- Vil se på saken

- Vi har mottatt brevet i dag og vil se på saken så fort som mulig.

Les også:

Det sier generalsekretær i Unge Høyre, Gunnar Kongsrud, når BT kontakter ham tirsdag.

Da har Xtra-redaktør Ida Mjelde allerede bedt om at alle spørsmål rettes til ham. Ifølge Mjelde er det Unge Høyres Landsforbund som har ansvar for den grafiske utformingen av Xtra.

På innholdssiden i Xtra står imidlertid følgende presisert: «Avisen redigeres ikke av noe organ i Unge Høyre, men av en selvstendig redaksjon.»

Kort tid etter BTs henvendelse ble det for øvrig ikke lenger mulig å komme inn på webutgaven av den aktuelle avisen.

Les også

Siste fra Bergenpuls

Jazzer opp Vågsbunnen

Line Hvoslef liker å utfordre seg selv. Derfor står hun nå øverst i et stillas i Vågsbunnen og maler rett på veggen.

Her debuterer han som kunstner

Og det gikk visst ikke så verst ...

Topper listen

Når Lerche og Vaular opptrer på The Voice-finalen på TV 2, kan låten nå nye høyder.

Slik var turnestarten

Skal du på Springsteen på Koengen? Gled deg...

Springsteen satte fyr på Sevilla

Bruce Springsteen sparket i gang europaturneen i et sydende Sevilla søndag kveld. Og «The Boss» bekrefter at han gjerne deltar på Utøya-markeringen hvis han blir spurt.

Mest lest

Alexander Dale Oen er død

Den kjente svømmeren Alexander Dale Oen (26) fra Øygarden døde brått tirsdag morgen.

Denne hytten kan du få gratis!

Are Stensland gir bort denne hytten som står på Sotra. Det er bare en hake.

Gunnar ble lagt i jern ved Bybanen

Gunnar Aasbø skulle hjem fra byen, og skulle betale med KontantSkyss-kortet sitt. Vekterne nektet. Det endte med at han ble påsatt håndjern og tatt med av politiet.

Kjent bergensmusiker savnet

Per Kristian Slåttli er savnet etter at han ble borte sent mandag kveld. Han er medlem i et av Bergens mest kjente og respekterte band.

Skiftet fil i voksen alder

Ina Caroline Marteng var 30 år og hadde to små barn da hun brøt ut av ekteskapet og sto frem som lesbisk.

TEGNESERIER

Dette deler våre lesere på Facebook:

Siste bergenpuls