. Marte Jespersen Brunborg, Team Fredheim, 44:16. Menn 35-39 år

1. Sverre Slethaug, Fana Il, 25:39. 2. Dag Henry Nilsen, Vaksdal, 26:41. 3. Mats Mjøs Andersen, Varegg, 27:23. 4. Jann Olav Tjønneland, Viksdalen Il, 28:05. 5. Håkon Landro, Skogsvåg Il, 28:36. 6. Ingvar Skaar, Statoilhydro Bil, 28:55. 7. Anders Vold, Statoilhydro Bil, 29:00,

8. Veli-Matti Ranta, Fin-Lempäälä, 29:10. 9. Helge Vesterheim, Varegg, 29:24. 10. Thomas Andersen, Bck, 29:55. 11. Atle Håvåg, No Team, 30:20. 12. Sverre Simonsen, Sweco Bil, 30:36. 12. Helge Brandsdal, Osterøy, 30:36. 14. Jon Magne Svendsbøe, Statoilhydro Bil, 31:46. 15. Roy Dyrkolbotn, Mjøsdalen Il, 31:50. 16. Jarle Torkildsen, -, 31:54. 17. Tormod Bersaas, Hennig-olsen Is Bil, 31:56. 18. Morten Seliussen, Cellvision As, 32:11. 19. Vidar Mallesvik, Jølster, 32:38. 20. Knut Sætersdal, Bck, 32:46. 21. Øyvind Nyberg, -, 33:00,

22. Jan Michael Hakvaag, Framo Bil, 33:30. 23. Ole Bjørn Sveen, Søvik Velforening, 33:43. 24. Joachim Jonassen, Sweco Bil, 33:45. 25. Erik Magnus Kalleklev, Bck, 33:56. 26. Øystein Aarflot, Statoilhydro Bil, 35:10. 27. Andreas Nordgreen, -, 35:30. 28. Frank Ivan Knudsen, Hardanger Politiidre, 35:44. 29. Bjørn Arild Grindhaug, Sats Åsane, 36:54. 30. Lars Kallestadbakken, Jæger Bil, 36:56. 31. Nikolas Kallas, Storm Weather Center, 37:41. 32. Frode Weum, -, 39:14. 33. Tor Erik Nilsen, Ahlsell B.i.l, 39:18. 34. Ørjan Tyssøy Folgerø, -, 43:36. 35. Ronny Herland, -, 49:48. Kvinner 35-39 år

1. Gro Svendal, Bfg Fana, 30:58. 2. Torun Øvergaard Aarvik, Bfg Fana, 34:16. 3. Vigdis Gaupås Reigstad, Il Fri, 36:07. 4. Kjell Sigvart Heltorp, Helttoppunderholdnin, 37:01. 5. Karianne Watne, -, 39:12. Menn 40-44 år

1. Kristen Skjeldal, Bulken Il /craft, 24:01. 2. Svien Kåre Grønås, Bkk Bil, 26:10. 3. Odd Arild Løseth, Il Høyang, 26:39. 4. Alv Ole Esperås, Il Fri, 27:21. 5. Tore Klanderud, -, 29:01. 6. Hauso Harald, -, 29:16. 7. Olav Bruflot, Stabil, 30:12. 8. Helge Nysæther, Gular, 30:30. 9. Ove Borge, Adecco, 30:45. 10. Frode Johansen, -, 31:12. 11. Bjart Are Hellen, Rådgivende Biologer, 31:27. 12. Bjørn Ulvang, Bønes Il, 32:13. 13. Bjørn Harald Bongom, Sparebanken Vest, 32:59. 14. Øyvind Thomassen, -, 33:25. 15. Sigve Eldøy, -, 33:27. 16. Øyvind Litland, Mjøsdalen I.l, 34:06. 17. Ole Lie, Stratoilhydro Bil, 34:18. 18. Kjetil Damm, Viking, 34:26. 19. Roar Misje, Griegteam, 35:38. 20. Geir Harald Karlsen, Kalven, 35:45. 21. Kyrre Orlin, -, 36:32. 22. Roy Arthur Høyvik, Bkk Bil, 36:36. 23. Roy Halland, Il Fri, 36:45. 24. Atle Utvær, Aibel, 36:52. 25. Ole Døsvik, Søvik Velforening, 37:23. 26. Trond Rutle, Il-Fri, 38:07. 27. Aksel Bruun, Webstep Il, 38:25. 28. Gunnar Lyngnes, -, 38:41. 29. Arild Aakvik, Ubil, 39:13. 30. Jan Inge Ingebrigtsen, -, 39:34. 31. Torkel Ravndal, -, 39:35. 32. Arild Svellingen, -, 40:02. 33. Knut Øivind Børø, -, 40:49. Kvinner 40-44 år

