Voss' rikeste

Her er listen over de 100 med høyest inntekt og formue i Voss kommune.

Publisert Publisert
icon
Denne artikkelen er over 13 år gammel

Søk på navn og postnummer her

Inntektstoppen Voss:

NAVN FORMUE INNTEKT SKATT
1. JON INGEMAR GJERDE39.695.8925.671.5672.011.274
2. IVAR GJØSTEIN14.358.7224.284.6561.342.331
3. ELI BJØRKE HELLERSLIEN6.054.1863.645.3091.249.410
4. FRODE BREMERTHUN ROKNE2.378.0393.224.182914.454
5. EGIL HAUGE1.879.3752.489.957790.989
6. KARI GRO KÅRDAL ANDERSEN16.665.3522.168.060777.356
7. OLAV DYRUD25.683.3872.153.128905.106
8. BJARTE TOLAAS7.551.6921.945.876801.728
9. ERIK BARMAN01.848.247666.008
10. GJERMUND VALLAND01.801.902882.448
11. KRISTIAN FINBORUD907.4671.763.980815.847
12. MONS TVEIT6.563.5871.693.826816.812
13. JAN HELGE NOREKVAL01.683.870548.164
14. ÅSE DUGSTAD STEEN-OLSEN01.650.616573.373
15. NILS ARVE TVEIT01.637.450135.434
16. GEIR RUNE HAGATUN01.636.466766.552
17. ARVID BIRKELAND2.915.3121.516.416479.528
18. MAGNAR HELGESEN1.479.8941.458.132647.680
19. OLE MILTZOW THORSETH01.444.912716.992
20. JARLE GJERNES534.4741.428.209595.012
21. OLE DIDRIK LÆRUM01.427.443592.850
22. TRYGVE TURTVEIT1.555.4791.421.907482.806
23. DAVID GJØSTEIN3.089.0531.418.433464.643
24. ERIK KARL AUTH755.7471.398.455392.095
25. HEINE TVILDE917.1371.386.065449.694
26. TOR ARVID DAGESTAD1.371.4121.344.758538.250
27. KNUT ARNE KAREVOLL01.341.566646.967
28. NILS JOHAN BJØRKE3.394.2271.333.425600.723
29. ARNE ROALDSNES01.328.517641.188
30. KNUT FLATLANDSMO2.865.3101.325.301584.591
31. KNUT LITSHEIM2.267.4151.316.772569.736
32. ARVID HAUG2.511.7731.302.344528.346
33. SIGNE INGERID THORSEN7.141.6151.300.489541.130
34. VIGLEIK KOLLTVEIT01.299.982643.515
35. MATS ØVSTEDAL STALHEIM1.340.0761.296.696575.326
36. INGAR VALSVIK01.292.930566.740
37. KNUT DAGESTAD13.8721.285.498506.391
38. HANS EIDE ENGELSEN6.043.3971.282.662448.054
39. OLAV KYTE10.564.6571.279.203516.494
40. JOSTEIN BØYUM6.633.5511.239.296488.752
41. TOR NEDREBØ01.233.131519.883
42. KNUT HELGE HERNES12.520.5321.197.442518.954
43. DAG REIDAR HELLAND614.2601.183.405542.199
44. SIGMUND BJØRKE9.263.5901.182.390623.651
45. MONA CARINA INGEBORG LINDERFALK273.5111.175.453528.987
46. OLAV TERJE LØDEMEL933.5931.168.395431.353
47. REIDAR OLE BERGE2.012.5581.166.570532.227
48. OLAV FARESTVEIT01.154.513521.636
49. OLE PATRICK TURNER1.333.1641.149.475440.927
50. HELGE ERIK DANIELSEN230.5861.148.898402.081
51. MARIT FOLLO SÆVIG741.4791.145.375462.195
52. SJUR VINJE2.342.2961.137.198497.856
53. NILS RUNE LID1.845.0281.094.319479.559
54. ARILD LYDVO01.082.942481.550
55. ARILD MAGNE THARALDSEN150.5371.073.263435.094
56. KNUT MØEN01.060.477625.006
57. ANTON OLAV MOE321.4361.060.115463.070
58. PREBEN UKVITNE01.059.400473.733
59. NILS RINGHEIM01.055.727313.672
60. JOHANNES BRATTEBØ5.326.7531.041.992444.566
61. JAN BRUSE ANDERSEN21.694.7991.040.953516.289
62. DAN ÅKE OLWEUS1.646.6981.032.623159.138
63. JAKOB ANDREAS HJELTNES1.601.6531.032.074395.921
64. JOHANNES BRATTEBØ01.030.461458.535
65. GEIR UNDERHAUG01.016.162457.177
66. HANS SCHMIDT ØVERLAND01.015.840469.136
67. SVEINUNG RIBER01.008.233314.745
68. JAN ERLING ARVESCHOUG303.706997.644442.044
69. KNUT ØVSTHUS2.710.327993.503453.447
70. SVEIN LIEN1.051.206987.562414.528
71. JARLE TVEIT427.059984.864430.762
72. ØYVIND REIDAR GJERDE0976.361426.082
73. EDVIN HAUGSBØ775.127975.216331.436
74. TOVE KLYVE941.162968.295423.621
75. OLE PETTER KNÆVELSRUD0968.231428.323
76. ASTRID KLØVE-GRAUE7.217.513967.256419.808
77. ODDVAR LØNE0965.660410.588
78. KJELL HIMLE1.719.222957.015412.518
79. KNUT BRATTEBØ0952.359414.115
80. RICHARD JOHAN JACOBSEN2.260.676947.341414.004
81. HANS JØRGEN NIELSEN0947.319423.686
82. JOHANNA TAULE1.099.383946.359268.096
83. HANS SMITH SUNDE893.778939.308421.572
84. HELGE GILJARHUS4.651.546939.119352.153
85. MILDRID CLEMENTSEN0936.390308.153
86. OLAV MÆLAND869.539926.608337.075
87. AUD JÅSTAD1.657.225924.788407.966
88. ALF LEIF FLISRAM0924.477396.709
89. OLE JERNIIN FROST6.929916.936402.312
90. STYRK HIRTH947.263916.880317.031
91. HELGE ROKNE802.506916.847416.165
92. ARNE NORDBØ942.749915.720400.872
93. EGIL MØRKVE0914.894395.062
94. ARNE BERE0914.577395.180
95. ALF RAGNAR DEVIK1.377.661914.033347.906
96. JAN JØSSANG898.466912.802398.455
97. BERIT HETLE4.333.921910.995402.286
98. LARS SVERRE ALMELAND0908.110406.618
99. JAMES ALEXANDER CARLISLE0907.187386.213
100. OLE PETTER FLAGE1.782.338906.296464.317

Formuetoppen Voss:

NAVN FORMUE INNTEKT SKATT
1. JON INGEMAR GJERDE39.695.8925.671.5672.011.274
2. OLAV DYRUD25.683.3872.153.128905.106
3. JAN BRUSE ANDERSEN21.694.7991.040.953516.289
4. TORE ASBJØRN HIMLE17.150.064702.478411.658
5. KARI GRO KÅRDAL ANDERSEN16.665.3522.168.060777.356
6. ANNELISE THORBJØRNSEN16.658.417207.264230.631
7. MARITA HIMLE HALRYNJO16.033.522556.517339.998
8. IVAR GJØSTEIN14.358.7224.284.6561.342.331
9. PER KYTE13.714.749655.396384.792
10. HANS BÆRE13.193.732504.485269.587
11. JAN TVILDE13.067.790838.392401.352
12. KNUT HELGE HERNES12.520.5321.197.442518.954
13. ISOBEL ROBERTSON JOHANNESSEN10.976.343759.989328.574
14. JAN ØYVIND LAURITZEN10.881.200684.702378.014
15. OLAV KYTE10.564.6571.279.203516.494
16. SIGMUND BJØRKE9.263.5901.182.390623.651
17. JAKOB RONGVE9.066.941744.843330.759
18. ELISABETH BRUN9.008.665495.657262.190
19. BJARTE TOLAAS7.551.6921.945.876801.728
20. INGER JOHANNE HIMLE7.291.263825.819339.951
21. ASTRID KLØVE-GRAUE7.217.513967.256419.808
22. SIGNE INGERID THORSEN7.141.6151.300.489541.130
23. ERLING DREGELID6.901.375354.340137.154
24. JON BJARNE LID6.759.830773.585340.736
25. OLAV NORMANN LANGELAND6.684.886593.556273.216
26. JOSTEIN BØYUM6.633.5511.239.296488.752
27. MONS TVEIT6.563.5871.693.826816.812
28. OLAV GLIMME6.212.780724.388256.811
29. INGEBORG ALMELAND6.159.509325.910151.382
30. ELI BJØRKE HELLERSLIEN6.054.1863.645.3091.249.410
31. HANS EIDE ENGELSEN6.043.3971.282.662448.054
32. STYRK VANGEN LIRHUS5.986.139394.404163.793
33. TOR JOHAN ABBEDISSEN5.876.198599.979263.833
34. BJARNE PEDERSEN5.627.545282.138129.353
35. HARALD MAGNE SKARO5.529.269677.476274.982
36. INGVALD HORVEI5.497.061311.724150.736
37. ARVID HORVEI5.374.067549.802233.372
38. KNUT SÆTRE5.351.913322.177142.773
39. JOHANNES BRATTEBØ5.326.7531.041.992444.566
40. BERGLJOT GEITLE5.267.183384.937154.821
41. LARS MOSSEFINN4.791.755641.546262.102
42. JAN FARESTVEIT4.742.774616.009245.177
43. EINAR BERG JOHANNESSEN4.678.852665.019264.599
44. STEINAR MØLSTER4.664.204349.019142.574
45. HELGE GILJARHUS4.651.546939.119352.153
46. TORSTEIN AGNAR RODE4.635.675584.518219.244
47. KJELL FJOSE4.634.881437.038190.091
48. MAGNE VESLEGARD4.554.315370.687145.798
49. ÅSHILD TVEIT4.535.918262.230110.351
50. ERLING RØRLIEN4.475.890463.528171.634
51. BJARNE JOHAN HEMRE4.472.132324.390143.432
52. KNUT BERGO4.448.911530.094241.740
53. ELSE MARIE HIMLE NYBORG4.419.035422.492188.867
54. TRYGVE VIDAR HAUGE4.375.700441.511201.519
55. BERIT HETLE4.333.921910.995402.286
56. HALLSTEIN HELLAND4.306.507428.471182.729
57. IVAR HEFTE4.295.405417.423157.523