1. Nancy Sommer, Varegg / Craft, 32:38. 2. Sølvi Eide Eldøy, -, 36:58. 3. Siv Astrid Grasdalsmoen, Statoilhydro Bil, 41:06. 4. Maja Von Der Ohe, Nei Bil, 42:51. Menn 45-49 år

1. Kjetil Dyrvik, Voss Friidrettslag, 27:15. 2. Svein Arne Reiersen, Ask Friidrett, 27:33. 3. Ole-Petter Soltvedt, Kalandseid Il, 27:58. 4. Øystein Hanstveit, Mjøsdalen I.l, 28:00,

5. Alemayehu Sitotaw, Varegg, 28:04. 6. Kjell Mundal, Jølster, 29:16. 7. Oddvar Hanstveit, Mjøsdalen I.l, 29:28. 8. Geir Evensen, Statoilhydro Bil, 31:04. 9. Harald Valen, Varegg, 31:12. 10. Rune Hansen, Csc Bil, 31:51. 11. Håkon Knudsen, Sparebanken Vest, 31:55. 12. Sigurd Eikner, Fana Orientering, 32:56. 13. Bjørn Instanes, Minde Il, 33:29. 14. Harald-Einar Kjønås, Lavik Il, 33:53. 15. Hans Ola Andersson, Team Andersson, 33:56. 16. Ole Tørnqvist, Fana IL Orientering, 34:04. 17. Knut Espetvedt, Knarvik Il., 34:13. 18. Robert Næss, -, 35:14. 19. Tore Leikvoll, Bergen Politi.il, 35:21. 20. Arvid Bognøy, Ask Friidrett, 35:23. 21. Arild Mikkelsen, Aker Solutions Bil, 35:41. 22. Magne Birkeland, Dnbnor, 35:44. 23. Jan Wilhelm Werner, Bck Triathlon, 35:56. 24. Ove Hansen, Bck, 36:20. 25. Magne Espelid, Mjøsdalen I.l, 36:28. 26. Klaus Nyhammer, Knarvik Idrettslag, 36:29. 27. Bjørn Haukeland, Søvik Velforening, 36:44. 28. Svein Haustveit, Nera, 37:04. 29. Kjell Arne Askeland, Bw.bil, 37:42. 30. Trygve Serck-Hanssen, Unifob, 38:31. 31. Dan Søraa, Søvik Velforening, 39:26. 32. Tom Ivar Netteland, Fana, 40:23. 33. Geir Jensen, Søvik Velforening, 41:10. 34. Knut Ersland, -, 41:52. 35. Helge Sæther, Statoilhydro Bil, 44:11. Kvinner 45-49

1. Elise Orten, Il Fri, 32:02. 2. Camilla Grieg, Grieg Team, 32:52. 3. Ammy Karlsen, Bergenslærerne Bil, 34:01. 4. Anna Ersland, Hsi, 35:30. 5. Astrid Olafsdottir, Hsi, 36:01. 6. Grethe Albrektsen, Hsi, 37:21. 7. Oddny Ringheim, Csc Bil, 41:27. 8. Nina Lokøen Knudsen, Gneist, 45:16. Menn 50-54 år