58. DAVID FJOSE4.294.795413.922156.105
59. ARNE RYKKE4.277.703424.421156.242
60. NILS FENNE4.238.625443.020158.766
61. KIRSTEN ØYE TVILDE4.226.186244.063110.353
62. MARTIN TVILDE4.205.687357.811165.201
63. ANDERS MIDTBØ4.205.443320.930124.167
64. NILS RONG4.178.340738.934280.820
65. INGUNN RIO4.173.337342.269145.132
66. GERD KARIN OHNSTAD TØNJUM4.161.752347.883157.464
67. ANDERS EKEHAUG4.152.655501.100209.661
68. GUNNAR EINRIDE JORDALEN4.123.592638.839243.000
69. ERLING BERTIN BJØRKE4.110.423156.31666.786
70. TORSTEIN FÆRE4.068.415316.099119.642
71. GURO BJØRKE4.061.12129.91148.128
72. SVENN TROSVIK3.876.710132.63378.262
73. NILS BIRGER SLETTEMARK3.846.179394.434142.760
74. ALF OPHEIM3.837.333458.824204.269
75. EIRIK BRYN3.833.540594.569197.026
76. BJØRN RINGHEIM3.813.785514.747189.725
77. TORGILS KLETTE3.787.154298.651114.131
78. GURID KLETTE3.770.457245.749101.455
79. RAGNHILD HØGHEIM3.767.814410.092148.432
80. CHRISTINE HAUGO3.731.566433.301172.867
81. ARNE GJERALDSTVEIT3.631.110224.49088.662
82. ODD FARESTVEIT3.619.440321.642117.645
83. GUNNAR GJØSTEIN3.613.504310.904115.849
84. RANNVEIG HOMMEDAL3.550.974331.483118.058
85. OLAV KLEPPE3.516.126562.103185.361
86. SJUR RINGHEIM3.406.666572.955213.505
87. NILS JOHAN BJØRKE3.394.2271.333.425600.723
88. BÅRD SKEIE3.365.173138.33462.330
89. JAN FREDRIK FLEISCHER TØNJUM3.364.427326.720145.380
90. DAG ELMLINGER3.297.329354.661156.621
91. MAGNAR SKJELDE3.286.61437.88847.752
92. KRISTIAN GERHARD ØSTREM3.284.214465.832190.711
93. TORE FJELLANGER3.257.585457.285173.475
94. SIGBJØRN ANDREAS SLÅTTEN3.248.450903.047362.622
95. ELSA HELLAND3.242.410376.625154.804
96. BJØRN-ERIK HOLTEDAHL3.235.659512.853196.864
97. MAGNE JOHAN FLISRAM3.211.771592.741243.148
98. BRYNJULF FRIIS RINGHEIM3.153.829531.319189.842
99. MARTA KATRINE VETHE3.144.366181.12991.369
100. TORE TVILDE3.132.507361.144161.156
Publisert
BT anbefaler

De har tre små barn, to jobber og en bar. – Dette gjør vi for gøy.

Paret hadde drømt om å åpne bar i årevis. Med tre små barn tok de steget. Så kom skjenkestoppen.

Mest lest akkurat nå

  1. Haukeland slutter å lete: – Regner med at alt er omikron

  2. – Mange «antivaksere» strør om seg med fremmedord og høres veldig overbevisende ut

  3. – Bremset foran stengt tunnel og ble påkjørt

  4. Fylkets strøbiler uteble. Da sperret politiet veien. – Farlig å sende biler dit.

  5. Bergen Frp gjenoppstår etter tvangs­nedlegginga: – Målet er å kome i byråd i 2023

  6. Han var overvektig og utrent. Opplegget fra lillebror Henrik Ingebrigtsen hjalp ham i toppform.