1. Einar Færø, Eikanger I L, 31:00,

2. Stein Nilsen, Ask Friidrett, 31:02. 3. Olav Kvalheim, -, 31:42. 4. Øystein Øvsthus, Mjøsdalen I.l, 32:33. 5. Morten Straume, Gular, 33:38. 6. Ivar Aasheim, Statoilhydro Bil, 33:50. 7. Frode Røsland, Griegteam, 34:17. 8. Ivar Brandvold, -, 34:53. 9. Tolleiv Haugland, Grieg Team, 36:36. 10. Morten Hauso, Bfg Fana, 36:56. 11. Arnfinn Trøen, Bul, 37:23. 12. Thomas Halvorsen, Il Sandviken, 38:21. 13. Svein Rasmussen, -, 39:04. 14. Norbert Tesch, Llg St. Augustin, 39:18. 15. Truls Harald Langeland, No Team, 39:32. 16. Rolf Knudsen, Rådhusets Idrettslag, 40:34. 17. Atle Kolbeinsen, Dnbnor Klubben, 41:22. Kvinner 50-54 år

1. Anne Marie Heienberg, Bfg-Fana, 33:25. 2. Norunn Stavø, Florøtif, 35:07. 3. Anne Tandberg, Bfg Fana, 37:48. 4. Ingunn Karin Søfteland, -, 37:49. Menn 55-59 år

1. Anbjørn Mellingen, Bergen Politis Idr., 28:20. 2. John A. Andersen, Nhh, 29:17. 3. Ludvig Tennebekk, Bfg Fana, 31:29. 4. Tom Bjørseth, Haugastøl Il, 32:35. 5. Aksel Øvsthus, Mjøsdalen I.l, 32:54. 6. Arne Solheim, Statoilhydro Bil, 33:23. 7. Øyvind Lillevik, Griegteam, 34:23. 8. Arild Birkeland, Bfg Fana, 35:09. 9. Erling Rosvold, Posten, 37:59. 10. Oddvar Åsnes, S.v.i.l, 40:04. 11. Gisle Nordahl Due, Statoilhydro Bil, 40:25. 12. Olav Njåstad, -, 49:42. Menn 60-64 år

1. Leif Molland, Aks 77. 32:36. 2. Steinar Tysse, Mjøsdalen I.l, 39:54. Menn 65-69 år

1. Birger Normann Hanstveit, Mjøsdalen Il, 38:03. 2. Arnt Ivar Høiberg, Bergen Pistolklubb, 39:38. 3. Lars Håheim, BIL Haraldsplass, 42:46. Kvinner 65-69 år

1. Johanne-Marie Erstad, Øil Øystese, 55:25. Menn 70+

1. Sigmund Solheim, Florø, 44:02. Ukjent alder

1. Jan Ottemo, Odfjell Se, 35:00,

2. Sigrun Molland, Aks 77. 37:46. 3. Magnus John Reeve, -, 38:06. 4. Mette Eilertsen, Rådgivende Biologer, 44:12. 5. Tor Ivar Hjelmeland, Bergen Brannvesen, 45:53.

Publisert
  1. Arna
BT anbefaler

Bergen kommune sparket rektor – mener overgrep kunne vært unngått

Rektor fikk bekymringsmeldinger om en SFO-ansatt uten å varsle politiet eller egne sjefer.

LES SAKEN

Mest lest akkurat nå

  1. Krever giganterstatning av naboen etter skader på bygården i Bergen sentrum

  2. Regine (24) fikk strøm­regning på nesten 7000 kroner

  3. Meldt om røyk fra cabincruiser

  4. «Det er trist at du ikke kommer deg til Alicante, men verre at folk fryser i hjel»

  5. MC og vogntog krasjet på riksvei 13

  6. Måtte vente fire timer i telefonen hos SAS